ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2022
pokaż:
02 listopad
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 66 : 77 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy 56 : 64 więcej
Dziki Warszawa - Polonia Warszawa 76 : 58 więcej
HydroTruck Radom - Weegree AZS Politechnika Opolska 72 : 68 więcej
Enea Basket Poznań - AZS UMCS Start II Lublin 109 : 51 więcej
Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 84 : 86 więcej
Polonia Bytom - Górnik Trans.eu Wałbrzych 65 : 85 więcej
WKK Wrocław - AZS AGH Kraków 89 : 69 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec 92 : 57 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Pyra Poznań - MKK Zgierz 82 : 78 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Trefl II Sopot 75 : 55 więcej
ŁKS Łódź - PTK Pabianice 98 : 76 więcej
AMW Asseco Arka II Gdynia - GAK Gdynia 83 : 66 więcej
AZS UMK Toruń - Sklep Polski MKK Gniezno 88 : 82 więcej
KS Księżak Łowicz - ŁKS Youth Łódź 83 : 72 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Odra Chojna 1 : 6 więcej
03 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 100 : 76 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - KSK Noteć Inowrocław 65 : 110 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Bizon Cerkwica 5 : 2 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - UNI Opole 1 : 3 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
Energa MKS Kalisz - PWSZ Tarnów 2 : 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
04 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Zastal Zielona Góra 73 : 91 więcej
Pszczółka Start Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut 74 : 83 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 96 : 103 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 więcej
KKS Kalisz - Polonia Warszawa 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Chemik Bydgoszcz 10 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 6 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
MKP Szczecinek - Chemik Police 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 3 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26 : 22 więcej
05 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 75 : 82 więcej
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 81 : 68 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - WKK Wrocław 96 : 79 więcej
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg 73 : 82 więcej
MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 86 : 88 więcej
Turów Zgorzelec - Dziki Warszawa 69 : 91 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 78 : 57 więcej
MKK Zgierz - SMS PZKosz Władysławowo 78 : 75 więcej
ŁKS Youth Łódź - TKM Włocławek 81 : 70 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Pyra Poznań 94 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Wisła Płock 7 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 : 4 więcej
Piast Gliwice - Warta Poznań 0 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 3 : 0 więcej
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 3 : 4 więcej
Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin 1 : 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Wisła Puławy 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
Ina Goleniów - Mewa Resko 9 : 0 więcej
Polonia Płoty - Astra Ustronie Morskie 2 : 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Orzeł Łożnica 1 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Odra Chojna - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Czcibor Cedynia 8 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 6 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 3 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Orzeł Grzędzice 3 : 0 więcej
Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 1 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Banie 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - GKS Manowo 0 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 1 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 2 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Wrzos Wrześnica 12 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Sokół Suliszewo - Lech Czaplinek 1 : 7 więcej
Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Unia Dolice - Drawa Drawsko Pom. 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Łubowo 4 : 0 więcej
Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Bierzwnik 5 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 2 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 3 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Unia Janikowo - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz 1 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Wieża Postomino - Gavia Choszczno 7 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 1 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Hanza Goleniów 1 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Resko Karcino 8 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 2 : 2 więcej
Vineta II Wolin - Bizon Cerkwica 9 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Wicher Brojce 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Ikar Krosino 0 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Sparta Węgorzyno 1 : 1 więcej
Redłovia Redło - Jastrząb Łosośnica 2 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Radowia Radowo Małe 0 : 0 więcej
Dąb Dębice - Spójnia Świdwin 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Piast Kolin - Znicz Niedźwiedź 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 2 : 7 więcej
Orzeł Pęzino - Sęp Brzesko 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Unia Swochowo 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Wicher Steklno 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Pomień - Calisia II/Grom Giżyno 12 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Wicher Mierzym 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Wspólni Różewo 0 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Błękitni Ostrowice 7 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 2 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Pogoń Wierzchowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Dąb Dębno JS - Żaki Szczecin 1 : 16 więcej
Błękitni Stargard JS - Kotwica Kołobrzeg JS 11 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Medyk Konin - KS AZS UJ Kraków 3 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Sportis KKP Bydgoszcz 0 : 1 więcej
Hydrotruck Radom - AP Orlen Gdańsk 2 : 5 więcej
Pogoń Tczew - Górnik Łęczna 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Polonia Warszawa 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Korona SA Kielce 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Escola Varsovia 1 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 2 : 5 więcej
Wisła Kraków SA - Miedź Legnica 5 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia SSA Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłebie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 4 : 6 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Górnik Zabrze 2 : 3 więcej
Chrobry Głogów U17 - Rekord Bielsko-Biała 0 : 1 więcej
Odra Opole - KKS Lech Poznań 0 : 0 więcej
Warta Poznań SA - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 6 : 2 więcej
KA4 resPect Krobia - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Prawobrzeże Szczecin - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - TKKF Strażak Koszalin 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 5 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 1 : 2 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Iskra Białogard 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Perła Gmina Dygowo 3 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 7 więcej
Sparta Gryfice - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 4 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 : 2 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 0 : 4 więcej
Pamet Świdwin - Pomorzanin Sławoborze 3 : 6 więcej
Drawa Drawsko - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 7 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Promień Mosty 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Iskierka II Szczecin 5 : 1 więcej
Victoria 95 Przecław - Kasta II Szczecin-Majowe 3 : 2 więcej
Pionier Szczecin - KP II Przecław 2 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
AZS UG Gdańsk - TAF Toruń 2 : 2 więcej
Futsal Świecie - We-Met Futsal Club Kamienica 4 : 7 więcej
Futbalo Białystok - Team Lębork 6 : 2 więcej
Bonito Helios Białystok - LZS Bojano 5 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 24 : 32 więcej
Azoty Puławy - Grupa Azoty Unia Tarnów 31k : 31 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Górnik Zabrze 25 : 24 więcej
Łomża Industria Kielce - Chrobry Głogów 41 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - Kospel Gwardia Koszalin 31 : 25 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Tytani Wejherowo 32 : 36 więcej
PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 40 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - Wybrzeże II Gdańsk 31 : 23 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS Fahrenheit Gdańsk 37 : 15 więcej
MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 27 : 27 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Pogoń Handball Szczecin 40 : 40 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Szczypiorniak II Olsztyn 45 : 25 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KS Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów 21 : 34 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław 3 : 2 więcej
06 listopad
Bieg Niepodległości Dębno 2022 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 79 : 70 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Spójnia Stargard 97 : 95 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Basket Poznań 87 : 81 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polonia Bytom 87 : 79 więcej
Polpharma Starogard Gd. - TBS Śląsk II Wrocław 84 : 74 więcej
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 74 : 80 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - Ogniwo Szczecin 71 : 84 więcej
GAK Gdynia - ŁKS Łódź 45 : 116 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - AMW Asseco Arka II Gdynia 76 : 71 więcej
KS Księżak Łowicz - PTK Pabianice 93 : 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Korona Kielce 3 : 2 więcej
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
Widzew Łódź - Radomiak Radom 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Hutnik Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Prawobrzeże Świnoujście 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Rurzyca Nawodna 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Zawisza Grzmiąca 1 : 2 więcej
KS Sieciemin - Sława Sławno 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 6 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Jantar II Dziwnów 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mechanik Warnice - Dęby Rogowo 0 : 0 więcej
Sparta Skalin - Sokół Pyrzyce 0 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Gwiazda Żalęcino 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo 0 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Chemik II Police 0 : 5 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Polonia Giżyn 4 : 0 więcej
Witniczanka Witnica - Kłos Kamienny Jaz 3 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Stal Lipiany 2 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 14 więcej
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czarni Marianowo - Ina Recz 1 : 3 więcej
Świt Barnimie - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
Korona Raduń - Klon Krzęcin 4 : 1 więcej
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 2 : 8 więcej
Iskra Lutówko - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Skrzydlaci Będargowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Passat Bukowo Morskie - KS Skibno 0 : 2 więcej
Fala Gąski - Arkadia Malechowo 2 : 7 więcej
Gryf Dobrowo - Błękitni Stary Jarosław 4 : 4 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 6 więcej
Darłovia II Darłowo - Saturn Mielno 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Grom Szwecja 0 : 0 więcej
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin JS 1 : 13 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 : 4 więcej
Arkonia Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Orlen Gdańsk UKS - Jaguar Gdańsk 5 : 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Górnicza Konin - UKS Victoria SP2 Sianów 1 : 1 więcej
KKP II Bydgoszcz - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 3 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Gwardia Koszalin - Żaki Szczecin 3 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Arkonia Szczecin JM 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Football Arena Szczecin - Błękitni II Stargard 1 : 6 więcej
Bałtyk II Koszalin - Arkonia II Szczecin 5 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Czarni II Szczecin 14 : 1 więcej
FASE Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - Derby Karścino 11 : 0 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Syrena-Grot Rymań 5 : 0 więcej
KS Mustang - Wicher Rąbino 2 : 3 więcej
Chrobry Drzonowo - Grot Gorawino 4 : 0 więcej
Darpol Barzowice - GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Futsal Powiat Pilski 9 : 3 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futsal Szczecin 5 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 21 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - SMS ZPRP I Kwidzyn 34 : 35 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Czarni Olecko - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 43 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MKS Brodnica - UKS PCM Kościerzyna 30 : 31 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Słupia Słupsk - SPR GKS Żukowo 21k : 21 więcej
07 listopad
koszykówka I liga mężczyzn
Polonia Warszawa - HydroTruck Radom 72 : 79 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 więcej
08 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - GTK Gliwice 68 : 73 więcej
09 listopad
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard JS - Akademia MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin JS 2 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Sandra Spa Pogoń Szczecin 27 : 22 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SMS ZPRP II Płock - MTS Kwidzyn 23 : 24 więcej
siatkówka Superpuchar Kobiet w Siatkówce
Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów 2 : 3 więcej
10 listopad
koszykówka I liga mężczyzn
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 68 : 72 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Ogniwo Szczecin - GAK Gdynia 76 : 74 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Iskra Banie 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin U17 - Chrobry Głogów U17 2 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Zagłebie Sosnowiec 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - Jaguar Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Błękitni II Stargard - Arkonia II Szczecin 0 : 0 więcej
11 listopad
XXXIV Goleniowska Mila Niepodległości więcej
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - Turów Zgorzelec 89 : 72 więcej
AZS AGH Kraków - AZS UMCS Start II Lublin 78 : 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
Warta Poznań - Stal Mielec 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - KKS Kalisz 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Unia Janikowo 4 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gavia Choszczno - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona SA Kielce - Pogoń Szczecin 2 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 3 : 4 więcej
Escola Varsovia - Wisła Kraków SA 1 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - KKS Lech Poznań 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chemik Bydgoszcz - Odra Opole 1 : 4 więcej
Rekord Bielsko-Biała - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
12 listopad
KSW 76 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Enea Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 93 : 67 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 94 : 101 więcej
Polonia Warszawa - Polonia Bytom 85 : 75 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Pyra Poznań - ŁKS Youth Łódź 88 : 76 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - KSK Noteć Inowrocław 76 : 71 więcej
Ogniwo Szczecin - MKK Zgierz 72 : 76 więcej
PTK Pabianice - GAK Gdynia 78 : 52 więcej
ŁKS Łódź - Sklep Polski MKK Gniezno 94 : 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Widzew Łódź 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 0 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Śląsk II Wrocław 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - GKS 1962 Jastrzębie 4 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 1 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Myślino 4 : 3 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 3 : 5 więcej
Iskra Golczewo - Ina Goleniów 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 4 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Łabędź Widuchowa 5 : 1 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrześnica 6 : 0 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 0 : 3 więcej
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 3 : 1 więcej
GKS Manowo - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 0 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - KS Sieciemin 2 : 2 więcej
MKS Sokół Karlino - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 6 więcej
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 1 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Unia Dolice 0 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Kłos Pełczyce 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 więcej
Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3 : 4 więcej
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Swarzędz 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wieża Postomino 3 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 0 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 2 : 0 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 6 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo 3 : 1 więcej
Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 4 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 4 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 8 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 2 : 0 więcej
Jantar II Dziwnów - Vineta II Wolin 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sokół Pyrzyce - Piast Kolin 1 : 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 0 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Czarni Szczecin - Chemik II Police 1 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Sztorm Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Stal Lipiany - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Świt Barnimie 6 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Błękitni Pomierzyn 4 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo 2 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Fala Gąski 9 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Darłovia II Darłowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Santos Kłębowiec 0 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 5 : 2 więcej
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
12-11 11:00  Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Orlen Gdańsk - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze S.A. 0 : 2 więcej
Miedź Legnica - Legia Warszawa S.A. 2 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia SSA - Zagłębie Lubin 1 : 4 więcej
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 4 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP - Pogoń II Szczecin 9 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - MKP Szczecinek 1 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Football Arena Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - FASE Szczecin 8 : 1 więcej
Iskierka II Szczecin - Świt II Szczecin 3 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Wieża II Postomino 5 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 5 : 2 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Sambor Tczew - Arka Gdynia 26 : 29 więcej
Jutrzenka Płock - UKS PCM Kościerzyna 29 : 34 więcej
AZS Poznań - SPR Pogoń Szczecin 27 : 27k więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 1 więcej
Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
Volley Wrocław - BKS Bostik Bielsko-Biała 2 : 3 więcej
13 listopad
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 90 : 97 więcej
Dziki Warszawa - GKS Tychy 90 : 83 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 76 : 74 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AMW Asseco Arka II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn 0 : 4 więcej
Polonia Warszawa - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Ehrle Dobra 2 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
KP Przecław - Mierzynianka Mierzyn 1 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 1 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Fala Międzyzdroje 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 5 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 3 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Małkocin 7 : 1 więcej
Sparta Skalin - Wicher Reptowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Karsko 2 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 8 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Zieloni Zielin 3 : 2 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 : 4 więcej
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 3 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Witniczanka Witnica 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Sokół Granowo 6 : 3 więcej
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 : 1 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Pomorzanin Zamęcin 10 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 1 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Lutówko 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Passat Bukowo Morskie 0 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 8 : 2 więcej
KS Skibno - Strong Zielenica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - KS Dzikowo 2 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 0 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 6 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg JS - Gwardia Koszalin JS 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Dąb Dębno JS 6 : 1 więcej
Flota Świnoujście JS - Arkonia Szczecin 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Orlen Gdańsk UKS 2 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 7 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 3 : 1 więcej
FASE Szczecin - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
Arkonia Szczecin JM - SALOS Szczecin JM 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 4 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Bałtyk II Koszalin 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Pionier Szczecin 2 : 2 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Victoria 95 Przecław 4 : 0 więcej
KP II Przecław - Rybak Trzebież 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Chrobry Drzonowo 1 : 2 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - KS Mustang 1 : 3 więcej
Grot Gorawino - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Team Lębork - Bonito Helios Białystok 2 : 2 więcej
Futsal Powiat Pilski - AZS UG Gdańsk 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 3 : 6 więcej
LZS Bojano - KS Gniezno 9 : 4 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń 7 : 1 więcej
14 listopad
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
15 listopad
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Łomża Industria Kielce - Azoty Puławy 39 : 24 więcej
16 listopad
koszykówka I liga mężczyzn
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 86 : 70 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 70 : 59 więcej
GKS Tychy - HydroTruck Radom 98 : 96 więcej
Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 91 : 65 więcej
MKKS Żak Koszalin - AZS UMCS Start II Lublin 114 : 72 więcej
Polonia Warszawa - Enea Basket Poznań 69 : 59 więcej
Turów Zgorzelec - Polonia Bytom 97 : 80 więcej
Decka Pelplin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 74 : 77 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - KS Księżak Łowicz 59 : 92 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Świt Szczecin - SALOS Szczecin JM 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Błękitni II Stargard - Football Arena Szczecin 8 : 1 więcej
17 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 74 : 84 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Polpharma Starogard Gd. - Dziki Warszawa 91 : 71 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Cracovia SSA Kraków 5 : 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP I Kwidzyn - Sokół Kościerzyna 26 : 34 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Grot Budowlani Łódź 2 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
18 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Czarni Słupsk 88 : 77 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin 91 : 84 więcej
GTK Gliwice - Zastal Zielona Góra 88 : 94 więcej
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 88 : 61 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 93 : 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 10 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 36 : 21 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
19 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 84 : 72 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
TBS Śląsk II Wrocław - MKKS Żak Koszalin 88 : 68 więcej
AZS UMCS Start II Lublin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 62 : 114 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 85 : 59 więcej
Polonia Bytom - GKS Tychy 81 : 71 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka II Gdynia 62 : 56 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Ogniwo Szczecin 89 : 52 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - PTK Pabianice 74 : 68 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - ŁKS Łódź 79 : 74 więcej
MKK Zgierz - AZS UMK Toruń 68 : 84 więcej
ŁKS Youth Łódź - SMS PZKosz Władysławowo 80 : 86 więcej
KS Księżak Łowicz - GAK Gdynia 95 : 83 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 8 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 2 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
19-11 12:00  Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin więcej
19-11 13:00  Odra Chojna - Rurzyca Nawodna więcej
19-11 14:00  Mierzynianka Mierzyn - Czcibor Cedynia więcej
19-11 11:00  Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
19-11 11:00  Ehrle Dobra - Ogniwo Babinek więcej
Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 5 : 4 więcej
19-11 14:00  Iskra Banie - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
19-11 12:00  Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno więcej
19-11 13:00  Iskra Białogard - Zawisza Grzmiąca więcej
19-11 14:00  Głaz Tychowo - Sława Sławno więcej
19-11 14:00  Zefir Wyszewo - GKS Manowo więcej
19-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino więcej
Darłovia Darłowo - Gryf Polanów 7 : 1 więcej
19-11 13:00  Wrzos Wrześnica - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
19-11 14:00  Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek więcej
Unia Dolice - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Łubowo 3 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik 1 : 0 więcej
19-11 14:00  Pogoń Barlinek - Korona Człopa więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 2 więcej
19-11 13:00  KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin więcej
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew 4 : 0 więcej
Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Stolem Gniewino 4 : 0 więcej
19-11 12:00  Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
19-11 13:00  Biali Sądów - Iskierka Szczecin więcej
19-11 12:30  Olimp Gościno - Mechanik Bobolice więcej
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Gavia Choszczno 5 : 0 więcej
19-11 13:00  Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin więcej
19-11 13:00  Rasel Dygowo - Chemik Police więcej
19-11 12:00  Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 3 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 4 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Resko Karcino 2 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Jantar II Dziwnów 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
19-11 13:30  Mechanik Warnice - Gwiazda Żalęcino więcej
19-11 14:00  Sęp Brzesko - Kluczevia II Stargard więcej
19-11 14:00  Piast Kolin - Wicher Reptowo więcej
Orzeł Małkocin - Sokół Pyrzyce 0 : 4 więcej
19-11 13:00  Orzeł Pęzino - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A klasa gr. 4
19-11 14:00  Energetyk Gryfino - Chemik II Police więcej
19-11 11:00  Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno więcej
19-11 14:00  Vielgovia Szczecin - Unia Swochowo więcej
19-11 14:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Fiege Lubanowo więcej
19-11 14:00  Czarni Szczecin - GKS Kołbacz więcej
piła nożna A klasa gr. 5
19-11 13:00  Sekwoja Brwice - GKS Golenice więcej
19-11 14:00  Mieszko Mieszkowice - Kłos Kamienny Jaz więcej
Pomorzanin Cychry - Stal Lipiany 8 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Orkan Suchań 2 : 8 więcej
Czarni Marianowo - Skrzydlaci Będargowo 2 : 1 więcej
19-11 14:00  Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn więcej
Sokół Granowo - Klon Krzęcin 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
19-11 11:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo więcej
19-11 14:00  Fala Gąski - KS Skibno więcej
19-11 14:00  Saturn Mielno - Arkadia Malechowo więcej
19-11 14:00  Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Błękitni Ostrowice 2 : 3 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 3 : 1 więcej
19-11 14:00  Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
19-11 11:00  Dąb Dębno JS - Kotwica Kołobrzeg JS więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Medyk Konin 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 5 : 2 więcej
19-11 12:00  AP Orlen Gdańsk - Pogoń Tczew więcej
KS AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
19-11 12:00  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Korona SA Kielce 3 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 0 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - Escola Varsovia 1 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłebie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - KKS Lech Poznań 1 : 1 więcej
Warta Poznań SA - Chemik Bydgoszcz 6 : 0 więcej
Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 0 : 4 więcej
Chrobry Głogów U17 - Górnik Zabrze 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 0 : 3 więcej
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
19-11 11:00  Bałtyk Koszalin JM - Błękitni Stargard więcej
SALOS Szczecin JM - Żaki Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
MKP Szczecinek - Prawobrzeże Szczecin 7 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 2 : 1 więcej
19-11 14:00  Bałtyk II Koszalin - Pogoń Barlinek więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Team Lębork 8 : 1 więcej
AZS UG Gdańsk - LZS Bojano 2 : 0 więcej
TAF Toruń - Futsal Powiat Pilski 6 : 3 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Świecie 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin 30 : 30k więcej
Górnik Zabrze - Łomża Industria Kielce 24 : 40 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 35 : 29 więcej
Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn 24 : 24k więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - PGE KPR Gryfino 34 : 29 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - MKS Grudziądz 32 : 20 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Szczypiorniak II Olsztyn - MMTS II Kwidzyn 30 : 31 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Sambor Latocha Agropom Tczew 26 : 36 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 31 : 42 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS Handball Czersk 22 : 27 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MTS Kwidzyn - Bukowsko-Dopiewski KPR 29 : 38 więcej
UKS PCM Kościerzyna - AZS Poznań 26 : 27 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
SPR GKS Żukowo - MKS Kusy Szczecin 29 : 29k więcej
KS Tytani Wejherowo - MKS Słupia Słupsk 15 : 25 więcej
20 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 93 : 78 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Enea Basket Poznań - Turów Zgorzelec 93 : 74 więcej
AZS AGH Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 63 : 72 więcej
WKK Wrocław - Polonia Warszawa 76 : 66 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - Pyra Poznań 87 : 109 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
20-11 14:00  Łabędź Widuchowa - KP Przecław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
20-11 11:00  KS Sieciemin - MKS Sokół Karlino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
20-11 13:00  Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
20-11 13:00  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
20-11 13:00  Sparta Skalin - Dęby Rogowo więcej
piła nożna A klasa gr. 4
20-11 18:00  Sztorm Szczecin - Wicher Steklno więcej
20-11 13:00  Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A klasa gr. 5
20-11 13:00  Piast Karsko - Myśla Dargomyśl więcej
20-11 12:00  Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
20-11 13:00  Zieloni Zielin - Polonia Giżyn więcej
20-11 13:30  Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A klasa gr. 6
20-11 12:00  Iskra Pomień - Korona Raduń więcej
Błękitni Pomierzyn - Ina Recz 0 : 1 więcej
20-11 13:00  Iskra Lutówko - Calisia II/Grom Giżyno więcej
piła nożna A klasa gr. 7
20-11 14:00  Strong Zielenica - Mechanik II Iskra Kłanino więcej
20-11 11:00  Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna A klasa gr. 8
20-11 13:00  KS Dzikowo - Pogoń Wierzchowo więcej
20-11 11:00  Hubertus Biały Bór - Wspólni Różewo więcej
20-11 13:00  Sad Chwiram - Grom Szwecja więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście JS 0 : 8 więcej
20-11 14:00  Gwardia Koszalin JS - SALOS Szczecin JS więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Hydrotruck Radom 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Orlen Gdańsk UKS - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
Jaguar Gdańsk - Warta Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
20-11 11:00  Świt II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
20-11 14:00  Czarni II Szczecin - KP II Przecław więcej
piła nożna B klasa gr. 5
20-11 12:00  Wieża II Postomino - Chrobry Drzonowo więcej
20-11 14:00  KS Mustang - Jantar Motortech Siemyśl więcej
piła nożna I Liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - We-Met Futsal Club Kamienica 0 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 : 23 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk 32 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 25 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP I Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 37 : 34 więcej
USAR Kwidzyn - ITS Jeziorak Iława 32 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - Czarni Olecko 33 : 20 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 36 : 36 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SPR Pogoń Szczecin - SMS ZPRP II Płock 24 : 21 więcej
Arka Gdynia - Jutrzenka Płock 34 : 20 więcej
MKS Brodnica - Sambor Tczew 27 : 24 więcej
21 listopad
siatkówka Ekstraklasa kobiet
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz 0 : 3 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
22 listopad
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
23 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Trefl Sopot 83 : 99 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 87 : 71 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
OKS Center MD Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 4 : 6 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 3 : 2 więcej
24 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 73 : 81 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - Galiczanka Lwów 25 : 27 więcej
25 listopad
Gala 70-lecia Świtu Szczecin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 102 : 73 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Polonia Warszawa 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłębie Lubin - Chemik Bydgoszcz 8 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Drawa Drawsko Pomorskie - MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - Bonito Helios Białystok 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 22 : 35 więcej
Gwardia Opole - Energa MKS Kalisz 27 : 24 więcej
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 18 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - KPR Ruch Chorzów 28 : 20 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 26 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SMS ZPRP II Płock - UKS PCM Kościerzyna 26 : 32 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - UNI Opole 3 : 1 więcej
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
26 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 99 : 111 więcej
PGE Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 83 : 69 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS UMCS Start II Lublin 128 : 73 więcej
GKS Tychy - Enea Basket Poznań 102 : 94 więcej
MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 96 : 94 więcej
WKK Wrocław - Turów Zgorzelec 72 : 55 więcej
Decka Pelplin - HydroTruck Radom 76 : 81 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Pyra Poznań - KS Księżak Łowicz 71 : 66 więcej
Ogniwo Szczecin - ŁKS Youth Łódź 102 : 76 więcej
AZS UMK Toruń - KSK Noteć Inowrocław 68 : 72 więcej
ŁKS Łódź - Trefl II Sopot 111 : 55 więcej
GAK Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 84 : 94 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 8 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Calisia II/Grom Giżyno - Czarni Marianowo 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia 5 : 0 więcej
Korona SA Kielce - Miedź Legnica 2 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze S.A. 3 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - Cracovia SSA Kraków 5 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Legia Warszawa S.A. - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Chrobry Głogów U17 6 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - KKS Lech Poznań 0 : 6 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Arka Gdynia SSA 3 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Rekord Bielsko-Biała 5 : 1 więcej
Odra Opole - Pogoń Szczecin U17 0 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wspólni Różewo - Orzeł Wałcz 0 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Olimp Gościno 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 1 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gwardia Koszalin 1 : 5 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wieża Postomino 0 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 6 : 6 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
26-11 12:00  Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard więcej
Prawobrzeże Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - KS Gniezno 3 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiet
Pogoń Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 0 więcej
LFA Szczecin - KS SWD II WODZISŁAW ŚLĄSKI 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25 : 24 więcej
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 25 więcej
Łomża Industria Kielce - Grupa Azoty Unia Tarnów 40 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS PR Urbis Gniezno - MKS Perła Lublin 28k : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - USAR Kwidzyn 36 : 33 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Kospel Gwardia Koszalin 30 : 34 więcej
PGE KPR Gryfino - SMS ZPRP I Kwidzyn 42 : 40 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 23 : 26 więcej
ITS Jeziorak Iława - MKS Grudziądz 34 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 18 : 24 więcej
MKS Handball Czersk - Wybrzeże II Gdańsk 28 : 28 więcej
Czarni Olecko - AZS Fahrenheit Gdańsk 27 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - MKS Brodnica 29 : 29 więcej
AZS Poznań - Arka Gdynia 22 : 26 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - SPR Pogoń Szczecin 28 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - BKS Bostik Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
27 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa 76 : 103 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 79 : 82 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 87 : 65 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 69 : 85 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Polonia Bytom 97 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
PTK Pabianice - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 : 90 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - GKS Kołbacz 1 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno 4 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Ostrowice - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 4 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 5 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin JS - Vimobilia Będzino 1 : 2 więcej
Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 2 : 1 więcej
Odra Chojna - Hutnik Szczecin 3 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Chemik Police 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Biali Sądów 4 : 1 więcej
Piast Karsko - Iskierka Szczecin 2 : 12 więcej
Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście 4 : 9 więcej
Tanowia Tanowo - Dąb Dębno 1 : 4 więcej
SALOS Szczecin JS - Unia Dolice 5 : 3 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 5 więcej
piła nożna I Liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futbalo Białystok 2 : 9 więcej
Team Lębork - AZS UG Gdańsk 2 : 3 więcej
LZS Bojano - TAF Toruń 3 : 3 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Powiat Pilski 9 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orlen Wisła Płock 28 : 38 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 25 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KU AZS UKW Bydgoszcz - BSMS Bartoszyce 31 : 22 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - Pogoń Handball Szczecin 22 : 37 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
28 listopad
koszykówka I liga mężczyzn
Polonia Warszawa - AZS AGH Kraków 72 : 70 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - Radomka Radom 3 : 0 więcej
Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
29 listopad
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Ogniwo Szczecin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 64 : 108 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Błękitni Stargard JS 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS PR Urbis Gniezno 40 : 24 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 1 więcej
30 listopad
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 85 : 64 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - TKM Włocławek 98 : 61 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0 : 9 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
30-11 20:00  SMS ZPRP II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
solidny
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies