ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 sierpień 2018
dodaj sparing
pokaż:
18 sierpień
XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Wisła Płock - Arka Gdynia więcej
20:30  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna II liga
12:00  Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna więcej
16:00  Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola więcej
17:00  Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik więcej
17:00  Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków więcej
17:00  Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice więcej
18:00  Radomiak Radom - Olimpia Elbląg więcej
18:00  Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz więcej
19:10  Widzew Łódź - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Sokół Kleczew - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
  Wda Świecie - Wierzyca Pelplin więcej
  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
  Radunia Stężyca - Chemik Bydgoszcz więcej
  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
  KP Starogard Gdański - Lech II Poznań więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Chemik Police - Olimp Gościno więcej
  Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Ina Goleniów - Hutnik Szczecin więcej
  Morzycko Moryń - Sokół Karlino więcej
  Gryf Polanów - MKP Szczecinek więcej
  GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
16:00  Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
18-08 17:00  Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno 0 0 0
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
12:00  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz więcej
12:00  Światowid 63 Łobez - Ogniwo Babinek więcej
16:00  Odra Chojna - Stal Szczecin więcej
16:00  Iskra Golczewo - Flota Świnoujście więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Biali Sądów więcej
17:00  Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany więcej
18:00  Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
17:00  Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Saturn Mielno więcej
17:00  Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Sława Sławno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płn
  KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo więcej
  Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów więcej
  Mewa Resko - Arkonia Szczecin więcej
  Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica więcej
13:00  Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice więcej
17:00  Dąb Dębice - Polonia Płoty więcej
18:00  Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Energetyk Gryfino - Błękit Pniewo więcej
  Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin więcej
  Polonia Giżyn - SCRS Pogoń Barlinek więcej
11:00  Unia Dolice - Orkan Suchań więcej
15:00  Drawa Drawno - Ina Ińsko więcej
17:00  Stal Lipiany - Kłos Pełczyce więcej
17:00  Świt Barnimie - Piast Karsko więcej
18:00  Sęp Brzesko - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. płn
11:00  Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo więcej
17:00  Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino więcej
17:00  Strong Zielenica - Victoria Sianów więcej
17:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
17:00  Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno więcej
18:00  Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. płd
17:00  Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Głaz Tychowo - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór więcej
17:00  Sad Chwiram - Mechanik Turowo więcej
17:00  Redłovia Redło - Sokół Suliszewo więcej
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  Korona Kielce - Arka Gdynia więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
12:00  Lech Poznań - Motor Lublin więcej
12:00  Wisła Kraków - Elana Toruń więcej
14:00  GKS Bełchatów - Ruch Chorzów więcej
17:00  FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia więcej
  Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki więcej
  Lech Poznań - FASE Szczecin więcej
  Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
  FASE Szczecin - Wda Świecie więcej
  Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Lech Poznań - Football Academy Szczecin więcej
  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  Orzeł 2010 Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  SALOS Szczecin - Chemik Police więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
  Barlinecka Akademia Futbolu - FASE II Szczecin więcej
  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Vineta Wolin - Energetyk Gryfino więcej
  Gavia Choszczno - Świt Szczecin więcej
  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Polonia Poznań - Medyk Konin więcej
  Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - AZS UJ Kraków więcej
  GKS Katowice - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
11:00  Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna więcej
11:00  UKS SMS Łódź - AZS Wrocław więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Listkowski w Rakowie
4 » Sparingi Szczecińskiej  »
3 » Saturn wraca do okręgów »
2 » Maciej Więcek nowym zaw »
2 » Stasiak wraca do Floty
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
1 » Mateusz Kuś w WB
1 » Prawucki na rok w Zero- »
1 »
1 » Nowy napastnik w Błękit »
mecze:
76 » Morzycko Moryń-Sparta W »
48 » Rasel Dygowo-Intermarch »
29 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
22 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
22 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
16 » Błękitni Stargard-MKS K »
16 » Hutnik Szczecin-Chemik  »
12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Oli »
11 » Spójnia Świdwin-Astra U »
11 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
maggi
gości: 804
statystyki portalu
• drużyn: 2739
• imprez: 109248
• newsów: 69571
• użytkowników: 67685
• komentarzy: 1048466
• zdjęć: 743985
• relacji: 36740
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies