ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 listopad 2018
pokaż:
17 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
Akademickie Mistrzostwa Województwa w wioślarstwie Halowym więcej
Jubileuszowy Turniej Oldbojów więcej
Liga bałtycka Orlik 2012 - grupa drawska więcej
Liga Żaków - Grupa koszalińska ziemska podgrupa II więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Sokół Łańcut - Astoria Bydgoszcz 73 - 95 więcej
Pro-Basket Kutno - Czarni Słupsk 79 - 81 więcej
SKK Siedlce - Górnik Wałbrzych 81 - 95 więcej
Polonia Leszno - WKK Wrocław 72 - 64 więcej
Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik 75 - 88 więcej
Księżak Łowicz - AGH Kraków 94 - 89 więcej
GKS Tychy - Basket Poznań 94 - 83 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Spójnia Stargard - Legia Warszawa 72 - 94 więcej
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 70 - 80 więcej
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 70 - 95 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Arka II Gdynia - Ogniwo Polbit Szczecin 104 - 62 więcej
SMS Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 91 - 75 więcej
Decka Pelplin - Politechnika Gdańska 84 - 95 więcej
Noteć Inowrocław - Domino Inowrocław 92 - 68 więcej
piła nożna II liga
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 0 - 1 więcej
Elana Toruń - Znicz Pruszków 5 - 1 więcej
Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 1 - 1 więcej
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 0 - 0 więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 3 - 1 więcej
Widzew Łódź - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Gwardia Koszalin 2 - 2 więcej
Wierzyca Pelplin - Chemik Bydgoszcz 0 - 3 więcej
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 - 0 więcej
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Górnik Konin 0 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 więcej
Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 więcej
Morzycko Moryń - MKP Szczecinek 5 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 5 więcej
Orzeł Wałcz - GKS Leśnik Manowo 4 - 1 więcej
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Gavia Choszczno - Stal Szczecin 4 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Biali Sądów 1 - 5 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Piast Chociwel 3 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 1 - 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 6 - 1 więcej
Odra Chojna - Flota Świnoujście 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Darłovia Darłowo 1 - 8 więcej
Sława Sławno - Mechanik Bobolice 3 - 2 więcej
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 6 - 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 0 więcej
Saturn Mielno - Korona Człopa 1 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Wieża Postomino 0 : 3 więcej
Błonie Barwice - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 1 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 więcej
Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 - 7 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo 7 - 1 więcej
Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 3 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Ina Ińsko 3 - 4 więcej
Unia Dolice - Piast Karsko 2 - 1 więcej
Stal Lipiany - Orkan Suchań 1 - 0 więcej
Drawa Drawno - Zieloni Zielin 5 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - SCRS Barlinek 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 1 - 1 więcej
Promień Mosty - Sarmata Dobra 4 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Prusinowo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 1 więcej
Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 2 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Zootechnik Kołbacz 2 - 2 więcej
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo 0 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 3 - 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Korona Raduń 10 - 0 więcej
Ina Nadarzyn - Piast Kolin 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 9 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 2 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
GKS Bełchatów - Korona Kielce 0 - 2 więcej
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
Arka Gdynia - FCB Escola Varsovia 3 - 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3 - 2 więcej
Legia Warszawa - Motor Lublin 2 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3 - 4 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Lech Poznań - Warta Poznań 3 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 3 - 0 więcej
CWZS Bydgoszcz - Błękitni Wronki 0 - 3 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Warta Poznań - Wda Świecie 2 - 3 więcej
Arka Gdynia - Football Academy Szczecin 5 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Akademia Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin 5 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 - 12 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Football Academy Szczecin 6 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 - 1 więcej
AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin 6 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 521 - 621 więcej
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 34 - 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna 23 - 26 więcej
MKS Mazur Sierpc - Warmia Olsztyn 27 - 22 więcej
Stal Gorzów - Sambor Tczew 35 - 17 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - AZS UMK Toruń 41 - 24 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Szczypiorniak Olsztyn 26 - 28 więcej
Jeziorak Iława - MKS Grudziądz 30 - 37 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - MKS Brodnica 34 - 32 więcej
Tytani Wejherowo - Latocha Agropom Gniew 38 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
MKS Kalisz - Impel Wrocław 0 - 3 więcej
ŁKS Łódź - Rodomka Radom 3 - 0 więcej
Chemik Police - DevelopRes Rzeszów 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Onico Warszawa 3 - 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trefl Lębork - OPP-Powiat Kołobrzeski 2 - 3 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - SMS Police 3 - 0 więcej
AZS Zielona Góra - Noteć Czarnków 2 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Trójka Nakło 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Gedania Gdańsk - UKS ZSMS Poznań 0 - 3 więcej
SMS Police - UŻKPS Kościan 1 - 3 więcej
Truso Elbląg - SKF KS Poznań 3 - 0 więcej
Orzeł Malbork - Spójnia Stargard 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Marcin Trojanowski odch »
5 » Pogoń testuje
5 » Mija kolejny tydzień pr »
2 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Czas start!
1 » Pogoń wygrywa w pierwsz »
mecze:
7 » Kotwica Kołobrzeg-Gryf  »
6 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
4 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
3 » Pogoń Szczecin-Universi »
3 » Pogoń Szczecin-FK Maked »
1 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
1 » Bałtyk Koszalin-Sokół K »
1 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 37
alicjaszak... andrealiwa
andrzeja3 andrzejkas...
asianorwic... Basia71
Blondimaks elenamena
elo44 elok31
esssa19 Fan1946
kamil1080 kampa12
karinalis kasiaasiaa
kibic22 krzysiekfl
lenamela lenkamelka
marsik11 momox69
morek33 motyl99
Nieznajomy olalola
olek11 olek122
SebekMZD SebekMZD1
SebekMZD2 SebekMZD4
smorata37 tomaszek19...
weron77 wwiktor42
zawodnik88
gości: 12118
statystyki portalu
• drużyn: 2834
• imprez: 121859
• newsów: 72951
• użytkowników: 72143
• komentarzy: 1093680
• zdjęć: 791004
• relacji: 38437
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies