ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 grudzień 2022
pokaż:
17 grudzień
VII Ogólnopolski Gwiazdkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin 104 : 103 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 87 : 80 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 70 : 67 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 99 : 80 więcej
Polpharma Starogard Gd. - AZS UMCS Start II Lublin 103 : 73 więcej
Dziki Warszawa - HydroTruck Radom 79 : 66 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 75 : 83 więcej
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 83 : 61 więcej
MKKS Żak Koszalin - Polonia Warszawa 84 : 85 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - SMS PZKosz Władysławowo 96 : 90 więcej
PTK Pabianice - ŁKS Youth Łódź 96 : 64 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - MKK Zgierz 71 : 75 więcej
ŁKS Łódź - TKM Włocławek 142 : 51 więcej
Ogniwo Szczecin - KS Księżak Łowicz 68 : 97 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 23 : 31 więcej
Galiczanka Lwów - Młyny Stoisław Koszalin 30 : 29 więcej
KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP I Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 32k : 32 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - PGE KPR Gryfino 37 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - KU AZS UKW Bydgoszcz 31 : 29 więcej
MKS Handball Czersk - Czarni Olecko 39 : 17 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka ręczna/ligi kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Mateusz Piotrowski grac »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Kasta II Szczecin poszu »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
4 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Czarni II Szczecin-Ehrl »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Zefir Wyszewo-GKS Manow »
1 » SALOS Szczecin JS-Okręt »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
1 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kempes7 YamahaGo
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143364
• newsów: 77003
• użytkowników: 80319
• komentarzy: 1151717
• zdjęć: 862035
• relacji: 40143
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies