ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 październik 2023
pokaż:
07 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 112 : 86 więcej
PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 65 : 62 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 68 : 60 więcej
WKK Wrocław - GKS Tychy 85 : 70 więcej
HydroTruck Radom - AZS AGH Kraków 76 : 74 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 89 : 97 więcej
Enea Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 78 : 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - ŁKS Łódź 3 : 0 więcej
Widzew Łódź - Stal Mielec 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz 3 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie II Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
Piast Chociwel - Vineta II Wolin 1 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo 3 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 0 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jantar Dziwnów 3 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Rega Trzebiatów 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Iskra Banie 1 : 3 więcej
Stal Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 1 : 5 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 0 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Radew Białogórzyno 6 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 2 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 4 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Pyrzyce 0 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Santos Kłębowiec 5 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 2 : 5 więcej
Ina Recz - Gavia Choszczno 3 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Suliszewo 6 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 0 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 7 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Błękitni II Stargard 2 : 3 więcej
Wieża Postomino - Biali Sądów 2 : 4 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Perła URB Dygowo 0 : 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 0 : 4 więcej
Unia Dolice - Ina Goleniów 0 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Promień Mosty 0 : 4 więcej
Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 3 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 2 : 4 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Błękit Pniewo 3 : 3 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Świt II Szczecin 1 : 4 więcej
Czarni Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa 3 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 4 : 4 więcej
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Jastrząb Łosośnica 0 : 0 więcej
Wicher Brojce - Spójnia Świdwin 5 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Lisowo 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Kluczevia II Stargard 1 : 3 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Piast Kolin - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Darłovia II Darłowo 3 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 6 : 0 więcej
Saturn Mielno - Fala Gąski 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka 5 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 3 : 2 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 1 : 2 więcej
Błonie Barwice - Pogoń Wierzchowo 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Znicz Wysoka Kamieńska 3 : 0 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Bałtyk Gostyń 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Hutnik II Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 2 : 1 więcej
Wicher Steklno - Zryw Góralice 1 : 5 więcej
Polonia Gryfino - Sokół Różańsko 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo 7 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk 5 : 2 więcej
Cartusia Kartuzy - Noteć Czarnków 4 : 0 więcej
Unia Swarzędz - Wikęd Luzino 2 : 1 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska 3 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Vineta Wolin 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Śląsk Wrocław - AZS UJ Kraków 4 : 0 więcej
APLG Gdańsk - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Pogoń Tczew 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - Futsal Świecie 2 : 7 więcej
TAF Toruń - Bonito Helios Białystok 2 : 5 więcej
Futbalo Białystok - Red Devils Chojnice 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 3 : 2 więcej
Odra Opole - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
Cracovia - Jagiellonia Białystok 4 : 2 więcej
MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce 1 : 0 więcej
Wisła Kraków - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań - Lechia Zielona Góra 2 : 2 więcej
GES Poznań - Arka Gdynia 2 : 5 więcej
Gryf Tczew - FASE Szczecin 1 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - Młyny Stoisław Koszalin 32 : 19 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Urbis Gniezno 32 : 27 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 25 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - KPR Padwa Zamość 32 : 36 więcej
SMS ZPRP I Kielce - Jurand Ciechanów 35 : 32 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Stal Gorzów 33 : 30 więcej
MKS Wieluń - SPR Stal Mielec 23 : 36 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - Sambor Tczew 37 : 23 więcej
APR Radom - MTS Żory 20 : 24 więcej
AZS Poznań - KPR Jelenia Góra 37 : 27 więcej
Sośnica Gliwice - Arka Gdynia 17 : 27 więcej
SPR Pogoń Szczecin - KPR Ruch Chorzów 21 : 34 więcej
Korona Handball Kielce - Dziewiątka Legnica 35 : 29 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 35 : 36 więcej
PGE KPR Gryfino - Warmia Olsztyn 24 : 39 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - SKF KPR Sparta Oborniki 32 : 31 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - KS Szczypiorniak Olsztyn 36 : 23 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Vambresia Wąbrzeźno - SPR Koszalin 21 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Zefir Wyszewo-Vimobilia »
1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Bengoro
gości: 355
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78326
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies