ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2023
pokaż:
01 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
ŁKS Łódź - Warta Poznań 0 : 2 więcej
Ruch Chorzów - Stal Mielec 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Unia Swarzędz 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Elana Toruń 0 : 2 więcej
Świt Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lech Poznań - Warta Poznań 7 : 2 więcej
02 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Korona Kielce 0 : 0 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
Radomiak Radom - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Stal Stalowa Wola 1 : 0 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy 1 : 2 więcej
Polonia Bytom - Pogoń Siedlce 1 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie 2 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 3 więcej
Masovia Maszewo - Vineta II Wolin 0 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - OKS Center MD Goleniów 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 10 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Energetyk Gryfino - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Myśla Dargomyśl 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - GKS Kołbacz 2 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Sława Sławno 0 : 3 więcej
Gryf Polanów - MKS Sokół Karlino 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 0 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 4 : 0 więcej
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Korona Człopa 4 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Pogoń Barlinek 1 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Lech Czaplinek 1 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Recz 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 7 więcej
Gwardia Koszalin - Perła URB Dygowo 4 : 1 więcej
Odra Chojna - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 7 więcej
Unia Dolice - Bałtyk Koszalin 0 : 6 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Wieża Postomino 4 : 0 więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 3 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 2 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica 2 : 0 więcej
Dąb Dębice - Promień Mosty 3 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 0 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 2 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Wicher Reptowo 6 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Sztorm Szczecin 1 : 1 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Rybak Trzebież 0 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 : 0 więcej
Grot Gardno - Chemik II Police 2 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Błękit Pniewo 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Unia Swochowo - Pomorzanin Cychry 1 : 6 więcej
Ogniwo Babinek - Witniczanka Witnica 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Mewa Resko 0 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sparta Węgorzyno 0 : 1 więcej
Płomień Myślino - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orkan Suchań - Kluczevia II Stargard 1 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Błękitni Pomierzyn 1 : 0 więcej
Iskra Pomień - Rolpol Chlebowo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Polonia Giżyn 3 : 1 więcej
Korona Raduń - Klon Krzęcin 1 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Mechanik Warnice 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Darłovia II Darłowo 2 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Wrzos Wrześnica 2 : 1 więcej
Strong Zielenica - Wieża II Postomino 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 8 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Błonie Barwice 4 : 3 więcej
Grom Szwecja - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Ina II Goleniów 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Energetyk II Gryfino - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Okręt Szczecin 1 : 5 więcej
Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin 5 : 1 więcej
Future Szczecin - GKS II Kołbacz 4 : 1 więcej
Hutnik II Szczecin - Czarni II Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Sokół II Pyrzyce 9 : 2 więcej
Wicher Steklno - Polonia Gryfino 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 8 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Sokół Lulewice/Torpeda Korzystno 3 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 4 więcej
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 2 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 2 : 4 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy 0 : 2 więcej
Noteć Czarnków - Wikęd Luzino 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Tczew - AZS UJ Kraków 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Stomilanki Olsztyn 5 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - UKS SMS Łódź 0 : 2 więcej
APLG Gdańsk - Medyk Konin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Cracovia 4 : 1 więcej
MKS Polonia Warszawa - Lech Poznań 2 : 3 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 0 : 3 więcej
Legia Warszawa - Widzew Łódź 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2 : 5 więcej
Odra Opole - GES Poznań 3 : 3 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Gryf Tczew 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin U17 - Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 więcej
03 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - ŁKS II Łódź 4 : 1 więcej
Lech II Poznań - Zagłębie II Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Piast Chociwel 0 : 4 więcej
Światowid 63 Łobez - Gryf Kamień Pomorski 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Ina Ińsko 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Tanowia Tanowo - Czarni Szczecin 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Czarni Lubanowo 0 : 4 więcej
Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Zieloni Zielin 2 : 1 więcej
GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Sekwoja Brwice 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Spójnia Świdwin 0 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Chrobry Drzonowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Dęby Rogowo 0 : 3 więcej
Czarni Marianowo - Ina Stradzewo 0 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo 2 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Sęp Brzesko 4 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice 6 : 2 więcej
Piast Karsko - Piast Kolin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Victoria II - KS Skibno 0 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - KS Sieciemin 0 : 7 więcej
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Pogoń Wierzchowo 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Orzeł Mrzeżyno 2 : 12 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin 1964 Nowogard 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Klon Krzymów - Sokół Różańsko 4 : 3 więcej
Piast Piaseczno - Osadnik II Myślibórz 1 : 4 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin 6 : 0 więcej
Zryw Góralice - Czarni Czarnówko 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Ogniwo Dzwonowo 2 : 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 2 : 0 więcej
Sokół Granowo - WODR Barzkowice 5 : 3 więcej
Strzała Płotno - Pogoń II Barlinek 1 : 8 więcej
Unia II Dolice - Jedność Przewłoki 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Perła II Dygowo - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
Grot Gorawino - KS Mustang 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 0 : 7 więcej
Drzewiarz Krosino - Orzeł II Łubowo 0 : 6 więcej
Lech II Czaplinek - Drzewiarz Świerczyna 1 : 5 więcej
Legion Strączno - Sokół Spore 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Odra Opole 3 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - GKS Tychy 1 : 1 więcej
Arka Gdynia - Lechia Zielona Góra 0 : 2 więcej
FASE Szczecin U17 - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
04 wrzesień
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
05 wrzesień
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Rybak Trzebież - Mierzynianka Mierzyn 3 : 5 więcej
Drawa Drawsko Pomorskie - Kłos Pełczyce 2 : 3 więcej
MKS Sokół Karlino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
FASE Szczecin - Odrzanka Radziszewo 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS PR Urbis Gniezno - MKS Zagłębie Lubin 16 : 35 więcej
06 wrzesień
6. Memoriał Wiesława Maniaka | Szczecin więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 5 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Świt II Szczecin - Ehrle Dobra 4 : 0 więcej
Stal Lipiany - GKS Kołbacz 1 : 7 więcej
Santos Kłębowiec - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Iskra Golczewo 4 : 6 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta II Wolin 1 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Rega Trzebiatów 2 : 5 więcej
Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl 3 : 0 więcej
Orzeł Łożnica - Światowid 63 Łobez 4 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Ina Recz 4 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów 5 : 2 więcej
Legion Strączno - Korona Człopa 4 : 2 więcej
Korona Raduń - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Iskra Banie - Hutnik Szczecin 7 : 1 więcej
Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 1 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Grzędzice 3 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 1 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 10 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Dąb Dębno - Stal Szczecin 3 : 3 więcej
Dąb Dębice - Polonia Płoty 0 : 2 więcej
Chrobry Drzonowo - Sarmata Dobra 1 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 4 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Sława Sławno 3 : 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 : 4 więcej
Okręt Szczecin - Grot Gardno 1 : 4 więcej
Kluczevia II Stargard - Wicher Brojce 3 : 0 więcej
Błonie Barwice - LZS Kowalewice 2 : 0 więcej
Akademia MKP Szczecinek JS - Radew Białogórzyno 4 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Sokół Pyrzyce 1 : 6 więcej
Bałtyk Koszalin JS - GKS Manowo 4 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 0 : 5 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Energetyk Gryfino 4 : 2 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Sparta Gryfice 0 : 7 więcej
Gwardia Koszalin JS - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Piast Chociwel 10 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
07 wrzesień
piła nożna Sparingi
Hansa Rostock - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
08 wrzesień
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa 0 : 0 więcej
GKS Jastrzębie - Lech II Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska 1 : 1 więcej
Wikęd Luzino - Sokół Kleczew 0 : 0 więcej
09 wrzesień
Gramy dla Dymka więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Olimpia Grudziądz 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 0 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 2 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 3 : 1 więcej
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Hutnik Szczecin 4 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Stal Szczecin 3 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 4 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl 1 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 3 : 0 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Jeziorak Szczecin 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 2 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 5 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 6 : 1 więcej
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 2 : 1 więcej
Ina Ińsko - Gavia Choszczno 0 : 5 więcej
Kłos Pełczyce - Pogoń Połczyn Zdrój 5 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Santos Kłębowiec 5 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 1 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Korona Człopa 3 : 0 więcej
Ina Recz - Drawa Drawsko Pom. 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 5 : 2 więcej
Chemik Police - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 6 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Unia Dolice 5 : 0 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Darłovia Darłowo 4 : 0 więcej
Perła URB Dygowo - Błękitni II Stargard 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 1 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 0 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 1 : 0 więcej
Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów 4 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Hanza Goleniów 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Odrzanka Radziszewo 1 : 2 więcej
Błękit Pniewo - Wołczkowo Bezrzecze 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 2 : 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Węgorzyno - Płomień Lisowo 4 : 0 więcej
Wicher Brojce - Płomień Myślino 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Pęzino - Sparta Skalin 4 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Gwiazda Żalęcino 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 0 więcej
Saturn Mielno - Wrzos Wrześnica 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - KS Dzikowo 5 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Sowianka Sowno 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Mirand Szczecin - FASE Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - Zryw Góralice 6 : 2 więcej
Osadnik II Myślibórz - Wicher Steklno 6 : 1 więcej
LUKS Krzywin - Sokół II Pyrzyce 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Bryza Reńsko 1 : 2 więcej
Sokół Granowo - Strzała Płotno 10 : 0 więcej
WODR Barzkowice - Orzeł Żeńsko 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Derby Karścino 6 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - Noteć Czarnków 1 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Gedania Gdańsk 3 : 6 więcej
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - Stomilanki Olsztyn 3 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 3 : 0 więcej
Pogoń Tczew - APLG Gdańsk 0 : 3 więcej
Rekord Bielsko-Biała - AZS UJ Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Warta Poznań 3 : 0 więcej
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Korona Kielce 3 : 0 więcej
Lech Poznań - Arka Gdynia 5 : 0 więcej
Odra Opole - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Odra Opole 7 : 0 więcej
Gryf Tczew - Zagłębie Lubin U17 0 : 4 więcej
GKS Tychy - Pogoń Szczecin U17 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg 33 : 27 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław 17k : 17 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - SWWS Energa Szczypiorno Kalisz 36 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Zagłębie Handball Team Sosnowiec - Stal Gorzów 30 : 30k więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Grot Łódź 32 : 27 więcej
Śląsk Wrocław - SPR Stal Mielec 27 : 21 więcej
Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów 26 : 27 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - GKS Żukowo 33 : 29 więcej
Siódemka Miedź Legnica - MKS Wieluń 26 : 22 więcej
10 wrzesień
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
Vineta II Wolin - Rega Trzebiatów 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - GKS Manowo 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 1 : 4 więcej
Wicher Reptowo - Tanowia Tanowo 1 : 4 więcej
Sztorm Szczecin - Grot Gardno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 2 : 3 więcej
Czarni Lubanowo - Kłos Kamienny Jaz 1 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 0 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 5 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Redłovia Redło 2 : 4 więcej
Chrobry Drzonowo - Błękitni Ostrowice 4 : 1 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Czarni Marianowo 4 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orkan Suchań 0 : 3 więcej
Ina Stradzewo - Iskra Pomień 0 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Iskra Lutówko 1 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Piast Karsko 2 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 1 : 8 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Ina Nadarzyn 0 : 10 więcej
Piast Kolin - Korona Raduń 4 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Pomorzanin Zamęcin 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 6 : 0 więcej
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 2 : 0 więcej
Victoria II - KS Skibno - Błękitni Stary Jarosław 0 : 6 więcej
Wieża II Postomino - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Fala Gąski 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 0 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 7 : 0 więcej
Błonie Barwice - Grom Szwecja 4 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Ina II Goleniów 4 : 8 więcej
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - Hutnik II Szczecin 2 : 2 więcej
GKS II Kołbacz - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 2 więcej
Pionier Szczecin - Future Szczecin 1 : 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Czarni II Szczecin 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Czcibor Bielin 1 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 2 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Jedność Przewłoki - Grom Płonno 2 : 1 więcej
Pogoń II Barlinek - Unia II Dolice 4 : 5 więcej
Sokół Sokoliniec - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice 2 : 3 więcej
Gwardia II Koszalin - Grot Gorawino 4 : 0 więcej
KS Mustang - Perła II Dygowo 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Legion Strączno 4 : 6 więcej
Sokół Spore - Bytyń Nakielno 5 : 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Jedność Tuczno 6 : 1 więcej
Lech II Czaplinek - Drzewiarz Krosino 13 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Medyk Konin - Śląsk Wrocław 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Lech Poznań 0 : 6 więcej
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Lechia Zielona Góra - FASE Szczecin U17 1 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
KPR Padwa Zamość - SMS ZPRP I Kielce 36 : 31 więcej
11 wrzesień
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Polonia Bytom 0 : 0 więcej
Stomil Olsztyn - KKS Kalisz 0 : 3 więcej
12 wrzesień
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - Galiczanka Lwów 37 : 25 więcej
13 wrzesień
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
14 wrzesień
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 : 1 więcej
15 wrzesień
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1 : 0 więcej
Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 3 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Noteć Czarnków - Unia Solec Kujawski 4 : 2 więcej
Świt Szczecin - Unia Swarzędz 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Cracovia 5 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SPR Stal Mielec - Jurand Ciechanów 26 : 26k więcej
16 wrzesień
KSW 86 więcej
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
Lisek i Przyjaciele więcej
Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzików w Kajak Polo więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Zagłębie II Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 1 : 4 więcej
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel 1 : 2 więcej
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 2 : 4 więcej
Vineta II Wolin - Jantar Dziwnów 3 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 2 : 5 więcej
Energetyk Gryfino - Rurzyca Nawodna 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 więcej
Iskra Banie - GKS Kołbacz 5 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 : 3 więcej
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - MKS Sokół Karlino 1 : 4 więcej
GKS Manowo - Wiekowianka Wiekowo 1 : 0 więcej
Gryf Polanów - Iskra Białogard 10 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1 więcej
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek 1 : 5 więcej
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Recz 3 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Ina Ińsko 2 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 8 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Perła URB Dygowo 1 : 1 więcej
Odra Chojna - Chemik Police 0 : 0 więcej
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
Unia Dolice - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 4 więcej
Ina Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Dąb Dębice - LZS Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 4 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 3 : 1 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 0 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Bizon Cerkwica 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Czarni Szczecin 1 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 4 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Błękit Pniewo 13 : 0 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 0 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Unia Swochowo - GKS Golenice 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 5 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Sekwoja Brwice 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Lisowo - Jantar Motortech Siemyśl 4 : 5 więcej
Płomień Myślino - Mewa Resko 0 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Wrzos Wrzosowo 3 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Chrobry Drzonowo 6 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Wicher Brojce 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Orzeł Pęzino 2 : 2 więcej
Iskra Pomień - Dęby Rogowo 4 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Ina Stradzewo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Sęp Brzesko 2 : 2 więcej
Stal Lipiany - Pomorzanin Zamęcin 10 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Strong Zielenica - Wicher Mierzym 3 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Grom Szwecja - Sad Chwiram 5 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Hutnik II Szczecin - GKS II Kołbacz 6 : 2 więcej
Energetyk II Gryfino - Okręt Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Wicher Steklno - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 7 więcej
Czcibor Bielin - Czarni Czarnówko 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - KS Mustang 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Orzeł II Łubowo 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 6 : 0 więcej
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy 0 : 2 więcej
Gedania Gdańsk - Flota Świnoujście 4 : 1 więcej
Wikęd Luzino - Elana Toruń 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Tczew 1 : 4 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 2 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Stomilanki Olsztyn - Górnik Łęczna 0 : 5 więcej
APLG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - MKS Polonia Warszawa 5 : 0 więcej
Korona Kielce - Odra Opole 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 4 więcej
Górnik Zabrze - GES Poznań 7 : 0 więcej
Arka Gdynia - Gryf Tczew 8 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - GKS Tychy 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 22 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Młyny Stoisław Koszalin 26 : 19 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
GKS Żukowo - Siódemka Miedź Legnica 41 : 40 więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Olimpia Piekary Śl. 29 : 24 więcej
Grot Łódź - Śląsk Wrocław 19 : 22 więcej
Stal Gorzów - Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 : 25 więcej
SMS ZPRP I Kielce - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 36 : 28 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - KPR Padwa Zamość 24 : 22 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 33 : 32 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - KS Szczypiorniak Olsztyn 30 : 23 więcej
Tytani Wejherowo - KU AZS UKW Bydgoszcz 47 : 32 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - PGE KPR Gryfino 30 : 33 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 30 : 20 więcej
Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz 27 : 25 więcej
17 wrzesień
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzików w Kajak Polo więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom 3 : 2 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 2 więcej
Widzew Łódź - Cracovia 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice 0 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn 2 : 1 więcej
Polonia Bytom - ŁKS II Łódź 2 : 1 więcej
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 4 więcej
Santos Kłębowiec - Olimp Złocieniec 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Tanowia Tanowo 6 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 2 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Sztorm Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Sparta Węgorzyno 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kluczevia II Stargard - Błękitni Pomierzyn 4 : 2 więcej
Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo 0 : 9 więcej
Orkan Dalewo - Sparta Skalin 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Polonia Giżyn 1 : 0 więcej
Wicher Przelewice - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Piast Kolin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - KS Sieciemin 4 : 0 więcej
Fala Gąski - Wrzos Wrześnica 4 : 6 więcej
Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Saturn Mielno - Wieża II Postomino 1 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Victoria II - KS Skibno 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 5 więcej
KS Gwda Wielka - Mechanik Turowo 0 : 5 więcej
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 2 : 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Mrzeżyno 0 : 0 więcej
Ina II Goleniów - Pomorzanin 1964 Nowogard 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin 1 : 9 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Pionier Szczecin 6 : 2 więcej
FASE Szczecin - Czarni II Szczecin 16 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zryw Góralice - Osadnik II Myślibórz 1 : 2 więcej
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 4 : 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko 2 : 1 więcej
Piast Piaseczno - KLUKS Krzywin 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Pogoń II Barlinek 1 : 5 więcej
Strzała Płotno - WODR Barzkowice 0 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 0 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 4 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki 3 : 1 więcej
Unia II Dolice - Sokół Granowo 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
Perła II Dygowo - Gwardia II Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - Drzewiarz Świerczyna 0 : 9 więcej
Legion Strączno - Lech II Czaplinek 3 : 1 więcej
Jedność Tuczno - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 6 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Zielona Góra - Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
SWWS Energa Szczypiorno Kalisz - MKS Perła Lublin 18 : 34 więcej
Galiczanka Lwów - KPR Gminy Kobierzyce 27 : 30 więcej
18 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 4 : 2 więcej
20 wrzesień
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Cracovia - MKS Polonia Warszawa 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 28 : 21 więcej
21 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 73 : 84 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS PR Urbis Gniezno 27 : 30 więcej
22 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Zastal Zielona Góra 90 : 72 więcej
Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard 61 : 81 więcej
Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 102 : 85 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AWF Katowice 88 : 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca 5 : 1 więcej
Wisła Puławy - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - Hutnik Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk 3 : 4 więcej
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 3 : 0 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Grot Łódź - Jurand Ciechanów 25 : 30 więcej
23 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 82 : 80 więcej
Dziki Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 86 : 65 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AGH Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 70 : 88 więcej
WKK Wrocław - Sokół Międzychód 91 : 59 więcej
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 66 : 73 więcej
Enea Basket Poznań - Decka Pelplin 78 : 96 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - GKS Tychy 65 : 71 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Pogoń Szczecin 1 : 5 więcej
Lech Poznań - Stal Mielec 2 : 1 więcej
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Skra Częstochowa 0 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 1 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 3 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 1 : 5 więcej
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 5 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 3 : 3 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Sława Sławno 3 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Arkadia Malechowo 3 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 3 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Santos Kłębowiec 1 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 7 : 0 więcej
Ina Ińsko - Korona Człopa 7 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Drawa Drawsko Pom. 2 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Gavia Choszczno 4 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 2 : 0 więcej
Ina Recz - Sokół Suliszewo 8 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Odra Chojna 4 : 1 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Unia Dolice 5 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Wieża Postomino - Perła URB Dygowo 1 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Olimp Gościno 2 : 1 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Ina Goleniów 2 : 2 więcej
Biali Sądów - MKP Szczecinek 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 1 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 0 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Wołczkowo Bezrzecze 4 : 3 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
Błękit Pniewo - Świt II Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice 5 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 6 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Łabędź Widuchowa 1 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Kłos Kamienny Jaz 1 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Brojce - Płomień Lisowo 10 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 3 : 3 więcej
Redłovia Redło - Radowia Radowo Małe 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 1 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 2 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Kluczevia II Stargard 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Korona Raduń 0 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Gwiazda Żalęcino 5 : 0 więcej
Piast Kolin - Ina Nadarzyn 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrześnica 7 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Darłovia II Darłowo 3 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Wspólni Różewo 1 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - KS Gwda Wielka 10 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pogoń Wierzchowo 0 : 2 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - KS Dzikowo 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Pomorzanin 1964 Nowogard 4 : 11 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Future Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 2 więcej
Iskierka II Mirand Szczecin - Czarni II Szczecin 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - Sokół II Pyrzyce 0 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Czcibor Bielin 1 : 3 więcej
KLUKS Krzywin - Sokół Różańsko 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Sokół Lulewice 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Noteć Czarnków 1 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Vineta Wolin 2 : 3 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 0 : 6 więcej
Cartusia Kartuzy - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Wikęd Luzino 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - Red Devils Chojnice 3 : 9 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Świecie 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Widzew Łódź - Warta Poznań 0 : 4 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 3 : 6 więcej
Lech Poznań - Korona Kielce 2 : 0 więcej
Cracovia - Zagłębie Lubin 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Gryf Tczew - Lechia Zielona Góra 0 : 2 więcej
GKS Tychy - Arka Gdynia 5 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Odra Opole 3 : 3 więcej
Zagłębie Sosnowiec - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - SWWS Energa Szczypiorno Kalisz 33 : 26 więcej
EKS Start Elbląg - Galiczanka Lwów 31 : 37 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Zagłębie Handball Team Sosnowiec - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 26 : 34 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - SMS ZPRP I Kielce 34 : 29 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - SPR Stal Mielec 30 : 26 więcej
Siódemka Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec 30 : 25 więcej
MKS Wieluń - GKS Żukowo 28 : 37 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS Poznań - KPR Ruch Chorzów 27 : 35 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 21 : 24 więcej
AZS AWF Warszawa - Dziewiątka Legnica 32 : 23 więcej
Sośnica Gliwice - Korona Handball Kielce 28 : 31 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz 25 : 28 więcej
PGE KPR Gryfino - Kospel Gwardia Koszalin 22 : 34 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - SKF KPR Sparta Oborniki 29k : 29 więcej
Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Olsztyn 40 : 25 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 21 : 31 więcej
ITS Jeziorak Iława - SMS ZPRP I Kwidzyn 42 : 35 więcej
24 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 91 : 83 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Rawlplug Sokół Łańcut 85 : 79 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 67 : 92 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Raków Częstochowa 3 : 5 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Grzędzice 1 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Myśla Dargomyśl 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - GKS Manowo 1 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Hanza Goleniów 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Znicz Niedźwiedź 3 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Grot Gardno 7 : 1 więcej
Sztorm Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zieloni Zielin - Unia Swochowo 7 : 0 więcej
GKS Golenice - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Czcibor Cedynia 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Spójnia Świdwin 1 : 4 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Błękitni Ostrowice 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Orkan Suchań 2 : 4 więcej
Sparta Skalin - Świt Barnimie 3 : 3 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orkan Dalewo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Skrzydlaci Będargowo - Stal Lipiany 0 : 17 więcej
Klon Krzęcin - Wicher Przelewice 1 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Piast Karsko 2 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Strong Zielenica 1 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 4 : 1 więcej
Wieża II Postomino - Fala Gąski 3 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Mechanik II Iskra Kłanino 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Hubertus Biały Bór 2 : 0 więcej
Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 0 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Ina II Goleniów 2 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - Energetyk II Gryfino 1 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Hutnik II Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Klon Krzymów 2 : 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zryw Góralice 5 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Wicher Steklno 5 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Bryza Reńsko 5 : 2 więcej
Strzała Płotno - Unia II Dolice 2 : 3 więcej
Sokół Granowo - Grom Płonno 2 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino 1 : 0 więcej
Gwardia II Koszalin - Derby Karścino 15 : 0 więcej
Grot Gorawino - Perła II Dygowo 0 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Sokół Spore - Jedność Tuczno 0 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Legion Strączno 3 : 6 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
Lech II Czaplinek - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LZS Bojano - Futsal Szczecin 1 : 4 więcej
KKF Konin - KS Gniezno 6 : 3 więcej
AZS UG Gdańsk - Wenecja Pułtusk 5 : 5 więcej
LSSS Lębork - Bonito Helios Białystok 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Odra Opole - Jagiellonia Białystok 4 : 3 więcej
MKS Polonia Warszawa - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 35 : 16 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - Stal Gorzów 20 : 19 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
MTS Żory - KPR Jelenia Góra 29 : 24 więcej
APR Radom - Sambor Tczew 25 : 27 więcej
25 wrzesień
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 63 : 56 więcej
piła nożna II liga
GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz 3 : 2 więcej
26 wrzesień
Liga Bałtycka Powiat Koszaliński Trampkarz U14 ( rocznik 2009/2010) i Młodzik U12 ( rocz. 2011/2012) więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Pogoń Szczecin 5 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin 22 : 35 więcej
27 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3 : 4 więcej
28 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 86 : 96 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Raków Częstochowa 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Piast Karsko - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
Pogoń II Szczecin - Polonia Bytom 1 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Termalica Nieciecza 4 : 4 więcej
29 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Zastal Zielona Góra 85 : 74 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk 106 : 77 więcej
Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin 73 : 82 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Widzew Łódź 3 : 2 więcej
Stal Mielec - Korona Kielce 2 : 3 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - Śląsk Wrocław 32 : 34 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sośnica Gliwice - Dziewiątka Legnica 33 : 32 więcej
30 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Anwil Włocławek 64 : 88 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - HydroTruck Radom 104 : 66 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polonia Warszawa 73 : 66 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Weegree AZS Politechnika Opolska 61 : 50 więcej
GKS Tychy - Enea Basket Poznań 98 : 97 więcej
Miasto Szkła Krosno - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 90 : 64 więcej
piła nożna Sparingi
Rybak Trzebież - Chemik II Police 0 : 6 więcej
piła nożna Ekstraklasa
ŁKS Łódź - Cracovia 0 : 2 więcej
Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów 2 : 2 więcej
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - KKS Kalisz 0 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
Lech II Poznań - ŁKS II Łódź 0 : 3 więcej
Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Piast Chociwel 5 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Gryf Kamień Pomorski 0 : 9 więcej
Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 7 : 3 więcej
Vineta II Wolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Myśla Dargomyśl 5 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra 1 : 2 więcej
Iskra Banie - Morzycko Moryń 2 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Rurzyca Nawodna 3 : 3 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Osadnik Myślibórz 2 : 0 więcej
Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 : 5 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbacz 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
Gryf Polanów - Pomorzanin Sławoborze 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 5 : 2 więcej
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - MKS Sokół Karlino 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Kłos Pełczyce 0 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Pogoń Barlinek 1 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 1 : 3 więcej
Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 4 więcej
Olimp Gościno - Iskierka Mirand Szczecin 2 : 4 więcej
Unia Dolice - Wieża Postomino 0 : 2 więcej
Perła URB Dygowo - Biali Sądów 3 : 3 więcej
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 2 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Dąb Dębice - Korona Stuchowo 5 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - LZS Błękitni Trzygłów 4 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 2 : 1 więcej
Promień Mosty - Zalew Stepnica 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Tanowia Tanowo 4 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Chemik II Police 0 : 6 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Sztorm Szczecin 1 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo 2 : 2 więcej
Błękit Pniewo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 3 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - GKS Golenice 6 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Lisowo - Mewa Resko 0 : 4 więcej
Spójnia Świdwin - Jantar Motortech Siemyśl 2 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Wrzos Wrzosowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Sparta Skalin 3 : 1 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Pęzino 2 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Świt Barnimie 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Iskra Lutówko 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Wicher Mierzym 2 : 6 więcej
KS Sieciemin - LZS Kowalewice 4 : 1 więcej
Strong Zielenica - Saturn Mielno 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
Grom Szwecja - Mechanik Turowo 5 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Orzeł Mrzeżyno 1 : 3 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Bałtyk Gostyń 3 : 0 więcej
Ina II Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Iskierka II Mirand Szczecin 5 : 0 więcej
Hutnik II Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Pionier Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Osadnik II Myślibórz 3 : 0 więcej
Wicher Steklno - KLUKS Krzywin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Grot Gorawino 6 : 3 więcej
Wicher Rąbino - KS Mustang 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Jedność Tuczno - Orzeł II Łubowo 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 0 : 4 więcej
Noteć Czarnków - Unia Swarzędz 3 : 1 więcej
Wikęd Luzino - Flota Świnoujście 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 4 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Stomilanki Olsztyn 4 : 0 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 2 : 0 więcej
APLG Gdańsk - AZS UJ Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - KKF Konin 10 : 5 więcej
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 6 : 1 więcej
Bonito Helios Białystok - AZS UG Gdańsk 4 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Arka Gdynia 1 : 3 więcej
Legia Warszawa - Odra Opole 4 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - MKS Polonia Warszawa 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lech Poznań - Raków Częstochowa 4 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Tczew 5 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - GES Poznań 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Gminy Kobierzyce 19 : 23 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 27 więcej
SWWS Energa Szczypiorno Kalisz - EKS Start Elbląg 26 : 32 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - MKS Perła Lublin 25 : 30 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Nielba Wągrowiec - MKS Wieluń 29 : 24 więcej
Grot Łódź - MKS Olimpia Piekary Śl. 32 : 25 więcej
Stal Gorzów - Jurand Ciechanów 25 : 25k więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25 : 29 więcej
KPR Padwa Zamość - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce 26 : 30 więcej
Arka Gdynia - AZS AWF Warszawa 27 : 21 więcej
Sambor Tczew - SPR Pogoń Szczecin 28 : 21 więcej
KPR Ruch Chorzów - APR Radom 33 : 22 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
UKS Jedynka Kodo Morąg - ITS Jeziorak Iława 22 : 26 więcej
Tytani Wejherowo - Sambor Latocha Agropom Tczew 37 : 25 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - KS Szczypiorniak Olsztyn 46 : 25 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - KU AZS UKW Bydgoszcz 33 : 17 więcej
Warmia Olsztyn - USAR Kwidzyn 37 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/II liga: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
34 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
27 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
19 » Ina Ińsko-Ina Recz
17 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
16 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Lech Czaplinek-Calisia  »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
14 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
13 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
OZTMK Sokolik11
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78204
• użytkowników: 81173
• komentarzy: 1175571
• zdjęć: 900267
• relacji: 40659
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies