ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 sierpień 2018
dodaj sparing
pokaż:
19 sierpień
XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec więcej
18:00  Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice więcej
18:00  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
piłka nożna III liga gr. 2
17:00  Świt Szczecin - Jarota Jarocin więcej
19:00  Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:30  Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
18:00  Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. płn
13:30  Resko Karcino - Passat Bukowo Morskie więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Górnik Zabrze - Cracovia Kraków więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
17:00  Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica więcej
17:00  Światowid 63 II Łobez - Sowianka Sowno więcej
17:00  Sparta Skalin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
17:00  Dęby Rogowo - Jedność Przewłoki więcej
17:00  Chrobry Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice więcej
17:00  SALOS Szczecin - Orzeł Pęzino więcej
17:00  Pionier Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
17:00  WODR Barzkowice - Radowia Radowo Małe więcej
17:00  Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice więcej
17:00  Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź więcej
17:00  Hanza Goleniów - Promień Mosty więcej
17:00  Koral Mostkowo - Zootechnik Kołbacz więcej
17:00  Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
17:00  Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo więcej
17:00  Sokół Sokoliniec - Aquila Szczecin więcej
17:00  Merkury Nowogródek Pom. - Ina Nadarzyn więcej
17:00  Tywa Swobnica - Iskra Banie więcej
17:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście więcej
17:00  Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna więcej
17:00  Sparta II Gryfice - Bałtyk Gostyń więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo więcej
17:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo więcej
17:00  Santos Sarbinowo - wolny los więcej
17:00  Wicher Przelewice - GKS Golenice więcej
17:00  Mechanik Warnice - Unia Swochowo więcej
17:00  Korona Stuchowo - Sarmata Dobra więcej
17:00  Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno więcej
17:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko więcej
17:00  Orzeł Prusinowo - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Sparta Sobiemyśl - Grot Gardno więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Listkowski w Rakowie
4 » Sparingi Szczecińskiej  »
3 » Saturn wraca do okręgów »
2 » Maciej Więcek nowym zaw »
2 » Stasiak wraca do Floty
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
1 » Mateusz Kuś w WB
1 » Prawucki na rok w Zero- »
1 »
1 » Nowy napastnik w Błękit »
mecze:
76 » Morzycko Moryń-Sparta W »
48 » Rasel Dygowo-Intermarch »
29 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
22 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
22 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
16 » Błękitni Stargard-MKS K »
16 » Hutnik Szczecin-Chemik  »
12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Oli »
11 » Spójnia Świdwin-Astra U »
11 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
maggi
gości: 804
statystyki portalu
• drużyn: 2739
• imprez: 109248
• newsów: 69571
• użytkowników: 67685
• komentarzy: 1048466
• zdjęć: 743985
• relacji: 36740
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies