ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 listopad 2018
pokaż:
18 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2018 więcej
LBO - regionalna grupa dziewcząt LBO 2012! więcej
Mistrzostwa Polski GI & NOGI dla dzieci i młodzieży więcej
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
XI Turniej Nadziei w Karate WUKF o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa białogardzka więcej
Liga Żaków - Grupa świdwińska więcej
Biegowe Grand Prix Dębna - Bieg Niepodległościowy więcej
I kolejka KALF więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 101 - 79 więcej
Arka Gdynia - GTK Gliwice 86 - 70 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket II Suchy Las - MKK Gniezno 93 - 86 więcej
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 77 - 82 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 0 - 1 więcej
Radunia Stężyca - Lech II Poznań 0 - 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Gryf Polanów 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Jantar Dziwnów 2 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Błękit Pniewo 3 - 0 więcej
Świt Barnimie - Klon Krzęcin 6 - 6 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 8 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo 12 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Orzeł Grzędzice 4 - 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 2 - 3 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 3 - 2 więcej
Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 3 - 2 więcej
Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hanza Goleniów - Czarni 44 Szczecin 4 - 6 więcej
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 3 - 3 więcej
Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin 1 - 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Remor Recz 0 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 2 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 5 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Iskra Pomień 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 więcej
FASE Szczecin - Chemik Police 6 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 0 - 3 więcej
Elana Toruń - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3 - 3 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - SALOS II Szczecin 6 - 1 więcej
SCRS Barlinek - Pomorzanin Nowogard 2 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 8 więcej
Mewa Resko - Unia Dolice 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Barlinecka Akademia Futbolu - Prawobrzeże Szczecin 4 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 1 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 3 - 1 więcej
SALOS Szczecin - FASE II Szczecin 1 - 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - AZS Wrocław 0 - 0 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Górnik Łęczna 0 - 5 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków 1 - 0 więcej
Polonia Poznań - Mitech Żywiec 1 - 1 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 1 - 3 więcej
UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk 5 - 1 więcej
Red Devils Chojnice - FC Toruń 2 - 6 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Wybrzeże Gdańsk 28 - 19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów 41 - 25 więcej
GKS Żukowo - SMS Gdańsk 33 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Gniezno - SMS II Gdańsk 18 - 22 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino 24 - 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 3 - 2 więcej
Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
mecze:
45 » Odra Chojna-Dąb Dębno
44 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
38 » Kotwica Kołobrzeg-Unia  »
33 » Grot Bonin-Syrena-Grot  »
28 » Drawa Drawno-Biali Sądó »
27 » Świt Szczecin-Kotwica K »
27 » Ina Goleniów-Hutnik Szc »
26 » Rolpol Chlebowo-Dąb Dęb »
25 » Flota Świnoujście-Iskie »
23 » Lech Czaplinek-Darłovia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
boss Janusz09
nowogardzi... paniprezes
gości: 867
statystyki portalu
• drużyn: 2823
• imprez: 119146
• newsów: 72367
• użytkowników: 70229
• komentarzy: 1084988
• zdjęć: 783747
• relacji: 38182
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies