ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 maj 2010
pokaż:
09 maj
Motorowodne Mistrzostwa Świata w klasie T-400 więcej
XV Piłkarski Turniej Drużyn Rad Osiedlowych o Puchar przewodniczącego Rady Miasta Szczecin więcej
Polska Biega więcej
urniej Orlik 2012 Liga Środkowopomorska dla zespołów z gr. II w kategorii chłopców więcej
piła nożna IV liga
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Pyrzyce 7 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Orzeł Łubowo - Sokół Karlino 1 - 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Arkadia Malechowo 1 - 0 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Świt Skolwin 2 - 1 więcej
Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 0 - 5 więcej
Woda Rzecko - Kłos Pełczyce 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Wicher Reptowo - Korona Stuchowo 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Drawa Drawno - Odra II Chojna 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 4 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Koral Mostkowo 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Mechanik Bobolice - Pomorzanin Sławoborze 1 - 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno 0 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 więcej
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Zryw Kretomino 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec 1 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 7 - 1 więcej
Błękitni Gonne Małe - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Bałtyk II Koszalin - Victoria II Sianów 3 - 0 więcej
Orzeł Smardzewo - Darpol Barzowice 1 - 0 więcej
Nemeton Strzekęcino - KS Sieciemin 7 - 3 więcej
Olympic Warszkowo - Strong Zielenica 3 - 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wicher Mierzym 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Barkas Obroty - Jantar Siemyśl 0 - 3 więcej
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 0 - 2 więcej
Płomień II Myślino - Radew Białogórzyno 0 - 4 więcej
Pogoda Nasutowo - Resko Karcino 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Jedność Łąkowo - Wicher Rąbino 4 - 3 więcej
Bricomarche Radacz - Huragan Bierzwnica 3 - 0 więcej
Lider Sępolno Wielkie - Iskra Kłanino 2 - 0 więcej
Drzewiarz Krosino - Wiarus Żółtnica 2 - 3 więcej
Grom Świelino - Darzbór II Szczecinek 5 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Białogard
Bajgiel Będzino - Gryf Dobrowo 3 - 1 więcej
Parsęta Rościęcino - Fala Hen Gąski 2 - 4 więcej
Sokół Wierzchomino - Ikar Krosino 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Wałcz
Dąb Rutwica - Błękitni Pomierzyn 1 - 5 więcej
Santos Kłębowiec - MOSiR Wałcz 1 - 3 więcej
Znicz Dzikowo - Dąb Rutwica 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Legion Strączno - Grom Szwecja 3 - 0 więcej
Unia Bralin - Kolejarz Wierzchowo 0 - 1 więcej
Dobrzyca Wiesiólka - Kopanik Lubno 2 - 3 więcej
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 5 - 1 więcej
Bytyń Nakielno - LKS Karsibór 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Orzeł Prusinowo 1 - 2 więcej
Rega II Trzebiatów - Bałtyk Międzywodzie 4 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąb Dębice - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Vitkowia Witkowo - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Czarni Marianowo 3 - 2 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 0 - 3 więcej
Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 2 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Orkan Dalewo 9 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Czarni Lubanowo 3 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Unia Swochowo 7 - 2 więcej
Leśnik Kliniska - Czarni Czarnówko 3 - 1 więcej
Bryza Reńsko - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
GKS Golenice - Zieloni Zielin 5 - 2 więcej
Chrobry Boleszkowice - Santos Sarbinowo 3 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Zryw Góralice 6 - 0 więcej
Orkan Rów - Chrobry Lisie Pole 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Wicher Przelewice 1 - 8 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 6 - 2 więcej
Iskra Warszyn - Trojan Strąpie 3 - 1 więcej
Błyskawica Kluki - Spójnia Renice 3 - 1 więcej
Korona Raduń - Polonia Giżyn 2 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie 0 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Tywa Swobnica - Korona Klępicz 3 - 3 więcej
Sokół Przyjezierze - Odra Czelin 4 - 2 więcej
Hetman Grzybno - Rurzyca Nawodna 4 - 1 więcej
Orzeł Żelechowo - Rosnowianka Rosnowo 3 - 2 więcej
Błękitni Białęgi - KLUKS Krzywin 1 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Orzeł Trzcinna - Gryf Objezierze 1 - 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - SKL Jagów 2000 0 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Błękitni Sarnik 3 - 3 więcej
Spartakus Rychnów - Pogoń II Barlinek 0 - 3 więcej
Pionier Nawrocko - Grom Płonno 7 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin 0 - 3 więcej
Zenit Koszewo - Goplana Żabów 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Derby Ulikowo - Orkan II Suchań 2 - 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Saturn Szadzko 2 - 1 więcej
Piast Kolin - Światowid II Łobez 4 - 4 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Flota Świnoujście - Piast Choszczno 10 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Odrzanka Radziszewo 5 - 1 więcej
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 8 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Świt Skolwin 1 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Hutnik Szczecin 6 - 4 więcej
Vineta Wolin - Stal Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna LWJ starsi
Stal Szczecin - Darzbór Szczecinek 7 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Ina Goleniów 1 - 3 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Błękitni Stargard - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Mechanik Bobolice - Drawa Drawsko Pom. 0 - 19 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Szczecinek
Pogoń Wierzchowo - Husaria Przybrda 0 - 0 więcej
Polonia Stepień - Sokół Spore 0 - 0 więcej
Błękitni Szczecinek - Granit Marcelin 2 - 3 więcej
Trawnik Turowo - Parsęta Parsęcko 8 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet ZZPN podgrupa A
Olimpia II Szczecin - Pogoń Women II Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Wicher Reptowo - Korona Stuchowo 7 - 3 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 10 - 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Koral Mostkowo 7 - 0 więcej
piła nożna Halowy Puchar Polski
Moto 46 - Akademia Futsal Pniewy 6 - 4 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Gra III liga
2 » Gra IV liga
2 » Baraż o klasę okręgową
1 » Klub DKS Jantar Dziwnów »
1 » Strzelcy w IV grupie Kl »
1 » Piast szuka sparingpart »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
43 » Pomorzanin Cychry-Rurzy »
36 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
23 » Rasel Dygowo-MKP Szczec »
22 » Ina Goleniów-Darłovia D »
20 » GKS Kołbacz-Grot Gardno
20 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
19 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
16 » Bałtyk Koszalin-Błękitn »
15 » Vineta Wolin-Ina Goleni »
14 » Hubertus Biały Bór-Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
fksysTM tomek53
zapala81
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136353
• newsów: 76331
• użytkowników: 79903
• komentarzy: 1141677
• zdjęć: 847769
• relacji: 39866
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies