ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2018
dodaj sparing
pokaż:
02 listopad
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
02-11 18:00  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
02-11 19:00  SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin więcej
03 listopad
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
03-11   Cracovia Kraków - Miedź Legnica więcej
03-11   Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
03-11   Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
03-11   Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
03-11   Śląsk Wrocław - Wisła Płock więcej
03-11   Zagłębie Lubin - Korona Kielce więcej
03-11   Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna II liga
03-11   Radomiak Radom - Górnik Łęczna więcej
03-11   Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg więcej
03-11   Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce więcej
03-11   GKS Bełchatów - Błękitni Stargard więcej
03-11   Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź więcej
03-11   Olimpia Elbląg - Elana Toruń więcej
03-11   Rozwój Katowice - Resovia Rzeszów więcej
03-11   Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik więcej
03-11   Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
03-11   Wda Świecie - Lech II Poznań więcej
03-11 17:00  Kotwica Kołobrzeg - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
03-11   Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański więcej
03-11   Radunia Stężyca - Sokół Kleczew więcej
03-11   Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin więcej
03-11   Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno więcej
03-11   Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. więcej
03-11   Jarota Jarocin - Chemik Bydgoszcz więcej
03-11   Górnik Konin - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
03-11   Olimp Gościno - Sokół Karlino więcej
03-11 12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
03-11   Pogoń Połczyn Zdrój - Sparta Węgorzyno więcej
03-11   Chemik Police - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
03-11   Vineta Wolin - MKP Szczecinek więcej
03-11   Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
03-11   Morzycko Moryń - GKS Leśnik Manowo więcej
03-11 13:00  Rasel Dygowo - Gryf Polanów więcej
03-11 13:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
03-11 14:00  Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel więcej
03-11 16:00  Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz więcej
03-11 14:00  Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin więcej
03-11 14:00  Jeziorak Szczecin - Ogniwo Babinek więcej
03-11 14:00  Gavia Choszczno - Flota Świnoujście więcej
03-11 12:00  Dąb Dębno - Iskra Golczewo więcej
03-11 15:00  Odra Chojna - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
03-11 14:00  Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie więcej
03-11 14:00  Sława Sławno - Darłovia Darłowo więcej
03-11 14:00  Iskra Białogard - Olimp Złocieniec więcej
03-11 13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Kotwica II Kołobrzeg więcej
03-11 14:00  Spójnia Świdwin - Korona Człopa więcej
03-11 14:00  Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino więcej
03-11 14:00  Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
03-11 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Błonie Barwice więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
03-11 17:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów więcej
03-11 13:30  Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica więcej
03-11 18:00  OKS Center MD Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
03-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice więcej
03-11 14:00  Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin więcej
03-11 14:00  Dąb Dębice - Mewa Resko więcej
03-11 14:00  Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
03-11 14:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań więcej
03-11 14:00  Błękit Pniewo - Ina Ińsko więcej
03-11 14:00  Stal Lipiany - Piast Karsko więcej
03-11 11:00  Unia Dolice - Klon Krzęcin więcej
03-11 14:00  Drawa Drawno - SCRS Barlinek więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
03-11 14:00  Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie więcej
03-11 14:00  Wrzos Wrzosowo - Victoria Sianów więcej
03-11 14:00  Fala ABFrost Gąski - LZS Kowalewice więcej
03-11 14:00  Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
03-11 14:00  Zawisza Grzmiąca - Sokół Suliszewo więcej
03-11 14:00  Głaz Tychowo - Hubertus Biały Bór więcej
03-11 14:00  Santos Kłębowiec - Grom Szwecja więcej
03-11 14:00  Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
03-11 14:00  Mechanik Turowo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
03-11   Znicz Wysoka Kamieńska - Sarmata Dobra więcej
03-11   Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica więcej
03-11   Promień Mosty - Sowianka Sowno więcej
03-11   Radowia Radowo Małe - Orzeł Prusinowo więcej
03-11 14:00  Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń więcej
03-11 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
03-11   Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino więcej
03-11   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
03-11   Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice więcej
03-11   Unia Stargard - WODR Barzkowice więcej
03-11   Saturn Szadzko - Zorza Tychowo więcej
03-11   Polski Cukier Kluczevia II St. - Czarni Marianowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
03-11 15:00  Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
03-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
03-11 13:00  Tanowia Tanowo - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
03-11   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - LUKS Krzywin więcej
03-11   Piast Piaseczno - Korona Klępicz więcej
03-11   Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice więcej
03-11   Rurzyca Nawodna - Czarni Lubanowo więcej
03-11   Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
03-11   Koral Mostkowo - Iskra Warszyn więcej
03-11   Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik więcej
03-11   Iskra Lutówko - Piast Kolin więcej
03-11   Gryf Objezierze - Remor Recz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
03-11   Błyskawica Kluki - GKS Golenice więcej
03-11   Unia Swochowo - Pomorzanin Cychry więcej
03-11   Mechanik Warnice - Merkury Nowogródek Pom. więcej
03-11   Santos Sarbinowo - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna WLJ Starszych
03-11   Błękitni Stargard - Stal Szczecin więcej
03-11   Energetyk Gryfino - Chemik Police więcej
03-11   Arkonia Szczecin - Ina Goleniów więcej
03-11   FASE Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
03-11   Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
03-11   Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin więcej
03-11   Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
03-11   Legia Warszawa - Elana Toruń więcej
03-11   Motor Lublin - Jagiellonia Białystok więcej
03-11   Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
03-11   Lech Poznań - Cracovia Kraków więcej
03-11   Wisła Kraków - Arka Gdynia więcej
03-11   Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów więcej
03-11   FCB Escola Varsovia - GKS Bełchatów więcej
03-11   Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
03-11 14:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
03-11 12:00  CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań więcej
03-11 12:00  Błękitni Wronki - FASE Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
03-11 15:00  Wicher Steklno - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
03-11   Światowid 63 Łobez - SCRS Barlinek więcej
03-11   Hanza Goleniów - SALOS II Szczecin więcej
03-11   Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
03-11   Unia Dolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna WLJ Młodszych
03-11   AP Kotwica Kołobrzeg - Football Academy Szczecin więcej
03-11   Chemik Police - FASE II Szczecin więcej
03-11   Orzeł 2010 Wałcz - Arkonia Szczecin więcej
03-11   SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
03-11   Akademia Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
03-11   Barlinecka Akademia Futbolu - Świt Szczecin więcej
03-11   Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
03-11   Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
03-11   Vineta Wolin - Gavia Choszczno więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
03-11   WAP Włocławek - Gwiazda-Kania Toruń więcej
03-11   Olimpia II Szczecin - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
03-11   Biało-Zielone Gdańsk - Lipno Stęszew więcej
03-11 14:00  Victoria Sianów - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
03-11   Pogoń Tczew - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
03-11   Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża więcej
piła nożna III liga kobiet
03-11   Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje więcej
03-11   Olimpia III Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
03-11   Clearex Chorzów - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
03-11   Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice więcej
03-11   Rekord Bielsko-Biała - Pogoń '04 Szczecin więcej
03-11   Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - AZS UG Gdańsk więcej
03-11   Piast Gliwice - FC Toruń więcej
03-11   Gatta Zduńska Wola - Red Devils Chojnice więcej
piła nożna II liga PLO
03-11 16:00  Darłovia Darłowo - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
03-11 16:00  Bizon Cerkwica - Ikar Krosino więcej
03-11 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo więcej
03-11 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin więcej
03-11 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek więcej
03-11 16:00  Sokół St. Dąbrowa - Pamet Świdwin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
03-11   Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
03-11   Gwardia Opole - Chrobry Głogów więcej
03-11   Górnik Zabrze - Stal Mielec więcej
03-11   Arka Gdynia - MKS Kalisz więcej
03-11   Vive Kielce - Azoty Puławy więcej
03-11   Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock więcej
03-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
03-11   KPR Kobierzyce - Korona Handball Kielce więcej
03-11   Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
03-11   KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
03-11   Arka Gdynia - UKS PCM Kościerzyna więcej
03-11   Start Elbląg - Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
03-11   Stal Gorzów - Sokół Kościerzyna więcej
03-11   Sambor Tczew - Warmia Olsztyn więcej
03-11   Gwardia Koszalin - Jurand Ciechanów więcej
03-11   MKS Mazur Sierpc - SMS Gdańsk więcej
03-11   Nielba Wągrowiec - Meble Wójcik Elbląg więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
03-11 15:00  Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Gniezno więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
03-11   Chemik Police - Legionovia Legionowo więcej
03-11   ŁKS Łódź - Pałac Bydgoszcz więcej
03-11   Rodomka Radom - Impel Wrocław więcej
03-11   DevelopRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św. więcej
03-11   PTPS Piła - Budowlani Łódź więcej
03-11   Proxima Kraków - BKS Bielsko-Biała więcej
04 listopad
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
04-11 13:00  Biali Sądów - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
04-11 13:00  KP Przecław - Polonia Płoty więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
04-11 12:00  Energetyk Gryfino - Zieloni Zielin więcej
04-11 13:00  Świt Barnimie - Polonia Giżyn więcej
04-11 14:00  Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
04-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino więcej
04-11 13:30  Resko Karcino - Pomorzanin Sławoborze więcej
04-11 14:00  Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
04-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica więcej
04-11 14:00  Sad Chwiram - Orzeł Łubowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
04-11 14:30  Orkan Dalewo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
04-11 17:00  Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
04-11 18:00  Leśnik Kliniska - Zootechnik Kołbacz więcej
04-11 15:00  Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo więcej
04-11 14:00  Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
04-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Iskra Banie więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
04-11 13:00  Korona Raduń - Iskra Pomień więcej
04-11 14:00  Jedność Przewłoki - Błękitni Sarnik więcej
04-11 14:00  Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
04-11 14:00  Gryf Nowielin - Bryza Reńsko więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
04-11 13:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
04-11 12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
04-11 14:00  Wda Świecie - Akademia Pogoń Szczecin więcej
04-11   Warta Poznań - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
04-11 12:00  Gryf II Polanów - Płomień Jeżyczki więcej
04-11 12:00  KS Sieciemin - Dolina Łętowska Łętowo więcej
04-11 12:00  Darpol Barzowice - Błękitni Tychowo więcej
04-11 12:00  Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica więcej
04-11 12:00  Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo więcej
04-11 12:00  Jantar Korlino - KS Skibno więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
04-11 12:00  Jantar Siemyśl - Sokół Lulewice więcej
04-11 12:00  Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino więcej
04-11 12:00  Wicher Mierzym - Derby Karścino więcej
04-11 12:00  Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań więcej
04-11 12:00  Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
04-11 12:00  Mustang Korzystno - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
04-11 12:00  Błękitni Gonne Małe - Drzewiarz Krosino więcej
04-11 12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
04-11 12:00  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
04-11 12:00  SP Wilcze Laski - Grot Bonin więcej
04-11 12:00  Grom Świelino - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
07 listopad
piła nożna III liga gr. 2
07-11 18:00  Lech II Poznań - Górnik Konin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
07-11 13:00  Błękitni Wronki - CWZS Bydgoszcz więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
07-11 16:00  FASE Szczecin - Lech Poznań więcej
10 listopad
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
10-11   Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
10-11   Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
10-11   Korona Kielce - Piast Gliwice więcej
10-11   Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków więcej
10-11   Miedź Legnica - Arka Gdynia więcej
10-11   Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
10-11   Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
10-11   Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec więcej
piła nożna II liga
10-11   Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik więcej
10-11   Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo więcej
10-11   Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów więcej
10-11   Rozwój Katowice - Elana Toruń więcej
10-11   Olimpia Elbląg - Widzew Łódź więcej
10-11   Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard więcej
10-11   GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce więcej
10-11   Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg więcej
10-11   Skra Częstochowa - Radomiak Radom więcej
piła nożna III liga gr. 2
10-11   Polonia Środa Wlkp. - Wda Świecie więcej
10-11   KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin więcej
10-11   Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia więcej
10-11   Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
10-11   KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Radunia Stężyca więcej
10-11   Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg więcej
10-11   Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin więcej
10-11   Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin więcej
10-11   Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
10-11 14:00  Gryf Polanów - Orzeł Wałcz więcej
10-11   GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
10-11   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń więcej
10-11   MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
10-11   Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin więcej
10-11   Sparta Węgorzyno - Chemik Police więcej
10-11 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
10-11   Sokół Karlino - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
10-11   Światowid 63 Łobez - Mierzynianka Mierzyn więcej
10-11 11:00  Iskra Golczewo - Odra Chojna więcej
10-11 18:00  Flota Świnoujście - Dąb Dębno więcej
10-11   Ogniwo Babinek - Gavia Choszczno więcej
10-11   Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
10-11   Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce więcej
10-11   Zorza Dobrzany - Iskierka Szczecin więcej
10-11   Piast Chociwel - Biali Sądów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
10-11 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino więcej
10-11 14:00  Wieża Postomino - Saturn Mielno więcej
10-11 14:00  Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo więcej
10-11 14:00  Kotwica II Kołobrzeg - Spójnia Świdwin więcej
10-11 14:00  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski więcej
10-11 14:00  Darłovia Darłowo - Iskra Białogard więcej
10-11 14:00  Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno więcej
10-11 14:00  Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
10-11   Fala Międzyzdroje - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
10-11   Mewa Resko - Wicher Brojce więcej
10-11   Arkonia Szczecin - Dąb Dębice więcej
10-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów więcej
10-11   Polonia Płoty - OKS Center MD Goleniów więcej
10-11   Orzeł Łoźnica - KP Przecław więcej
10-11   Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
10-11   Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia więcej
10-11   SCRS Barlinek - Świt Barnimie więcej
10-11 13:00  Klon Krzęcin - Drawa Drawno więcej
10-11   Zieloni Zielin - Unia Dolice więcej
10-11   Ina Ińsko - Stal Lipiany więcej
10-11   Orkan Suchań - Błękit Pniewo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
10-11 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo więcej
10-11 14:00  Bajgiel Będzino - Zefir Wyszewo więcej
10-11 14:00  Płomień Myślino - Resko Karcino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
10-11 11:30  Hubertus Biały Bór - Mirstal Mirosławiec więcej
10-11 14:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło więcej
10-11 14:00  Wiarus Żółtnica - Santos Kłębowiec więcej
10-11 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
10-11 14:00  Grom Szwecja - Głaz Tychowo więcej
10-11 14:00  Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca więcej
10-11 14:00  Sokół Suliszewo - Sad Chwiram więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
10-11 14:00  Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże Świnoujście więcej
10-11   Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo więcej
10-11 13:00  Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe więcej
10-11   Bizon Cerkwica - Promień Mosty więcej
10-11   Sarmata Dobra - Pionier Żarnowo więcej
10-11   Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
10-11   Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo więcej
10-11   Zorza Tychowo - Orkan Dalewo więcej
10-11   WODR Barzkowice - Saturn Szadzko więcej
10-11   Orzeł Grzędzice - Unia Stargard więcej
10-11   Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo więcej
10-11   Orzeł Małkocin - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
10-11 14:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo więcej
10-11 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
10-11   LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa więcej
10-11   Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
10-11   Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna więcej
10-11   Korona Klępicz - Witniczanka Witnica więcej
10-11   Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
10-11   Remor Recz - Ina Nadarzyn więcej
10-11   Piast Kolin - Gryf Objezierze więcej
10-11   Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko więcej
10-11   Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
10-11   Błękitni Sarnik - Koral Mostkowo więcej
10-11   Korona Raduń - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
10-11   Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki więcej
10-11   Merkury Nowogródek Pom. - Santos Sarbinowo więcej
10-11   Pomorzanin Cychry - Mechanik Warnice więcej
10-11   GKS Golenice - Unia Swochowo więcej
piła nożna WLJ Starszych
10-11   Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
10-11   SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
10-11   Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
10-11   Akademia MKP Szczecinek - Świt Szczecin więcej
10-11   Ina Goleniów - FASE Szczecin więcej
10-11   Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
10-11   Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
10-11   Korona Kielce - Legia Warszawa więcej
10-11   GKS Bełchatów - Górnik Zabrze więcej
10-11   Ruch Chorzów - FCB Escola Varsovia więcej
10-11   Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
10-11   Cracovia Kraków - Wisła Kraków więcej
10-11   Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
10-11   Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
10-11   Elana Toruń - Motor Lublin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
10-11 14:00  Błękitni Wronki - Arka Gdynia więcej
10-11 12:00  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
10-11 12:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
10-11 12:00  Wda Świecie - Lechia Gdańsk więcej
10-11 12:00  Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
10-11   Unia Dolice - Światowid 63 Łobez więcej
10-11   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mewa Resko więcej
10-11   Pomorzanin Nowogard - Hanza Goleniów więcej
10-11   SALOS II Szczecin - SCRS Barlinek więcej
piła nożna WLJ Młodszych
10-11   Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
10-11   Gwardia Koszalin - Vineta Wolin więcej
10-11   Świt Szczecin - Stal Szczecin więcej
10-11   Energetyk Gryfino - Barlinecka Akademia Futbolu więcej
10-11   Prawobrzeże Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
10-11   Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin więcej
10-11   FASE II Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
10-11   Football Academy Szczecin - Chemik Police więcej
10-11   Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
10-11   Lipno Stęszew - WAP Włocławek więcej
10-11   Gwiazda-Kania Toruń - Victoria Sianów więcej
10-11   Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Pogoń Tczew więcej
10-11   AP Kotwica Kołobrzeg - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
10-11   KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin więcej
10-11   GSS Grodzisk Wielkopolski - Biało-Zielone Gdańsk więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
10-11   Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów więcej
10-11   MOKS Słoneczny Stok Białystok - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
10-11   Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice więcej
10-11   AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola więcej
10-11   FC Toruń - AZS UŚ Katowice więcej
10-11   Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy więcej
piła nożna II liga PLO
10-11 16:00  Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
10-11 16:00  Lech Czaplinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
10-11 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin więcej
10-11 16:00  Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica więcej
10-11 16:00  Ikar Krosino - Darłovia Darłowo więcej
10-11 16:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Mechanik Bobolice więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
10-11   Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn więcej
10-11   Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
10-11   Azoty Puławy - Pogoń Szczecin więcej
10-11   MKS Kalisz - Vive Kielce więcej
10-11   Stal Mielec - Arka Gdynia więcej
10-11   Chrobry Głogów - Górnik Zabrze więcej
10-11   Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
10-11   Korona Handball Kielce - Ruch Chorzów więcej
10-11   UKS PCM Kościerzyna - Start Elbląg więcej
10-11   Energa AZS Koszalin - Arka Gdynia więcej
10-11 16:00  Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Pogoń Szczecin więcej
10-11   MKS Lublin - KPR Jelenia Góra więcej
10-11   KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
10-11   Meble Wójcik Elbląg - GKS Żukowo więcej
10-11   SMS Gdańsk - Nielba Wągrowiec więcej
10-11   Jurand Ciechanów - MKS Mazur Sierpc więcej
10-11   Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
10-11   Sokół Kościerzyna - Sambor Tczew więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
10-11   AZS UMK Toruń - Szczypiorniak Gniezno więcej
10-11   KPR Gryfino - Jeziorak Iława więcej
10-11   Sambor II Tczew - MOSiR Kętrzyn więcej
10-11   SMS II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz więcej
10-11   MKS Grudziądz - MLKS Borowiak Czersk więcej
10-11   Szczypiorniak Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn więcej
10-11   MKS Brodnica - Tytani Wejherowo więcej
11 listopad
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11-11 16:30  Błękitni II Stargard - Olimp Gościno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
11-11 13:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
11-11 13:30  Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce więcej
11-11 14:00  Piast Karsko - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
11-11 12:00  Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław więcej
11-11 14:00  LZS Kowalewice - Strong Zielenica więcej
11-11 14:00  Victoria Sianów - Fala ABFrost Gąski więcej
11-11 14:00  Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
11-11 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
11-11 15:00  Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów więcej
11-11 13:00  Czarni 44 Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
11-11 12:00  Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
11-11 13:00  Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo więcej
11-11 14:00  Chemik II Police - Grot Gardno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
11-11 13:00  Czarni Lubanowo - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
11-11 14:30  Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
11-11 14:00  Wicher Przelewice - Gryf Nowielin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
11-11 16:00  FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
11-11 12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
11-11   Orzeł Malbork - UŻKPS Kościan więcej
12 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
13 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
13-11 12:00  Football Academy Szczecin - FASE Szczecin więcej
14 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
14-11 11:00  Lech Poznań - Błękitni Wronki więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
14-11   Zagłębie Lubin - Korona Handball Kielce więcej
14-11   KPR Jelenia Góra - KPR Kobierzyce więcej
14-11 19:00  SPR Pogoń Szczecin - MKS Lublin więcej
14-11   Arka Gdynia - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
14-11   Start Elbląg - Energa AZS Koszalin więcej
14-11   Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna więcej
15 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
16 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
17 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
piła nożna II liga
17-11   Skra Częstochowa - Górnik Łęczna więcej
17-11   Radomiak Radom - Ruch Chorzów więcej
17-11   Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów więcej
17-11   Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz więcej
17-11   Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg więcej
17-11   Widzew Łódź - Rozwój Katowice więcej
17-11   Elana Toruń - Znicz Pruszków więcej
17-11   Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola więcej
17-11   ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
17-11   Wda Świecie - Gwardia Koszalin więcej
17-11   Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański więcej
17-11   Bałtyk Gdynia - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
17-11   Radunia Stężyca - Lech II Poznań więcej
17-11   Wierzyca Pelplin - Chemik Bydgoszcz więcej
17-11   Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew więcej
17-11   Jarota Jarocin - Górnik Konin więcej
17-11   Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin więcej
17-11 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17-11   Olimp Gościno - Hutnik Szczecin więcej
17-11   Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino więcej
17-11   Chemik Police - Gryf Kamień Pomorski więcej
17-11   Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno więcej
17-11   Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17-11   Morzycko Moryń - MKP Szczecinek więcej
17-11 13:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17-11 13:00  Orzeł Wałcz - GKS Leśnik Manowo więcej
17-11 16:00  Błękitni II Stargard - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
17-11   Mierzynianka Mierzyn - Biali Sądów więcej
17-11   Iskierka Szczecin - Piast Chociwel więcej
17-11   Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany więcej
17-11   Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz więcej
17-11   Gavia Choszczno - Stal Szczecin więcej
17-11 14:00  Dąb Dębno - Ogniwo Babinek więcej
17-11 14:00  Odra Chojna - Flota Świnoujście więcej
17-11   Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
17-11 14:00  Sława Sławno - Mechanik Bobolice więcej
17-11 14:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie więcej
17-11 14:00  Calisia Kalisz Pomorski - Darłovia Darłowo więcej
17-11 14:00  Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec więcej
17-11 14:00  Wiekowianka Wiekowo - Kotwica II Kołobrzeg więcej
17-11 14:00  Saturn Mielno - Korona Człopa więcej
17-11 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Wieża Postomino więcej
17-11 14:00  Błonie Barwice - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
17-11   Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo więcej
17-11   KP Przecław - Jantar Dziwnów więcej
17-11   OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica więcej
17-11   Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty więcej
17-11   Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17-11   Dąb Dębice - Sparta Gryfice więcej
17-11   Wicher Brojce - Arkonia Szczecin więcej
17-11   Fala Międzyzdroje - Mewa Resko więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17-11 14:00  Kłos Pełczyce - Błękit Pniewo więcej
17-11   Stal Lipiany - Orkan Suchań więcej
17-11   Energetyk Gryfino - Ina Ińsko więcej
17-11 11:00  Unia Dolice - Piast Karsko więcej
17-11 14:00  Drawa Drawno - Zieloni Zielin więcej
17-11   Świt Barnimie - Klon Krzęcin więcej
17-11   Czcibor Cedynia - SCRS Barlinek więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
17-11   Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
17-11   Promień Mosty - Sarmata Dobra więcej
17-11   Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica więcej
17-11 14:00  Korona Stuchowo - Sowianka Sowno więcej
17-11 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Prusinowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
17-11   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino więcej
17-11   Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin więcej
17-11   Unia Stargard - Rolpol Chlebowo więcej
17-11   Saturn Szadzko - Orzeł Grzędzice więcej
17-11   Orkan Dalewo - WODR Barzkowice więcej
17-11   Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo więcej
17-11   Czarni Marianowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
17-11 13:00  Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
17-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police więcej
17-11 15:00  Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
17-11 11:30  Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Zootechnik Kołbacz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
17-11   Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin więcej
17-11   Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko więcej
17-11   Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz więcej
17-11 13:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo więcej
17-11   Łabędź Widuchowa - Iskra Banie więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
17-11   Koral Mostkowo - Korona Raduń więcej
17-11   Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik więcej
17-11   Iskra Lutówko - Iskra Warszyn więcej
17-11   Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik więcej
17-11   Ina Nadarzyn - Piast Kolin więcej
piła nożna WLJ Starszych
17-11   Energetyk Gryfino - Stal Szczecin więcej
17-11   Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard więcej
17-11   FASE Szczecin - Chemik Police więcej
17-11   Świt Szczecin - Ina Goleniów więcej
17-11   Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek więcej
17-11   Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
17-11   AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
17-11   Legia Warszawa - Motor Lublin więcej
17-11   Elana Toruń - Pogoń Szczecin więcej
17-11   Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
17-11   Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
17-11   Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław więcej
17-11   Arka Gdynia - FCB Escola Varsovia więcej
17-11   Ruch Chorzów - Górnik Zabrze więcej
17-11   GKS Bełchatów - Korona Kielce więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
17-11 12:00  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
17-11 12:00  Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
17-11 12:00  CWZS Bydgoszcz - Błękitni Wronki więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
17-11 11:00  Arka Gdynia - Football Academy Szczecin więcej
17-11 11:00  FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
17-11   Warta Poznań - Wda Świecie więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
17-11   Światowid 63 Łobez - SALOS II Szczecin więcej
17-11   SCRS Barlinek - Pomorzanin Nowogard więcej
17-11   Hanza Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17-11   Mewa Resko - Unia Dolice więcej
piła nożna WLJ Młodszych
17-11   AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
17-11   Orzeł 2010 Wałcz - Football Academy Szczecin więcej
17-11   SALOS Szczecin - FASE II Szczecin więcej
17-11   Akademia Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
17-11   Barlinecka Akademia Futbolu - Prawobrzeże Szczecin więcej
17-11   Stal Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
17-11   Błękitni Stargard - Świt Szczecin więcej
17-11   Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin więcej
17-11   Gavia Choszczno - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
17-11   Clearex Chorzów - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
17-11   Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała więcej
17-11   Gatta Zduńska Wola - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
17-11   AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin więcej
17-11   Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk więcej
17-11   Red Devils Chojnice - FC Toruń więcej
piła nożna II liga PLO
17-11 16:00  Darłovia Darłowo - Oldboje Wyszewo więcej
17-11 16:00  Lech Czaplinek - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17-11 16:00  Sokół St. Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
17-11   Gwardia Opole - Zagłębie Lubin więcej
17-11   Górnik Zabrze - Wybrzeże Gdańsk więcej
17-11   Arka Gdynia - Chrobry Głogów więcej
17-11   Vive Kielce - Stal Mielec więcej
17-11   Pogoń Szczecin - MKS Kalisz więcej
17-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy więcej
17-11   MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
17-11   Stal Gorzów - Sambor Tczew więcej
17-11   Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna więcej
17-11   MKS Mazur Sierpc - Warmia Olsztyn więcej
17-11   Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów więcej
17-11   GKS Żukowo - SMS Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
17-11   Tytani Wejherowo - Sambor II Tczew więcej
17-11   SKPR USAR Kwidzyn - MKS Brodnica więcej
17-11   MLKS Borowiak Czersk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
17-11   Jeziorak Iława - MKS Grudziądz więcej
17-11   AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino więcej
17-11   Szczypiorniak Gniezno - SMS II Gdańsk więcej
17-11   MOSiR Kętrzyn - AZS UMK Toruń więcej
18 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
18-11 13:00  Sęp Brzesko - Polonia Giżyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
18-11 13:00  Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
18-11 18:00  Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin więcej
18-11 15:00  Hanza Goleniów - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
18-11 13:00  Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
18-11 14:00  Jedność Przewłoki - Iskra Pomień więcej
18-11 11:00  Sokół Sokoliniec - Remor Recz więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
18-11 13:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
18-11 12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
18-11 11:00  Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym więcej
24 listopad
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
24-11   Arka Gdynia - Wisła Kraków więcej
24-11   Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław więcej
24-11   Korona Kielce - Górnik Zabrze więcej
24-11   Lech Poznań - Wisła Płock więcej
24-11   Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok więcej
24-11   Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec więcej
24-11   Pogoń Szczecin - Miedź Legnica więcej
24-11   Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
24-11   Skra Częstochowa - Ruch Chorzów więcej
24-11   Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik więcej
24-11   Gryf Wejherowo - Resovia Rzeszów więcej
24-11   Stal Stalowa Wola - Elana Toruń więcej
24-11   Znicz Pruszków - Widzew Łódź więcej
24-11   Rozwój Katowice - Błękitni Stargard więcej
24-11   Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce więcej
24-11   Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg więcej
24-11   GKS Bełchatów - Radomiak Radom więcej
piła nożna III liga gr. 2
24-11   Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca więcej
24-11   Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno więcej
24-11   KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin więcej
24-11   Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia więcej
24-11   Górnik Konin - Wierzyca Pelplin więcej
24-11   KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin więcej
24-11   Chemik Bydgoszcz - Świt Szczecin więcej
24-11   Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
24-11   Pogoń II Szczecin - Wda Świecie więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
24-11   Gryf Polanów - Olimp Gościno więcej
24-11 14:00  GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard więcej
24-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz więcej
24-11   MKP Szczecinek - Rasel Dygowo więcej
24-11   Intermarche-Rega Trzebiatów - Morzycko Moryń więcej
24-11   Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów więcej
24-11 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin więcej
24-11   Sokół Karlino - Chemik Police więcej
24-11 12:00  Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
24-11 13:00  Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn więcej
24-11 18:00  Flota Świnoujście - Światowid 63 Łobez więcej
24-11 11:00  Stal Szczecin - Dąb Dębno więcej
24-11   Osadnik Myślibórz - Gavia Choszczno więcej
24-11   Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin więcej
24-11   Piast Chociwel - Sokół Pyrzyce więcej
24-11   Biali Sądów - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
24-11 13:00  Wieża Postomino - Błonie Barwice więcej
24-11 13:00  Korona Człopa - Jedność-Ikar Krosino więcej
24-11 13:00  Kotwica II Kołobrzeg - Saturn Mielno więcej
24-11 13:00  Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo więcej
24-11 13:00  Darłovia Darłowo - Spójnia Świdwin więcej
24-11 13:00  Astra Ustronie Morskie - Calisia Kalisz Pomorski więcej
24-11 13:00  Mechanik Bobolice - Iskra Białogard więcej
24-11 13:00  Lech Czaplinek - Sława Sławno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
24-11   Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
24-11   Arkonia Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
24-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice więcej
24-11   Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard więcej
24-11   Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów więcej
24-11   Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów więcej
24-11   Masovia Maszewo - KP Przecław więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
24-11   SCRS Barlinek - Sęp Brzesko więcej
24-11 13:00  Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia więcej
24-11   Zieloni Zielin - Świt Barnimie więcej
24-11   Ina Ińsko - Unia Dolice więcej
24-11   Orkan Suchań - Energetyk Gryfino więcej
24-11   Błękit Pniewo - Stal Lipiany więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
24-11   GKS Bełchatów - Legia Warszawa więcej
24-11   Korona Kielce - Ruch Chorzów więcej
24-11   Górnik Zabrze - Arka Gdynia więcej
24-11   FCB Escola Varsovia - Cracovia Kraków więcej
24-11   Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
24-11   Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
24-11   Lech Poznań - Elana Toruń więcej
24-11   Pogoń Szczecin - Motor Lublin więcej
piła nożna WLJ Młodszych
24-11   Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
24-11   Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno więcej
24-11   Świt Szczecin - Vineta Wolin więcej
24-11   Energetyk Gryfino - Błękitni Stargard więcej
24-11   Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin więcej
24-11   Arkonia Szczecin - Barlinecka Akademia Futbolu więcej
24-11   FASE II Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
24-11   Football Academy Szczecin - SALOS Szczecin więcej
24-11   Chemik Police - Orzeł 2010 Wałcz więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
24-11   Piast Gliwice - Clearex Chorzów więcej
24-11   Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gatta Zduńska Wola więcej
24-11   Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice więcej
24-11   MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy więcej
24-11   Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice więcej
24-11   AZS UG Gdańsk - FC Toruń więcej
piła nożna II liga PLO
24-11 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół St. Dąbrowa więcej
24-11 16:00  Bizon Cerkwica - Lech Czaplinek więcej
24-11 16:00  Darłovia Darłowo - TKKF Strażak Koszalin więcej
24-11 16:00  Oldboje Wyszewo - Mechanik Bobolice więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
24-11   Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock więcej
24-11   Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn więcej
24-11   MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
24-11   Stal Mielec - Pogoń Szczecin więcej
24-11   Chrobry Głogów - Vive Kielce więcej
24-11   Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia więcej
24-11   Gwardia Opole - Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
24-11   Meble Wójcik Elbląg - Stal Gorzów więcej
24-11   Jurand Ciechanów - GKS Żukowo więcej
24-11   Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec więcej
24-11   Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc więcej
24-11   Sambor Tczew - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
24-11   Sambor II Tczew - AZS UMK Toruń więcej
24-11   SMS II Gdańsk - MOSiR Kętrzyn więcej
24-11   KPR Gryfino - Szczypiorniak Gniezno więcej
24-11   MKS Grudziądz - AZS UKW Bydgoszcz więcej
24-11   Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak Iława więcej
24-11   Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn więcej
24-11   MKS Brodnica - MLKS Borowiak Czersk więcej
25 listopad
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
25-11 12:30  Ogniwo Babinek - Odra Chojna więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
25-11 13:00  Sparta Gryfice - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
25-11 13:00  Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce więcej
25-11 13:00  Piast Karsko - Drawa Drawno więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 12 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 12 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 110 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 70 tysięcy newsów i ponad 750 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników niemal 68 tysięcy. A przez 12 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

Nie zamierzamy na tym kończyć. Mamy jeszcze sporo pomysłów na rozwój portalu. W związku z tym chcielibyśmy powiększyć nasz zespół redakcyjny zarówno o fotoreporterów, jak i kolokwialnie mówiąc 'pismaków'. Jeśli widzisz się w naszej redakcji napisz na maila - redakcja@ligowiec.net i przedstaw się :)

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu. A dla Was kilka fotek z tradycyjnego redakcyjnego urodzinowego spotkania.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
11 » Delev oraz Pogoń ukara »
6 » Najlepsi strzelcy
5 » Koncepcja stadionu w Sk »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Sparta Skalin grająca w »
mecze:
40 » Piast Karsko-Ina Ińsko
30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
26 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
24 » Wicher Brojce-Pomorzani »
21 » Korona Człopa-Sława Sła »
21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
19 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
19 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
16 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 897
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 111013
• newsów: 70122
• użytkowników: 67962
• komentarzy: 1057797
• zdjęć: 753928
• relacji: 37049
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies