ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 sierpień 2018
pokaż:
26 sierpień
XI Ultramaraton Kolarski Bałtyk – Bieszczady Tour 1008km więcej
39. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 2 - 3 więcej
Legia Warszawa - Wisła Płock 1 - 4 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Elana Toruń - Górnik Łęczna 2 - 0 więcej
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4 - 0 więcej
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1 - 0 więcej
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2 - 1 więcej
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 2 więcej
Lech II Poznań - Sokół Kleczew 1 - 1 więcej
Jarota Jarocin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 6 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Jeziorak Szczecin 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
Piast Karsko - Czcibor Cedynia 1 - 2 więcej
Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
Ina Ińsko - Świt Barnimie 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 - 6 więcej
Arkadia Malechowo - Płomień Myślino 3 - 4 więcej
LZS Kowalewice - Resko Karcino 3 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Strong Zielenica 2 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 2 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Unia Stargard 5 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Saturn Szadzko 1 - 1 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Pęzino 1 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 więcej
Czarni 44 Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 1 - 3 więcej
Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 więcej
Korona Klępicz - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Gryf Objezierze 3 - 0 więcej
Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko 2 - 4 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 4 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 1 - 4 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Arka Gdynia - Warta Poznań 1 - 1 więcej
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gavia Choszczno - Prawobrzeże Szczecin 1 - 1 więcej
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 3 - 0 więcej
Stal Szczecin - Football Academy Szczecin 4 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - KS Sieciemin 0 - 3 więcej
Dolina Łętowska Łętowo - Jantar Korlino 0 - 1 więcej
KS Skibno - Gryf II Polanów 1 - 5 więcej
Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 4 - 5 więcej
Pogoń Noskowo - Darpol Barzowice 0 - 0 więcej
Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Mustang Korzystno 6 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Grot Gorawino 3 - 6 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Huragan Bierzwnica 3 - 1 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Jantar Siemyśl 0 - 4 więcej
Wicher Rąbino - Derby Karścino 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Grom Świelino 3 - 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Wierzchowo 0 - 5 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Błękitni Gonne Małe 3 - 6 więcej
Drzewiarz Krosino - SP Wilcze Laski 2 - 2 więcej
KS Gwda Wielka - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 1 - 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Grom Giżyno 7 - 0 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 0 - 1 więcej
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 2 - 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Sęp Brzesko poszukuje  »
3 » Orzeł poszukuje
3 » Mroczek: Będziemy infor »
3 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Hutnik się wzmacnia
2 » Jedność-Ikar szuka spar »
2 » Piąte miejsce Pliś, rek »
2 » Komunikat organizacyjny »
2 » Mroczek: Czas zmian nad »
1 » Merkury wycofuje się z  »
mecze:
27 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
17 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
4 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
4 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
4 » Futsal: Polska - Brazyl »
4 » Astra Ustronie Morskie- »
3 » Orzeł Łoźnica-Pomorzani »
3 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
3 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Wiktorka1
gości: 505
statystyki portalu
• drużyn: 2761
• imprez: 113590
• newsów: 71073
• użytkowników: 69694
• komentarzy: 1064184
• zdjęć: 761733
• relacji: 37576
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies