ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 październik 2018
pokaż:
28 październik
Mała Olimpiada 2018 Finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Gimnastyce sportowej więcej
Mistrzostwa Polski w Układach Zespołowych więcej
Inauguracja PLAS Kobiet i Mężczyzn więcej
Liga Bałtycka Orlik - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa kołobrzeska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Sokół Łańcut - Basket Poznań 89 - 88 więcej
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 78 więcej
Polonia Leszno - Czarni Słupsk 79 - 66 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. 82 - 85 więcej
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 75 - 70 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 82 - 77 więcej
SMS Władysławowo - Trefl II Sopot 80 - 68 więcej
Decka Pelplin - Basket II Suchy Las 90 - 65 więcej
Noteć Inowrocław - Sokół Międzychód 93 - 83 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Cracovia Kraków 0 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2 - 0 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 5 - 2 więcej
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz 2 - 0 więcej
Lech II Poznań - Świt Szczecin 5 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Dąb Dębno 2 - 2 więcej
Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce 2 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Białogard 5 - 1 więcej
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Sęp Brzesko - Świt Barnimie 0 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Drawa Drawno 1 - 1 więcej
Zieloni Zielin - Stal Lipiany 3 - 2 więcej
Piast Karsko - Błękit Pniewo 4 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Fala ABFrost Gąski 3 - 0 więcej
Resko Karcino - Arkadia Malechowo 7 - 5 więcej
Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 0 - 2 więcej
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Santos Kłębowiec 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 1 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Kobylanka - Saturn Szadzko 5 - 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo 2 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Lubanowo - Witniczanka Witnica 5 - 3 więcej
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 5 - 0 więcej
Korona Klępicz - Czarni Czarnówko 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Korona Raduń 0 - 5 więcej
Iskra Warszyn - Jedność Przewłoki 0 - 2 więcej
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Gryf Nowielin 3 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Mechanik Warnice 6 - 0 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 - 2 więcej
Ina Goleniów - Energetyk Gryfino 0 - 2 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 0 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Motor Lublin 0 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 0 - 0 więcej
Warta Poznań - Błękitni Wronki 1 - 1 więcej
FASE Szczecin - Arka Gdynia 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Arka Gdynia - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Warta Poznań 4 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 3 więcej
Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez 0 - 7 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Pionier Szczecin 1 - 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Zenit Koszewo 2 - 4 więcej
28-10 14:00  Ogniwo Dzwonowo - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sekwoja Brwice - Iskra II Banie 4 - 3 więcej
Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice 6 - 3 więcej
Sokół Różańsko - Tywa Swobnica 2 - 1 więcej
Chrobry Boleszkowice - Wicher Steklno 0 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Światowid 63 Łobez 2 - 4 więcej
SALOS II Szczecin - Mewa Resko 0 - 5 więcej
Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice 1 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Hanza Goleniów 7 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Chemik Police 2 - 9 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 0 - 3 więcej
Vineta Wolin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 4 - 2 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław 6 - 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 2 - 5 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Polonia Poznań 3 - 1 więcej
Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź 1 - 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 - 2 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Lipno Stęszew 3 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 6 - 2 więcej
KKP Chełmża - Pogoń Tczew 2 - 0 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - WAP Włocławek 2 - 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - Jantar Korlino 4 - 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 4 - 1 więcej
Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo 4 - 2 więcej
Pogoń Noskowo - Gryf II Polanów 0 - 1 więcej
Dolina Łętowska Łętowo - Olympic Warszkowo 0 - 5 więcej
KS Skibno - KS Sieciemin 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Huragan Bierzwnica 1 - 3 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 0 - 9 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Wicher Mierzym 2 - 9 więcej
Sokół Lulewice - Mustang Korzystno 1 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Gryf Dobrowo 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Pogoń Wierzchowo 0 - 13 więcej
Drzewiarz Krosino - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 - 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Spore 5 - 0 więcej
Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe 5 - 1 więcej
KS Gwda Wielka - Grom Świelino 3 - 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 0 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Gniezno - MOSiR Kętrzyn 35 - 21 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 28 - 22 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trójka Nakło - Stoczniowiec Gdańsk 2 - 3 więcej
siatkówka Superpuchar Polski Kobiet
Budowlani Łódź - Chemik Police 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 2
piłka nożna/kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
1 » Siłą Świtu jest zespół  »
1 » Wychowanek Gryfa Kamień »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
mecze:
38 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
29 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
27 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
26 » Gwardia Koszalin-Chemik »
23 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
22 » Iskra Golczewo-Dąb Dębn »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
19 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 10
alfa18 jurgol
kibicc1991 maggi
marcin567 MGol
pezet radowiabos
sydzia1 Wiktorka1
gości: 677
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115133
• newsów: 71712
• użytkowników: 69939
• komentarzy: 1073663
• zdjęć: 772861
• relacji: 37924
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies