ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 październik 2018
dodaj sparing
pokaż:
20 październik
DSF Kick-Boxing Challenge 18 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
20-10   SKK Siedlce - Śląsk Wrocław więcej
20-10   Basket Poznań - WKK Wrocław więcej
20-10   GKS Tychy - Polonia Leszno więcej
20-10   Księżak Łowicz - Znicz Basket Pruszków więcej
20-10   AGH Kraków - Pro-Basket Kutno więcej
20-10   Energa Kotwica Kołobrzeg - Astoria Bydgoszcz więcej
20-10   Pogoń Prudnik - Czarni Słupsk więcej
20-10   Górnik Wałbrzych - Sokół Łańcut więcej
koszykówka Energa Basket Liga
20-10 12:40  Trefl Sopot - Anwil Włocławek więcej
20-10 19:00  Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
20-10   Domino Inowrocław - Basket II Suchy Las więcej
20-10 16:00  Ogniwo Polbit Szczecin - MKK Gniezno więcej
20-10 17:00  SMS Władysławowo - Noteć Inowrocław więcej
20-10 17:00  Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20-10 15:30  Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica więcej
20-10 18:00  Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
20-10 20:20  Lech Poznań - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga
20-10   Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola więcej
20-10 15:00  Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna więcej
20-10 15:00  Radomiak Radom - Pogoń Siedlce więcej
20-10 15:30  Skra Częstochowa - Błękitni Stargard więcej
20-10 17:00  GKS Bełchatów - Elana Toruń więcej
20-10 18:00  Ruch Chorzów - Widzew Łódź więcej
20-10 18:00  Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów więcej
20-10 19:45  Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik więcej
piła nożna III liga gr. 2
20-10 14:00  Chemik Bydgoszcz - Gwardia Koszalin więcej
20-10 15:00  Wda Świecie - Sokół Kleczew więcej
20-10 15:00  Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań więcej
20-10 15:00  Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin więcej
20-10 15:00  Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. więcej
20-10 16:00  Świt Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
20-10 17:00  Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin więcej
20-10 18:00  Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
20-10 12:00  Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
20-10 12:00  Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
20-10 14:00  Ina Goleniów - Gryf Polanów więcej
20-10 14:00  Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz więcej
20-10 15:00  Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski więcej
20-10 15:00  Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno więcej
20-10 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - MKP Szczecinek więcej
20-10 15:00  Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo więcej
20-10 16:00  Morzycko Moryń - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
20-10 11:00  Iskierka Szczecin - Ogniwo Babinek więcej
20-10 13:00  Piast Chociwel - Osadnik Myślibórz więcej
20-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo więcej
20-10 14:00  Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez więcej
20-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany więcej
20-10 15:00  Sokół Pyrzyce - Flota Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
20-10 11:00  Iskra Białogard - Korona Człopa więcej
20-10 14:00  Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec więcej
20-10 14:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wieża Postomino więcej
20-10 15:00  Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo więcej
20-10 15:00  Sława Sławno - Kotwica II Kołobrzeg więcej
20-10 15:00  Spójnia Świdwin - Wybrzeże Biesiekierz więcej
20-10 15:00  Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice więcej
20-10 15:00  Saturn Mielno - Jedność-Ikar Krosino więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
20-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica więcej
20-10 11:00  Jantar Dziwnów - Polonia Płoty więcej
20-10 14:00  Błękitni Trzygłów - Mewa Resko więcej
20-10 15:00  Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje więcej
20-10 15:00  Dąb Dębice - Wicher Brojce więcej
20-10 15:30  Masovia Maszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
20-10 18:00  OKS Center MD Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
20-10 11:00  Unia Dolice - Polonia Giżyn więcej
20-10 14:00  Stal Lipiany - Klon Krzęcin więcej
20-10 15:00  Błękit Pniewo - Zieloni Zielin więcej
20-10 15:00  Drawa Drawno - Sęp Brzesko więcej
20-10 16:00  Kłos Pełczyce - Ina Ińsko więcej
20-10 16:00  Orkan Suchań - Piast Karsko więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
20-10 15:00  Bajgiel Będzino - Victoria Sianów więcej
20-10 15:00  Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice więcej
20-10 15:00  Strong Zielenica - Pomorzanin Sławoborze więcej
20-10 15:00  Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie więcej
20-10 15:00  Fala ABFrost Gąski - Płomień Myślino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
20-10 11:45  Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
20-10 15:00  Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec więcej
20-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór więcej
20-10 15:00  Głaz Tychowo - Sokół Suliszewo więcej
20-10 15:00  Santos Kłębowiec - Mechanik Turowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
20-10   Pionier Żarnowo - Orzeł Prusinowo więcej
20-10 14:00  Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica więcej
20-10 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno więcej
20-10 14:00  Promień Mosty - Bałtyk Gostyń więcej
20-10 15:00  Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
20-10   Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino więcej
20-10   Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice więcej
20-10   Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice więcej
20-10   Płomień Lisowo - Zorza Tychowo więcej
20-10   Saturn Szadzko - Czarni Marianowo więcej
20-10   Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
20-10 12:00  Aquila Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
20-10 14:00  Odrzanka Radziszewo - Czarni 44 Szczecin więcej
20-10 14:00  Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo więcej
20-10 15:00  Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
20-10   Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin więcej
20-10   Witniczanka Witnica - Iskra Banie więcej
20-10 13:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
20-10   Korona Raduń - Iskra Warszyn więcej
20-10   Koral Mostkowo - Piast Kolin więcej
20-10   Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz więcej
20-10   Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
20-10   Błyskawica Kluki - Merkury Nowogródek Pom. więcej
20-10   Unia Swochowo - Myśla Dargomyśl więcej
20-10   Mechanik Warnice - Santos Sarbinowo więcej
piła nożna WLJ Starszych
20-10 11:00  Energetyk Gryfino - Akademia MKP Szczecinek więcej
20-10 11:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
20-10 13:30  Błękitni Stargard - Ina Goleniów więcej
20-10 14:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
20-10 12:00  Elana Toruń - Zagłębie Lubin więcej
20-10 12:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
20-10 12:00  Lech Poznań - Ruch Chorzów więcej
20-10 12:00  Wisła Kraków - GKS Bełchatów więcej
20-10 12:00  Śląsk Wrocław - Korona Kielce więcej
20-10 14:00  Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
20-10 12:00  Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
20-10   Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo więcej
20-10   Sparta II Gryfice - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
20-10   Pomorzanin Przybiernów - Lotnik Czarne więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
20-10   Zenit Koszewo - Podlesie Sowno więcej
20-10   Sparta Skalin - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
20-10   Tywa Swobnica - Ogniwo II Babinek więcej
20-10   Wicher Steklno - Polonia Gryfino więcej
20-10   Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
20-10 14:30  Unia Dolice - SALOS II Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych
20-10 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - FASE II Szczecin więcej
20-10 11:00  Orzeł 2010 Wałcz - Energetyk Gryfino więcej
20-10 11:00  Barlinecka Akademia Futbolu - Gwardia Koszalin więcej
20-10 16:00  Błękitni Stargard - Vineta Wolin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
20-10   Mitech Żywiec - AZS Wrocław więcej
20-10   Polonia Poznań - Górnik Łęczna więcej
20-10   Czarni Sosnowiec - GKS Katowice więcej
20-10   AZS PSW Biała Podlaska - UKS SMS Łódź więcej
20-10   AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin więcej
20-10   Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
20-10 11:00  Pogoń Tczew - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
20-10 14:00  Victoria Sianów - KKP Chełmża więcej
20-10 15:00  WAP Włocławek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna III liga kobiet
20-10   Olimpia III Szczecin - Hetman Recz więcej
20-10   Błękitni Stargard - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
20-10   AZS UG Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
20-10   FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała więcej
20-10   Red Devils Chojnice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
20-10   Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice więcej
20-10   AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola więcej
20-10   Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
20-10 13:00  Bytyń Nakielno - Legion Strączno więcej
piła nożna I liga PLO
20-10 16:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
20-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Zryw Kretomino więcej
20-10 16:00  Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec więcej
20-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski więcej
20-10 16:00  Sparta Gryfice - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II liga PLO
20-10 16:00  Bizon Cerkwica - Mechanik Bobolice więcej
20-10 16:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
20-10 16:00  Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
20-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo więcej
20-10 16:15  Lech Czaplinek - Sokół St. Dąbrowa więcej
20-10 17:10  Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
20-10   MKS Lublin - Korona Handball Kielce więcej
20-10   KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
20-10   Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin więcej
20-10   KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna więcej
20-10   Arka Gdynia - Start Elbląg więcej
20-10 16:00  SPR Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
20-10   GKS Żukowo - Stal Gorzów więcej
20-10   Meble Wójcik Elbląg - MKS Mazur Sierpc więcej
20-10   SMS Gdańsk - Gwardia Koszalin więcej
20-10   Jurand Ciechanów - Sambor Tczew więcej
20-10   Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
20-10   MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo więcej
20-10   Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica więcej
20-10   AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława więcej
20-10   MOSiR Kętrzyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
20-10   Sambor II Tczew - Szczypiorniak Gniezno więcej
20-10 18:00  KPR Gryfino - SKPR USAR Kwidzyn więcej
siatkówka Plus Liga
20-10   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz więcej
20-10   Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk więcej
20-10   AZS Olsztyn - MKS Będzin więcej
20-10   Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin więcej
20-10   Resovia Rzeszów - GKS Katowice więcej
20-10   Cuprum Lubin - Czarni Radom więcej
20-10   Onico Warszawa - Warta Zawiercie więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
20-10   SMS Police - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
20-10   Noteć Czarnków - Trójka Nakło więcej
20-10   Stoczniowiec Gdańsk - Stal Grudziądz więcej
20-10   Orzeł Międzyrzecz - Trefl Lębork więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
20-10   Pałac II Bydgoszcz - SMS Police więcej
20-10   Energetyk II Poznań - Gedania Gdańsk więcej
20-10   Orzeł Malbork - Truso Elbląg więcej
20-10   Spójnia Stargard - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
20-10   UŻKPS Kościan - UKS ZSMS Poznań więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 12 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 12 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 110 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 70 tysięcy newsów i ponad 750 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników niemal 68 tysięcy. A przez 12 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

Nie zamierzamy na tym kończyć. Mamy jeszcze sporo pomysłów na rozwój portalu. W związku z tym chcielibyśmy powiększyć nasz zespół redakcyjny zarówno o fotoreporterów, jak i kolokwialnie mówiąc 'pismaków'. Jeśli widzisz się w naszej redakcji napisz na maila - redakcja@ligowiec.net i przedstaw się :)

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu. A dla Was kilka fotek z tradycyjnego redakcyjnego urodzinowego spotkania.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
11 » Delev oraz Pogoń ukara »
6 » Najlepsi strzelcy
5 » Koncepcja stadionu w Sk »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Sparta Skalin grająca w »
mecze:
40 » Piast Karsko-Ina Ińsko
30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
26 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
24 » Wicher Brojce-Pomorzani »
21 » Korona Człopa-Sława Sła »
21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
19 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
19 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
16 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
damarl Wiktorka
gości: 585
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 111013
• newsów: 70122
• użytkowników: 67962
• komentarzy: 1057798
• zdjęć: 753928
• relacji: 37049
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies