ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - październik 2023
pokaż:
01 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin 103 : 101 więcej
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 80 : 75 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AWF Katowice - Sensation Kotwica Kołobrzeg 76 : 84 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 73 : 78 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Sokół Międzychód 77 : 71 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 5 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Radomiak Radom 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 3 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
Radunia Stężyca - Zagłębie II Lubin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 3 : 1 więcej
Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - GKS Manowo 1 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 4 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Ina Recz 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin 2 : 0 więcej
Świt II Szczecin - Vielgovia Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 3 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 0 więcej
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 4 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
Płomień Myślino - Redłovia Redło 3 : 7 więcej
Chrobry Drzonowo - Sparta Węgorzyno 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kluczevia II Stargard - Ina Stradzewo 4 : 3 więcej
Orkan Suchań - Dęby Rogowo 1 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Rolpol Chlebowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Polonia Giżyn 0 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Piast Kolin 5 : 0 więcej
Gwiazda Żalęcino - Mechanik Warnice 1 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Klon Krzęcin 0 : 9 więcej
Ina Nadarzyn - Sęp Brzesko 0 : 0 więcej
Piast Karsko - Pomorzanin Zamęcin 17 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Wieża II Postomino 2 : 2 więcej
Darłovia II Darłowo - Victoria II - KS Skibno 5 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wrzos Wrześnica 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
KS Gwda Wielka - Wspólni Różewo 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zryw Góralice - Piast Piaseczno 4 : 0 więcej
Klon Krzymów - Zjednoczeni Kurzycko 1 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Polonia Gryfino 7 : 2 więcej
Sokół Różańsko - Czarni Czarnówko 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Strzała Płotno 4 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Ogniwo Dzwonowo 4 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Jedność Przewłoki 1 : 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek 3 : 4 więcej
Bryza Reńsko - Sokół Granowo 2 : 1 więcej
Unia II Dolice - WODR Barzkowice 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Gwardia II Koszalin 0 : 11 więcej
Perła II Dygowo - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 2 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Krosino 5 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Spore 10 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 0 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 3 : 1 więcej
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 4 : 0 więcej
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Tczew - GKS Katowice 3 : 4 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Wenecja Pułtusk 4 : 3 więcej
LZS Bojano - Red Devils Chojnice 3 : 5 więcej
LSSS Lębork - TAF Toruń 5 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Cracovia 0 : 2 więcej
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Lechia Zielona Góra - GKS Tychy 3 : 2 więcej
FASE Szczecin - Odra Opole 2 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SPR Stal Mielec - Siódemka Miedź Legnica 30 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
MTS Żory - AZS Poznań 31 : 25 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
MKS Grudziądz - PGE KPR Gryfino 42 : 29 więcej
02 październik
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AGH Kraków - MKKS Żak Koszalin 72 : 79 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Polonia Bytom - Stomil Olsztyn 4 : 3 więcej
04 październik
piła nożna B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Galiczanka Lwów 31 : 23 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin 19 : 31 więcej
05 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Trefl Sopot 85 : 97 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polonia Warszawa - AZS AWF Katowice 69 : 77 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - Medyk Konin 1 : 0 więcej
06 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Legia Warszawa 82 : 80 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Dziki Warszawa 72 : 80 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - MKKS Żak Koszalin 91 : 63 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Warta Poznań 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Puszcza Niepołomice 4 : 1 więcej
piła nożna II liga
GKS Jastrzębie - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
ŁKS II Łódź - Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
GKS Katowice - Rekord Bielsko-Biała 1 : 0 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec 32 : 30 więcej
07 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 112 : 86 więcej
PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 65 : 62 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 68 : 60 więcej
WKK Wrocław - GKS Tychy 85 : 70 więcej
HydroTruck Radom - AZS AGH Kraków 76 : 74 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 89 : 97 więcej
Enea Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 78 : 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - ŁKS Łódź 3 : 0 więcej
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
Widzew Łódź - Stal Mielec 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie II Lubin 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz 3 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Rega Trzebiatów 0 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jantar Dziwnów 3 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
Piast Chociwel - Vineta II Wolin 1 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 0 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Iskra Banie 1 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 1 : 5 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 0 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 : 4 więcej
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 : 0 więcej
Stal Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Radew Białogórzyno 6 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 0 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 2 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 4 : 1 więcej
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Pyrzyce 0 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Santos Kłębowiec 5 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Suliszewo 6 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 0 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 7 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 2 : 5 więcej
Ina Recz - Gavia Choszczno 3 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
Chemik Police - Błękitni II Stargard 2 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 0 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Perła URB Dygowo 0 : 6 więcej
Unia Dolice - Ina Goleniów 0 : 2 więcej
Wieża Postomino - Biali Sądów 2 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Odra Chojna 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 3 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Promień Mosty 0 : 4 więcej
Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 3 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Błękit Pniewo 3 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 1 : 5 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Świt II Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa 3 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 4 : 4 więcej
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Brojce - Spójnia Świdwin 5 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Lisowo 6 : 0 więcej
Redłovia Redło - Jastrząb Łosośnica 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Kluczevia II Stargard 1 : 3 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Piast Kolin - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Darłovia II Darłowo 3 : 1 więcej
Saturn Mielno - Fala Gąski 1 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 6 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Pogoń Wierzchowo 5 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka 5 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 3 : 2 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Bałtyk Gostyń 4 : 1 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Znicz Wysoka Kamieńska 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Hutnik II Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - Sokół Różańsko 5 : 2 więcej
Wicher Steklno - Zryw Góralice 1 : 5 więcej
KLUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo 7 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Cartusia Kartuzy - Noteć Czarnków 4 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk 5 : 2 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska 3 : 3 więcej
Stolem Gniewino - Vineta Wolin 2 : 3 więcej
Unia Swarzędz - Wikęd Luzino 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Śląsk Wrocław - AZS UJ Kraków 4 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Pogoń Tczew 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
APLG Gdańsk - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - Red Devils Chojnice 1 : 5 więcej
Wenecja Pułtusk - Futsal Świecie 2 : 7 więcej
TAF Toruń - Bonito Helios Białystok 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 3 : 2 więcej
Odra Opole - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
Cracovia - Jagiellonia Białystok 4 : 2 więcej
MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce 1 : 0 więcej
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1 : 5 więcej
Warta Poznań - Lechia Zielona Góra 2 : 2 więcej
GES Poznań - Arka Gdynia 2 : 5 więcej
Gryf Tczew - FASE Szczecin 1 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - Młyny Stoisław Koszalin 32 : 19 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Urbis Gniezno 32 : 27 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 25 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - KPR Padwa Zamość 32 : 36 więcej
SMS ZPRP I Kielce - Jurand Ciechanów 35 : 32 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Stal Gorzów 33 : 30 więcej
MKS Wieluń - SPR Stal Mielec 23 : 36 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS Poznań - KPR Jelenia Góra 37 : 27 więcej
APR Radom - MTS Żory 20 : 24 więcej
SPR Pogoń Szczecin - KPR Ruch Chorzów 21 : 34 więcej
AZS AWF Warszawa - Sambor Tczew 37 : 23 więcej
Sośnica Gliwice - Arka Gdynia 17 : 27 więcej
Korona Handball Kielce - Dziewiątka Legnica 35 : 29 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - Warmia Olsztyn 24 : 39 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - KS Szczypiorniak Olsztyn 36 : 23 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - SKF KPR Sparta Oborniki 32 : 31 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 35 : 36 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Vambresia Wąbrzeźno - SPR Koszalin 21 : 26 więcej
08 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut 99 : 83 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 88 : 79 więcej
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 97 : 91 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 : 82 więcej
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 104 : 54 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Jagiellonia Białystok 2 : 4 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Polonia Bytom 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 6 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Odrzanka Radziszewo 2 : 6 więcej
Sztorm Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Unia Swochowo 0 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Kłos Kamienny Jaz 0 : 1 więcej
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 1 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Błękitni Ostrowice 6 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Płomień Myślino 4 : 0 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Chrobry Drzonowo 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Błękitni Pomierzyn 5 : 6 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 10 : 2 więcej
Sparta Skalin - Iskra Pomień 0 : 7 więcej
Świt Barnimie - Czarni Marianowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Piast Karsko 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Ina Nadarzyn 0 : 9 więcej
Sęp Brzesko - Wicher Przelewice 5 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Stal Lipiany 2 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Gwiazda Żalęcino 2 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 3 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - KS Sieciemin 2 : 5 więcej
Wieża II Postomino - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - KS Dzikowo 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Ina II Goleniów - Sowianka Sowno 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 0 : 10 więcej
Future Szczecin - Energetyk II Gryfino 2 : 1 więcej
GKS II Kołbacz - Czarni II Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Sokół II Pyrzyce 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Bielin 4 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Klon Krzymów 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Orzeł Żeńsko 6 : 0 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 2 więcej
Strzała Płotno - Bryza Reńsko 0 : 9 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 1 : 1 więcej
Unia II Dolice - Grom Płonno 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - Wicher Rąbino 8 : 0 więcej
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 2 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - KS Mustang 3 : 8 więcej
Perła II Dygowo - Derby Karścino 14 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Mirstal Mirosławiec 1 : 5 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Spore 6 : 1 więcej
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 2 : 2 więcej
Lech II Czaplinek - Jedność Tuczno 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LZS Bojano - LSSS Lębork 5 : 7 więcej
KKF Konin - Futsal Szczecin 2 : 8 więcej
AZS UG Gdańsk - KS Gniezno 2 : 11 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 2 : 4 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
Odra Opole - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 32 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 30 : 26 więcej
Siódemka Miedź Legnica - Grot Łódź 30 : 27 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz 29 : 28 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - Iskra AMW Gdynia 23 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
Stal Mielec - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Radomka Radom 3 : 1 więcej
Pałac Bydgoszcz - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
09 październik
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
10 październik
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - UNI Opole 3 : 0 więcej
11 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Dziki Warszawa 61 : 62 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Polonia Warszawa 78 : 76 więcej
GKS Tychy - Sokół Międzychód 99 : 94 więcej
MKKS Żak Koszalin - HydroTruck Radom 98 : 73 więcej
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 95 : 85 więcej
AZS AGH Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 68 : 88 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Decka Pelplin 95 : 90 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Basket Poznań 66 : 63 więcej
AZS AWF Katowice - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 74 : 90 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Sława Sławno 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Świt II Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2 : 3 więcej
12 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 112 : 87 więcej
13 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 89 : 79 więcej
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 77 : 88 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz 0 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Wisła Puławy 4 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - LZS Bojano 1 : 6 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Stal Gorzów - Siódemka Miedź Legnica 27 : 33 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
14 październik
Turniej Rugby: 𝗦𝘇𝗰𝘇𝗲𝗰𝗶𝗻 𝟳𝘀 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 81 : 87 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 91 : 62 więcej
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 88 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 88 : 95 więcej
piła nożna II liga
Polonia Bytom - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 4 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 0 : 4 więcej
Energetyk Gryfino - Ehrle Dobra 7 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Myśla Dargomyśl 3 : 3 więcej
Iskra Banie - Dąb Dębno 4 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 4 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna 5 : 1 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - GKS Kołbacz 2 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 6 więcej
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Głaz Tychowo - GKS Manowo 0 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - Vimobilia Będzino 1 : 0 więcej
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 : 0 więcej
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 5 : 0 więcej
Korona Człopa - Drawa Drawsko Pom. 0 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Zorza Dobrzany 4 : 5 więcej
Santos Kłębowiec - Kłos Pełczyce 2 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Ina Recz 4 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 7 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Chemik Police 1 : 1 więcej
Odra Chojna - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
Olimp Gościno - Unia Dolice 4 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 1 więcej
Perła URB Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 6 : 0 więcej
Wieża Postomino - Ina Goleniów 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 2 : 1 więcej
Dąb Dębice - Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo 2 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów 2 : 0 więcej
Promień Mosty - Bizon Cerkwica 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Chemik II Police 2 : 2 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Wicher Reptowo 3 : 2 więcej
Błękit Pniewo - Sztorm Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Ogniwo Babinek 5 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 5 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Wrzos Wrzosowo 3 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Jantar Siemyśl 5 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Mewa Resko 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Pomień - Świt Barnimie 6 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Ina Stradzewo 6 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 5 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Dęby Rogowo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Piast Karsko 4 : 4 więcej
Klon Krzęcin - Piast Kolin 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino 2 : 1 więcej
Strong Zielenica - Fala Gąski 4 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Victoria II - KS Skibno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Wspólni Różewo 2 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 0 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Ina II Goleniów - Orzeł Mrzeżyno 4 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Pomorzanin 1964 Nowogard 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Hutnik II Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin 5 : 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Mierzynianka II Mierzyn 4 : 3 więcej
Okręt Szczecin - GKS II Kołbacz 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Piast Piaseczno 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki 1 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Pogoń II Barlinek 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Perła II Dygowo 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 więcej
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
Noteć Czarnków - Pogoń II Szczecin 5 : 0 więcej
Unia Swarzędz - Elana Toruń 0 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Flota Świnoujście 0 : 1 więcej
Świt Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 : 0 więcej
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 : 5 więcej
Pogoń Tczew - Stomilanki Olsztyn 2 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
APLG Gdańsk - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - AZS UG Gdańsk 11 : 2 więcej
Bonito Helios Białystok - KS Gniezno 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 3 : 5 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 5 : 2 więcej
FASE Szczecin - Lech Poznań 1 : 5 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
GKS Żukowo - SPR Stal Mielec 34 : 42 więcej
Grot Łódź - MKS Wieluń 31 : 29 więcej
SMS ZPRP I Kielce - MKS Olimpia Piekary Śl. 27 : 24 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Jurand Ciechanów 33 : 25 więcej
KPR Padwa Zamość - Śląsk Wrocław 21 : 29 więcej
Zagłębie Handball Team Sosnowiec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 26 : 32 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - SMS ZPRP I Kwidzyn 36 : 37 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - ITS Jeziorak Iława 32 : 34 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - Sambor Latocha Agropom Tczew 46 : 20 więcej
MKS Grudziądz - KS Szczypiorniak Olsztyn 50 : 24 więcej
Warmia Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 40 : 22 więcej
USAR Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 35 : 38 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
UNI Opole - Grot Budowlani Łódź 0 : 3 więcej
15 październik
Eliminacje EURO 2024: Polska - Mołdawia więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Dziki Warszawa 96 : 85 więcej
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 60 : 83 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Czarni Słupsk 83 : 82 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Zastal Zielona Góra 88 : 89 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 84 : 72 więcej
Miasto Szkła Krosno - Sokół Międzychód 92 : 85 więcej
Decka Pelplin - GKS Tychy 71 : 66 więcej
Enea Basket Poznań - AZS AWF Katowice 101 : 80 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 1 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Sarmata Dobra 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Radew Białogórzyno 11 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
Rybak Trzebież - Czarni Szczecin 2 : 2 więcej
Świt II Szczecin - Grot Gardno 8 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Sekwoja Brwice 0 : 3 więcej
Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa 0 : 3 więcej
Kłos Kamienny Jaz - GKS Golenice 3 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 7 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Lisowo - Redłovia Redło 1 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 1 : 4 więcej
Chrobry Drzonowo - Wicher Brojce 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 3 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Iskra Lutówko 0 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 2 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Polonia Giżyn 4 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sęp Brzesko 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 7 : 0 więcej
Darłovia II Darłowo - Wrzos Wrześnica 3 : 0 więcej
KS Sieciemin - Hajka Zegrze Pomorskie 6 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wicher Mierzym 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - Grom Szwecja 0 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sad Chwiram 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Future Szczecin 6 : 0 więcej
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Klon Krzymów - Wicher Steklno 2 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Zjednoczeni Kurzycko 3 : 2 więcej
Sokół Różańsko - Osadnik II Myślibórz 0 : 4 więcej
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 1 : 1 więcej
Zryw Góralice - KLUKS Krzywin 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - WODR Barzkowice 3 : 6 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 5 : 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 7 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Unia II Dolice 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 1 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 2 : 3 więcej
KS Mustang - Gwardia II Koszalin 1 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Świerczyna 0 : 5 więcej
Jedność Tuczno - Drzewiarz Krosino 8 : 0 więcej
Sokół Spore - Orzeł II Łubowo 2 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech II Czaplinek 6 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
AZS UJ Kraków - GKS Katowice 1 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - Wenecja Pułtusk 7 : 3 więcej
KKF Konin - Red Devils Chojnice 1 : 3 więcej
LSSS Lębork - Futbalo Białystok 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
Legia Warszawa - Cracovia 7 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Odra Opole 3 : 1 więcej
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 3 : 2 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Odra Opole 2 : 2 więcej
Lechia Zielona Góra - GES Poznań 2 : 4 więcej
Gryf Tczew - GKS Tychy 0 : 3 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - Stal Mielec 3 : 1 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
16 październik
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - ŁKS II Łódź 1 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
17 październik
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Start II Elbląg - AZS Fahrenheit Gdańsk 28 : 36 więcej
18 październik
Turnieje Ligi Bałtyckiej Trampkarzy i Młodzików w Sianowie więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 82 : 72 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Enea Basket Poznań 71 : 79 więcej
AZS AGH Kraków - Polonia Warszawa 78 : 85 więcej
MKKS Żak Koszalin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 70 : 66 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sokół Międzychód 98 : 68 więcej
AZS AWF Katowice - WKK Wrocław 89 : 94 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 72 : 65 więcej
HydroTruck Radom - Weegree AZS Politechnika Opolska 100 : 83 więcej
piła nożna II liga
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 1 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - Handball JKS Jarosław 19 : 18 więcej
19 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 93 : 85 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
20 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 84 : 103 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Lech II Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Szczecin - GKS Katowice 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS FunFloor Lublin 28 : 34 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Siódemka Miedź Legnica - SMS ZPRP I Kielce 33 : 34 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Stal Mielec - UNI Opole 3 : 2 więcej
21 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 100 : 93 więcej
Trefl Sopot - Czarni Słupsk 81 : 90 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 71 : 53 więcej
Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice 100 : 93 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Astoria Bydgoszcz 82 : 79 więcej
Sokół Międzychód - AZS AWF Katowice 86 : 88 więcej
Enea Basket Poznań - TBS Śląsk II Wrocław 92 : 97 więcej
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 64 : 97 więcej
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 93 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - ŁKS Łódź 3 : 1 więcej
Puszcza Niepołomice - Cracovia 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rega Trzebiatów 2 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Vineta II Wolin 1 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 3 : 2 więcej
Piast Chociwel - OKS Center MD Goleniów 4 : 3 więcej
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 7 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 1 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Grzędzice 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 0 : 4 więcej
GKS Kołbacz - Osadnik Myślibórz 2 : 3 więcej
Iskra Banie - Myśla Dargomyśl 5 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 1 : 3 więcej
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Gryf Polanów 6 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Arkadia Malechowo 4 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 1 : 3 więcej
Iskra Białogard - MKS Sokół Karlino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Bierzwnik 3 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Santos Kłębowiec 5 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Suliszewo 4 : 2 więcej
Ina Recz - Ina Ińsko 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Chemik Police - Perła URB Dygowo 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 4 : 0 więcej
Unia Dolice - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Leśnik Kliniska 7 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 2 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Promień Mosty 1 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Dąb Dębice 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Świt II Szczecin 0 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Błękit Pniewo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 4 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Czarni Lubanowo 5 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Myślino - Jastrząb Łosośnica 2 : 3 więcej
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Spójnia Świdwin 1 : 9 więcej
Redłovia Redło - Błękitni Ostrowice 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Iskra Pomień 2 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard 1 : 7 więcej
Świt Barnimie - Orzeł Małkocin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Piast Karsko - Korona Raduń 6 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 5 : 1 więcej
Piast Kolin - Stal Lipiany 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Passat Bukowo Morskie 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - KS Dzikowo 5 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 7 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Hubertus Biały Bór 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 0 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Ina II Goleniów 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Wicher Steklno - Czcibor Bielin 0 : 2 więcej
KLUKS Krzywin - Polonia Gryfino 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 3 : 1 więcej
Unia II Dolice - Pomorzanka Jarosławsko 9 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Perła II Dygowo 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski 1 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Noteć Czarnków 0 : 4 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 1 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - TAF Toruń 2 : 1 więcej
Wenecja Pułtusk - Red Devils Chojnice 3 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Warta Poznań 4 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 4 : 0 więcej
Odra Opole - Widzew Łódź 1 : 0 więcej
Cracovia - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań - Gryf Tczew 9 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Zielona Góra 4 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
GKS Tychy - FASE Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Handball JKS Jarosław - Galiczanka Lwów 22 : 25 więcej
MKS Urbis Gniezno - EKS Start Elbląg 27 : 21 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Olimpia Piekary Śl. - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 30 : 23 więcej
MKS Wieluń - Stal Gorzów 25 : 29 więcej
GKS Żukowo - Grot Łódź 39 : 35 więcej
Nielba Wągrowiec - SPR Stal Mielec 33 : 34 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Arka Gdynia - Korona Handball Kielce 29 : 25 więcej
Sambor Tczew - Sośnica Gliwice 30 : 29 więcej
AZS Poznań - APR Radom 30 : 28 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Grudziądz 26 : 27 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 31 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
22 październik
Super Turnieje Żaków i Orlików w Bobolicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 73 : 84 więcej
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 80 : 74 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AGH Kraków 77 : 73 więcej
WKK Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 64 : 71 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - HydroTruck Radom 103 : 105 więcej
Polonia Warszawa - MKKS Żak Koszalin 87 : 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
Radomiak Radom - Korona Kielce 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie 1 : 0 więcej
ŁKS II Łódź - Skra Częstochowa 1 : 3 więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Światowid 63 Łobez - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 7 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo 2 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Rybak Trzebież 5 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Ogniwo Babinek - Kłos Kamienny Jaz 0 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 3 : 8 więcej
GKS Golenice - Czcibor Cedynia 0 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - Unia Swochowo 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Chrobry Drzonowo 5 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Płomień Lisowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Rolpol Chlebowo 1 : 2 więcej
Ina Stradzewo - Orkan Dalewo 5 : 3 więcej
Sparta Skalin - Orkan Suchań 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Gwiazda Żalęcino 4 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 0 : 18 więcej
Polonia Giżyn - Wicher Przelewice 6 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Błękitni Stary Jarosław 1 : 10 więcej
KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 3 : 0 więcej
Victoria II - KS Skibno - Strong Zielenica 5 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Darłovia II Darłowo 4 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - LZS Kowalewice 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 3 : 3 więcej
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - FASE Szczecin 0 : 8 więcej
Hutnik II Szczecin - Energetyk II Gryfino 9 : 0 więcej
Future Szczecin - Czarni II Szczecin 3 : 2 więcej
GKS II Kołbacz - Iskierka II Mirand Szczecin 3 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Czarni Czarnówko 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sokół Różańsko 5 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Sokół II Pyrzyce 2 : 0 więcej
Zryw Góralice - Klon Krzymów 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Ogniwo Dzwonowo 12 : 0 więcej
Grom Płonno - Bryza Reńsko 3 : 13 więcej
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 3 : 3 więcej
Strzała Płotno - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Gwardia II Koszalin 0 : 7 więcej
Sokół Lulewice - Derby Karścino 5 : 2 więcej
KS Mustang - Grot Gorawino 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - Mirstal Mirosławiec 0 : 8 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł II Łubowo 4 : 1 więcej
Lech II Czaplinek - Sokół Spore 6 : 1 więcej
Legion Strączno - Jedność Tuczno 1 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Wikęd Luzino 5 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KKF Konin - LSSS Lębork 4 : 5 więcej
AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin 7 : 5 więcej
KS Gniezno - Futsal Świecie 3 : 3 więcej
LZS Bojano - Bonito Helios Białystok 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2 : 8 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 4 : 1 więcej
Odra Opole - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 36 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - AZS AWF Warszawa 31 : 19 więcej
SPR Pogoń Szczecin - MTS Żory 22 : 26 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - USAR Kwidzyn 28 : 23 więcej
ITS Jeziorak Iława - Kospel Gwardia Koszalin 22 : 21 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Tytani Wejherowo 29 : 28 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR Koszalin - Start II Elbląg 28 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
23 październik
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Warta Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin 2 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - Radomka Radom 2 : 3 więcej
24 październik
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 35 : 20 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 26 : 28 więcej
26 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Zastal Zielona Góra 90 : 92 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Dziki Warszawa 116 : 83 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 83 : 80 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie 1 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
Grot Budowlani Łódź - Stal Mielec 3 : 0 więcej
27 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 102 : 85 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Puszcza Niepołomice 5 : 3 więcej
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 0 : 5 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 1 : 2 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
28 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 80 : 73 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 92 : 93 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Czarni Słupsk 88 : 74 więcej
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 87 : 67 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 88 : 55 więcej
AZS AWF Katowice - Decka Pelplin 68 : 75 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Sokół Międzychód 90 : 57 więcej
Miasto Szkła Krosno - Enea Astoria Bydgoszcz 73 : 70 więcej
HydroTruck Radom - Polonia Warszawa 63 : 58 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Warta Poznań - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice 1 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz 4 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz 2 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Sarmata Dobra 3 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Polonia Płoty 2 : 3 więcej
Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 4 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Myśla Dargomyśl 8 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 5 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Głaz Tychowo 6 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Astra Ustronie Morskie 3 : 3 więcej
Gryf Polanów - Radew Białogórzyno 5 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 4 : 1 więcej
Victoria Sianów - GKS Manowo 1 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Pogoń Połczyn Zdrój 5 : 0 więcej
Ina Ińsko - Pogoń Barlinek 3 : 2 więcej
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Ina Recz 1 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 1 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Drawa Drawsko Pom. 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 0 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 4 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 6 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 2 : 1 więcej
Olimp Gościno - Wieża Postomino 4 : 0 więcej
Perła URB Dygowo - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Biali Sądów - Chemik Police 2 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Unia Dolice 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 1 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Fala Międzyzdroje 2 : 5 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 2 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Tanowia Tanowo 0 : 4 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 3 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Wicher Reptowo 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kłos Kamienny Jaz - Łabędź Widuchowa 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Węgorzyno - Mewa Resko 1 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Redłovia Redło 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Korona Raduń 3 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
Piast Kolin - Sęp Brzesko 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Wieża II Postomino 2 : 2 więcej
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 0 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Wrzos Wrześnica 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 6 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 2 : 2 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Orzeł Mrzeżyno 9 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Energetyk II Gryfino - Iskierka II Mirand Szczecin 1 : 5 więcej
Okręt Szczecin - Future Szczecin 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Zryw Góralice 4 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Osadnik II Myślibórz 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Sokół Granowo 7 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Unia II Dolice 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Wicher Rąbino 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Lech II Czaplinek 1 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 2 : 1 więcej
Jedność Tuczno - Bytyń Nakielno 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 więcej
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 0 : 1 więcej
Noteć Czarnków - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 1 : 6 więcej
Flota Świnoujście - Unia Swarzędz 2 : 4 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
Wikęd Luzino - KP Starogard Gdański 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Bonito Helios Białystok - Futsal Świecie 2 : 11 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Korona Kielce 7 : 3 więcej
Widzew Łódź - Lech Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
GKS Tychy - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Odra Opole 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 29 : 22 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Nielba Wągrowiec 26 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
APR Radom - KPR Jelenia Góra 25 : 20 więcej
AZS AWF Warszawa - MTS Żory 23 : 27 więcej
Korona Handball Kielce - Sambor Tczew 30 : 25 więcej
29 październik
Liga Centralna Kobiet: SPR Pogoń Szczecin - ENEA Piłka Ręczna Poznań więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 57 : 76 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 89 : 70 więcej
MKKS Żak Koszalin - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 88 : 78 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sensation Kotwica Kołobrzeg 88 : 91 więcej
AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań 79 : 92 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Stal Mielec 1 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom 2 : 3 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Hutnik Kraków 4 : 3 więcej
Radunia Stężyca - ŁKS II Łódź 0 : 0 więcej
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin 3 : 3 więcej
GKS Jastrzębie - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 0 : 7 więcej
Vineta II Wolin - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Stal Szczecin 1 : 0 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Morzycko Moryń 5 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 8 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Sztorm Szczecin 7 : 0 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Czarni Szczecin 2 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 3 : 1 więcej
Świt II Szczecin - Znicz Niedźwiedź 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Ogniwo Babinek 1 : 0 więcej
Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 1 : 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice 1 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Radowia Radowo Małe 2 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Płomień Myślino 2 : 0 więcej
Chrobry Drzonowo - Wrzos Wrzosowo 1 : 4 więcej
Jantar Siemyśl - Wicher Brojce 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Dęby Rogowo 0 : 5 więcej
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
Orkan Suchań - Świt Barnimie 4 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Pęzino 7 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Iskra Pomień 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Wicher Przelewice - Pomorzanin Zamęcin 10 : 0 więcej
Gwiazda Żalęcino - Piast Karsko 3 : 6 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Polonia Giżyn 0 : 8 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Wicher Mierzym 4 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Saturn Mielno 4 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Fala Gąski 5 : 0 więcej
Victoria II - KS Skibno - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 1 : 6 więcej
KS Gwda Wielka - Orzeł Łubowo 0 : 5 więcej
Pogoń Wierzchowo - Mechanik Turowo 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 3 więcej
Ina II Goleniów - Bałtyk Gostyń 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Hutnik II Szczecin 3 : 1 więcej
Czarni II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 1 : 2 więcej
Sokół Różańsko - Piast Piaseczno 4 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 4 : 5 więcej
Klon Krzymów - KLUKS Krzywin 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Strzała Płotno 3 : 1 więcej
Bryza Reńsko - WODR Barzkowice 4 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Pogoń II Barlinek 0 : 6 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań 2 : 4 więcej
Grot Gorawino - Gwardia II Koszalin 0 : 7 więcej
Perła II Dygowo - KS Mustang 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Sokół Spore - Drzewiarz Krosino 7 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - KS Gniezno 1 : 1 więcej
Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk 7 : 4 więcej
LSSS Lębork - Wenecja Pułtusk 3 : 4 więcej
TAF Toruń - KKF Konin 3 : 4 więcej
LZS Bojano - Futbalo Białystok 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - MKS Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Raków Częstochowa 1 : 9 więcej
Lechia Zielona Góra - Lechia Gdańsk 4 : 5 więcej
Gryf Tczew - GES Poznań 1 : 4 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Handball JKS Jarosław 26k : 26 więcej
Galiczanka Lwów - MKS Urbis Gniezno 29 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - AZS Poznań 32 : 24 więcej
Sośnica Gliwice - KPR Ruch Chorzów 26 : 35 więcej
Dziewiątka Legnica - Arka Gdynia 19 : 35 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
ITS Jeziorak Iława - Tytani Wejherowo 29 : 32 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Vambresia Wąbrzeźno - MKS Brodnica 26 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
30 październik
1. liga mężczyzn (grupa północna) tenisa stołowego: Griffin's-Spin Szczecin - ZKS Zielona Góra II więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 : 16 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów 3 : 0 więcej
31 październik
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Elana Toruń 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - MKS Zagłębie Lubin 24 : 27 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - AZS Fahrenheit Gdańsk 26 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Mechanik Bobolice-Pogoń »
2 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Wspólni Różewo-Lech Cza »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 22
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152675
• newsów: 78318
• użytkowników: 81241
• komentarzy: 1177688
• zdjęć: 903843
• relacji: 40704
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies