ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 marzec 2024
pokaż:
30 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Trefl Sopot 79 : 82 więcej
Pszczółka Start Lublin - Dziki Warszawa 111 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 6 : 0 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 3 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 3 : 2 więcej
Zagłębie II Lubin - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 2 : 0 więcej
ŁKS II Łódź - Polonia Bytom 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Vineta II Wolin - Masovia Maszewo 7 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Światowid 63 Łobez 4 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 1 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Rega Trzebiatów 0 : 4 więcej
Piast Chociwel - Polonia Płoty 4 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 3 : 5 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 1 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Stal Szczecin 1 : 0 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Energetyk Gryfino 0 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 4 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 4 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 6 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Manowo 2 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Santos Kłębowiec 3 : 1 więcej
Ina Recz - Zorza Dobrzany 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 7 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 4 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 3 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 0 więcej
Korona Człopa - Kłos Pełczyce 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Dolice 6 : 0 więcej
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Odra Chojna 3 : 2 więcej
Perła URB Dygowo - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Radowia Radowo Małe - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
Stal Lipiany - Wicher Przelewice 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - KS Gwda Wielka 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 3 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Elana Toruń - Gedania Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Odra Opole - Korona Kielce 2 : 4 więcej
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1 : 4 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - MKS Wieluń 36 : 22 więcej
KPR Padwa Zamość - Siódemka Miedź Legnica 32 : 35 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Jurand Ciechanów 34 : 28 więcej
Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec 31 : 20 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
ITS Jeziorak Iława - MKS Grudziądz 36 : 26 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - SKF KPR Sparta Oborniki 28 : 22 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - USAR Kwidzyn 18 : 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
27 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
26 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
25 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
14 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
11 » Orzeł Bierzwnik-Pogoń B »
11 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 9
Antylaga kspogon
Maks2173 Mazep12
OrkanFan Piopiopio
POGON87 Troublemak...
vaeloran
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78122
• użytkowników: 81104
• komentarzy: 1173393
• zdjęć: 896437
• relacji: 40613
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies