ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - grudzień 2018
dodaj sparing
pokaż:
01 grudzień
KSW 46 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
01-12   Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk więcej
01-12   Energa Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce więcej
01-12   Pro-Basket Kutno - WKK Wrocław więcej
01-12   Polonia Leszno - Sokół Łańcut więcej
01-12   Znicz Basket Pruszków - Astoria Bydgoszcz więcej
01-12   GKS Tychy - Pogoń Prudnik więcej
01-12   Księżak Łowicz - Basket Poznań więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
01-12   Arka II Gdynia - Domino Inowrocław więcej
01-12   Trefl II Sopot - Noteć Inowrocław więcej
01-12   Decka Pelplin - MKK Gniezno więcej
01-12   Politechnika Gdańska - SMS Władysławowo więcej
01-12   Basket II Suchy Las - AZS UMK Toruń więcej
01-12   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sokół Międzychód więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
01-12   Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
01-12   Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
01-12   Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
01-12   Miedź Legnica - Wisła Kraków więcej
01-12   Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk więcej
01-12   Wisła Płock - Górnik Zabrze więcej
01-12   Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna II liga
01-12   Ruch Chorzów - Górnik Łęczna więcej
01-12   Skra Częstochowa - GKS Bełchatów więcej
01-12   Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz więcej
01-12   Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg więcej
01-12   Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice więcej
01-12 13:00  Błękitni Stargard - Znicz Pruszków więcej
01-12   Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola więcej
01-12   Elana Toruń - Gryf Wejherowo więcej
01-12   Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
01-12 13:00  Chemik Police - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
01-12 18:00  Arkonia Szczecin - KP Przecław więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
01-12 13:00  Wicher Brojce - Pogoń II Szczecin więcej
01-12 13:00  Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski więcej
01-12 13:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Świt Szczecin więcej
01-12 13:00  Błękit Pniewo - Vineta Wolin więcej
01-12 13:00  Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin więcej
01-12 13:00  Iskra Banie - Flota Świnoujście więcej
01-12 13:00  Stal Lipiany - Ina Goleniów więcej
01-12 13:00  Światowid 63 Łobez - Chemik Police więcej
01-12 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno więcej
01-12 13:00  Unia Dolice - Morzycko Moryń więcej
01-12 13:00  Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany więcej
01-12 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
01-12 13:00  Sparta Gryfice - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
01-12 13:00  Piast Karsko - Hutnik Szczecin więcej
01-12 13:00  Odra Chojna - Orkan Suchań więcej
01-12 13:00  Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
01-12   Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola więcej
01-12   AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice więcej
01-12   Red Dragons Pniewy - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
01-12   Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała więcej
01-12   FC Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
01-12   AZS UG Gdańsk - Pogoń '04 Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
01-12   Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
01-12   Arka Gdynia - Gwardia Opole więcej
01-12   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec więcej
01-12   MMTS Kwidzyn - MKS Kalisz więcej
01-12   Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
01-12   Stal Gorzów - Gwardia Koszalin więcej
01-12   MKS Mazur Sierpc - Sambor Tczew więcej
01-12   Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna więcej
01-12   GKS Żukowo - Warmia Olsztyn więcej
01-12   Meble Wójcik Elbląg - SMS Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
01-12   SKPR USAR Kwidzyn - Latocha Agropom Gniew więcej
01-12   MLKS Borowiak Czersk - Tytani Wejherowo więcej
01-12   Jeziorak Iława - MKS Brodnica więcej
01-12   AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
01-12   Szczypiorniak Gniezno - MKS Grudziądz więcej
01-12   MOSiR Kętrzyn - KPR Gryfino więcej
01-12   AZS UMK Toruń - SMS II Gdańsk więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
01-12   AZS Zielona Góra - Stoczniowiec Gdańsk więcej
01-12   Noteć Czarnków - Orzeł Międzyrzecz więcej
01-12   SMS Police - Trefl Lębork więcej
01-12   OPP-Powiat Kołobrzeski - Trójka Nakło więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
01-12   Orzeł Malbork - UŻKPS Kościan więcej
01-12   Pałac II Bydgoszcz - Truso Elbląg więcej
01-12   Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Gedania Gdańsk więcej
01-12   SKF KS Poznań - SMS Police więcej
01-12   UKS ZSMS Poznań - Energetyk II Poznań więcej
02 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
02-12   AGH Kraków - Górnik Wałbrzych więcej
piła nożna WLJ Młodszych
02-12 11:00  Gwardia Koszalin - Vineta Wolin więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
02-12   DevelopRes Rzeszów - Legionovia Legionowo więcej
02-12   PTPS Piła - Rodomka Radom więcej
02-12   MKS Kalisz - ŁKS Łódź więcej
02-12   BKS Bielsko-Biała - Chemik Police więcej
02-12   Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz więcej
02-12   KSZO Ostrowiec Św. - Impel Wrocław więcej
03 grudzień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
03-12 18:00  Piast Gliwice - Pogoń Szczecin więcej
siatkówka Plus Liga
03-12   Onico Warszawa - GKS Katowice więcej
05 grudzień
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
05-12   BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź więcej
06 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
06-12   Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra więcej
06-12   King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gd. więcej
06-12   Arka Gdynia - Start Lublin więcej
06-12   Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin więcej
06-12   Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek więcej
06-12   Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
06-12   Rosa Radom - Legia Warszawa więcej
06-12   Trefl Sopot - GTK Gliwice więcej
07 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
07-12   Górnik Wałbrzych - Polonia Leszno więcej
08 grudzień
II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Gminy Płoty więcej
koszykówka I liga koszykarzy
08-12 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Księżak Łowicz więcej
08-12   WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków więcej
08-12   Basket Poznań - AGH Kraków więcej
08-12   Astoria Bydgoszcz - Śląsk Wrocław więcej
08-12   Pogoń Prudnik - SKK Siedlce więcej
08-12   Sokół Łańcut - Pro-Basket Kutno więcej
08-12   Czarni Słupsk - GKS Tychy więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
08-12   Domino Inowrocław - SMS Władysławowo więcej
08-12   MKK Gniezno - Politechnika Gdańska więcej
08-12   AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
08-12   Arka II Gdynia - Trefl II Sopot więcej
08-12   Ogniwo Polbit Szczecin - Basket II Suchy Las więcej
08-12   Sokół Międzychód - Decka Pelplin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
08-12   Arka Gdynia - Cracovia Kraków więcej
08-12   Górnik Zabrze - Miedź Legnica więcej
08-12   Korona Kielce - Wisła Płock więcej
08-12   Lech Poznań - Śląsk Wrocław więcej
08-12   Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
08-12 15:30  Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec więcej
08-12   Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
08-12   Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
08-12   AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów więcej
08-12   Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy więcej
08-12   Piast Gliwice - Red Devils Chojnice więcej
08-12   Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - FC Toruń więcej
08-12   Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk więcej
08-12   MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
08-12   Zagłębie Lubin - Azoty Puławy więcej
08-12   Orlen Wisła Płock - MKS Kalisz więcej
08-12   MMTS Kwidzyn - Stal Mielec więcej
08-12   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów więcej
08-12   Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk więcej
08-12   Vive Kielce - Gwardia Opole więcej
08-12   Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
08-12   SMS Gdańsk - Stal Gorzów więcej
08-12   Jurand Ciechanów - Meble Wójcik Elbląg więcej
08-12   Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo więcej
08-12   Sambor Tczew - Nielba Wągrowiec więcej
08-12   Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
08-12   KPR Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
08-12   Tytani Wejherowo - Jeziorak Iława więcej
08-12   MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz więcej
08-12   Szczypiorniak Olsztyn - Szczypiorniak Gniezno więcej
08-12   MKS Grudziądz - MOSiR Kętrzyn więcej
08-12   SKPR USAR Kwidzyn - MLKS Borowiak Czersk więcej
08-12   Latocha Agropom Gniew - SMS II Gdańsk więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
08-12   Legionovia Legionowo - Impel Wrocław więcej
08-12   Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Św. więcej
08-12   Chemik Police - Budowlani Łódź więcej
08-12   ŁKS Łódź - BKS Bielsko-Biała więcej
08-12   Rodomka Radom - MKS Kalisz więcej
08-12   DevelopRes Rzeszów - PTPS Piła więcej
siatkówka Plus Liga
08-12   Chemik Bydgoszcz - Stocznia Szczecin więcej
08-12   MKS Będzin - GKS Katowice więcej
08-12   Skra Bełchatów - Czarni Radom więcej
08-12   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie więcej
08-12   Trefl Gdańsk - Onico Warszawa więcej
08-12   AZS Olsztyn - Cuprum Lubin więcej
08-12   Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
08-12   OPP-Powiat Kołobrzeski - AZS Zielona Góra więcej
08-12   Stal Grudziądz - SMS Police więcej
08-12   Trefl Lębork - Noteć Czarnków więcej
08-12   Orzeł Międzyrzecz - Stoczniowiec Gdańsk więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
08-12   Spójnia Stargard - UŻKPS Kościan więcej
08-12   Orzeł Malbork - UKS ZSMS Poznań więcej
08-12   Energetyk II Poznań - SKF KS Poznań więcej
08-12   SMS Police - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
08-12   Gedania Gdańsk - Truso Elbląg więcej
siatkówka III liga mężczyzn
08-12   SMS II Police - Mieszko Połczyn Zdrój więcej
08-12   Olimpijczyk Drawsko - OPP-Powiat Kołobrzeski II więcej
09 grudzień
Festyn biegowy dla Eweliny więcej
12 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
12-12 19:00  Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
12-12   PTPS Piła - Legionovia Legionowo więcej
12-12   MKS Kalisz - DevelopRes Rzeszów więcej
12-12   BKS Bielsko-Biała - Rodomka Radom więcej
12-12   Budowlani Łódź - ŁKS Łódź więcej
12-12   KSZO Ostrowiec Św. - Chemik Police więcej
12-12   Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz więcej
siatkówka Plus Liga
12-12   Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz więcej
12-12   Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel więcej
12-12   Onico Warszawa - AZS Olsztyn więcej
12-12   Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk więcej
12-12   Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
12-12   GKS Katowice - Skra Bełchatów więcej
12-12   Stocznia Szczecin - MKS Będzin więcej
14 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
14-12   Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno więcej
14-12   MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek więcej
14-12   AZS Koszalin - Legia Warszawa więcej
14-12   Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin więcej
14-12   Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot więcej
14-12   Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice więcej
14-12   Arka Gdynia - Stal Ostrów Wlkp. więcej
14-12   Spójnia Stargard - Stelmet Zielona Góra więcej
15 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
15-12   Śląsk Wrocław - WKK Wrocław więcej
15-12   SKK Siedlce - Czarni Słupsk więcej
15-12   Górnik Wałbrzych - Basket Poznań więcej
15-12   Polonia Leszno - Pro-Basket Kutno więcej
15-12   Znicz Basket Pruszków - Sokół Łańcut więcej
15-12   GKS Tychy - Astoria Bydgoszcz więcej
15-12   Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik więcej
15-12 19:30  AGH Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
15-12   Trefl II Sopot - Domino Inowrocław więcej
15-12   Decka Pelplin - AZS UMK Toruń więcej
15-12   Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód więcej
15-12   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Ogniwo Polbit Szczecin więcej
15-12   Basket II Suchy Las - Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15-12   Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
15-12   Górnik Zabrze - Arka Gdynia więcej
15-12   Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
15-12   Legia Warszawa - Piast Gliwice więcej
15-12   Miedź Legnica - Lechia Gdańsk więcej
15-12   Śląsk Wrocław - Korona Kielce więcej
15-12   Wisła Płock - Wisła Kraków więcej
15-12   Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
15-12 16:00  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice więcej
15-12 18:00  Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
15-12   Meble Wójcik Elbląg - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
15-12   SMS II Gdańsk - KPR Gryfino więcej
15-12   AZS UMK Toruń - MKS Grudziądz więcej
15-12   MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Olsztyn więcej
15-12   Szczypiorniak Gniezno - MKS Brodnica więcej
15-12   AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo więcej
15-12   Jeziorak Iława - SKPR USAR Kwidzyn więcej
15-12   MLKS Borowiak Czersk - Latocha Agropom Gniew więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
15-12   Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz więcej
15-12   Chemik Police - Impel Wrocław więcej
15-12   ŁKS Łódź - KSZO Ostrowiec Św. więcej
15-12   Rodomka Radom - Budowlani Łódź więcej
15-12   DevelopRes Rzeszów - BKS Bielsko-Biała więcej
15-12   PTPS Piła - MKS Kalisz więcej
siatkówka Plus Liga
15-12   Chemik Bydgoszcz - MKS Będzin więcej
15-12   Skra Bełchatów - Stocznia Szczecin więcej
15-12   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice więcej
15-12   Trefl Gdańsk - Czarni Radom więcej
15-12   AZS Olsztyn - Warta Zawiercie więcej
15-12   Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa więcej
15-12   Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
15-12   Orzeł Międzyrzecz - AZS Zielona Góra więcej
15-12   Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork więcej
15-12   Noteć Czarnków - Stal Grudziądz więcej
15-12   SMS Police - Trójka Nakło więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
15-12   Gedania Gdańsk - Pałac II Bydgoszcz więcej
15-12   Truso Elbląg - SMS Police więcej
15-12   Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Energetyk II Poznań więcej
15-12   SKF KS Poznań - Orzeł Malbork więcej
15-12   UKS ZSMS Poznań - Spójnia Stargard więcej
siatkówka III liga mężczyzn
15-12   OPP-Powiat Kołobrzeski II - SMS II Police więcej
15-12   Olimpijczyk Drawsko - Mieszko Połczyn Zdrój więcej
16 grudzień
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
19 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
19-12   MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Zielona Góra więcej
21 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
21-12   WKK Wrocław - GKS Tychy więcej
21-12   Basket Poznań - Polonia Leszno więcej
21-12   Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce więcej
21-12   Pogoń Prudnik - AGH Kraków więcej
21-12   Sokół Łańcut - Śląsk Wrocław więcej
21-12   Pro-Basket Kutno - Znicz Basket Pruszków więcej
21-12   Czarni Słupsk - Księżak Łowicz więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
21-12   SMS Władysławowo - Sokół Międzychód więcej
21-12   Domino Inowrocław - MKK Gniezno więcej
21-12   Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń więcej
21-12   Decka Pelplin - Ogniwo Polbit Szczecin więcej
21-12   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Noteć Inowrocław więcej
21-12   Basket II Suchy Las - Arka II Gdynia więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
21-12 19:00  Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała więcej
22 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
22-12 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Wałbrzych więcej
koszykówka Energa Basket Liga
22-12   Arka Gdynia - AZS Koszalin więcej
22-12   King Wilki Morskie Szczecin - Stal Ostrów Wlkp. więcej
22-12   Trefl Sopot - Start Lublin więcej
22-12   Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno więcej
22-12   Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. więcej
22-12   Spójnia Stargard - GTK Gliwice więcej
22-12   Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
22-12   Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
22-12   Arka Gdynia - Wisła Płock więcej
22-12   Korona Kielce - Miedź Legnica więcej
22-12   Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
22-12   Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok więcej
22-12   Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
22-12   Wisła Kraków - Lech Poznań więcej
22-12   Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
22-12   Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
22-12   BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo więcej
22-12   Budowlani Łódź - MKS Kalisz więcej
22-12   KSZO Ostrowiec Św. - PTPS Piła więcej
22-12   Impel Wrocław - DevelopRes Rzeszów więcej
22-12   Pałac Bydgoszcz - Rodomka Radom więcej
22-12   Chemik Police - ŁKS Łódź więcej
siatkówka Plus Liga
22-12   Chemik Bydgoszcz - Onico Warszawa więcej
22-12   Warta Zawiercie - Cuprum Lubin więcej
22-12   Czarni Radom - Resovia Rzeszów więcej
22-12   Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice więcej
22-12   Stocznia Szczecin - AZS Olsztyn więcej
22-12   MKS Będzin - Trefl Gdańsk więcej
22-12   Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
22-12   OPP-Powiat Kołobrzeski - SMS Police więcej
22-12   Trójka Nakło - Noteć Czarnków więcej
22-12   Stal Grudziądz - Stoczniowiec Gdańsk więcej
22-12   Trefl Lębork - Orzeł Międzyrzecz więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
22-12   Pałac II Bydgoszcz - UŻKPS Kościan więcej
22-12   Spójnia Stargard - SKF KS Poznań więcej
22-12   Orzeł Malbork - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
22-12   Energetyk II Poznań - Truso Elbląg więcej
22-12   SMS Police - Gedania Gdańsk więcej
28 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
28-12   King Wilki Morskie Szczecin - Arka Gdynia więcej
28-12   Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot więcej
28-12   Start Lublin - Polski Cukier Toruń więcej
28-12   Polpharma Starogard Gd. - Spójnia Stargard więcej
28-12   Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom więcej
28-12   MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa więcej
28-12   GTK Gliwice - Anwil Włocławek więcej
28-12   AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno więcej
29 grudzień
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
29-12   Legionovia Legionowo - Chemik Police więcej
29-12   Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź więcej
29-12   Impel Wrocław - Rodomka Radom więcej
29-12   KSZO Ostrowiec Św. - DevelopRes Rzeszów więcej
29-12   Budowlani Łódź - PTPS Piła więcej
29-12   BKS Bielsko-Biała - MKS Kalisz więcej
siatkówka Plus Liga
29-12   Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz więcej
29-12   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin więcej
29-12   Trefl Gdańsk - Stocznia Szczecin więcej
29-12   AZS Olsztyn - GKS Katowice więcej
29-12   Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom więcej
29-12   Resovia Rzeszów - Warta Zawiercie więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Ruszyła ZIMOWA REKRUTACJA do redakcji portalu LIGOWIEC.NET! Interesujesz się piłką nożną? Siatkówką? Piłką ręczną? Koszem? A może jesteś fanem biegania? Tenisa? Albo jeszcze innych dyscyplin sportowych? Znasz jak własną kieszeń rozgrywki okręgówki, A klasy, B klasy a może i C klasy? Chcesz poczuć atmosferę trybuny prasowej i uczestniczyć w wydarzeniach sportowych od zaplecza?

Wykorzystaj unikalną szansę i dołącz do załogi naszego portalu. Poszukujemy osób energicznych, które potrafią pisać, opisywać wydarzenia sportowe lub maja przemyślenia własne i chęć pisania reportaży i felietonów. Jeśli chcesz się rozwinąć i zrobić krok w kierunku profesjonalnego dziennikarstwa - dołącz do nas.

Co oferujemy? Na początek możliwość bywania na trybunie prasowej i przysłowiowy 'wpis do CV'. Stałym współpracownikom dajemy możliwość rozwoju, a najlepsi mogą liczyć na regularną płatną współpracę, stałe akredytacje na mecze i dodatkowe nagrody.

Jak zacząć? Wyślij swoje imię i nazwisko wraz z krótkim opisem - co Cię interesuje, czym chciałbyś/chciałabyś się zająć, skąd jesteś oraz czy masz na koncie doświadczenia dziennikarskie. Dołącz do tego kontakt do siebie - telefon/facebook u wyślij na maila redakcja@ligowiec.net. Skontaktujemy się z Tobą!


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
piłka nożna/kobiety: 1
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Borysławska zawodniczk »
1 » Bez debiutu w Reprezent »
1 » ZZPR ma nowego prezesa!
1 » Wygrana Głowackiego
1 » 13. kolejka szczeciński »
mecze:
81 » Flota Świnoujście-Dąb D »
27 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
22 » Gryf Polanów-Orzeł Wałc »
21 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
18 » Orzeł Bierzwnik-Iskra L »
17 » Lech II Poznań-Kotwica  »
16 » Olimp Złocieniec-Calisi »
15 » Iskra Golczewo-Odra Cho »
15 » Piast Karsko-Energetyk  »
15 » Światowid 63 Łobez-Mier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Bengoro Junioro
Wiktorka
gości: 885
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 112025
• newsów: 70391
• użytkowników: 68072
• komentarzy: 1061785
• zdjęć: 758083
• relacji: 37242
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies