ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 maj 2010
pokaż:
01 maj
XV Piłkarski Turniej Drużyn Rad Osiedlowych o Puchar przewodniczącego Rady Miasta Szczecin więcej
play-off: Zgoda Ruda Śląska - AZS Politechnika 24:22 (14:10) więcej
Orlik 2012 Liga Środkowopomorska dla zespołów dziewcząt - grupa I więcej
Otwarte Mistrzostwa Gryfina w pływaniu dla dzieci i młodzieży więcej
play-off: AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański (III mecz) 84:87 więcej
koszykówka play-off: (2 liga)
Księżak Łowicz - AZS Radex Szczecin 70 - 88 więcej
piłka nożna III liga Bałtycka
Orkan Rumia - Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Chemik Police 1 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 - 0 więcej
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0 - 1 więcej
Darzbór Szczecinek - Piast Choszczno 1 - 4 więcej
piłka nożna IV liga
Hutnik Szczecin - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
Pogoń Barlinek - Sarmata Dobra 6 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Leśnik/Rossa Manowo 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 3 - 1 więcej
Sława Sławno - Gryf Kamień Pomorski 0 - 4 więcej
piłka nożna V liga koszalińska
Bałtyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 2 - 0 więcej
Głaz Tychowo - Wielim Szczecinek 2 - 3 więcej
Gryf Polanów - Orzeł Łubowo 1 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 1 - 2 więcej
piłka nożna V liga szczecińska
GKS Mierzyn - Polonia Płoty 0 - 3 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Woda Rzecko 3 - 0 więcej
Świt Skolwin - Odra Chojna 0 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard 6 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Sparta Węgorzyno 5 - 1 więcej
Stal Lipiany - Sparta Gryfice 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 5 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica 3 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Światowid Łobez - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Fagus Kołbacz - Wicher Reptowo 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Klon Krzęcin - Mieszko Mieszkowice 0 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Odrzanka Radziszewo 3 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - Myśla Dargomyśl 0 - 1 więcej
Unia Dolice - Sokół Różańsko 8 - 3 więcej
Remor Recz - Sęp Brzesko 1 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 5 - 2 więcej
Graf Bukówko - Płomień Jeżyczki 3 - 2 więcej
Olimp Gościno - Wrzos Wrzosowo 6 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Hubertus Biały Bór - Błękitni Gonne Małe 8 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 2 - 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno 0 - 0 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga
Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 1 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Stal Stalowa Wola 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Jango Katowice 4 - 3 więcej
piłka nożna I liga Północna Kobiet
Poznaniak Poznań - Victoria Sianów 1 - 0 więcej
LUMKS Tuszyn - Pogoń Women Szczecin 1 - 2 więcej
KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Iskra Golczewo - Olimpia Nowogard 2 - 0 więcej
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 1 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Rega II Trzebiatów 1 - 3 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Jantar Dziwnów 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Gwiazda Żalęcino 1 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Dąb Dębice 3 - 4 więcej
WODR Barzkowice - Błękitni II Stargard 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Czarni Czarnówko - Znicz Niedźwiedź 0 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Vielgovia Szczecin 3 - 3 więcej
Rybak Trzebież - Leśnik Kliniska 2 - 2 więcej
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Grunwald Sława Sławęcin - Iskra Warszyn 4 - 1 więcej
Świt Barnimie - Iskra Pomień 3 - 1 więcej
Trojan Strąpie - Orzeł Żeńsko 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.1
Hetman Grzybno - Tywa Swobnica 5 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.2
Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 1 - 1 więcej
SKL Jagów 2000 - Pionier Nawrocko 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.3
Goplana Żabów - Podlesie Sowno 1 - 1 więcej
Dęby Rogowo - Zenit Koszewo 2 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.4
OKS Goleniów - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 0 więcej
Zieloni Wyszobór - Komarex Komarowo 3 - 1 więcej
piłka nożna I klasa juniorów - Szczecin
Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 więcej
Piast Choszczno - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
Świt Skolwin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 4 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 - 6 więcej
Odra Chojna - Flota Świnoujście 0 - 1 więcej
piłka nożna LWJ starsi
Darzbór Szczecinek - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 5 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin 9 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 0 więcej
piłka nożna LWJ młodsi
Darzbór Szczecinek - Ina Goleniów 0 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 1 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin 7 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 2 - 3 więcej
piłka nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Drawa Drawsko Pom. - Graf Bukówko 5 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Santos Kłębowiec 3 - 1 więcej
piłka nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Lasocki Wałcz - Mechanik Bobolice 21 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Głaz Tychowo 7 - 1 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 2 - 1 więcej
piłka nożna I Liga Oldbojów
Drink Team Szczecin - Rega Trzebiatów 4 - 2 więcej
Pamet Świdwin - Amator Kołobrzeg 3 - 3 więcej
Bukowina Wałcz - Światowid Łobez 2 - 2 więcej
piłka nożna II Liga Oldbojów
Mewa Resko - Saturn Mielno 2 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Olimp Złocieniec 2 - 2 więcej
Strażak Świeszyno - Oldboje Słupsk 4 - 1 więcej
Sokół Karlino - SCAL/KPPD Wierzchowo 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 2 - 4 więcej
piłka nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
GKS Mierzyn - Polonia Płoty 3 - 2 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 8 więcej
Kłos Pełczyce - Sparta Węgorzyno 9 - 2 więcej
Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 więcej
Stal Lipiany - Sparta Gryfice 0 - 1 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Ehrle Dobra Szcz. - Promień Mosty 2 - 7 więcej
Korona Stuchowo - Orzeł Łożnica 4 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Masovia Maszewo 8 - 0 więcej
Światowid Łobez - Mewa Resko 3 - 0 więcej
Fagus Kołbacz - Wicher Reptowo 0 - 3 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Remor Recz - Sęp Brzesko 2 - 1 więcej
Drawa Drawno - Sokół Granowo 4 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Myśla Dargomyśl 1 - 0 więcej
Unia Dolice - Sokół Różańsko 8 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 0 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Wisła II Płock - Energetyk Gryfino 29 - 26 więcej
piłka ręczna o miejsca I-IV (I liga kobiet)
Pogoń Baltica Szczecin - MKS Słupia Słupsk 25 - 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
6 » Nieprawidłowości w KOZP »
5 » Spotkanie ws. II-ligowy »
4 » Bramkarz poszukiwany
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Plan przygotowań Gavii
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
29 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
28 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
3 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
1 » Turniej Halowej Piłki N »
1 » Jastrzębski Węgiel-Espa »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
1 » Spójnia Stargard-GKS Ty »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
rafaellek
gości: 862
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67655
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033144
• zdjęć: 725084
• relacji: 35806
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies