ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 październik 2018
pokaż:
27 październik
Mała Olimpiada 2018 Finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Gimnastyce sportowej więcej
Mistrzostwa Polski w Układach Zespołowych więcej
Inauguracja Rozgrywek III i V ligi tenisa stołowego w Dębnie więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa szczeciniecka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 89 - 78 więcej
Pro-Basket Kutno - Górnik Wałbrzych 73 - 77 więcej
Znicz Basket Pruszków - AGH Kraków 73 - 71 więcej
GKS Tychy - SKK Siedlce 91 - 74 więcej
Księżak Łowicz - Śląsk Wrocław 77 - 100 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
AZS Koszalin - Spójnia Stargard 68 - 74 więcej
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 76 - 79 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
MKK Gniezno - Arka II Gdynia 75 - 61 więcej
AZS UMK Toruń - Ogniwo Polbit Szczecin 88 - 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 - 0 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 3 - 1 więcej
Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 0 - 2 więcej
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0 - 1 więcej
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 2 - 0 więcej
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 6 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Wierzyca Pelplin 3 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Górnik Konin 0 - 4 więcej
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 4 - 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wda Świecie 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 0 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Gryf Polanów - Morzycko Moryń 4 - 2 więcej
MKP Szczecinek - Chemik Police 1 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Iskierka Szczecin 2 - 6 więcej
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Gavia Choszczno 5 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 5 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Biali Sądów 2 - 3 więcej
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Olimp Złocieniec - Sława Sławno 3 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice 6 - 1 więcej
Błonie Barwice - Saturn Mielno 6 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 1 więcej
Wieża Postomino - Spójnia Świdwin 13 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Błękitni Trzygłów 1 - 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 2 - 3 więcej
Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 więcej
Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 2 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - KP Przecław 4 - 1 więcej
Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Ina Ińsko - Orkan Suchań 0 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Energetyk Gryfino 0 - 5 więcej
SCRS Barlinek - Unia Dolice 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Płomień Myślino - Strong Zielenica 1 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 3 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo 7 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mechanik Turowo - Głaz Tychowo 6 - 4 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 2 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 3 więcej
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 5 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 3 - 3 więcej
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Promień Mosty 0 - 2 więcej
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 3 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 1 - 6 więcej
Sarmata Dobra - Zalew Stepnica 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 - 0 więcej
Zorza Tychowo - Unia Stargard 2 - 2 więcej
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 0 - 3 więcej
WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 3 - 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin 1 - 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 5 - 4 więcej
Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska 3 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo 0 - 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police 0 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 5 - 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Piast Kolin - Pomorzanin Zamęcin 3 - 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Koral Mostkowo 3 - 2 więcej
Remor Recz - Iskra Lutówko 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Błyskawica Kluki 1 - 6 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 10 więcej
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 4 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1 - 0 więcej
Korona Kielce - FCB Escola Varsovia 2 - 3 więcej
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 0 - 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Elana Toruń 4 - 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 - 3 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3 - 0 więcej
Football Academy Szczecin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Sparta II Gryfice 3 - 3 więcej
Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 7 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - Orkan II Suchań 4 - 3 więcej
Podlesie Sowno - Sparta Skalin 4 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl 7 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gavia Choszczno - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 0 - 4 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 6 więcej
Bałtyk Koszalin - Barlinecka Akademia Futbolu 3 - 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - Biało-Zielone Gdańsk 1 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Syrena-Grot Rymań - Jantar Siemyśl 2 - 2 więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 8 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Olimp Złocieniec 3 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Pamet Świdwin - Lech Czaplinek 1 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 3 - 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo 1 - 5 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Bizon Cerkwica 13 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Stal Gorzów - Sokół Kościerzyna 24 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz 34 - 25 więcej
MKS Brodnica - Latocha Agropom Gniew 41 - 30 więcej
Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn 34 - 24 więcej
MLKS Borowiak Czersk - KPR Gryfino 26 - 31 więcej
Jeziorak Iława - SMS II Gdańsk 23 - 33 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 0 - 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Warta Zawiercie 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - Noteć Czarnków 3 - 1 więcej
Trefl Lębork - AZS Zielona Góra 0 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Orzeł Międzyrzecz 2 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Pałac II Bydgoszcz - UKS ZSMS Poznań 0 - 3 więcej
SKF KS Poznań - UŻKPS Kościan 1 - 3 więcej
Truso Elbląg - Spójnia Stargard 3 - 0 więcej
Orzeł Malbork - Gedania Gdańsk 0 - 3 więcej
SMS Police - Energetyk II Poznań 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 2
piłka nożna/kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
1 » Wychowanek Gryfa Kamień »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
1 » Siłą Świtu jest zespół  »
mecze:
38 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
29 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
27 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
26 » Gwardia Koszalin-Chemik »
23 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Iskra Golczewo-Dąb Dębn »
19 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kibicdebno... synmoniura
gości: 671
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115133
• newsów: 71712
• użytkowników: 69939
• komentarzy: 1073659
• zdjęć: 772861
• relacji: 37924
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies