ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 marzec 2024
pokaż:
17 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Legia Warszawa 71 : 82 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 67 : 88 więcej
Sokół Międzychód - Sensation Kotwica Kołobrzeg 97 : 96 więcej
WKK Wrocław - Polonia Warszawa 99 : 76 więcej
AZS AWF Katowice - TBS Śląsk II Wrocław 87 : 95 więcej
piła nożna Sparingi
Wrzos Wrzosowo - Wicher Rąbino 2 : 2 więcej
GKS II Kołbacz - Ogniwo Dzwonowo 4 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3 : 3 więcej
GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Vineta II Wolin - Orzeł Grzędzice 1 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Gryfice 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Hutnik Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Radew Białogórzyno - MKS Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Głaz Tychowo 7 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Świt II Szczecin 0 : 7 więcej
Czarni Szczecin - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zieloni Zielin - Kłos Kamienny Jaz 2 : 4 więcej
Czarni Lubanowo - Chrobry Lisie Pole 2 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Brojce - Radowia Radowo Małe 2 : 3 więcej
Chrobry Drzonowo - Płomień Lisowo 2 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Myślino 5 : 1 więcej
Mewa Resko - Redłovia Redło 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Rolpol Chlebowo - Iskra Pomień 6 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Orkan Suchań 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Skrzydlaci Będargowo - Gwiazda Żalęcino 3 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Ina Nadarzyn 6 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Mechanik II Iskra Kłanino 6 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Passat Bukowo Morskie 5 : 5 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Saturn Mielno 5 : 0 więcej
Victoria II - KS Skibno - Fala Gąski 1 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Strong Zielenica 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wrzos Borne Sulinowo - Grom Szwecja 2 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Dzikowo 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - Wenecja Pułtusk 1 : 3 więcej
LZS Bojano - KKF Konin 4 : 7 więcej
LSSS Lębork - AZS UG Gdańsk 1 : 6 więcej
Red Devils Chojnice - KS Gniezno 7 : 1 więcej
Futsal Szczecin - Futsal Świecie 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia - Warta Poznań 2 : 3 więcej
Widzew Łódź - Legia Warszawa 4 : 3 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - GKS Tychy 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin 28 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Dziewiątka Legnica - Sambor Tczew 29 : 20 więcej
Sośnica Gliwice - MTS Żory 22 : 36 więcej
Arka Gdynia - KPR Jelenia Góra 31 : 20 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
26 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
24 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
21 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
14 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
11 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
11 » Gwardia Koszalin-Polski »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 9
90min kakalosz
kozak19 Maks2173
manutd87 rwnetora
selektryk spodzienki
vaeloran
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78122
• użytkowników: 81103
• komentarzy: 1173376
• zdjęć: 896316
• relacji: 40613
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies