ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 październik 2023
pokaż:
22 październik
Super Turnieje Żaków i Orlików w Bobolicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 73 : 84 więcej
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 80 : 74 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polonia Warszawa - MKKS Żak Koszalin 87 : 81 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AGH Kraków 77 : 73 więcej
WKK Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 64 : 71 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - HydroTruck Radom 103 : 105 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Korona Kielce 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Skra Częstochowa 1 : 3 więcej
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie 1 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Światowid 63 Łobez - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo 2 : 2 więcej
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 7 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Rybak Trzebież 5 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 1 więcej
Sztorm Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 3 : 8 więcej
Ogniwo Babinek - Kłos Kamienny Jaz 0 : 0 więcej
GKS Golenice - Czcibor Cedynia 0 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - Unia Swochowo 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Chrobry Drzonowo 5 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Płomień Lisowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Sparta Skalin - Orkan Suchań 6 : 1 więcej
Ina Stradzewo - Orkan Dalewo 5 : 3 więcej
Dęby Rogowo - Rolpol Chlebowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Gwiazda Żalęcino 4 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 0 : 18 więcej
Polonia Giżyn - Wicher Przelewice 6 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 3 : 0 więcej
Victoria II - KS Skibno - Strong Zielenica 5 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Darłovia II Darłowo 4 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - LZS Kowalewice 3 : 3 więcej
Fala Gąski - Błękitni Stary Jarosław 1 : 10 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 3 : 3 więcej
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - Iskierka II Mirand Szczecin 3 : 5 więcej
Hutnik II Szczecin - Energetyk II Gryfino 9 : 0 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - FASE Szczecin 0 : 8 więcej
Future Szczecin - Czarni II Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Piast Piaseczno - Sokół II Pyrzyce 2 : 0 więcej
Zryw Góralice - Klon Krzymów 6 : 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Czarni Czarnówko 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sokół Różańsko 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Ogniwo Dzwonowo 12 : 0 więcej
Grom Płonno - Bryza Reńsko 3 : 13 więcej
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 3 : 3 więcej
Strzała Płotno - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Gwardia II Koszalin 0 : 7 więcej
Sokół Lulewice - Derby Karścino 5 : 2 więcej
KS Mustang - Grot Gorawino 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Jedność Tuczno 1 : 4 więcej
Drzewiarz Krosino - Mirstal Mirosławiec 0 : 8 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł II Łubowo 4 : 1 więcej
Lech II Czaplinek - Sokół Spore 6 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Wikęd Luzino 5 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Futsal Świecie 3 : 3 więcej
KKF Konin - LSSS Lębork 4 : 5 więcej
AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin 7 : 5 więcej
LZS Bojano - Bonito Helios Białystok 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2 : 8 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 4 : 1 więcej
Odra Opole - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 36 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - AZS AWF Warszawa 31 : 19 więcej
SPR Pogoń Szczecin - MTS Żory 22 : 26 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - USAR Kwidzyn 28 : 23 więcej
ITS Jeziorak Iława - Kospel Gwardia Koszalin 22 : 21 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Tytani Wejherowo 29 : 28 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR Koszalin - Start II Elbląg 28 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
1 » Iskierka Mirand Szczeci »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 174
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78326
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies