ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 maj 2010
pokaż:
30 maj
XV Piłkarski Turniej Drużyn Rad Osiedlowych o Puchar przewodniczącego Rady Miasta Szczecin więcej
Mistrzostwa Polski juniorów w koszykówce więcej
Siatkarze dla Hospicjum 2010 więcej
Dzieciak Roku więcej
Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w pływaniu dzieci 10-11 więcej
Finały MP Juniorek Młodszych w piłce ręcznej więcej
Turniej o Puchar Skorpiona im. Tadeusza Plisko więcej
Otwarte Mistrzostwa os. Słonecznego Orlik Cup 2010 więcej
Ogólnopolski Festiwal Koszykówki Ulicznej więcej
XIII Bieg im. Jana Pawła II w Drawsku Pomorskim więcej
piła nożna IV liga
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 2 - 4 więcej
Piast Drzonowo - Sarmata Dobra 0 - 9 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Gryf Polanów 1 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Zorza Dobrzany 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 1 - 5 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Flota II Świnoujście - Jeziorak Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Orkan Suchań - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Odra II Chojna 2 - 2 więcej
Drawa Drawno - Klon Krzęcin 4 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Błękitni Stary Jarosław - Start-Iskra Mokre 3 - 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 4 - 0 więcej
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Lech II Czaplinek - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 2 więcej
Grom Giżyno - Drawa II Drawsko Pom. 3 - 0 więcej
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Bałtyk II Koszalin 0 - 4 więcej
Wicher Mierzym - Nemeton Strzekęcino 1 - 3 więcej
Zieloni Rusko - Victoria II Sianów 1 - 0 więcej
KS Sieciemin - Darpol Barzowice 2 - 3 więcej
Strong Zielenica - Orzeł Smardzewo 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Resko Karcino - Barkas Obroty 2 - 1 więcej
Jantar Siemyśl - Korona Strachomino 1 - 1 więcej
Pogoda Nasutowo - Grot Gorawino 3 - 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Grom Świelino - Lider Sępolno Wielkie 2 - 1 więcej
Darzbór II Szczecinek - Bricomarche Radacz 2 - 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino 5 - 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Jedność Łąkowo 1 - 4 więcej
Iskra Kłanino - Redłovia Redło 6 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Białogard
Sokół Wierzchomino - Bajgiel Będzino 4 - 3 więcej
Fala Hen Gąski - Burza Niekłonice 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Wałcz
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 7 - 3 więcej
MOSiR Wałcz - Dąb Rutwica 4 - 3 więcej
Duet Czaplice - Znicz Dzikowo 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Legion Strączno - Wspólni Różewo 4 - 1 więcej
Bytyń Nakielno - Dobrzyca Wiesiólka 4 - 2 więcej
Kopanik Lubno - Kolejarz Wierzchowo 4 - 5 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Rega II Trzebiatów 2 - 5 więcej
Bizon Cerkwica - Orzeł Prusinowo 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Grzędzice - Unia Stargard 2 - 1 więcej
Zorza Tychowo - Gwiazda Żalęcino 2 - 4 więcej
Vitkowia Witkowo - Dąb Dębice 4 - 1 więcej
WODR Barzkowice - Piast II Chociwel 0 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 6 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Łabędź-GryfHurt Widuchowa - Czarni Lubanowo 1 - 1 więcej
Unia Swochowo - Znicz Niedźwiedź 1 - 6 więcej
Rybak Trzebież - Iskra Banie 2 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Zieloni Zielin - Zryw Góralice 9 - 1 więcej
Orkan Rów - Pomorzanin Cychry 2 - 3 więcej
Klon Krzymów - GKS Golenice 1 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 2 - 3 więcej
Santos Sarbinowo - Witniczanka Witnica 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Polonia Giżyn 0 - 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 7 - 0 więcej
Spójnia Renice - Orzeł Żeńsko 5 - 2 więcej
Wicher Przelewice - Piast Karsko 4 - 3 więcej
Błyskawica Kluki - Iskra Pomień 3 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
KLUKS Krzywin - Tywa Swobnica 2 - 1 więcej
Odra Czelin - Hetman Grzybno 0 - 4 więcej
Rosnowianka Rosnowo - Korona Klępicz 3 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Błękitni Białęgi 4 - 1 więcej
Olimpia Troszyn - Sokół Przyjezierze 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Grom Płonno - Gryf Nowielin 2 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Spartakus Rychnów 1 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Orzeł Trzcinna 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Orzeł Małkocin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 2 więcej
Goplana Żabów - Sparta Skalin 1 - 1 więcej
Dęby Rogowo - Victoria II Przecław 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
Zieloni Wyszobór - Gardominka/Polonia II Mechowo 4 - 4 więcej
OKS Goleniów - Huragan Wierzchosław 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 9 - 0 więcej
Saturn Szadzko - Derby Ulikowo 2 - 1 więcej
Znicz Sulibórz - Ogniwo Dzwonowo 0 - 1 więcej
Światowid II Łobez - Orkan II Suchań 1 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 1 - 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Piast Choszczno 1 - 4 więcej
Stal Szczecin - Sarmata Dobra 1 - 2 więcej
piła nożna LWJ starsi
Darzbór Szczecinek - Orzeł Wałcz 0 - 4 więcej
Pogoń Barlinek - Chemik Police 0 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 2 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Błękitni Stargard - Wielim Szczecinek 5 - 3 więcej
Darzbór Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin 8 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Drawa Drawsko Pom. - Błonie Barwice 9 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Drawa Drawsko Pom. - Błonie Barwice 9 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Szczecinek
Husaria Przybrda - Błękitni Szczecinek 4 - 1 więcej
Trawnik Turowo - Polonia Stepień 1 - 2 więcej
Parsęta Parsęcko - Pogoń Wierzchowo 4 - 3 więcej
Granit Marcelin - Sokół Spore 2 - 1 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Zorza Dobrzany 9 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 3 - 5 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Flota II Świnoujście - Jeziorak Szczecin 6 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Orkan Suchań - Koral Mostkowo 4 - 3 więcej
piła nożna Halowy Puchar Polski
Jango Katowice - Moto 46 10 - 8 więcej
piłka ręczna baraż o I ligę
AZS AWF Warszawa - Gaz-System Pogoń Szczecin 28 - 21 więcej
piłka ręczna baraż o ekstraklasę
KSS Kielce - Pogoń Baltica Szczecin 36 - 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
31 » Rusza głosowanie!
24 » Gryf Polanów wycofany z »
8 » Ronaldo testowany w Pog »
4 » Sparingi Pogoni w Turcj »
4 » Dvali bliski odejścia z »
4 » Błotny poprowadzi Pomor »
2 » Błanik wypożyczony do O »
2 » Umowa Walukiewicza z Ca »
2 » Pierwszy sparing Błękit »
1 » Błękitni po pierwszym t »
mecze:
4 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
4 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
3 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
2 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
2 » I Memoriał Zasłużonych  »
2 » Pogoń Szczecin-Dynamo M »
1 » X Memoriał im. Zygmunta »
1 » Pogoń Szczecin-FC Herma »
1 » Zagłębie Lubin-SPR Pogo »
1 » Sokół Suliszewo-Spójnia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 37
Aga12 AgaByk
Ala123 AnetaWar
AniaPog AnitaJ
AntekZ ArekJ
ArekP Asoska
BarekZ BarekZo
jakubek363 KubaWal
MalekM MarkoK
Marzens74 Matek12
new Nito
ola81324 OlaL
OloA patbink
paulander Pokusa
puchatek14 Sek
swit52skol... Szalikowie...
TeraAnia2 tombud
Tora1 wercia15
ZbKot ZenekZ
ZibiB
gości: 466
statystyki portalu
• drużyn: 2754
• imprez: 113117
• newsów: 70832
• użytkowników: 68614
• komentarzy: 1063672
• zdjęć: 760637
• relacji: 37449
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies