ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - styczeń 2019
dodaj sparing
pokaż:
01 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
18:05  Trefl Sopot - Arka Gdynia więcej
02 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  Spójnia Stargard - Start Lublin więcej
18:30  Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. więcej
19:00  Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra więcej
19:30  King Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin więcej
03 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
18:30  Rosa Radom - GTK Gliwice więcej
19:00  Polski Cukier Toruń - Stal Ostrów Wlkp. więcej
05 styczeń
koszykówka I liga koszykarzy
  SKK Siedlce - WKK Wrocław więcej
  Energa Kotwica Kołobrzeg - Basket Poznań więcej
  Pro-Basket Kutno - Śląsk Wrocław więcej
  Sokół Łańcut - GKS Tychy więcej
  Pogoń Prudnik - Górnik Wałbrzych więcej
  Znicz Basket Pruszków - Polonia Leszno więcej
  Astoria Bydgoszcz - Księżak Łowicz więcej
  Czarni Słupsk - AGH Kraków więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia więcej
15:00  King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot więcej
  Anwil Włocławek - Start Lublin więcej
  GTK Gliwice - Legia Warszawa więcej
  Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom więcej
  Miasto Szkła Krosno - Stelmet Zielona Góra więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Trefl II Sopot - Basket II Suchy Las więcej
  Arka II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
  Noteć Inowrocław - Decka Pelplin więcej
  AZS UMK Toruń - SMS Władysławowo więcej
  Ogniwo Polbit Szczecin - Politechnika Gdańska więcej
  Sokół Międzychód - MKK Gniezno więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Ruch Chorzów - Energa AZS Koszalin więcej
  Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
16:00  SPR Pogoń Szczecin - KPR Kobierzyce więcej
  KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
  AZS Zielona Góra - Trefl Lębork więcej
  Orzeł Międzyrzecz - Stal Grudziądz więcej
  Stoczniowiec Gdańsk - Trójka Nakło więcej
  Noteć Czarnków - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  SMS Police - Pałac II Bydgoszcz więcej
  Gedania Gdańsk - Energetyk II Poznań więcej
  Truso Elbląg - Orzeł Malbork więcej
  Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Spójnia Stargard więcej
  UKS ZSMS Poznań - UŻKPS Kościan więcej
06 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  Stal Ostrów Wlkp. - Spójnia Stargard więcej
07 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
18:00  SMS Władysławowo - Basket II Suchy Las więcej
18:00  SMS Władysławowo - MKK Gniezno więcej
09 styczeń
siatkówka II liga kobiet gr.1
  UKS ZSMS Poznań - Pałac II Bydgoszcz więcej
  UŻKPS Kościan - SKF KS Poznań więcej
  Spójnia Stargard - Truso Elbląg więcej
  Gedania Gdańsk - Orzeł Malbork więcej
  Energetyk II Poznań - SMS Police więcej
10 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
  Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin więcej
12 styczeń
koszykówka I liga koszykarzy
  SKK Siedlce - Sokół Łańcut więcej
  Śląsk Wrocław - Znicz Basket Pruszków więcej
  Basket Poznań - Pogoń Prudnik więcej
  Polonia Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  GKS Tychy - Pro-Basket Kutno więcej
  Księżak Łowicz - WKK Wrocław więcej
  Górnik Wałbrzych - Czarni Słupsk więcej
  AGH Kraków - Astoria Bydgoszcz więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek więcej
  Arka Gdynia - Spójnia Stargard więcej
  Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. więcej
  Trefl Sopot - AZS Koszalin więcej
  Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice więcej
  Start Lublin - Rosa Radom więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Domino Inowrocław - Sokół Międzychód więcej
  MKK Gniezno - AZS UMK Toruń więcej
  SMS Władysławowo - Ogniwo Polbit Szczecin więcej
  Politechnika Gdańska - Noteć Inowrocław więcej
  Decka Pelplin - Arka II Gdynia więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce więcej
  Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin więcej
  MKS Lublin - Start Elbląg więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów więcej
  Energa AZS Koszalin - UKS PCM Kościerzyna więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  MKS Kalisz - Legionovia Legionowo więcej
  PTPS Piła - BKS Bielsko-Biała więcej
  DevelopRes Rzeszów - Budowlani Łódź więcej
  Rodomka Radom - KSZO Ostrowiec Św. więcej
  ŁKS Łódź - Impel Wrocław więcej
  Chemik Police - Pałac Bydgoszcz więcej
siatkówka Plus Liga
  Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin więcej
  Onico Warszawa - Resovia Rzeszów więcej
  Jastrzębski Węgiel - Warta Zawiercie więcej
  Czarni Radom - AZS Olsztyn więcej
  GKS Katowice - Trefl Gdańsk więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Stocznia Szczecin więcej
  MKS Będzin - Skra Bełchatów więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
  SMS Police - AZS Zielona Góra więcej
  OPP-Powiat Kołobrzeski - Stoczniowiec Gdańsk więcej
  Trójka Nakło - Orzeł Międzyrzecz więcej
  Stal Grudziądz - Trefl Lębork więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  Energetyk II Poznań - Pałac II Bydgoszcz więcej
  SMS Police - Orzeł Malbork więcej
  Gedania Gdańsk - Spójnia Stargard więcej
  Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UŻKPS Kościan więcej
  SKF KS Poznań - UKS ZSMS Poznań więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  Olimpijczyk Drawsko - SMS II Police więcej
  Mieszko Połczyn Zdrój - OPP-Powiat Kołobrzeski II więcej
13 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
16:00  King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń więcej
16 styczeń
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź więcej
  Chemik Police - Rodomka Radom więcej
  Pałac Bydgoszcz - DevelopRes Rzeszów więcej
  Impel Wrocław - PTPS Piła więcej
  KSZO Ostrowiec Św. - MKS Kalisz więcej
  Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała więcej
siatkówka Plus Liga
  GKS Katowice - Warta Zawiercie więcej
17 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  King Wilki Morskie Szczecin - Spójnia Stargard więcej
  Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. więcej
  Anwil Włocławek - Arka Gdynia więcej
  Legia Warszawa - Start Lublin więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice więcej
  Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot więcej
  Rosa Radom - Stal Ostrów Wlkp. więcej
  AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra więcej
19 styczeń
Halowy Turniej o Puchar Prezesa PZPN - ZZPN więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  WKK Wrocław - AGH Kraków więcej
  Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik więcej
  Pro-Basket Kutno - SKK Siedlce więcej
  Sokół Łańcut - Księżak Łowicz więcej
  Polonia Leszno - Śląsk Wrocław więcej
  Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy więcej
  Astoria Bydgoszcz - Górnik Wałbrzych więcej
  Czarni Słupsk - Basket Poznań więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń więcej
  Trefl II Sopot - Decka Pelplin więcej
  Arka II Gdynia - Politechnika Gdańska więcej
  Noteć Inowrocław - SMS Władysławowo więcej
  MKK Gniezno - Ogniwo Polbit Szczecin więcej
  Basket II Suchy Las - Domino Inowrocław więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Korona Handball Kielce - Energa AZS Koszalin więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Ruch Chorzów - MKS Lublin więcej
  Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
  SPR Pogoń Szczecin - KPR Jelenia Góra więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź więcej
  Impel Wrocław - MKS Kalisz więcej
  BKS Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Św. więcej
  PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz więcej
  DevelopRes Rzeszów - Chemik Police więcej
  Rodomka Radom - ŁKS Łódź więcej
siatkówka Plus Liga
  Chemik Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów więcej
  MKS Będzin - AZS Olsztyn więcej
  Stocznia Szczecin - Jastrzębski Węgiel więcej
  GKS Katowice - Resovia Rzeszów więcej
  Czarni Radom - Cuprum Lubin więcej
  Warta Zawiercie - Onico Warszawa więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
  AZS Zielona Góra - Stal Grudziądz więcej
  Trefl Lębork - Trójka Nakło więcej
  Orzeł Międzyrzecz - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
  Noteć Czarnków - SMS Police więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  Pałac II Bydgoszcz - SKF KS Poznań więcej
  UKS ZSMS Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
  UŻKPS Kościan - Truso Elbląg więcej
  Spójnia Stargard - SMS Police więcej
  Orzeł Malbork - Energetyk II Poznań więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  Mieszko Połczyn Zdrój - SMS II Police więcej
  OPP-Powiat Kołobrzeski II - Olimpijczyk Drawsko więcej
20 styczeń
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
23 styczeń
koszykówka I liga koszykarzy
  Energa Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk więcej
  Górnik Wałbrzych - WKK Wrocław więcej
  AGH Kraków - Sokół Łańcut więcej
  SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków więcej
  Pogoń Prudnik - Polonia Leszno więcej
  GKS Tychy - Śląsk Wrocław więcej
  Księżak Łowicz - Pro-Basket Kutno więcej
  Basket Poznań - Astoria Bydgoszcz więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  GTK Gliwice - Stelmet Zielona Góra więcej
  King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek więcej
  Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  Start Lublin - Miasto Szkła Krosno więcej
  Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa więcej
  Trefl Sopot - Spójnia Stargard więcej
  Arka Gdynia - Rosa Radom więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Arka II Gdynia - SMS Władysławowo więcej
  Domino Inowrocław - AZS UMK Toruń więcej
  MKK Gniezno - Noteć Inowrocław więcej
  Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Basket II Suchy Las więcej
  Sokół Międzychód - Ogniwo Polbit Szczecin więcej
26 styczeń
koszykówka I liga koszykarzy
  Śląsk Wrocław - SKK Siedlce więcej
  WKK Wrocław - Basket Poznań więcej
  Pro-Basket Kutno - AGH Kraków więcej
  Sokół Łańcut - Górnik Wałbrzych więcej
  Polonia Leszno - GKS Tychy więcej
  Znicz Basket Pruszków - Księżak Łowicz więcej
  Astoria Bydgoszcz - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Trefl II Sopot - SMS Władysławowo więcej
  Ogniwo Polbit Szczecin - AZS UMK Toruń więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Domino Inowrocław więcej
  Sokół Międzychód - Noteć Inowrocław więcej
  Arka II Gdynia - MKK Gniezno więcej
  Basket II Suchy Las - Decka Pelplin więcej
piła nożna Sparingi
12:00  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  SPR Pogoń Szczecin - Korona Handball Kielce więcej
  Zagłębie Lubin - Start Elbląg więcej
  KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów więcej
  MKS Lublin - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Energa AZS Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Stal Gorzów - MKS Mazur Sierpc więcej
  Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec więcej
  Sambor Tczew - GKS Żukowo więcej
  Warmia Olsztyn - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Jurand Ciechanów - SMS Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  SMS II Gdańsk - MKS Grudziądz więcej
  AZS UMK Toruń - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MOSiR Kętrzyn - MKS Brodnica więcej
  Szczypiorniak Gniezno - Tytani Wejherowo więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Jeziorak Iława - MLKS Borowiak Czersk więcej
  Latocha Agropom Gniew - KPR Gryfino więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Legionovia Legionowo - Rodomka Radom więcej
  ŁKS Łódź - DevelopRes Rzeszów więcej
  Chemik Police - PTPS Piła więcej
  Pałac Bydgoszcz - MKS Kalisz więcej
  Impel Wrocław - BKS Bielsko-Biała więcej
  KSZO Ostrowiec Św. - Budowlani Łódź więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
  Noteć Czarnków - AZS Zielona Góra więcej
  SMS Police - Stoczniowiec Gdańsk więcej
  OPP-Powiat Kołobrzeski - Trefl Lębork więcej
  Trójka Nakło - Stal Grudziądz więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  Orzeł Malbork - Pałac II Bydgoszcz więcej
  Energetyk II Poznań - Spójnia Stargard więcej
  Gedania Gdańsk - UŻKPS Kościan więcej
  UKS ZSMS Poznań - Truso Elbląg więcej
  SKF KS Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
29 styczeń
piła nożna Sparingi
17:00  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
30 styczeń
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
  Górnik Zabrze - Vive Kielce więcej
  Gwardia Opole - Pogoń Szczecin więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn więcej
  Stal Mielec - Orlen Wisła Płock więcej
  MKS Kalisz - Azoty Puławy więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Ruszyła ZIMOWA REKRUTACJA do redakcji portalu LIGOWIEC.NET! Interesujesz się piłką nożną? Siatkówką? Piłką ręczną? Koszem? A może jesteś fanem biegania? Tenisa? Albo jeszcze innych dyscyplin sportowych? Znasz jak własną kieszeń rozgrywki okręgówki, A klasy, B klasy a może i C klasy? Chcesz poczuć atmosferę trybuny prasowej i uczestniczyć w wydarzeniach sportowych od zaplecza?

Wykorzystaj unikalną szansę i dołącz do załogi naszego portalu. Poszukujemy osób energicznych, które potrafią pisać, opisywać wydarzenia sportowe lub maja przemyślenia własne i chęć pisania reportaży i felietonów. Jeśli chcesz się rozwinąć i zrobić krok w kierunku profesjonalnego dziennikarstwa - dołącz do nas.

Co oferujemy? Na początek możliwość bywania na trybunie prasowej i przysłowiowy 'wpis do CV'. Stałym współpracownikom dajemy możliwość rozwoju, a najlepsi mogą liczyć na regularną płatną współpracę, stałe akredytacje na mecze i dodatkowe nagrody.

Jak zacząć? Wyślij swoje imię i nazwisko wraz z krótkim opisem - co Cię interesuje, czym chciałbyś/chciałabyś się zająć, skąd jesteś oraz czy masz na koncie doświadczenia dziennikarskie. Dołącz do tego kontakt do siebie - telefon/facebook u wyślij na maila redakcja@ligowiec.net. Skontaktujemy się z Tobą!


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa futsalu: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Dwóch wraca
4 » Odszedł zasłużony sędzi »
2 » Oświadczenie Zachodniop »
1 » Podstawski na testach w »
1 » Testy w Chemiku
1 » Runjaić trenerem listop »
1 » Polakowski: Co będzie d »
1 » Hubert Szulc na testach »
1 » Plan przygotowań Błękit »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
5 » Iskra Banie-Flota Świno »
4 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
3 » Chemik Police-Orzeł Wał »
3 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
2 » Kłos Pełczyce-Zorza Dob »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » MOKS Słoneczny Stok Bia »
1 » Błękitni Stargard-Znicz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kibicCFC
gości: 714
statystyki portalu
• drużyn: 2751
• imprez: 112053
• newsów: 70616
• użytkowników: 68108
• komentarzy: 1063269
• zdjęć: 759995
• relacji: 37382
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies