ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 styczeń 2019
pokaż:
13 styczeń
Arkonia CUP 2019 - rocznik 2011 więcej
Bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębnie więcej
11. Bieg „Policz się z cukrzycą” więcej
Hardcorowe serce – bieg bez wymówek więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS AGH Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 64 - 84 więcej
Górnik Wałbrzych - Czarni Słupsk 64 - 74 więcej
SKK Siedlce - Sokół Łańcut 73 - 91 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 95 - 98 więcej
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 91 - 76 więcej
Trefl Sopot - AZS Koszalin 90 - 100 więcej
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice 101 - 89 więcej
TBV Start Lublin - Rosa Radom 109 - 91 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 94 - 78 więcej
Decka Pelplin - Arka II Gdynia 80 - 59 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 - 3 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Rekord Bielsko-Biała 4 - 9 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 32 - 26 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3 - 2 więcej
Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UKS ZSMS Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
8 » To jeszcze nie koniec P »
8 » Komplet drużyn w okręgó »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
4 » Test mecz
3 » Trzy treningi dziennie
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Znamy już skład III lig »
1 » Portowcy wicemistrzami  »
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
41 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
41 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
38 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
34 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
27 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
8 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
BigFanPogo... K1947
gości: 798
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71880
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077919
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies