ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2024
pokaż:
01 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard 72 : 97 więcej
piła nożna Sparingi
Gwardia Koszalin JM - Olimpia Elbląg JM 4 : 0 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Arka Gdynia - APR Radom 22 : 24 więcej
02 luty
Futsal: Polska – Arabia Saudyjska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 58 : 68 więcej
GTK Gliwice - Pszczółka Start Lublin 83 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
Dąb Dębno - Ina Recz 4 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Czarni Lubanowo 1 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Dolina Speranda 8 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa G
Mechanik Warnice - Błękit Pniewo 0 : 10 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - SPR Stal Mielec 24 : 24k więcej
03 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 74 : 65 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Weegree AZS Politechnika Opolska 81 : 59 więcej
MKKS Żak Koszalin - Polonia Warszawa 92 : 90 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 84 : 56 więcej
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 81 : 76 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Wicher Brojce 4 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Zefir Wyszewo 1 : 10 więcej
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 0 : 1 więcej
GKS Manowo - Astra Ustronie Morskie 1 : 5 więcej
Gwardia Koszalin - Wikęd Luzino 4 : 1 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Dęby Rogowo 4 : 1 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Radowia Radowo Małe 6 : 1 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard JS - Dąb Dębice JS 11 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 6 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Radew Białogórzyno 3 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - OKS Center MD Goleniów 2 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKS Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - Rega Trzebiatów 5 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Biali Sądów 0 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 0 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 3 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 1 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Korona Stuchowo 0 : 6 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Drawa Drawsko Pom. 1 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - FASE Szczecin U17 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 5 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Unia Dolice 3 : 3 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Orkan Suchań 4 : 0 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
Darłovia II Darłowo - Iskra Białogard 1 : 7 więcej
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 : 5 więcej
Hubertus Biały Bór - Sokół Wyczechy 0 : 10 więcej
Kłos Pełczyce - Czarni Browar Witnica 3 : 4 więcej
Akademia MKP Szczecinek JS - Start II Miastko 5 : 3 więcej
Olimp Złocieniec JS - Spójnia Świdwin 7 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec 16 : 0 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Mewa Resko 7 : 0 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Jantar Siemyśl 6 : 5 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Polonia Płoty - Orzeł Łożnica 0 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Bonito Helios Białystok - Futsal Szczecin 5 : 8 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa C
Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn 2 : 10 więcej
FASE Szczecin - Świt Szczecin JS 2 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa D
Pionier Szczecin - Arkonia Szczecin 3 : 5 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa H
Pogoń II Barlinek - Orzeł Grzędzice 5 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin 29 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Siódemka Miedź Legnica - GKS Żukowo 30 : 33 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Nielba Wągrowiec 34 : 21 więcej
Śląsk Wrocław - Grot Łódź 33 : 27 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Stal Gorzów 23 : 17 więcej
KPR Padwa Zamość - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 23 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - MTS Żory 26 : 36 więcej
KPR Ruch Chorzów - AZS Poznań 36 : 26 więcej
Sambor Tczew - APR Radom 24 : 30 więcej
Dziewiątka Legnica - AZS AWF Warszawa 25 : 22 więcej
Korona Handball Kielce - Sośnica Gliwice 32 : 26 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Warmia Olsztyn - Kospel Gwardia Koszalin 26 : 36 więcej
USAR Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 19 : 23 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg 28 : 35 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - ITS Jeziorak Iława 26 : 31 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
Grot Budowlani Łódź - PGE Rysice Rzeszów 1 : 3 więcej
UNI Opole - Radomka Radom 3 : 1 więcej
04 luty
Futsal: Polska – Arabia Saudyjska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Arka Gdynia 91 : 73 więcej
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 96 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Sensation Kotwica Kołobrzeg 78 : 74 więcej
AZS AGH Kraków - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 93 : 85 więcej
AZS AWF Katowice - Sokół Międzychód 86 : 87 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Gwardia Koszalin JM 1 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Ogniwo Dzwonowo 2 : 3 więcej
12:00  Pogoń Szczecin - FC Nordsjælland więcej
Błękitni Pomierzyn - Jedność Tuczno 11 : 3 więcej
Gwardia II Koszalin JM - Wicher Mierzym 6 : 3 więcej
Błękitni Stargard JM - Piast Chociwel 4 : 4 więcej
Lechia Zielona Góra Tramp. - FASE Szczecin U15 1 : 4 więcej
Lechia Zielona Góra Tramp. - FASE Szczecin U14 0 : 7 więcej
Głaz Tychowo - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 1 więcej
Fala Gąski - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin JS - MKP Szczecinek 2 : 5 więcej
Bałtyk Koszalin U15 - Gwardia Koszalin U15 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Vineta II Wolin 5 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Vielgovia Szczecin 1 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 4 : 4 więcej
Wicher Reptowo - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 więcej
Świt II Szczecin - Stal Szczecin 0 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno 5 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
GKS Golenice - Polonia Giżyn 1 : 2 więcej
Korona Raduń - Orzeł Żeńsko 1 : 6 więcej
Piast Karsko - Myśla Dargomyśl 3 : 6 więcej
Zorza Dobrzany - Kluczevia II Stargard 5 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski JS - Arkonia Szczecin JM 0 : 5 więcej
Arkonia Szczecin U15 - Pogoń Szczecin U15 7 : 1 więcej
Okręt Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 1 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa A
KS Mustang - Gwardia II Koszalin 0 : 6 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Mrzeżyno 3 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa B
Jastrząb Łosośnica - Sparta Węgorzyno 2 : 4 więcej
Ina II Goleniów - Dąb Dębice 0 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa D
Tanowia Tanowo - Wołczkowo Bezrzecze 3 : 2 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa E
Pomorzanin Przybiernów - Czarni Szczecin 0 : 5 więcej
Future Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa F
Błękitni Stargard JS - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Znicz Niedźwiedź 2 : 4 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa G
Odrzanka Radziszewo - GKS II Kołbacz 6 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa H
Iskra Lutówko - Piast Kolin 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - Handball JKS Jarosław 22 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Arka Gdynia - SPR Pogoń Szczecin 22 : 32 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - PGE KPR Gryfino 38 : 35 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - Vambresia Wąbrzeźno 22 : 24 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Stal Mielec - ŁKS Commercecon Łódź 2 : 3 więcej
05 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 104 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - grupa C
Ehrle Dobra - FASE Szczecin 1 : 5 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Energa MKS Kalisz 0 : 3 więcej
Volley Wrocław - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
06 luty
piła nożna Sparingi
17:30  Żaki Szczecin JM - Ruch Chorzów JM więcej
17:30  MKS Sokół Karlino - Olimp Gościno więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 36 : 23 więcej
07 luty
koszykówka I Liga Koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Enea Basket Poznań 98 : 95 więcej
Polpharma Starogard Gd. - WKK Wrocław 68 : 78 więcej
piła nożna Sparingi
19:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno więcej
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin JM - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 5 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - GKP Kłodawa 6 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 18 : 36 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Urbis Gniezno 28k : 28 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Radomka Radom 3 : 0 więcej
08 luty
piła nożna Sparingi
Arkonia Szczecin JM - Ruch Chorzów JM 1 : 5 więcej
Okręt Szczecin JS - Świt Szczecin JM 1 : 6 więcej
Okręt Szczecin - Sztorm Szczecin 6 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg JS - Jantar Siemyśl 3 : 4 więcej
09 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 88 : 70 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń 98 : 80 więcej
piła nożna Sparingi
Akademia MKP Szczecinek JS - Olimp Złocieniec JS 16 : 0 więcej
Darłovia II Darłowo - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mierzynianka Mierzyn 12 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 2 : 1 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - faza pucharowa
Czarni Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 : 5 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - PWSZ Tarnów 3 : 1 więcej
Energa MKS Kalisz - Stal Mielec 3 : 1 więcej
10 luty
I Liga Mężczyzn Grupa A: PGE KPR Gryfino - SKF KPR Sparta Oborniki 32 : 29 (19:17) więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 82 : 76 więcej
Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 92 : 90 więcej
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 88 : 90 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno 61 : 69 więcej
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 : 96 więcej
Decka Pelplin - AZS AWF Katowice 85 : 86 więcej
Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków 85 : 78 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - MKKS Żak Koszalin 85 : 88 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 80 : 77 więcej
piła nożna Sparingi
Światowid 63 Łobez - Hutnik Szczecin 5 : 3 więcej
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 5 : 3 więcej
Meprozet Stare Kurowo - Dąb Dębno 2 : 3 więcej
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 7 : 3 więcej
Gryf Słupsk - MKP Szczecinek 5 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 1 : 7 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 4 : 2 więcej
Ina Goleniów - Gavia Choszczno 2 : 6 więcej
Bałtyk Koszalin - GKS Manowo 6 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg JS - Gwardia Koszalin JM 1 : 10 więcej
10:00  Victoria II - KS Skibno - Arkadia Malechowo więcej
Biali Sądów - Stal Szczecin 5 : 1 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Ehrle Dobra 4 : 4 więcej
Wicher Brojce - Polonia Płoty 3 : 1 więcej
11:00  Hutnik Szczecin JS - Okręt Szczecin JS więcej
Błękitni Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Chemik Police - Odra Chojna 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 8 więcej
Piast Chociwel - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 : 4 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 1 więcej
Czarni Lubanowo - Sztorm Szczecin 1 : 6 więcej
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 6 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 4 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Głaz Tychowo 9 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Iskra Pomień 4 : 5 więcej
Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 4 : 2 więcej
Vineta Wolin - FASE Szczecin U17 3 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Kłos Kamienny Jaz 3 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 1 : 5 więcej
Łabędź Widuchowa - Wicher Steklno 2 : 2 więcej
Ina Ińsko - Masovia Maszewo 6 : 3 więcej
15:00  Zalew Stepnica - Orzeł Pęzino więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Morzycko Moryń 2 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Sokół Pyrzyce 5 : 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Rybak Trzebież 0 : 6 więcej
Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 3 więcej
Mewa Resko - LZS Błękitni Trzygłów 11 : 4 więcej
Pogoń Barlinek - Piast Karsko 13 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Radomiak Radom 6 : 0 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 1 : 6 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Bonito Helios Białystok - TAF Toruń 7 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - faza pucharowa
Orzeł Mrzeżyno - Dąb Dębice 7 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 9 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 28 więcej
Handball JKS Jarosław - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 23k : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Zagłębie Handball Sosnowiec 34 : 23 więcej
Stal Gorzów - Śląsk Wrocław 24 : 25 więcej
Jurand Ciechanów - Grot Łódź 27 : 30 więcej
Handball Stal Mielec - MKS Olimpia Piekary Śl. 28 : 28k więcej
Nielba Wągrowiec - Siódemka Miedź Legnica 25 : 23 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 20 : 37 więcej
PGE KPR Gryfino - SKF KPR Sparta Oborniki 32 : 29 więcej
USAR Kwidzyn - Kospel Gwardia Koszalin 20 : 31 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
11 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 104 : 102 więcej
Zastal Zielona Góra - GTK Gliwice 94 : 99 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sokół Międzychód - Polpharma Starogard Gd. 84 : 92 więcej
WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław 88 : 109 więcej
Polonia Warszawa - HydroTruck Radom 77 : 89 więcej
piła nożna Sparingi
Wiarus Żółtnica - KS Gwda Wielka 2 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 2 więcej
Fala Gąski - Saturn Mielno 1 : 2 więcej
Ina Recz - Polonia Giżyn 2 : 5 więcej
Gwardia II Koszalin JM - KS Sieciemin 3 : 7 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Łubowo 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Warta Poznań - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1 : 3 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Red Devils Chojnice - Futbalo Białystok 2 : 1 więcej
Futsal Szczecin - KKF Konin 8 : 1 więcej
Futsal Świecie - Wenecja Pułtusk 2 : 2 więcej
KS Gniezno - AZS UG Gdańsk 6 : 4 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - faza pucharowa
Ina II Goleniów - Gwardia II Koszalin 3 : 0 więcej
FASE Szczecin - Tanowia Tanowo 6 : 1 więcej
Błękitni Stargard JS - Future Szczecin 4 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Orzeł Grzędzice 1 : 4 więcej
Pogoń II Barlinek - Błękit Pniewo 4 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg 38 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - Arka Gdynia 26 : 32 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Sambor Tczew 29 : 23 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo 33 : 33k więcej
MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn 31 : 34 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - Start II Elbląg 36 : 23 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole 3 : 0 więcej
Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź 2 : 3 więcej
12 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin 97 : 95 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - ŁKS Łódź 2 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PGE Rysice Rzeszów - BKS Bostik Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
13 luty
piła nożna Sparingi
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - Galiczanka Lwów 28 : 21 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - KPR Padwa Zamość 29 : 35 więcej
14 luty
koszykówka I Liga Koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polonia Warszawa 96 : 91 więcej
HydroTruck Radom - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 84 : 77 więcej
MKKS Żak Koszalin - Enea Basket Poznań 85 : 86 więcej
WKK Wrocław - AZS AGH Kraków 96 : 71 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Sokół Międzychód 100 : 96 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 95 : 83 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Lublin 27 : 27k więcej
16 luty
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Stal Mielec 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 : 28 więcej
17 luty
koszykówka I Liga Koszykówki
GKS Tychy - Polpharma Starogard Gd. 83 : 77 więcej
Enea Basket Poznań - HydroTruck Radom 74 : 71 więcej
Polonia Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 95 : 94 więcej
piła nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 6 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Dąb Dębno - Pogoń Skwierzyna 1 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Zefir Wyszewo 0 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Piast Gliwice 3 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Warta Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Polonia Bytom - Skra Częstochowa 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
AZS UG Gdańsk - Futsal Świecie 0 : 4 więcej
Futbalo Białystok - LSSS Lębork 5 : 2 więcej
KS Gniezno - Bonito Helios Białystok 2 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - faza pucharowa
Znicz Niedźwiedź - Ina II Goleniów 7 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - MKS Urbis Gniezno 26 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Siódemka Miedź Legnica - Handball Stal Mielec 26 : 26k więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Grot Łódź 38 : 28 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 28 : 23 więcej
MKS Wieluń - Nielba Wągrowiec 29 : 26 więcej
Śląsk Wrocław - SMS ZPRP I Kielce 35 : 29 więcej
Zagłębie Handball Sosnowiec - KPR Padwa Zamość 29 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - AZS Poznań 33 : 32 więcej
MTS Żory - APR Radom 20 : 22 więcej
KPR Ruch Chorzów - SPR Pogoń Szczecin 30 : 26 więcej
Sambor Tczew - AZS AWF Warszawa 24 : 25 więcej
Arka Gdynia - Sośnica Gliwice 29 : 25 więcej
Dziewiątka Legnica - Korona Handball Kielce 29 : 31 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
MKS Grudziądz - USAR Kwidzyn 32 : 27 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - PGE KPR Gryfino 39 : 24 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 : 24 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 23 : 37 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 : 17 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - ITS Jeziorak Iława 37 : 39 więcej
18 luty
Halowy Turniej Ligi Bałtyckiej Trampkarzy w Sianowie więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Astoria Bydgoszcz 75 : 83 więcej
Miasto Szkła Krosno - AZS AWF Katowice 93 : 68 więcej
Sokół Międzychód - AZS AGH Kraków 95 : 88 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Weegree AZS Politechnika Opolska 69 : 89 więcej
piła nożna Sparingi
Tanowia Tanowo - Okręt Szczecin 4 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 4 : 2 więcej
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice 1 : 1 więcej
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia 1 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Red Devils Chojnice - KKF Konin 7 : 1 więcej
Wenecja Pułtusk - Futsal Szczecin 3 : 4 więcej
LZS Bojano - TAF Toruń 6 : 4 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - faza pucharowa
FASE Szczecin - Orzeł Mrzeżyno 6 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Orzeł Grzędzice 7 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Pogoń II Barlinek 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - Młyny Stoisław Koszalin 20 : 36 więcej
19 luty
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3 : 1 więcej
20 luty
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - Energa MKS Kalisz 2 : 3 więcej
21 luty
piła nożna Sparingi
OKS Center MD Goleniów - Jeziorak Szczecin 1 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Handball JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin 16 : 31 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Lublin 30 : 26 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP I Kwidzyn 23 : 35 więcej
22 luty
piła nożna Sparingi
OKS Center MD Goleniów - Jeziorak Szczecin 1 : 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Lech Czaplinek 6 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - KPR Ruch Chorzów 24 : 33 więcej
23 luty
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Cracovia 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź 4 : 2 więcej
piła nożna II liga
Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - ŁKS II Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LSSS Lębork - LZS Bojano 1 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - BKS Bostik Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
UNI Opole - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
24 luty
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 78 : 73 więcej
MKKS Żak Koszalin - Sokół Międzychód 92 : 109 więcej
AZS AGH Kraków - Decka Pelplin 72 : 106 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno 77 : 81 więcej
AZS AWF Katowice - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 85 więcej
piła nożna Sparingi
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 4 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Sokół Suliszewo 10 : 2 więcej
Sparta Skalin - Ogniwo Dzwonowo 3 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
Stal Mielec - Raków Częstochowa 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 3 : 0 więcej
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie II Lubin 1 : 1 więcej
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 5 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 4 : 3 więcej
piła nożna Zimowy Puchar ZZPN - faza pucharowa
FASE Szczecin - Błękitni Stargard JS 1 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 3 : 0 więcej
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Znicz Niedźwiedź 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Galiczanka Lwów 34 : 18 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 31 : 25 więcej
MKS Urbis Gniezno - Handball JKS Jarosław 26k : 26 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Śląsk Wrocław 31 : 30 więcej
Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo 35 : 29 więcej
KPR Padwa Zamość - Sandra Spa Pogoń Szczecin 42 : 32 więcej
Grot Łódź - Siódemka Miedź Legnica 33 : 35 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Dziewiątka Legnica - KPR Jelenia Góra 30 : 29 więcej
Korona Handball Kielce - Arka Gdynia 27 : 38 więcej
Sośnica Gliwice - Sambor Tczew 28 : 31 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 35 : 33 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Tytani Wejherowo 25 : 35 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - SKF KPR Sparta Oborniki 18 : 33 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Kospel Gwardia Koszalin 19 : 37 więcej
USAR Kwidzyn - Warmia Olsztyn 28 : 33 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Brodnica 29 : 28 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - Start II Elbląg 37 : 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
25 luty
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Polonia Warszawa 75 : 64 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Basket Poznań 89 : 88 więcej
piła nożna Sparingi
Granit Koczała - KS Gwda Wielka 7 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 4 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Lech II Czaplinek 6 : 2 więcej
Piast Karsko - Orzeł Pęzino 15 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Hutnik Szczecin 1 : 1 więcej
12:00  Jedność Tuczno - Grom Szwecja więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Legia Warszawa 3 : 3 więcej
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Mechanik Bobolice - Iskierka Mirand Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - EKS Start Elbląg 41 : 20 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - SMS ZPRP I Kielce 29 : 28 więcej
Stal Gorzów - MKS Olimpia Piekary Śl. 24 : 24k więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
MTS Żory - SPR Pogoń Szczecin 31 : 22 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - MKS Grudziądz 28 : 32 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR Koszalin - Vambresia Wąbrzeźno 23 : 20 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 2 więcej
PWSZ Tarnów - PGE Rysice Rzeszów 0 : 3 więcej
26 luty
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Radomiak Radom 0 : 0 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Stal Mielec - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
27 luty
piła nożna Puchar Polski PZPN
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
28 luty
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Basket Poznań - Polpharma Starogard Gd. 85 : 76 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Sensation Kotwica Kołobrzeg 79 : 86 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy 82 : 93 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - ŁKS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
29 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 76 : 80 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 77 : 84 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
34 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
27 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
21 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
15 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
15 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
14 » Błonie Barwice-KS Dziko »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
10 » Pogoń Wierzchowo-Błonie »
10 » Unia Dolice-Darłovia Da »
10 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78127
• użytkowników: 81111
• komentarzy: 1173578
• zdjęć: 896614
• relacji: 40617
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies