ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - grudzień 2018
pokaż:
01 grudzień
III Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski więcej
KSW 46 więcej
Miedzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Olimpia Cup więcej
Out&Run Zmieszaj się z Błotem więcej
ParkRun "Biegniemy dla Eli" więcej
35 - lecie Startu Szczecin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96 - 83 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce 98 - 93 więcej
Pro-Basket Kutno - WKK Wrocław 82 - 69 więcej
Polonia Leszno - Sokół Łańcut 85 - 74 więcej
Znicz Basket Pruszków - Astoria Bydgoszcz 87 - 88 więcej
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 91 - 68 więcej
Księżak Łowicz - Basket Poznań 85 - 82 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Decka Pelplin - MKK Gniezno 73 - 47 więcej
Basket II Suchy Las - AZS UMK Toruń 83 - 90 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sokół Międzychód 65 - 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Korona Kielce 3 - 0 więcej
Miedź Legnica - Wisła Kraków 2 - 0 więcej
Wisła Płock - Górnik Zabrze 0 - 4 więcej
piła nożna II liga
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1 - 1 więcej
Skra Częstochowa - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 3 - 2 więcej
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 0 - 0 więcej
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 0 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Orzeł Wałcz 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - KP Przecław 6 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wicher Brojce - Pogoń II Szczecin 0 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 2 - 5 więcej
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Stal Lipiany - Ina Goleniów 5 - 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno 3 - 4 więcej
Unia Dolice - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 więcej
Piast Karsko - Hutnik Szczecin 6 - 3 więcej
Odra Chojna - Orkan Suchań 3 - 6 więcej
Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Arka Gdynia - Gwardia Opole 29 - 40 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec 34 - 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Stal Gorzów - Gwardia Koszalin 27 - 19 więcej
MKS Mazur Sierpc - Sambor Tczew 28 - 22 więcej
Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna 22 - 24 więcej
GKS Żukowo - Warmia Olsztyn 20 - 19 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - Latocha Agropom Gniew 36 - 16 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Tytani Wejherowo 28 - 33 więcej
Jeziorak Iława - MKS Brodnica 26 - 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn 29 - 28 więcej
MOSiR Kętrzyn - KPR Gryfino 29 - 43 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
AZS Zielona Góra - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 więcej
Noteć Czarnków - Orzeł Międzyrzecz 2 - 3 więcej
SMS Police - Trefl Lębork 0 - 3 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Trójka Nakło 2 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Pałac II Bydgoszcz - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Gedania Gdańsk 1 - 3 więcej
SKF KS Poznań - SMS Police 3 - 2 więcej
UKS ZSMS Poznań - Energetyk II Poznań 3 - 0 więcej
02 grudzień
VI Bieg Mikołajkowy więcej
Miedzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Olimpia Cup więcej
Out&Run Zmieszaj się z Błotem więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa białogardzka więcej
Mikołajkowy Turniej Karate 'SAMURAJ CUP' więcej
Jamneński Tour Biegowy - Bieg Mikołajkowy więcej
III kolejka KALF więcej
WB Cup więcej
Puchar Bałtyku w Zapasach im. Mieczysława Lisa więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AGH Kraków - Górnik Wałbrzych 68 - 73 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Noteć Inowrocław 93 - 99 więcej
Domino Inowrocław - Arka II Gdynia 90 - 83 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Lech Poznań 1 - 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
piła nożna II liga
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 4 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
SCRS Barlinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 0 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 28 - 25 więcej
MMTS Kwidzyn - MKS Kalisz 24 - 21 więcej
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 28 - 17 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Gniezno - MKS Grudziądz 24 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DevelopRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
MKS Kalisz - ŁKS Łódź 1 - 3 więcej
BKS Bielsko-Biała - Chemik Police 0 - 3 więcej
Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 1 - 3 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
03 grudzień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 3 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - Rodomka Radom 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - GKS Katowice 3 - 1 więcej
04 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 100 - 104 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Meble Wójcik Elbląg - SMS Gdańsk 25 - 27 więcej
05 grudzień
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UKS ZSMS Poznań - Pałac II Bydgoszcz 0 - 3 więcej
06 grudzień
V Wojewódzki Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 93 - 89 więcej
07 grudzień
Gala Biegaczy 2018 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Górnik Wałbrzych - Polonia Leszno 62 - 78 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arka Gdynia - Start Lublin 83 - 78 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - MKS Kalisz 30 - 18 więcej
Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 34 - 27 więcej
Vive Kielce - Gwardia Opole 40 - 30 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Rodomka Radom - MKS Kalisz 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Onico Warszawa 1 - 3 więcej
08 grudzień
II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Gminy Płoty więcej
Liga pod balonem - Admiral Cup więcej
Ligi Żaków KOZPN - gr. koszalińska ziemska Bobolice więcej
Liga Żaków KOZPN - gr. koszalińska Ziemska Mielno więcej
IV Akademia Women CUP więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Energa Kotwica Kołobrzeg - Księżak Łowicz 98 - 66 więcej
WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków 71 - 68 więcej
Basket Poznań - AGH Kraków 77 - 67 więcej
Astoria Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 86 - 91 więcej
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 98 - 85 więcej
Sokół Łańcut - Pro-Basket Kutno 84 - 77 więcej
Czarni Słupsk - GKS Tychy 72 - 76 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 91 - 101 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin 100 - 76 więcej
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 88 - 93 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - SMS Władysławowo 89 - 91 więcej
MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 65 - 85 więcej
AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 83 - 70 więcej
Arka II Gdynia - Trefl II Sopot 80 - 91 więcej
Sokół Międzychód - Decka Pelplin 74 - 63 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 więcej
Korona Kielce - Wisła Płock 2 - 2 więcej
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2 - 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 1 - 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów 2 - 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy 1 - 1 więcej
Piast Gliwice - Red Devils Chojnice 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 29 - 20 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów 30 - 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - Stal Gorzów 28 - 27 więcej
Sambor Tczew - Nielba Wągrowiec 27 - 30 więcej
Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc 22 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KPR Gryfino - AZS UMK Toruń 30 - 15 więcej
Tytani Wejherowo - Jeziorak Iława 32 - 26 więcej
MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz 47 - 24 więcej
MKS Grudziądz - MOSiR Kętrzyn 41 - 17 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 2 - 3 więcej
ŁKS Łódź - BKS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
DevelopRes Rzeszów - PTPS Piła 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - AZS Zielona Góra 2 - 3 więcej
Stal Grudziądz - SMS Police 3 - 0 więcej
Trefl Lębork - Noteć Czarnków 0 - 3 więcej
Orzeł Międzyrzecz - Stoczniowiec Gdańsk 2 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Spójnia Stargard - UŻKPS Kościan 3 - 2 więcej
Orzeł Malbork - UKS ZSMS Poznań 1 - 3 więcej
Energetyk II Poznań - SKF KS Poznań 3 - 1 więcej
SMS Police - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
Gedania Gdańsk - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Mieszko Połczyn Zdrój 0 - 3 więcej
Olimpijczyk Drawsko - OPP-Powiat Kołobrzeski II 3 - 0 więcej
09 grudzień
Festyn biegowy dla Eweliny więcej
IV kolejka KALF więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 61 - 81 więcej
Rosa Radom - Legia Warszawa 87 - 82 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Ogniwo Polbit Szczecin - Basket II Suchy Las 83 - 79 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk 11 - 1 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin 8 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 31 - 28 więcej
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 19 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Jurand Ciechanów - Meble Wójcik Elbląg 35 - 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - Szczypiorniak Gniezno 26 - 29 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - MLKS Borowiak Czersk 34 - 22 więcej
Latocha Agropom Gniew - SMS II Gdańsk 28 - 41 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
Chemik Police - Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Czarni Radom 3 - 1 więcej
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 2 - 3 więcej
10 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - GTK Gliwice 96 - 99 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Cracovia Kraków 0 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - FC Toruń 1 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - GKS Katowice 2 - 3 więcej
11 grudzień
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo 29 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - Legionovia Legionowo 0 - 3 więcej
12 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 96 - 89 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
MKS Kalisz - DevelopRes Rzeszów 0 - 3 więcej
BKS Bielsko-Biała - Rodomka Radom 1 - 3 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Chemik Police 0 - 3 więcej
Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 3 - 2 więcej
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2 - 3 więcej
Onico Warszawa - AZS Olsztyn 3 - 1 więcej
Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk 3 - 2 więcej
Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
GKS Katowice - Skra Bełchatów 3 - 0 więcej
13 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 104 - 93 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - ŁKS Łódź 1 - 3 więcej
14 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 85 - 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0 - 4 więcej
Wisła Płock - Wisła Kraków 1 - 2 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - MKS Kalisz 3 - 2 więcej
15 grudzień
III Memoriał Władysława Wojtakajtisa więcej
Turniej mikołajkowy Decathlon Water Polo Cup więcej
XVIII Memoriał im. Stefana Moskalewicza więcej
LBO - grupa swidwińska więcej
LBO - grupa koszalińska ziemska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Śląsk Wrocław - WKK Wrocław 91 - 72 więcej
SKK Siedlce - Czarni Słupsk 94 - 88 więcej
Górnik Wałbrzych - Basket Poznań 70 - 72 więcej
Polonia Leszno - Pro-Basket Kutno 86 - 84 więcej
Znicz Basket Pruszków - Sokół Łańcut 96 - 52 więcej
GKS Tychy - Astoria Bydgoszcz 76 - 78 więcej
Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik 89 - 80 więcej
AGH Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 79 - 70 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 81 - 101 więcej
AZS Koszalin - Legia Warszawa 90 - 67 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Domino Inowrocław 75 - 88 więcej
Decka Pelplin - AZS UMK Toruń 66 - 70 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Ogniwo Polbit Szczecin 86 - 63 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1 - 1 więcej
Legia Warszawa - Piast Gliwice 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 4 - 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 6 - 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Meble Wójcik Elbląg - GKS Żukowo 28 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - KPR Gryfino 34 - 31 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo 31 - 44 więcej
Jeziorak Iława - SKPR USAR Kwidzyn 16 - 31 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz 3 - 2 więcej
Chemik Police - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
ŁKS Łódź - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3 - 1 więcej
AZS Olsztyn - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Noteć Czarnków - Stal Grudziądz 1 - 3 więcej
SMS Police - Trójka Nakło 1 - 3 więcej
Trefl Lębork - Orzeł Międzyrzecz 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Gedania Gdańsk - Pałac II Bydgoszcz 2 - 3 więcej
Truso Elbląg - SMS Police 3 - 0 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Energetyk II Poznań 2 - 3 więcej
SKF KS Poznań - Orzeł Malbork 3 - 1 więcej
UKS ZSMS Poznań - Spójnia Stargard 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
15-12   OPP-Powiat Kołobrzeski II - SMS II Police więcej
Olimpijczyk Drawsko - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
16 grudzień
LBO - Orliczki grupy regionalnej dziewcząt więcej
V kolejka KALF więcej
Turniej mikołajkowy Decathlon Water Polo Cup więcej
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
III Ogólnopolski Gwiazdkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego więcej
II bieg Grand Prix Dębna - Charytatywny Bieg Mikołajkow więcej
III kolejka PLAS Kobiet i Mężczyzn więcej
LBO - grupa drawska więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 71 - 80 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 100 - 90 więcej
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 113 - 98 więcej
Arka Gdynia - Stal Ostrów Wlkp. 86 - 73 więcej
Spójnia Stargard - Stelmet Zielona Góra 59 - 85 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód 96 - 71 więcej
Basket II Suchy Las - Noteć Inowrocław 93 - 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 - 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 0 - 6 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - MKS Grudziądz 28 - 43 więcej
MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Olsztyn 35 - 32 więcej
Szczypiorniak Gniezno - MKS Brodnica 24 - 33 więcej
Latocha Agropom Gniew - MLKS Borowiak Czersk 35 - 37 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Rodomka Radom - Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Czarni Radom 0 - 3 więcej
Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa 2 - 3 więcej
Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
17 grudzień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DevelopRes Rzeszów - BKS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Chemik Bydgoszcz - MKS Będzin 3 - 0 więcej
18 grudzień
Świątecznie z Olimpią więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Orzeł Międzyrzecz - AZS Zielona Góra 3 - 1 więcej
19 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Zielona Góra 78 - 102 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Lider Świebodzin - Energa AZS Koszalin 17 : 33 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. E
Fenerbahçe SK Stambuł - Chemik Police 3 - 0 więcej
20 grudzień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. E
C.S.M Bukareszt - Dinamo Moskwa 0 - 3 więcej
21 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
WKK Wrocław - GKS Tychy 74 - 67 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Wałbrzych 95 - 80 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
SMS Władysławowo - Sokół Międzychód 69 - 80 więcej
Domino Inowrocław - MKK Gniezno 78 - 95 więcej
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 126 - 41 więcej
Decka Pelplin - Ogniwo Polbit Szczecin 88 - 72 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Noteć Inowrocław 82 - 84 więcej
Basket II Suchy Las - Arka II Gdynia 92 - 61 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Wisła Płock 3 - 3 więcej
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1 - 1 więcej
Wisła Kraków - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 1 - 6 więcej
siatkówka Plus Liga
Chemik Bydgoszcz - Onico Warszawa 1 - 3 więcej
Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Orzeł Malbork - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 1 więcej
22 grudzień
LBO - grupa drawska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - Polonia Leszno 78 - 65 więcej
Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 106 - 92 więcej
Pogoń Prudnik - AGH Kraków 102 - 81 więcej
Sokół Łańcut - Śląsk Wrocław 82 - 79 więcej
Pro-Basket Kutno - Znicz Basket Pruszków 82 - 87 więcej
Czarni Słupsk - Księżak Łowicz 96 - 73 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arka Gdynia - AZS Koszalin 77 - 72 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Stal Ostrów Wlkp. 76 - 86 więcej
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 86 - 78 więcej
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 96 - 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Miedź Legnica 0 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 4 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 - 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - MLKS Borowiak Czersk 25 - 21 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 3 - 1 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - PTPS Piła 1 - 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - Rodomka Radom 3 - 1 więcej
DevelopRes Rzeszów - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - SMS Police 3 - 1 więcej
Trójka Nakło - Noteć Czarnków 2 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Pałac II Bydgoszcz - UŻKPS Kościan 3 - 1 więcej
Spójnia Stargard - SKF KS Poznań 3 - 1 więcej
Energetyk II Poznań - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
SMS Police - Gedania Gdańsk 3 - 1 więcej
23 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - Start Lublin 77 - 75 więcej
Spójnia Stargard - GTK Gliwice 89 - 83 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 82 - 74 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - MKS Kalisz 3 - 0 więcej
Chemik Police - ŁKS Łódź 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
24 grudzień
Wesołych Świąt więcej
25 grudzień
Wesołych Świąt więcej
26 grudzień
Wesołych Świąt więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra 93 - 84 więcej
28 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Arka Gdynia 94 - 105 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 91 - 77 więcej
siatkówka Plus Liga
PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1 - 3 więcej
29 grudzień
Halowy Turniej o Puchar Prezesa PZPN - KOZPN więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Start Lublin - Polski Cukier Toruń 93 - 91 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Spójnia Stargard 93 - 90 więcej
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 99 - 71 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Bielsko-Biała - MKS Kalisz 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 3 - 0 więcej
30 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 74 - 80 więcej
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 81 - 86 więcej
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 99 - 94 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Jedność poszukuje zawod »
3 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Polakowski odchodzi z G »
2 » Fadecki powraca do Błęk »
1 » Plan przygotowań LKS Po »
1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
1 » Niesamowity Lisek!
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » Trener poszukiwany
mecze:
21 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
14 » Sokół Granowo-Błękitni  »
13 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
6 » Sarmata Dobra-Radowia R »
6 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
5 » Zjednoczeni Wapnica-Ina »
4 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Sęp Brzesko-Iskra Lutów »
4 » Orzeł Bierzwnik-Świt Ba »
4 » Piast Kolin-Wicher Prze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
czerwin skryba1213
gości: 1075
statystyki portalu
• drużyn: 2788
• imprez: 117072
• newsów: 72015
• użytkowników: 70033
• komentarzy: 1078249
• zdjęć: 777327
• relacji: 38011
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies