ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 maj 2010
pokaż:
12 maj
XV Piłkarski Turniej Drużyn Rad Osiedlowych o Puchar przewodniczącego Rady Miasta Szczecin więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Chemik Police - Dąb Dębno 3 - 1 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 więcej
Darzbór Szczecinek - Cartusia 1923 Kartuzy 0 - 3 więcej
piła nożna IV liga
Sarmata Dobra - Gwardia Koszalin 0 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 1 - 0 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Ina Goleniów 0 - 3 więcej
Vineta Wolin - Pogoń Barlinek 1 - 2 więcej
Victoria Przecław - Sława Sławno 0 - 4 więcej
Piast Chociwel - Sokół Pyrzyce 1 - 0 więcej
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Piast Drzonowo 1 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Odra Chojna - Stal Lipiany 3 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Kluczevia Stargard 1 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sparta Gryfice 4 - 1 więcej
Polonia Płoty - Zorza Dobrzany 1 - 3 więcej
Woda Rzecko - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Świt Skolwin 0 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - GKS Mierzyn 2 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Zootechnik Kołbacz - Chemik II Police 5 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica 0 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Wicher Reptowo 4 - 1 więcej
Światowid Łobez - Ina Ińsko 3 - 0 więcej
Flota II Świnoujście - Masovia Maszewo 1 - 4 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 4 - 0 więcej
Promień Mosty - Wicher Brojce 3 - 3 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Odra II Chojna - Jedność Przewłoki 3 - 2 więcej
Unia Dolice - Koral Mostkowo 6 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl 0 - 2 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Różańsko 4 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice 5 - 0 więcej
Remor Recz - Odrzanka Radziszewo 1 - 0 więcej
Drawa Drawno - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
Sokół Granowo - Sęp Brzesko 2 - 3 więcej
piła nożna I liga
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Olimpia Nowogard - Rega II Trzebiatów 3 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Prusinowo 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Czarni Czarnówko 1 - 0 więcej
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Klon Krzymów - Witniczanka Witnica 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Błyskawica Kluki - Polonia Giżyn 1 - 4 więcej
piła nożna LWJ starsi
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 3 więcej
Ina Goleniów - SALOS Szczecin 2 - 4 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Ina Goleniów - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Polonia Płoty - Zorza Dobrzany 6 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - GKS Mierzyn 4 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Kluczevia Stargard 0 - 6 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica 3 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Wicher Reptowo 5 - 2 więcej
Światowid Łobez - Ina Ińsko 6 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szcz. - Mewa Resko 2 - 2 więcej
Promień Mosty - Wicher Brojce 4 - 1 więcej
Fagus Kołbacz - Chemik II Police 0 - 7 więcej
Flota II Świnoujście - Masovia Maszewo 4 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Sokół Granowo - Sęp Brzesko 0 - 2 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Różańsko 1 - 1 więcej
Unia Dolice - Koral Mostkowo 8 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl 3 - 3 więcej
Drawa Drawno - Orkan Suchań 5 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet
GOSiR Piaseczno - AZS Biała Podlaska 0 - 2 więcej
Bronowianka Kraków - Unia Racibórz 0 - 7 więcej
Górnik Łęczna - MUKS Praga W-wa 2 - 4 więcej
Unia II Racibórz - Mitech Żywiec 3 - 0 więcej
piła nożna Liga Placówek O-W i DDz
Sternik - Wiosło 3 - 1 więcej
Towarzystwo Salezjańskie - Pokoju St. 0 - 1 więcej
Tanowo - Flopiki 0 - 3 więcej
Police - Zielony Dwór 3 - 2 więcej
Sternik II - Jedynka 0 - 0 więcej
piłka ręczna baraż o I ligę
Gaz-System Pogoń Szczecin - ŚKPR Świdnica 33 - 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Ryszard Tarasiewicz now »
4 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Polski Cukier Kluczevia »
15 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
14 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
13 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
12 » Wieża Postomino-Darłovi »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
12 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
11 » Lech Czaplinek-Gavia Ch »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
11 » Iskra Białogard-Gryf Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
Aslantis Bengoro
creativ Endriu15
Gorex hudini
Iksdewrzos jarekobser...
KibicZBlis... Miedzyzdro...
mojstary10 pierin
RufusLongo Vukovic
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151688
• newsów: 78104
• użytkowników: 81076
• komentarzy: 1172895
• zdjęć: 895151
• relacji: 40602
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies