ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 listopad 2022
pokaż:
13 listopad
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 90 : 97 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 76 : 74 więcej
Dziki Warszawa - GKS Tychy 90 : 83 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn 0 : 4 więcej
Polonia Warszawa - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Mierzynianka Mierzyn 1 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Ehrle Dobra 2 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 1 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Fala Międzyzdroje 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sparta Skalin - Wicher Reptowo 2 : 0 więcej
Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 5 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Małkocin 7 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Karsko 2 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Zieloni Zielin 3 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 3 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Witniczanka Witnica 2 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 8 : 0 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Lutówko 0 : 2 więcej
Korona Raduń - Sokół Granowo 6 : 3 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Pomorzanin Zamęcin 10 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Passat Bukowo Morskie 0 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 8 : 2 więcej
KS Skibno - Strong Zielenica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 0 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 6 : 3 więcej
Błękitni Ostrowice - KS Dzikowo 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg JS - Gwardia Koszalin JS 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Dąb Dębno JS 6 : 1 więcej
Flota Świnoujście JS - Arkonia Szczecin 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Orlen Gdańsk UKS 2 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 7 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Arkonia Szczecin JM - SALOS Szczecin JM 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 4 : 0 więcej
Żaki Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 3 : 1 więcej
FASE Szczecin - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Bałtyk II Koszalin 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Kasta II Szczecin-Majowe - Pionier Szczecin 2 : 2 więcej
Czarni II Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
KP II Przecław - Rybak Trzebież 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Chrobry Drzonowo 1 : 2 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - KS Mustang 1 : 3 więcej
Grot Gorawino - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Team Lębork - Bonito Helios Białystok 2 : 2 więcej
LZS Bojano - KS Gniezno 9 : 4 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń 7 : 1 więcej
Futsal Powiat Pilski - AZS UG Gdańsk 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 3 : 6 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
38 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
27 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Ina Ińsko-Ina Recz
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
15 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
14 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
12 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 21
Banditos Bengoro
faco75 jaro06
jurgol kibic2wybr...
Kopacz2 lisu99
Marpol76 Michal31
mojklosik OrkanFan
OrzelFan48 rafal75
renualtlot... Rezerwowy1...
szopinho TakiNowy
Tauri Tiger36
tomek53
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81168
• komentarzy: 1175459
• zdjęć: 900179
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies