ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - grudzień 2022
pokaż:
01 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 78 : 90 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Polonia Warszawa - KKS Lech Poznań 2 : 0 więcej
02 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 94 : 58 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 61 : 86 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - Polonia Warszawa 70 : 96 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Łomża Industria Kielce 23 : 45 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów 3 : 2 więcej
03 grudzień
Mikołajkowy turniej skrzatów więcej
Wojewódzki Finał Pucharu Polski w Futsalu kobiet więcej
Turniej piłki halowej o Puchar burmistrza Kalisza Pomorskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Pszczółka Start Lublin 86 : 63 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKKS Żak Koszalin 75 : 64 więcej
Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław 73 : 63 więcej
Enea Basket Poznań - Polpharma Starogard Gd. 80 : 89 więcej
WKK Wrocław - GKS Tychy 65 : 77 więcej
AZS AGH Kraków - Turów Zgorzelec 79 : 75 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 86 : 77 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - PTK Pabianice 82 : 81 więcej
KSK Noteć Inowrocław - AMW Asseco Arka II Gdynia 85 : 69 więcej
Pyra Poznań - SMS PZKosz Władysławowo 78 : 66 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - GAK Gdynia 100 : 61 więcej
MKK Zgierz - ŁKS Łódź 66 : 105 więcej
ŁKS Youth Łódź - AZS UMK Toruń 67 : 86 więcej
KS Księżak Łowicz - Sklep Polski MKK Gniezno 82 : 84 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Korona SA Kielce 5 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa S.A. 3 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA 3 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Warta Poznań SA 2 : 2 więcej
Arka Gdynia SSA - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
Chrobry Głogów U17 - Odra Opole 2 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Zagłebie Sosnowiec 6 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Football Arena Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Futsal Świecie 5 : 0 więcej
Bonito Helios Białystok - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 9 : 1 więcej
AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin 5 : 4 więcej
TAF Toruń - Team Lębork 3 : 11 więcej
Futbalo Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica 4 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 : 36 więcej
MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg 35 : 19 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Pogoń Handball Szczecin - MMTS II Kwidzyn 26 : 26k więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - Szczypiorniak II Olsztyn 50 : 22 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 23 : 34 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk 34 : 22 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
UKS PCM Kościerzyna - Bukowsko-Dopiewski KPR 24 : 29 więcej
Arka Gdynia - SMS ZPRP II Płock 38 : 13 więcej
Jutrzenka Płock - Sambor Tczew 19 : 27 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów 16 : 23 więcej
MKS Kusy Szczecin - KS Tytani Wejherowo 35 : 24 więcej
Iskra AMW Gdynia - SPR GKS Żukowo 17 : 21 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
04 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Rawlplug Sokół Łańcut 83 : 68 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin 76 : 79 więcej
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 71 : 91 więcej
PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 89 : 91 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Decka Pelplin - Polonia Bytom 83 : 72 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - Ogniwo Szczecin 70 : 96 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin JM 3 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Powiat Pilski - LZS Bojano 2 : 5 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
ITS Jeziorak Iława - Sokół Kościerzyna 34k : 34 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - Sambor Latocha Agropom Tczew 25 : 27 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Czarni Olecko 56 : 34 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MKS Brodnica - AZS Poznań 29 : 37 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - PWSZ Tarnów 2 : 3 więcej
04-12   IŁ Capital Legionovia Legionowo - Volley Wrocław więcej
05 grudzień
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Pałac Bydgoszcz 1 : 3 więcej
07 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 86 : 91 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - Miasto Szkła Krosno 102 : 68 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
SMS PZKosz Władysławowo - KS Księżak Łowicz 78 : 68 więcej
Pyra Poznań - Ogniwo Szczecin 88 : 81 więcej
AZS UMK Toruń - TKM Włocławek 111 : 42 więcej
PTK Pabianice - MKK Zgierz 81 : 72 więcej
GAK Gdynia - Trefl II Sopot 60 : 58 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 95 : 68 więcej
ŁKS Łódź - KSK Noteć Inowrocław 78 : 64 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin U17 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EUROBUD JKS Jarosław 29 : 25 więcej
08 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 83 : 72 więcej
Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 75 : 69 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SSA 2 : 2 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - UNI Opole 3 : 1 więcej
09 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 88 : 72 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Polonia Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 : 90 więcej
Decka Pelplin - Enea Basket Poznań 76 : 69 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Chrobry Głogów 23 : 25 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 29 : 35 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - Radomka Radom 3 : 0 więcej
10 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Asseco Arka Gdynia 85 : 74 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - Turów Zgorzelec 87 : 129 więcej
GKS Tychy - AZS AGH Kraków 94 : 73 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - HydroTruck Radom 61 : 91 więcej
MKKS Żak Koszalin - Weegree AZS Politechnika Opolska 92 : 73 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa 62 : 67 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - Sklep Polski MKK Gniezno 63 : 65 więcej
KSK Noteć Inowrocław - PTK Pabianice 101 : 83 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Ogniwo Szczecin 88 : 80 więcej
MKK Zgierz - GAK Gdynia 93 : 78 więcej
ŁKS Youth Łódź - ŁKS Łódź 90 : 129 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - Futsal Powiat Pilski 7 : 2 więcej
Bonito Helios Białystok - Futsal Szczecin 5 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 31 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS PR Urbis Gniezno - KPR Ruch Chorzów 29 : 25 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin 28 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KS Szczypiorniak Olsztyn - Kospel Gwardia Koszalin 25 : 31 więcej
ITS Jeziorak Iława - SKF KPR Sparta Oborniki 34 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Czarni Olecko - UKS Jedynka Kodo Morąg 30 : 48 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Wybrzeże II Gdańsk 40 : 22 więcej
Pogoń Handball Szczecin - SMS ZPRP II Kwidzyn 32 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
AZS Poznań - Sambor Tczew 30 : 29 więcej
SMS ZPRP II Płock - MKS Brodnica 23 : 28 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - Arka Gdynia 17 : 30 więcej
MTS Kwidzyn - SPR Pogoń Szczecin 18 : 42 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
11 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 74 : 88 więcej
Legia Warszawa - GTK Gliwice 61 : 84 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 95 : 94 więcej
Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard 92 : 88 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
WKK Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 87 : 66 więcej
Miasto Szkła Krosno - Polonia Bytom 70 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - AMW Asseco Arka II Gdynia 77 : 97 więcej
Pyra Poznań - AZS UMK Toruń 84 : 78 więcej
KS Księżak Łowicz - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 90 : 67 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia SSA 4 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LZS Bojano - Futsal Świecie 5 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - MKS Zagłębie Lubin 31 : 29 więcej
Orlen Wisła Płock - Łomża Industria Kielce 29 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 22 : 22k więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz 34 : 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 26 : 21 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - AZS Fahrenheit Gdańsk 30 : 20 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - BSMS Bartoszyce 32 : 24 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - MKS Kusy Szczecin 24 : 20 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
11-12 19:00  Developres Bella Dolina Rzeszów - IŁ Capital Legionovia Legionowo więcej
PWSZ Tarnów - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
12 grudzień
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Torus Wybrzeże Gdańsk 26 : 29 więcej
13 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Rawlplug Sokół Łańcut 81 : 72 więcej
14 grudzień
koszykówka I liga mężczyzn
Dziki Warszawa - MKKS Żak Koszalin 76 : 60 więcej
HydroTruck Radom - Sensation Kotwica Kołobrzeg 82 : 68 więcej
Enea Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 62 : 68 więcej
WKK Wrocław - Decka Pelplin 69 : 82 więcej
AZS AGH Kraków - Polpharma Starogard Gd. 61 : 66 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polonia Warszawa 84 : 82 więcej
Polonia Bytom - TBS Śląsk II Wrocław 61 : 78 więcej
Turów Zgorzelec - Górnik Trans.eu Wałbrzych 66 : 84 więcej
15 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Trefl Sopot 79 : 71 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - GKS Tychy 51 : 76 więcej
16 grudzień
FEN 43: ENERGA Fight Night więcej
Kolędowanie z Portowcami więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 82 : 77 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
UNI Opole - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
17 grudzień
VII Ogólnopolski Gwiazdkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin 104 : 103 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 87 : 80 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 70 : 67 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 83 : 61 więcej
Dziki Warszawa - HydroTruck Radom 79 : 66 więcej
MKKS Żak Koszalin - Polonia Warszawa 84 : 85 więcej
Polpharma Starogard Gd. - AZS UMCS Start II Lublin 103 : 73 więcej
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 99 : 80 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 75 : 83 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Ogniwo Szczecin - KS Księżak Łowicz 68 : 97 więcej
AZS UMK Toruń - SMS PZKosz Władysławowo 96 : 90 więcej
PTK Pabianice - ŁKS Youth Łódź 96 : 64 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - MKK Zgierz 71 : 75 więcej
ŁKS Łódź - TKM Włocławek 142 : 51 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 31 więcej
Galiczanka Lwów - Młyny Stoisław Koszalin 30 : 29 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 23 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP I Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 32k : 32 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - PGE KPR Gryfino 37 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - KU AZS UKW Bydgoszcz 31 : 29 więcej
MKS Handball Czersk - Czarni Olecko 39 : 17 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
18 grudzień
Szczecin Kids Futsal Cup więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń 96 : 106 więcej
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 80 : 82 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 : 68 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Enea Basket Poznań 74 : 58 więcej
Turów Zgorzelec - Weegree AZS Politechnika Opolska 88 : 92 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - Pyra Poznań 81 : 77 więcej
GAK Gdynia - KSK Noteć Inowrocław 71 : 100 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 95 : 65 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Perła Lublin 27 : 27k więcej
EKS Start Elbląg - MKS PR Urbis Gniezno 28 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - Pogoń Handball Szczecin 25 : 30 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 34 : 31 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 : 34 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Radomka Radom 3 : 0 więcej
19 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Pszczółka Start Lublin 82 : 60 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
19-12   PWSZ Tarnów - IŁ Capital Legionovia Legionowo więcej
Energa MKS Kalisz - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
20 grudzień
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - MMTS II Kwidzyn 27 : 31 więcej
21 grudzień
koszykówka I liga mężczyzn
Dziki Warszawa - Decka Pelplin 90 : 93 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - MKK Zgierz 84 : 83 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS Zagłębie Lubin 19 : 33 więcej
Galiczanka Lwów - KPR Gminy Kobierzyce 24 : 32 więcej
22 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 84 : 62 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Czarni Słupsk 59 : 86 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - ŁKS Youth Łódź 86 : 65 więcej
23 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 81 : 83 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 80 : 83 więcej
23-12 20:00  Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 100 : 85 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - Galiczanka Lwów 26 : 33 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - Energa MKS Kalisz 0 : 3 więcej
26 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 68 więcej
28 grudzień
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
28-12   BKS Bostik Bielsko-Biała - IŁ Capital Legionovia Legionowo więcej
29 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 92 : 91 więcej
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 93 : 79 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
PWSZ Tarnów - UNI Opole 3 : 0 więcej
30 grudzień
Charytatywny Turniej Mistrzostw Świata 'Dla Adelki' więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 88 : 92 więcej
Czarni Słupsk - GTK Gliwice 49 : 60 więcej
PGE Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut 96 : 63 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 88 : 73 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka ręczna/ligi kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Mateusz Piotrowski grac »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Kasta II Szczecin poszu »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
4 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
1 » KS Mustang-Saturn Mieln »
1 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
1 » Czarni II Szczecin-Ehrl »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Zefir Wyszewo-GKS Manow »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Kiero1244 seriea1
YamahaGo
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143364
• newsów: 77003
• użytkowników: 80319
• komentarzy: 1151717
• zdjęć: 862035
• relacji: 40143
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies