ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 sierpień 2018
dodaj sparing
pokaż:
25 sierpień
XI Ultramaraton Kolarski Bałtyk – Bieszczady Tour 1008km więcej
Turniej Mistrzów Pomorskiej Ligi Oldbojów więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
20:30  Wisła Kraków - Górnik Zabrze więcej
piłka nożna II liga
  Elana Toruń - Górnik Łęczna więcej
  Widzew Łódź - Resovia Rzeszów więcej
  Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik więcej
  Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola więcej
  Radomiak Radom - Znicz Pruszków więcej
  Skra Częstochowa - Rozwój Katowice więcej
  Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg więcej
  GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański więcej
  Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia więcej
  Świt Szczecin - Wda Świecie więcej
  Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Górnik Konin - Radunia Stężyca więcej
  Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno więcej
  Lech II Poznań - Sokół Kleczew więcej
  Jarota Jarocin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Polanów więcej
  Sokół Karlino - Rasel Dygowo więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów więcej
  Chemik Police - Vineta Wolin więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
11:00  Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce więcej
13:00  Zorza Dobrzany - Dąb Dębno więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Iskra Golczewo więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Odra Chojna więcej
17:00  Piast Chociwel - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje więcej
  Polonia Płoty - Wicher Brojce więcej
  Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice więcej
  Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard więcej
  Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów więcej
  KP Przecław - OKS Center MD Goleniów więcej
17:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Kłos Pełczyce - SCRS Pogoń Barlinek więcej
  Klon Krzęcin - Polonia Giżyn więcej
  Zieloni Zielin - Sęp Brzesko więcej
  Ina Ińsko - Świt Barnimie więcej
  Orkan Suchań - Drawa Drawno więcej
  Błękit Pniewo - Unia Dolice więcej
  Stal Lipiany - Energetyk Gryfino więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Prusinowo - Jastrząb Łosośnica więcej
  Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo więcej
  Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe więcej
  Zalew Stepnica - Promień Mosty więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Zorza Tychowo - Czarni Marianowo więcej
  WODR Barzkowice - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo więcej
  Orzeł Małkocin - Unia Stargard więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Czarni 44 Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska więcej
  Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo więcej
  Chemik II Police - Aquila Szczecin więcej
  Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo więcej
17:00  Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole więcej
  Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa więcej
  Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Korona Klępicz - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna więcej
  Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Remor Recz - Iskra Pomień więcej
  Iskra Warszyn - Gryf Objezierze więcej
  Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko więcej
  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo więcej
15:00  Piast Kolin - Sokół Sokoliniec więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Błyskawica Kluki - Wicher Przelewice więcej
  Unia Swochowo - Bryza Reńsko więcej
  Mechanik Warnice - GKS Golenice więcej
  Santos Sarbinowo - Pomorzanin Cychry więcej
  Goplana Żabów - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  Myśla Dargomyśl - Czarni Czerników więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  SALOS Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin więcej
  Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin więcej
  Chemik Police - Świt Szczecin więcej
  Błękitni Stargard - FASE Szczecin więcej
  Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
  Arka Gdynia - GKS Bełchatów więcej
  Jagiellonia Białystok - FCB Escola Varsovia więcej
  Motor Lublin - Wisła Kraków więcej
12:00  Legia Warszawa - Ruch Chorzów więcej
12:00  Cracovia Kraków - Korona Kielce więcej
12:00  Elana Toruń - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  Błękitni Wronki - Lech Poznań więcej
  CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Mewa Resko - Światowid 63 Łobez więcej
  Hanza Goleniów - Unia Dolice więcej
  SCRS Barlinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  SALOS II Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Medyk Konin - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Polonia Poznań więcej
  Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź więcej
  Mitech Żywiec - AZS PSW Biała Podlaska więcej
11:00  AZS Wrocław - GKS Katowice więcej
16:00  Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Listkowski w Rakowie
4 » Sparingi Szczecińskiej  »
3 » Saturn wraca do okręgów »
2 » Maciej Więcek nowym zaw »
2 » Stasiak wraca do Floty
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
1 » Mateusz Kuś w WB
1 » Prawucki na rok w Zero- »
1 »
1 » Nowy napastnik w Błękit »
mecze:
76 » Morzycko Moryń-Sparta W »
48 » Rasel Dygowo-Intermarch »
29 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
22 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
22 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
16 » Błękitni Stargard-MKS K »
16 » Hutnik Szczecin-Chemik  »
12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Oli »
11 » Spójnia Świdwin-Astra U »
11 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
maggi
gości: 804
statystyki portalu
• drużyn: 2739
• imprez: 109248
• newsów: 69571
• użytkowników: 67685
• komentarzy: 1048466
• zdjęć: 743985
• relacji: 36740
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies