ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 listopad 2022
pokaż:
12 listopad
KSW 76 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 94 : 101 więcej
Enea Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 93 : 67 więcej
Polonia Warszawa - Polonia Bytom 85 : 75 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
SMS PZKosz Władysławowo - KSK Noteć Inowrocław 76 : 71 więcej
Ogniwo Szczecin - MKK Zgierz 72 : 76 więcej
PTK Pabianice - GAK Gdynia 78 : 52 więcej
ŁKS Łódź - Sklep Polski MKK Gniezno 94 : 74 więcej
Pyra Poznań - ŁKS Youth Łódź 88 : 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Widzew Łódź 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 0 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Śląsk II Wrocław 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - GKS 1962 Jastrzębie 4 : 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Motor Lublin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Myślino 4 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Ina Goleniów 2 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 3 : 5 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 4 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Łabędź Widuchowa 5 : 1 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrześnica 6 : 0 więcej
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 0 : 0 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 0 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 3 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - KS Sieciemin 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 1 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 6 więcej
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Unia Dolice 0 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Kłos Pełczyce 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Swarzędz 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3 : 4 więcej
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 6 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 0 : 3 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wieża Postomino 3 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo 3 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 4 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 8 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Vineta II Wolin 2 : 7 więcej
Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 4 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sokół Pyrzyce - Piast Kolin 1 : 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Czarni Szczecin - Chemik II Police 1 : 1 więcej
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 0 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
GKS Kołbacz - Sztorm Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Stal Lipiany - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Świt Barnimie 6 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Błękitni Pomierzyn 4 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Fala Gąski 9 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Darłovia II Darłowo 2 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Santos Kłębowiec 0 : 2 więcej
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 5 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
12-11 11:00  Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Orlen Gdańsk - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze S.A. 0 : 2 więcej
Miedź Legnica - Legia Warszawa S.A. 2 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia SSA - Zagłębie Lubin 1 : 4 więcej
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 4 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP - Pogoń II Szczecin 9 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - MKP Szczecinek 1 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Football Arena Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Świt II Szczecin 3 : 5 więcej
Okręt Mirand Szczecin - FASE Szczecin 8 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Wieża II Postomino 5 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 5 : 2 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - UKS PCM Kościerzyna 29 : 34 więcej
Sambor Tczew - Arka Gdynia 26 : 29 więcej
AZS Poznań - SPR Pogoń Szczecin 27 : 27k więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - BKS Bostik Bielsko-Biała 2 : 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - Radomka Radom 3 : 1 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka ręczna/ligi kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Mateusz Piotrowski grac »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Kasta II Szczecin poszu »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
4 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
1 » Czarni II Szczecin-Ehrl »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Zefir Wyszewo-GKS Manow »
1 » SALOS Szczecin JS-Okręt »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kempes7 YamahaGo
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143364
• newsów: 77003
• użytkowników: 80319
• komentarzy: 1151717
• zdjęć: 862035
• relacji: 40143
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies