ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 październik 2023
pokaż:
28 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 80 : 73 więcej
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 87 : 67 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 92 : 93 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Czarni Słupsk 88 : 74 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 88 : 55 więcej
AZS AWF Katowice - Decka Pelplin 68 : 75 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Sokół Międzychód 90 : 57 więcej
Miasto Szkła Krosno - Enea Astoria Bydgoszcz 73 : 70 więcej
HydroTruck Radom - Polonia Warszawa 63 : 58 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Cracovia - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz 4 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz 2 : 1 więcej
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice 1 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 1 : 5 więcej
Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 4 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Polonia Płoty 2 : 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sarmata Dobra 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Myśla Dargomyśl 8 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 5 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Astra Ustronie Morskie 3 : 3 więcej
Victoria Sianów - GKS Manowo 1 : 3 więcej
MKS Sokół Karlino - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 4 : 1 więcej
Gryf Polanów - Radew Białogórzyno 5 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 7 : 1 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Głaz Tychowo 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Sokół Suliszewo - Drawa Drawsko Pom. 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Ina Recz 1 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Pogoń Połczyn Zdrój 5 : 0 więcej
Ina Ińsko - Pogoń Barlinek 3 : 2 więcej
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Wieża Postomino 4 : 0 więcej
Perła URB Dygowo - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 2 więcej
Biali Sądów - Chemik Police 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 4 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 6 więcej
Orzeł Wałcz - Unia Dolice 2 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 1 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Fala Międzyzdroje 2 : 5 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 2 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 : 6 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Tanowia Tanowo 0 : 4 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 3 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Wicher Reptowo 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kłos Kamienny Jaz - Łabędź Widuchowa 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Spójnia Świdwin - Redłovia Redło 1 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Mewa Resko 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
Stal Lipiany - Korona Raduń 3 : 0 więcej
Piast Kolin - Sęp Brzesko 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Wieża II Postomino 2 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Wrzos Wrześnica 1 : 0 więcej
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 2 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 6 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Orzeł Mrzeżyno 9 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Energetyk II Gryfino - Iskierka II Mirand Szczecin 1 : 5 więcej
Okręt Szczecin - Future Szczecin 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Zryw Góralice 4 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Osadnik II Myślibórz 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Sokół Granowo 7 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Unia II Dolice 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Wicher Rąbino 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Jedność Tuczno - Bytyń Nakielno 1 : 2 więcej
Orzeł II Łubowo - Lech II Czaplinek 1 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 0 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 1 : 6 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Unia Swarzędz 2 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 2 : 1 więcej
Noteć Czarnków - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
Wikęd Luzino - KP Starogard Gdański 3 : 0 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Korona Kielce 7 : 3 więcej
Widzew Łódź - Lech Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Odra Opole 1 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 29 : 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
mecze:
8 » A.P. Gavia Choszczno-Po »
4 » Ina Goleniów-MKP Szczec »
4 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
3 » Iskra Lutówko-Klon Krzę »
3 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
1 » Rega Trzebiatów-Orzeł Ł »
1 » Ehrle Dobra-Myśla Dargo »
1 » Gryf Polanów-Victoria S »
1 » Sokół Kleczew-Świt Szcz »
1 » Pomorzanin Zamęcin-Skrz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 35
statystyki portalu
• drużyn: 3106
• imprez: 148828
• newsów: 77848
• użytkowników: 80960
• komentarzy: 1170418
• zdjęć: 888252
• relacji: 40472
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies