ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 marzec 2024
pokaż:
24 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Pszczółka Start Lublin 91 : 103 więcej
Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 74 : 78 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polonia Warszawa - Sokół Międzychód 95 : 73 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 81 : 72 więcej
Polpharma Starogard Gd. - TBS Śląsk II Wrocław 99 : 70 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 0 : 6 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1 : 1 więcej
Polonia Bytom - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta II Wolin 0 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Jantar Dziwnów 5 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Iskra Białogard 4 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Sokół Pyrzyce 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 : 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Dąb Dębice 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Odrzanka Radziszewo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 7 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni Szczecin 2 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Wicher Reptowo 7 : 2 więcej
Świt II Szczecin - Rybak Trzebież 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 5 : 0 więcej
Unia Swochowo - Mieszko Mieszkowice 2 : 7 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Jastrząb Łosośnica - Jantar Siemyśl 1 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Chrobry Drzonowo 1 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Sparta Węgorzyno 3 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Mewa Resko 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orkan Suchań - Błękitni Pomierzyn 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Klon Krzęcin 0 : 4 więcej
Iskra Lutówko - Mechanik Warnice 12 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Skrzydlaci Będargowo 7 : 7 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Polonia Giżyn 1 : 6 więcej
Korona Raduń - Piast Kolin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 2 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Victoria II - KS Skibno 0 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - LZS Kowalewice 1 : 2 więcej
Fala Gąski - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Wiarus Żółtnica 1 : 3 więcej
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - LSSS Lębork 3 : 1 więcej
KKF Konin - Futbalo Białystok 4 : 1 więcej
Futsal Świecie - Red Devils Chojnice 3 : 4 więcej
Futsal Szczecin - Bonito Helios Białystok 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Górnik Zabrze 0 : 4 więcej
Gryf Tczew - Arka Gdynia 0 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Handball JKS Jarosław 26 : 33 więcej
Galiczanka Lwów - EKS Start Elbląg 24 : 30 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - SMS ZPRP I Kielce 25k : 25 więcej
Siódemka Miedź Legnica - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 31 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sambor Tczew - Arka Gdynia 21 : 25 więcej
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin 29 : 22 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - Warmia Olsztyn 29 : 41 więcej
MKS Grudziądz - Sambor Latocha Agropom Tczew 31 : 20 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Ryszard Tarasiewicz now »
2 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Polski Cukier Kluczevia »
16 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
12 » Biali Sądów-Błękitni II »
12 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
12 » Wieża Postomino-Darłovi »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
11 » Iskra Białogard-Gryf Po »
11 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
11 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
11 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151689
• newsów: 78108
• użytkowników: 81084
• komentarzy: 1173002
• zdjęć: 895694
• relacji: 40606
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies