ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 marzec 2024
pokaż:
10 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 95 : 84 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Rawlplug Sokół Łańcut 89 : 77 więcej
Dziki Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 71 : 80 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sokół Międzychód 120 : 96 więcej
AZS AGH Kraków - Miasto Szkła Krosno 82 : 74 więcej
piła nożna Sparingi
Wicher Rąbino - Błękitni Ostrowice 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Ruch Chorzów 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Światowid 63 Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 6 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Unia Dolice - Mechanik Bobolice 3 : 1 więcej
Olimp Gościno - Perła URB Dygowo 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - GKS II Kołbaskowo-Przecław 4 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 0 : 4 więcej
Wicher Reptowo - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kłos Kamienny Jaz - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 2 więcej
Unia Swochowo - Czcibor Cedynia 0 : 6 więcej
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wrzos Wrzosowo - Mewa Resko 1 : 4 więcej
Płomień Lisowo - Spójnia Świdwin 1 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Chrobry Drzonowo 1 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Jantar Siemyśl 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 : 5 więcej
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Świt Barnimie - Ina Stradzewo 3 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Wicher Przelewice 1 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Piast Kolin 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
Piast Karsko - Klon Krzęcin 4 : 3 więcej
Stal Lipiany - Ina Nadarzyn 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - LZS Kowalewice 3 : 3 więcej
Saturn Mielno - Victoria II - KS Skibno 4 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - KS Sieciemin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - KS Dzikowo 2 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Wikęd Luzino 3 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice 2 : 8 więcej
KS Gniezno - Futsal Szczecin 5 : 2 więcej
KKF Konin - TAF Toruń 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin U17 4 : 1 więcej
Lechia Zielona Góra - Arka Gdynia 5 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - Młyny Stoisław Koszalin 27 : 25 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS FunFloor Lublin 20 : 31 więcej
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Galiczanka Lwów 26 : 20 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Zagłębie Handball Sosnowiec - Śląsk Wrocław 34k : 34 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - Sośnica Gliwice 33 : 18 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - Warmia Olsztyn 27 : 42 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
mecze:
41 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
33 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
26 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
21 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
17 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
14 » Pogoń Połczyn Zdrój-Gav »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
13 » Sad Chwiram-Zawisza Grz »
11 » Błękitni II Stargard-Da »
11 » Sęp Brzesko-Piast Kolin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
CarycaKata... Donaldighn...
EGT filip1515
Harvard hudini
jak555 Jim
lukaszblaz... Marpol76
mkustosz pierin
sodom666 Vukovic
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151717
• newsów: 78213
• użytkowników: 81187
• komentarzy: 1175980
• zdjęć: 900692
• relacji: 40669
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies