ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 październik 2023
pokaż:
01 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin 103 : 101 więcej
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 80 : 75 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AWF Katowice - Sensation Kotwica Kołobrzeg 76 : 84 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 73 : 78 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Sokół Międzychód 77 : 71 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Radomiak Radom 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 5 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Zagłębie II Lubin 3 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 3 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 3 : 1 więcej
Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - GKS Manowo 1 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Ina Recz 0 : 0 więcej
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin 2 : 0 więcej
Świt II Szczecin - Vielgovia Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo 1 : 1 więcej
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 4 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 3 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
Płomień Myślino - Redłovia Redło 3 : 7 więcej
Chrobry Drzonowo - Sparta Węgorzyno 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Błękitni Pomierzyn - Rolpol Chlebowo 1 : 3 więcej
Orkan Suchań - Dęby Rogowo 1 : 4 więcej
Kluczevia II Stargard - Ina Stradzewo 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Mechanik Warnice 1 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Klon Krzęcin 0 : 9 więcej
Wicher Przelewice - Piast Kolin 5 : 0 więcej
Korona Raduń - Polonia Giżyn 0 : 2 więcej
Ina Nadarzyn - Sęp Brzesko 0 : 0 więcej
Piast Karsko - Pomorzanin Zamęcin 17 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Victoria II - KS Skibno 5 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wrzos Wrześnica 6 : 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wieża II Postomino 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - Wspólni Różewo 0 : 6 więcej
KS Dzikowo - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Klon Krzymów - Zjednoczeni Kurzycko 1 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Polonia Gryfino 7 : 2 więcej
Zryw Góralice - Piast Piaseczno 4 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Czarni Czarnówko 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Strzała Płotno 4 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Ogniwo Dzwonowo 4 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Jedność Przewłoki 1 : 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek 3 : 4 więcej
Bryza Reńsko - Sokół Granowo 2 : 1 więcej
Unia II Dolice - WODR Barzkowice 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Perła II Dygowo - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Gwardia II Koszalin 0 : 11 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 2 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Krosino 5 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Spore 10 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 3 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 0 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 3 : 1 więcej
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 4 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Tczew - GKS Katowice 3 : 4 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Wenecja Pułtusk 4 : 3 więcej
LSSS Lębork - TAF Toruń 5 : 4 więcej
LZS Bojano - Red Devils Chojnice 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Cracovia 0 : 2 więcej
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Zielona Góra - GKS Tychy 3 : 2 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 2 : 1 więcej
FASE Szczecin - Odra Opole 2 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SPR Stal Mielec - Siódemka Miedź Legnica 30 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
MTS Żory - AZS Poznań 31 : 25 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
MKS Grudziądz - PGE KPR Gryfino 42 : 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
33 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Ińsko-Ina Recz
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
19 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
13 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ebi
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175528
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies