ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 październik 2023
pokaż:
21 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 100 : 93 więcej
Trefl Sopot - Czarni Słupsk 81 : 90 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 71 : 53 więcej
Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice 100 : 93 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Astoria Bydgoszcz 82 : 79 więcej
Sokół Międzychód - AZS AWF Katowice 86 : 88 więcej
Enea Basket Poznań - TBS Śląsk II Wrocław 92 : 97 więcej
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 64 : 97 więcej
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 93 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Puszcza Niepołomice - Cracovia 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
Lech Poznań - ŁKS Łódź 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 7 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Grzędzice 6 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Vineta II Wolin 1 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 3 : 2 więcej
Piast Chociwel - OKS Center MD Goleniów 4 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rega Trzebiatów 2 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 0 : 4 więcej
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 : 2 więcej
GKS Kołbacz - Osadnik Myślibórz 2 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 1 : 3 więcej
Iskra Banie - Myśla Dargomyśl 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Gryf Polanów 6 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Arkadia Malechowo 4 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Iskra Białogard - MKS Sokół Karlino 0 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Bierzwnik 3 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 : 3 więcej
Ina Recz - Ina Ińsko 1 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Santos Kłębowiec 5 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Suliszewo 4 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Unia Dolice - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Chemik Police - Perła URB Dygowo 2 : 1 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 4 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 2 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Leśnik Kliniska 7 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Promień Mosty 1 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Dąb Dębice 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Błękit Pniewo 2 : 2 więcej
Chemik II Police - Świt II Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 4 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Czarni Lubanowo 5 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Błękitni Ostrowice 6 : 2 więcej
Płomień Myślino - Jastrząb Łosośnica 2 : 3 więcej
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Spójnia Świdwin 1 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Orzeł Małkocin 0 : 3 więcej
Czarni Marianowo - Iskra Pomień 2 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Piast Karsko - Korona Raduń 6 : 2 więcej
Piast Kolin - Stal Lipiany 0 : 6 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Passat Bukowo Morskie 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Hubertus Biały Bór 3 : 2 więcej
Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - KS Dzikowo 5 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Ina II Goleniów 0 : 5 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Wicher Steklno - Czcibor Bielin 0 : 2 więcej
KLUKS Krzywin - Polonia Gryfino 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 3 : 1 więcej
Unia II Dolice - Pomorzanka Jarosławsko 9 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Perła II Dygowo 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 1 : 3 więcej
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk 0 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Noteć Czarnków 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - Red Devils Chojnice 3 : 7 więcej
Futbalo Białystok - TAF Toruń 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Warta Poznań 4 : 3 więcej
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 4 : 0 więcej
Cracovia - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Odra Opole - Widzew Łódź 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań - Gryf Tczew 9 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Zielona Góra 4 : 0 więcej
GKS Tychy - FASE Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Handball JKS Jarosław - Galiczanka Lwów 22 : 25 więcej
MKS Urbis Gniezno - EKS Start Elbląg 27 : 21 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Olimpia Piekary Śl. - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 30 : 23 więcej
GKS Żukowo - Grot Łódź 39 : 35 więcej
Nielba Wągrowiec - SPR Stal Mielec 33 : 34 więcej
MKS Wieluń - Stal Gorzów 25 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Arka Gdynia - Korona Handball Kielce 29 : 25 więcej
Sambor Tczew - Sośnica Gliwice 30 : 29 więcej
AZS Poznań - APR Radom 30 : 28 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 31 : 26 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Grudziądz 26 : 27 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78315
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177680
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies