ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 sierpień 2018
pokaż:
25 sierpień
XI Ultramaraton Kolarski Bałtyk – Bieszczady Tour 1008km więcej
Turniej Mistrzów Pomorskiej Ligi Oldbojów więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 - 3 więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3 - 0 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3 - 0 więcej
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2 - 0 więcej
Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Wda Świecie 2 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 - 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 1 - 3 więcej
Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
Górnik Konin - Radunia Stężyca 1 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 4 - 2 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 2 - 0 więcej
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 1 - 0 więcej
Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście 1 - 3 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Golczewo 1 - 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 - 0 więcej
Piast Chociwel - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Sława Sławno 1 - 3 więcej
Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 więcej
Wieża Postomino - Korona Człopa 4 - 1 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Darłovia Darłowo 3 - 3 więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 6 - 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek 2 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 5 - 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice 2 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje 3 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 1 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 2 - 3 więcej
Polonia Płoty - Wicher Brojce 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Błękit Pniewo - Unia Dolice 1 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 0 - 5 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 5 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - SCRS Pogoń Barlinek 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Zefir Wyszewo - Wrzos Wrzosowo 3 - 3 więcej
Bajgiel Będzino - Fala ABFrost Gąski 3 - 1 więcej
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Wiarus Żółtnica 3 - 1 więcej
Santos Kłębowiec - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Redłovia Redło 7 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 2 więcej
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 4 - 3 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Promień Mosty 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 3 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 1 - 1 więcej
WODR Barzkowice - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 - 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 - 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 5 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 3 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo 0 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 5 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa 2 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Piast Kolin - Sokół Sokoliniec 4 - 1 więcej
Remor Recz - Iskra Pomień 2 - 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 7 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 1 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Korona Kielce 3 - 5 więcej
Elana Toruń - Śląsk Wrocław 1 - 5 więcej
Motor Lublin - Wisła Kraków 0 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2 - 1 więcej
Jagiellonia Białystok - FCB Escola Varsovia 2 - 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Wda Świecie - Arka Gdynia 0 - 4 więcej
Lechia Gdańsk - Football Academy Szczecin 6 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 0 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Unia Dolice 2 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino 4 - 0 więcej
Barlinecka Akademia Futbolu - Chemik Police 0 - 10 więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 5 - 1 więcej
Błękitni Stargard - FASE II Szczecin 0 - 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS Wrocław - GKS Katowice 0 - 0 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 5 - 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Polonia Poznań 5 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 0 - 7 więcej
Mitech Żywiec - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 0 więcej
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 4 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Sparingpartner poszukiw »
4 » Jedność poszukuje zawod »
3 » Polakowski odchodzi z G »
2 » Przygotowania Odry
2 » Towarzyskie derby
1 » Kartkowicze A klasy (gr »
1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
1 » Niesamowity Lisek!
1 » Mateusz Kostka zagra w  »
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
mecze:
28 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
14 » Sokół Granowo-Błękitni  »
7 » Sarmata Dobra-Radowia R »
7 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
7 » Prawobrzeże Świnoujście »
5 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
4 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Sęp Brzesko-Iskra Lutów »
4 » Orzeł Bierzwnik-Świt Ba »
4 » Piast Kolin-Wicher Prze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 544
statystyki portalu
• drużyn: 2784
• imprez: 117043
• newsów: 72005
• użytkowników: 70033
• komentarzy: 1078223
• zdjęć: 777257
• relacji: 38007
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies