ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 listopad 2018
pokaż:
04 listopad
Liga Bałtycka Orlik - grupa świdwińska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Polonia Leszno 85 - 78 więcej
AGH Kraków - Śląsk Wrocław 97 - 88 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Start Lublin - GTK Gliwice 85 - 73 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket II Suchy Las - Politechnika Gdańska 53 - 114 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Decka Pelplin 69 - 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0 - 1 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0 - 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4 - 2 więcej
Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 0 - 4 więcej
Radunia Stężyca - Sokół Kleczew 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
Dąb Dębno - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Polonia Płoty 0 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Zieloni Zielin 3 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 0 - 3 więcej
Świt Barnimie - Polonia Giżyn 1 - 5 więcej
Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 6 - 0 więcej
Resko Karcino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 5 więcej
Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 - 0 więcej
Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Orzeł Prusinowo 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Czarni Marianowo 3 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Zorza Tychowo 4 - 3 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 1 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 9 - 1 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 0 - 5 więcej
Orkan Dalewo - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 2 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 2 - 5 więcej
Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 5 - 2 więcej
Leśnik Kliniska - Zootechnik Kołbacz 1 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Korona Klępicz 13 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Iskra Banie 0 - 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Korona Raduń - Iskra Pomień 0 - 3 więcej
Iskra Lutówko - Piast Kolin 2 - 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Błękitni Sarnik 3 - 0 więcej
Koral Mostkowo - Iskra Warszyn 5 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Gryf Nowielin - Bryza Reńsko 1 - 9 więcej
Błyskawica Kluki - GKS Golenice 1 - 5 więcej
Unia Swochowo - Pomorzanin Cychry 7 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Arkonia Szczecin - Ina Goleniów 11 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 20 - 0 więcej
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 13 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
FASE Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2 - 4 więcej
Lech Poznań - Cracovia Kraków 1 - 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Tywa Swobnica - Ogniwo II Babinek 2 - 4 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - SCRS Barlinek 5 - 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 - 1 więcej
Vineta Wolin - Gavia Choszczno 1 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 4 - 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 8 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 2 więcej
Pogoń Tczew - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Lipno Stęszew 3 - 3 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża 1 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Olimpia III Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Sieciemin - Dolina Łętowska Łętowo 3 - 0 więcej
Darpol Barzowice - Błękitni Tychowo 3 - 3 więcej
Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0 - 8 więcej
Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo 3 - 1 więcej
Jantar Korlino - KS Skibno 1 - 3 więcej
Gryf II Polanów - Płomień Jeżyczki 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Jantar Siemyśl - Sokół Lulewice 0 - 5 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino 1 - 1 więcej
Wicher Mierzym - Derby Karścino 3 - 1 więcej
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 1 - 1 więcej
Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wlk. 8 - 1 więcej
Mustang Korzystno - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 6 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Drzewiarz Krosino 3 - 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 1 - 3 więcej
SP Wilcze Laski - Grot Bonin 0 - 4 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 więcej
Grom Świelino - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin 29  -  25 więcej
Górnik Zabrze - Stal Mielec 35  -  26 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - MKS Lublin 27  -  22 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Nielba Wągrowiec - Meble Wójcik Elbląg 33  -  30 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DevelopRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Dobry wystep Pihan-Kule »
4 » Daria Zawistowska odcho »
3 » Mechanik Warnice poszuk »
3 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Nowy lider i wicelider
1 » Poważny uraz Rafała Gut »
mecze:
53 » Masovia Maszewo-Pomorza »
51 » Piast Chociwel-Dąb Dębn »
35 » Sokół Karlino-Morzycko  »
31 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
27 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
20 » Stal Szczecin-Iskra Gol »
18 » Sarmata Dobra-Korona St »
16 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
16 » Błękitni Stargard-Resov »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 550
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114883
• newsów: 71288
• użytkowników: 69767
• komentarzy: 1066610
• zdjęć: 764479
• relacji: 37677
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies