ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 październik 2018
pokaż:
21 październik
koszykówka I liga koszykarzy
Energa Kotwica Kołobrzeg - Astoria Bydgoszcz 73 - 77 więcej
Pogoń Prudnik - Czarni Słupsk 83 - 93 więcej
Górnik Wałbrzych - Sokół Łańcut 62 - 82 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom 92 - 71 więcej
Polski Cukier Toruń - Spójnia Stargard 94 - 69 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Decka Pelplin - Trefl II Sopot 97 - 83 więcej
Politechnika Gdańska - Arka II Gdynia 94 - 79 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3 - 3 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 3 - 3 więcej
piła nożna II liga
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
Dąb Dębno - Odra Chojna 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Sparta Gryfice 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - SCRS Barlinek 2 - 2 więcej
Świt Barnimie - Czcibor Cedynia 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno 3 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Resko Karcino 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Sad Chwiram - Redłovia Redło 0 - 4 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Czarni Marianowo 1 - 3 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 1 - 0 więcej
Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 2 - 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 - 6 więcej
Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 - 1 więcej
Unia Stargard - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 2 więcej
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 1 - 4 więcej
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Mieszko Mieszkowice 0 - 1 więcej
Piast Piaseczno - Czarni Lubanowo 2 - 4 więcej
Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 0 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Iskra Pomień 0 - 8 więcej
Korona Raduń - Iskra Warszyn 1 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 3 - 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 0 - 3 więcej
Koral Mostkowo - Piast Kolin 3 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Orzeł Bierzwnik 0 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Gryf Nowielin - Pomorzanin Cychry 1 - 4 więcej
Wicher Przelewice - GKS Golenice 1 - 1 więcej
Unia Swochowo - Myśla Dargomyśl 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 9 - 0 więcej
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 więcej
Chemik Police - Stal Szczecin 0 - 3 więcej
FASE Szczecin - SALOS Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Górnik Zabrze 3 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
FASE Szczecin - Warta Poznań 1 - 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Lotnik Czarne 5 - 2 więcej
Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Sparta II Gryfice 13 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Pionier Szczecin - Zjednoczeni Wapnica 1 - 5 więcej
Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo 3 - 0 więcej
Sparta Skalin - Sokół II Pyrzyce 5 - 2 więcej
Zenit Koszewo - Podlesie Sowno 0 - 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Zryw Góralice - Sekwoja Brwice 0 - 5 więcej
Iskra II Banie - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 więcej
Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko 1 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Hanza Goleniów 10 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard 1 - 3 więcej
Mewa Resko - SCRS Barlinek 3 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 9 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 3 więcej
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 1 - 0 więcej
Stal Szczecin - Gavia Choszczno 1 - 3 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Lipno Stęszew - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 : 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Olimpia II Szczecin 1 - 0 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Gwiazda-Kania Toruń 1 - 3 więcej
piła nożna III liga kobiet
Błękitni Stargard - Fala Międzyzdroje 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Sieciemin - Płomień Jeżyczki 2 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - KS Skibno 0 - 3 więcej
Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice 1 - 4 więcej
Jantar Korlino - Pogoń Noskowo 1 - 1 więcej
Dolina Łętowska Łętowo - Wrzos Wrześnica 0 - 7 więcej
Gryf II Polanów - Błękitni Tychowo 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. 3 - 2 więcej
Wicher Mierzym - Sokół Lulewice 8 - 1 więcej
Grot Gorawino - Wicher Rąbino 6 - 1 więcej
Gryf Dobrowo - Huragan Bierzwnica 2 - 4 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Derby Karścino 3 - 7 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski 2 - 8 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Grot Bonin 2 - 1 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 - 2 więcej
Grom Świelino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie 1 - 3 więcej
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 4 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 4 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Darłovia Darłowo - Sokół St. Dąbrowa 3 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 36 - 26 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 31 - 16 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna 523 - 623 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk 34 - 19 więcej
Latocha Agropom Gniew - Szczypiorniak Gniezno 19 - 27 więcej
AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława 28 - 36 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - Czarni Radom 0 - 3 więcej
Onico Warszawa - Warta Zawiercie 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Orzeł Malbork - Truso Elbląg 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 2
piłka nożna/kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
1 » Wychowanek Gryfa Kamień »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
1 » Siłą Świtu jest zespół  »
mecze:
38 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
29 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
27 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
26 » Gwardia Koszalin-Chemik »
23 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
22 » Iskra Golczewo-Dąb Dębn »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
19 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
alfa18 kibicdebno...
Tazman
gości: 799
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115133
• newsów: 71712
• użytkowników: 69939
• komentarzy: 1073661
• zdjęć: 772861
• relacji: 37924
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies