ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 sierpień 2018
pokaż:
18 sierpień
XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
Międzyzdroje Seaside Boxing Show X więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Arka Gdynia 1 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0 - 2 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3 - 0 więcej
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0 - 3 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5 - 0 więcej
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Wierzyca Pelplin 1 - 2 więcej
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 3 - 0 więcej
Sokół Kleczew - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 0 więcej
Radunia Stężyca - Chemik Bydgoszcz 4 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Olimp Gościno 2 - 1 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 więcej
Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno 3 - 4 więcej
Gryf Polanów - MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Karlino 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Ogniwo Babinek 2 - 2 więcej
Odra Chojna - Stal Szczecin 0 - 0 więcej
Iskra Golczewo - Flota Świnoujście 0 - 0 więcej
Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 1 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 - 3 więcej
Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Jedność-Ikar Krosino 2 - 5 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 więcej
Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice 0 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 3 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin 5 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 5 - 0 więcej
KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 - 4 więcej
Dąb Dębice - Polonia Płoty 3 - 1 więcej
Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 2 - 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Unia Dolice - Orkan Suchań 2 - 2 więcej
Drawa Drawno - Ina Ińsko 8 - 2 więcej
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 - 4 więcej
Świt Barnimie - KS Piast Karsko 1 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 3 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 1 - 7 więcej
Strong Zielenica - Victoria Sianów 3 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 - 3 więcej
Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno 5 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Wiarus Żółtnica 2 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 2 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 6 - 1 więcej
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 1 - 6 więcej
Redłovia Redło - Sokół Suliszewo 0 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Motor Lublin 2 - 1 więcej
Wisła Kraków - Elana Toruń 1 - 0 więcej
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 3 - 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
Lech Poznań - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
FASE Szczecin - Wda Świecie 17 - 0 więcej
Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Barlinecka Akademia Futbolu - FASE II Szczecin 0 - 5 więcej
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 0 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna 0 - 7 więcej
UKS SMS Łódź - AZS Wrocław 4 - 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec 3 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - AZS UJ Kraków 3 - 3 więcej
GKS Katowice - AZS PWSZ Wałbrzych 1 - 2 więcej
Polonia Poznań - Medyk Konin 0 - 11 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
SALOS Szczecin - Orzeł Pęzino 6 - 4 więcej
piła nożna Sparingi
Iuventa Michalovce - SPR Pogoń Szczecin 30 - 33 więcej
HC Gomel - SPR Pogoń Szczecin 29 - 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/II liga: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Pary barażowe B-klasy
4 » Wesołych Świąt
1 » Pogoń bez zakazu
mecze:
34 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
32 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
23 » Piast Chociwel-Flota Św »
21 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
19 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
17 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
15 » Hutnik Szczecin-Błękitn »
15 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 413
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115051
• newsów: 71502
• użytkowników: 69836
• komentarzy: 1069623
• zdjęć: 768860
• relacji: 37802
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies