ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 listopad 2022
pokaż:
05 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 81 : 68 więcej
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 75 : 82 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - WKK Wrocław 96 : 79 więcej
Turów Zgorzelec - Dziki Warszawa 69 : 91 więcej
MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 86 : 88 więcej
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg 73 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 78 : 57 więcej
MKK Zgierz - SMS PZKosz Władysławowo 78 : 75 więcej
ŁKS Youth Łódź - TKM Włocławek 81 : 70 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Pyra Poznań 94 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Warta Poznań 0 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 : 4 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Płock 7 : 1 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 3 : 4 więcej
Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin 1 : 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Wisła Puławy 0 : 4 więcej
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Astra Ustronie Morskie 2 : 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
Ina Goleniów - Mewa Resko 9 : 0 więcej
Płomień Myślino - Orzeł Łożnica 1 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Orzeł Grzędzice 3 : 0 więcej
Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 1 : 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Czcibor Cedynia 8 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 6 : 2 więcej
Odra Chojna - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 3 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Banie 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 2 : 4 więcej
Iskra Białogard - GKS Manowo 0 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 1 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Wrzos Wrześnica 12 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
Unia Dolice - Drawa Drawsko Pom. 2 : 0 więcej
Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Lech Czaplinek 1 : 7 więcej
Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Łubowo 4 : 0 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Bierzwnik 5 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz 1 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 2 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 3 : 1 więcej
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Unia Janikowo - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 1 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 : 1 więcej
Wieża Postomino - Gavia Choszczno 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 2 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Hanza Goleniów 1 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Resko Karcino 8 : 0 więcej
Vineta II Wolin - Bizon Cerkwica 9 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Wicher Brojce 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Redłovia Redło - Jastrząb Łosośnica 2 : 1 więcej
Dąb Dębice - Spójnia Świdwin 4 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Ikar Krosino 0 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Sparta Węgorzyno 1 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Radowia Radowo Małe 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Piast Kolin - Znicz Niedźwiedź 0 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Sęp Brzesko 3 : 4 więcej
Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Swochowo 4 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Wicher Steklno 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Pomień - Calisia II/Grom Giżyno 12 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Wicher Mierzym 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Wspólni Różewo 0 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Błękitni Ostrowice 7 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 2 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Pogoń Wierzchowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Dąb Dębno JS - Żaki Szczecin 1 : 16 więcej
Błękitni Stargard JS - Kotwica Kołobrzeg JS 11 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Medyk Konin - KS AZS UJ Kraków 3 : 3 więcej
Hydrotruck Radom - AP Orlen Gdańsk 2 : 5 więcej
Pogoń Tczew - Górnik Łęczna 3 : 4 więcej
Czarni Sosnowiec - Sportis KKP Bydgoszcz 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - Korona SA Kielce 1 : 2 więcej
Wisła Kraków SA - Miedź Legnica 5 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - Escola Varsovia 1 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 2 : 5 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia SSA Kraków 3 : 0 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Polonia Warszawa 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - KKS Lech Poznań 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Górnik Zabrze 2 : 3 więcej
Chrobry Głogów U17 - Rekord Bielsko-Biała 0 : 1 więcej
Warta Poznań SA - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 4 : 6 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 6 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Prawobrzeże Szczecin - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - TKKF Strażak Koszalin 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 5 : 1 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Iskra Białogard 3 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 1 : 2 więcej
Victoria Sianów - Perła Gmina Dygowo 3 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Pomorzanin Sławoborze 3 : 6 więcej
Sparta Gryfice - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 7 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 0 : 4 więcej
Drawa Drawsko - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Promień Mosty 2 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Kasta II Szczecin-Majowe 3 : 2 więcej
Pionier Szczecin - KP II Przecław 2 : 4 więcej
Rybak Trzebież - Iskierka II Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - We-Met Futsal Club Kamienica 4 : 7 więcej
Bonito Helios Białystok - LZS Bojano 5 : 3 więcej
AZS UG Gdańsk - TAF Toruń 2 : 2 więcej
Futbalo Białystok - Team Lębork 6 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Łomża Industria Kielce - Chrobry Głogów 41 : 25 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 24 : 32 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Górnik Zabrze 25 : 24 więcej
Azoty Puławy - Grupa Azoty Unia Tarnów 31k : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - Kospel Gwardia Koszalin 31 : 25 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Tytani Wejherowo 32 : 36 więcej
PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 40 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KU AZS UKW Bydgoszcz - Pogoń Handball Szczecin 40 : 40k więcej
MMTS II Kwidzyn - Wybrzeże II Gdańsk 31 : 23 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Szczypiorniak II Olsztyn 45 : 25 więcej
MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 27 : 27 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS Fahrenheit Gdańsk 37 : 15 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KS Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów 21 : 34 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław 3 : 2 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka ręczna/ligi kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Mateusz Piotrowski grac »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Kasta II Szczecin poszu »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
4 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Czarni II Szczecin-Ehrl »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Zefir Wyszewo-GKS Manow »
1 » SALOS Szczecin JS-Okręt »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
1 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kempes7 YamahaGo
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143364
• newsów: 77003
• użytkowników: 80319
• komentarzy: 1151717
• zdjęć: 862035
• relacji: 40143
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies