ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 październik 2018
dodaj sparing
pokaż:
27 październik
Mała Olimpiada 2018 Finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Gimnastyce sportowej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
27-10   Śląsk Wrocław - Księżak Łowicz więcej
27-10   Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik więcej
27-10   Pro-Basket Kutno - Górnik Wałbrzych więcej
27-10   Znicz Basket Pruszków - AGH Kraków więcej
27-10   GKS Tychy - SKK Siedlce więcej
27-10   Sokół Łańcut - Basket Poznań więcej
27-10   WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
27-10   Polonia Leszno - Czarni Słupsk więcej
koszykówka Energa Basket Liga
27-10 17:00  AZS Koszalin - Spójnia Stargard więcej
27-10 12:40  Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
27-10   Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
27-10   SMS Władysławowo - Trefl II Sopot więcej
27-10   MKK Gniezno - Arka II Gdynia więcej
27-10   AZS UMK Toruń - Ogniwo Polbit Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
27-10   Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
27-10   Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
27-10   Korona Kielce - Cracovia Kraków więcej
27-10   Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
27-10   Miedź Legnica - Śląsk Wrocław więcej
27-10   Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec więcej
27-10   Wisła Płock - Piast Gliwice więcej
27-10 20:30  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
27-10   Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola więcej
27-10   Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków więcej
27-10   ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice więcej
27-10   Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg więcej
27-10   Elana Toruń - Olimpia Grudziądz więcej
27-10   Widzew Łódź - GKS Bełchatów więcej
27-10   Błękitni Stargard - Ruch Chorzów więcej
27-10   Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa więcej
27-10   Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom więcej
piła nożna III liga gr. 2
27-10   Polonia Środa Wlkp. - Wierzyca Pelplin więcej
27-10   Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg więcej
27-10   KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca więcej
27-10   Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia więcej
27-10   KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wda Świecie więcej
27-10   Gwardia Koszalin - Górnik Konin więcej
27-10   Lech II Poznań - Świt Szczecin więcej
27-10   Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin więcej
27-10   Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
27-10   Gryf Polanów - Morzycko Moryń więcej
27-10   GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów więcej
27-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin więcej
27-10   MKP Szczecinek - Chemik Police więcej
27-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
27-10   Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin więcej
27-10 14:00  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno więcej
27-10 16:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
27-10 11:00  Stal Szczecin - Iskierka Szczecin więcej
27-10 13:00  Zorza Dobrzany - Piast Chociwel więcej
27-10 14:00  Iskra Golczewo - Gavia Choszczno więcej
27-10 15:00  Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
27-10 15:00  Osadnik Myślibórz - Biali Sądów więcej
27-10 16:00  Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
27-10 13:30  Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Białogard więcej
27-10 14:00  Olimp Złocieniec - Sława Sławno więcej
27-10 14:00  Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice więcej
27-10 15:00  Błonie Barwice - Saturn Mielno więcej
27-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo więcej
27-10 15:00  Wieża Postomino - Spójnia Świdwin więcej
27-10 15:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
27-10 11:00  Arkonia Szczecin - Błękitni Trzygłów więcej
27-10 13:00  Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów więcej
27-10 14:00  Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
27-10 14:00  Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
27-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - KP Przecław więcej
27-10 15:00  Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów więcej
27-10 15:00  Polonia Płoty - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
27-10 12:00  Ina Ińsko - Orkan Suchań więcej
27-10 14:00  Klon Krzęcin - Energetyk Gryfino więcej
27-10 16:00  SCRS Barlinek - Unia Dolice więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
27-10 14:00  Płomień Myślino - Strong Zielenica więcej
27-10 14:00  Victoria Sianów - Zefir Wyszewo więcej
27-10 15:00  Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
27-10 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram więcej
27-10 15:00  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca więcej
27-10 15:00  Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna więcej
27-10 15:00  Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec więcej
27-10 15:00  Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica więcej
27-10 15:00  Mechanik Turowo - Głaz Tychowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
27-10   Orzeł Prusinowo - Promień Mosty więcej
27-10   Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
27-10   Sarmata Dobra - Zalew Stepnica więcej
27-10 14:00  Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo więcej
27-10 15:00  Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
27-10   Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
27-10   Czarni Marianowo - Orkan Dalewo więcej
27-10   Zorza Tychowo - Unia Stargard więcej
27-10   WODR Barzkowice - Płomień Lisowo więcej
27-10   Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
27-10   Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
27-10 12:00  Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police więcej
27-10 14:30  Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin więcej
27-10 15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów więcej
27-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska więcej
27-10 15:00  Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo więcej
27-10 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
27-10   LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
27-10   Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
27-10   Iskra Banie - Rurzyca Nawodna więcej
27-10   Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno więcej
27-10   Korona Klępicz - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
27-10   Piast Kolin - Pomorzanin Zamęcin więcej
27-10   Orzeł Bierzwnik - Koral Mostkowo więcej
27-10   Błękitni Sarnik - Korona Raduń więcej
27-10 11:00  Remor Recz - Iskra Lutówko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
27-10   Myśla Dargomyśl - Mechanik Warnice więcej
27-10   Merkury Nowogródek Pom. - Unia Swochowo więcej
27-10   Pomorzanin Cychry - Błyskawica Kluki więcej
27-10   GKS Golenice - Gryf Nowielin więcej
piła nożna WLJ Starszych
27-10   Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
27-10   AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
27-10   SALOS Szczecin - Świt Szczecin więcej
27-10   Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
27-10   Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin więcej
27-10   Ina Goleniów - Energetyk Gryfino więcej
27-10   Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
27-10   Górnik Zabrze - Legia Warszawa więcej
27-10   Korona Kielce - FCB Escola Varsovia więcej
27-10   GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław więcej
27-10   Ruch Chorzów - Wisła Kraków więcej
27-10   Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
27-10   Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
27-10   Zagłębie Lubin - Motor Lublin więcej
27-10   Jagiellonia Białystok - Elana Toruń więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
27-10 12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
27-10 11:00  Arka Gdynia - FASE Szczecin więcej
27-10 14:00  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
27-10 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
27-10 14:00  Football Academy Szczecin - Wda Świecie więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
27-10   Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów więcej
27-10   Orzeł Mrzeżyno - Sparta II Gryfice więcej
27-10   Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór więcej
27-10   Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
27-10   Ogniwo Dzwonowo - Zenit Koszewo więcej
27-10 12:00  Zjednoczeni Wapnica - Orkan II Suchań więcej
27-10 15:00  Podlesie Sowno - Sparta Skalin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
27-10   Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice więcej
27-10 16:00  Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna WLJ Młodszych
27-10   Bałtyk Koszalin - Barlinecka Akademia Futbolu więcej
27-10 11:00  Energetyk Gryfino - Chemik Police więcej
27-10 11:00  Gavia Choszczno - Błękitni Stargard więcej
27-10 11:00  Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin więcej
27-10 11:00  Prawobrzeże Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
27-10   KKP Chełmża - Pogoń Tczew więcej
27-10   Olimpia II Szczecin - Biało-Zielone Gdańsk więcej
27-10   AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów więcej
27-10   Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - WAP Włocławek więcej
27-10   Gwiazda-Kania Toruń - Lipno Stęszew więcej
piła nożna III liga kobiet
27-10   Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin więcej
27-10   Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna I liga PLO
27-10 16:00  Zryw Kretomino - Victoria Sianów więcej
27-10 16:00  Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec więcej
27-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
27-10 16:00  Błękitni Stargard - Olimp Złocieniec więcej
27-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice więcej
piła nożna II liga PLO
27-10 16:00  Pamet Świdwin - Lech Czaplinek więcej
27-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin więcej
27-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo więcej
27-10 16:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Bizon Cerkwica więcej
27-10 16:00  Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
27-10   SKPR USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz więcej
27-10   MKS Brodnica - Sambor II Tczew więcej
27-10   Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn więcej
27-10   MLKS Borowiak Czersk - KPR Gryfino więcej
27-10   Jeziorak Iława - SMS II Gdańsk więcej
27-10   AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
27-10   Szczypiorniak Gniezno - MOSiR Kętrzyn więcej
siatkówka Plus Liga
27-10   Stocznia Szczecin - Resovia Rzeszów więcej
27-10   Chemik Bydgoszcz - Warta Zawiercie więcej
27-10   Czarni Radom - Onico Warszawa więcej
27-10   GKS Katowice - Cuprum Lubin więcej
27-10   MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel więcej
27-10   Skra Bełchatów - AZS Olsztyn więcej
27-10   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
27-10   Trefl Lębork - AZS Zielona Góra więcej
27-10   Stal Grudziądz - Orzeł Międzyrzecz więcej
27-10   Trójka Nakło - Stoczniowiec Gdańsk więcej
27-10   OPP-Powiat Kołobrzeski - Noteć Czarnków więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
27-10   Pałac II Bydgoszcz - UKS ZSMS Poznań więcej
27-10   SKF KS Poznań - UŻKPS Kościan więcej
27-10   Truso Elbląg - Spójnia Stargard więcej
27-10   Orzeł Malbork - Gedania Gdańsk więcej
27-10   SMS Police - Energetyk II Poznań więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 12 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 12 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 110 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 70 tysięcy newsów i ponad 750 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników niemal 68 tysięcy. A przez 12 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

Nie zamierzamy na tym kończyć. Mamy jeszcze sporo pomysłów na rozwój portalu. W związku z tym chcielibyśmy powiększyć nasz zespół redakcyjny zarówno o fotoreporterów, jak i kolokwialnie mówiąc 'pismaków'. Jeśli widzisz się w naszej redakcji napisz na maila - redakcja@ligowiec.net i przedstaw się :)

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu. A dla Was kilka fotek z tradycyjnego redakcyjnego urodzinowego spotkania.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
11 » Delev oraz Pogoń ukara »
6 » Najlepsi strzelcy
5 » Koncepcja stadionu w Sk »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Sparta Skalin grająca w »
mecze:
40 » Piast Karsko-Ina Ińsko
30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
26 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
24 » Wicher Brojce-Pomorzani »
21 » Korona Człopa-Sława Sła »
21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
19 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
19 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
16 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
TopNews
gości: 417
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 111013
• newsów: 70122
• użytkowników: 67962
• komentarzy: 1057797
• zdjęć: 753928
• relacji: 37049
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies