ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 maj 2010
pokaż:
02 maj
Streetballmania Goleniów 2010 więcej
XV Piłkarski Turniej Drużyn Rad Osiedlowych o Puchar przewodniczącego Rady Miasta Szczecin więcej
Orlik 2012 Liga Środkowopomorska dla zespołów dziewcząt - grupa II więcej
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe więcej
play-off: AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański (IV mecz) 77:89 więcej
Księżak Łowicz - AZS Radex Szczecin 70:88 więcej
piła nożna IV liga
Piast Drzonowo - Victoria Przecław 2 - 4 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Mirstal Mirosławiec 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Pogoń II Szczecin - Chemik II Police 4 - 0 więcej
Flota II Świnoujście - Wicher Brojce 3 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Odra II Chojna - Koral Mostkowo 5 - 0 więcej
Drawa Drawno - Sokół Granowo 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Błękitni Stary Jarosław - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Lech II Czaplinek - Błonie Barwice 0 - 2 więcej
Grom Giżyno - Drzewiarz Świerczyna 0 - 0 więcej
Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wicher Mierzym - Bałtyk II Koszalin 0 - 5 więcej
Zieloni Rusko - Olympic Warszkowo 1 - 9 więcej
Victoria II Sianów - Orzeł Smardzewo 1 - 3 więcej
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 2 - 3 więcej
Darpol Barzowice - Nemeton Strzekęcino 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Radew Białogórzyno - Pogoda Nasutowo 2 - 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień II Myślino 0 - 0 więcej
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino 0 - 1 więcej
Korona Strachomino - Barkas Obroty 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Huragan Bierzwnica - Lider Sępolno Wielkie 2 - 1 więcej
Wicher Rąbino - Bricomarche Radacz 4 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Grom Świelino 4 - 1 więcej
Redłovia Redło - Jedność Łąkowo 0 - 3 więcej
Iskra Kłanino - Drzewiarz Krosino 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Białogard
Fala Hen Gąski - Sokół Wierzchomino 1 - 0 więcej
Gryf Dobrowo - Parsęta Rościęcino 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Wałcz
Błękitni Pomierzyn - Dąb Rutwica 4 - 2 więcej
MOSiR Wałcz - Znicz Dzikowo 3 - 1 więcej
Duet Czaplice - Santos Kłębowiec 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 6 - 0 więcej
Kopanik Lubno - Sad Chwiram 3 - 3 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Dobrzyca Wiesiólka 2 - 1 więcej
Grom Szwecja - LKS Karsibór 3 - 1 więcej
Legion Strączno - Unia Bralin 12 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Fala Międzyzdroje 2 - 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 0 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Grzędzice - Zorza Tychowo 1 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Vitkowia Witkowo 3 - 0 więcej
Piast II Chociwel - Rolpol Chlebowo 4 - 0 więcej
Czarni Marianowo - Unia Stargard 3 - 10 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Łabędź-GryfHurt Widuchowa - Iskra Banie 1 - 2 więcej
Unia Swochowo - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Chrobry Boleszkowice 0 - 0 więcej
Zryw Góralice - Piast Piaseczno 2 - 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Orkan Rów 2 - 1 więcej
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 1 - 2 więcej
Klon Krzymów - Pomorzanin Cychry 4 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Olimpia Smolnica 3 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - GKS Golenice 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Spójnia Renice - Korona Raduń 3 - 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Błyskawica Kluki 3 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Orzeł Bierzwnik 2 - 1 więcej
Polonia Giżyn - Piast Karsko 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Odra Czelin - Błękitni Białęgi 3 - 0 więcej
Rosnowianka Rosnowo - Sokół Przyjezierze 7 - 2 więcej
Korona Klępicz - Orzeł Żelechowo 3 - 1 więcej
KLUKS Krzywin - Olimpia Troszyn 9 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Pogoń II Barlinek - Pomorzanka Jarosławsko 5 - 1 więcej
Grom Płonno - Orzeł Trzcinna 0 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Iskra Lutówko 3 - 0 więcej
Gryf Nowielin - Spartakus Rychnów 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Sparta Skalin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 3 więcej
Orzeł Małkocin - Orły Kliniska 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
Gardominka/Polonia II Mechowo - Pomorzanin Przybiernów 0 - 9 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Znicz Sulibórz - Sokół Sokoliniec 1 - 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Derby Ulikowo 1 - 1 więcej
Orkan II Suchań - Piast Kolin 4 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Stal Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Sarmata Dobra 0 - 2 więcej
piła nożna LWJ starsi
Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino 4 - 1 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 4 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Szczecinek
Husaria Przybrda - Parsęta Parsęcko 1 - 2 więcej
Granit Marcelin - Trawnik Turowo 1 - 4 więcej
Sokół Spore - Błękitni Szczecinek 4 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Polonia Stepień 1 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Flota II Świnoujście - Wicher Brojce 7 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko 1 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Chemik II Police 0 - 4 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Klon Krzęcin - Mieszko Mieszkowice 3 - 6 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/I liga: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 5
 
top komentarze
newsy:
31 » Rusza głosowanie!
21 » Gryf Polanów wycofany z »
13 » Sparingi Pogoni w Turcj »
7 » Ronaldo testowany w Pog »
4 » Rudol odchodzi z Pogoni
4 » Dvali bliski odejścia z »
3 » Błotny poprowadzi Pomor »
2 » Umowa Walukiewicza z Ca »
2 » Oficjalnie Suchomski za »
2 » Pierwszy sparing Błękit »
mecze:
4 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
3 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
2 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
2 » I Memoriał Zasłużonych  »
2 » X Memoriał im. Zygmunta »
2 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
1 » Zagłębie Lubin-SPR Pogo »
1 » Sława Choszczno-Unia II »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 30
ArieL Banianin
Bebeto1985 BluesThe
bodziu delida
dido dorbin44
Ewelina199... ewelina21
Janek747 Julutkaaa
Kaktuss kibicbryzy
kibicdebno... Kicinska20...
kluskazuzi... Krisu18
Mariusz171... marrrtaz
Marzens74 Muniek1711
murinho PiascikBFG
SzyszkaLKS... tucia7
Wiktorka1 wlaewelina...
Wodzu zdyniek
gości: 493
statystyki portalu
• drużyn: 2754
• imprez: 113110
• newsów: 70816
• użytkowników: 68423
• komentarzy: 1063657
• zdjęć: 760636
• relacji: 37444
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies