ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 marzec 2024
pokaż:
23 marzec
Spotkanie z historią więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 93 : 67 więcej
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 85 : 69 więcej
Dziki Warszawa - Anwil Włocławek 67 : 95 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - WKK Wrocław 77 : 50 więcej
HydroTruck Radom - Miasto Szkła Krosno 73 : 74 więcej
AZS AGH Kraków - AZS AWF Katowice 96 : 80 więcej
piła nożna Sparingi
Spójnia Świdwin - Wicher Rąbino 5 : 1 więcej
piła nożna II liga
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS II Łódź 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Iskra Golczewo - OKS Center MD Goleniów 3 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 2 : 1 więcej
Rega Trzebiatów - Masovia Maszewo 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Morzycko Moryń 0 : 2 więcej
Stal Szczecin - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Iskra Banie - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 : 5 więcej
Myśla Dargomyśl - GKS Kołbacz 1 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Pomorzanin Sławoborze 5 : 0 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Arkadia Malechowo 4 : 0 więcej
Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 2 : 2 więcej
Głaz Tychowo - MKS Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Vimobilia Będzino 4 : 3 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Recz 1 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Korona Człopa - Gavia Choszczno 3 : 8 więcej
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 0 : 7 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Odra Chojna - Biali Sądów 1 : 3 więcej
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 6 : 4 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Perła URB Dygowo 1 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Unia Dolice - Chemik Police 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Promień Mosty 1 : 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 1 : 1 więcej
Hanza Goleniów - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Sztorm Szczecin 9 : 1 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Błękit Pniewo 6 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 3 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 1 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Czarni Lubanowo 3 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Wrzos Wrzosowo 2 : 1 więcej
Płomień Myślino - Wicher Brojce 0 : 10 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Pomień - Ina Stradzewo 1 : 4 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 2 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Dęby Rogowo 4 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard 0 : 1 więcej
Sparta Skalin - Orzeł Pęzino 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Piast Karsko - Sęp Brzesko 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrześnica - Saturn Mielno 4 : 7 więcej
Strong Zielenica - Darłovia II Darłowo 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Wieża II Postomino 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 0 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 3 : 1 więcej
Grom Szwecja - Błonie Barwice 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Sowianka Sowno 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Noteć Czarnków 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 4 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 5 : 1 więcej
AZS UJ Kraków - Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
APLG Gdańsk - Pogoń Tczew 4 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 0 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - LZS Bojano 7 : 4 więcej
AZS UG Gdańsk - TAF Toruń 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3 : 2 więcej
Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Odra Opole 3 : 1 więcej
Polonia Warszawa JS - Cracovia 1 : 1 więcej
Korona Kielce - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
GKS Tychy - Zagłębie Lubin 4 : 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Zielona Góra 0 : 3 więcej
Raków Częstochowa - FASE Szczecin U17 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Odra Opole 4 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 29 : 27 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin 23 : 35 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Nielba Wągrowiec - Grot Łódź 26 : 21 więcej
GKS Żukowo - Stal Gorzów 30 : 30k więcej
Jurand Ciechanów - Zagłębie Handball Sosnowiec 33 : 28 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - KPR Padwa Zamość 30 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
APR Radom - AZS AWF Warszawa 24 : 24k więcej
AZS Poznań - Sośnica Gliwice 33 : 29 więcej
KPR Ruch Chorzów - Dziewiątka Legnica 43 : 21 więcej
MTS Żory - Korona Handball Kielce 36 : 15 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 31 : 27 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - SMS ZPRP I Kwidzyn 27 : 28 więcej
E.Link Gwardia Koszalin - ITS Jeziorak Iława 41 : 27 więcej
Tytani Wejherowo - UKS Jedynka Kodo Morąg 28 : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
28 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
26 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
14 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
11 » Orzeł Bierzwnik-Pogoń B »
11 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 11
daddycool Jorge15
kakalosz kozak19
kspogon Mazep12
OrkanFan OrzelFan48
Piopiopio Troublemak...
vaeloran
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78122
• użytkowników: 81104
• komentarzy: 1173393
• zdjęć: 896437
• relacji: 40613
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies