ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 maj 2010
pokaż:
08 maj
Motorowodne Mistrzostwa Świata w klasie T-400 więcej
XV Piłkarski Turniej Drużyn Rad Osiedlowych o Puchar przewodniczącego Rady Miasta Szczecin więcej
Polska Biega więcej
Pomorze Seahawks - Zachodniopomorska Husaria 43:0 więcej
Orlik 2012 Liga Środkowopomorska dla zespołów z grupy I w kategorii chłopców więcej
mecz o 7 miejsce: Politechnika Koszalińska - Ruch Chorzów 23:18 więcej
koszykówka play-off: (2 liga)
AZS Radex Szczecin - Open Basket Pleszew 91 - 72 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Chemik Police - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 5 - 0 więcej
Chojniczanka Chojnice - Energetyk Gryfino 4 - 1 więcej
Dąb Dębno - Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 więcej
Rega Trzebiatów - Gryf Słupsk 0 - 1 więcej
Piast Choszczno - Bytovia Bytów 0 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
piła nożna IV liga
Leśnik/Rossa Manowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 0 więcej
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek 2 - 7 więcej
Victoria Przecław - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Vineta Wolin - Piast Drzonowo 4 - 0 więcej
Piast Chociwel - Stal Szczecin 1 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Sława Sławno 3 - 1 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 4 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Wiekowianka Wiekowo 0 - 3 więcej
Wielim Szczecinek - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 1 - 4 więcej
Lech Czaplinek - Głaz Tychowo 4 - 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 5 - 0 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 - 2 więcej
Odra Chojna - GKS Mierzyn 4 - 0 więcej
Stal Lipiany - Kluczevia Stargard 1 - 4 więcej
Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 4 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Ehrle Dobra Szczecińska - Pogoń II Szczecin 0 - 12 więcej
Mewa Resko - Jeziorak Szczecin 1 - 5 więcej
Orzeł Łożnica - Chemik II Police 3 - 0 więcej
Wicher Brojce - Światowid Łobez 1 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 1 więcej
Ina Ińsko - Fagus Kołbacz 0 - 1 więcej
Promień Mosty - Flota II Świnoujście 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Odrzanka Radziszewo - Klon Krzęcin 1 - 1 więcej
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 0 - 0 więcej
Sokół Granowo - Remor Recz 0 - 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Unia Dolice 2 - 2 więcej
Sokół Różańsko - Jedność Przewłoki 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Płomień Jeżyczki - Saturn Mielno 7 - 2 więcej
Start-Iskra Mokre - Iskra Białogard 0 - 5 więcej
Płomień Myślino - Graf Bukówko 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Jedność Tuczno - Drawa II Drawsko Pom. 0 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno 6 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Lech II Czaplinek 1 - 4 więcej
Błonie Barwice - Hubertus Biały Bór 2 - 2 więcej
piła nożna I liga
Widzew Łódź - Flota Świnoujście 0 - 0 więcej
piła nożna I liga Północna Kobiet
Victoria Sianów - KKP Bydgoszcz 0 - 5 więcej
Pogoń Women Szczecin - Medyk II Konin 5 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Stilon Gorzów 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Olimpia Nowogard - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń 2 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 3 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Piast II Chociwel 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Rybak Trzebież 1 - 0 więcej
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 3 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Olimpia Smolnica - Klon Krzymów 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Piast Karsko - Grunwald Sława Sławęcin 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Wołczkowo-Bezrzecze - Victoria II Przecław 4 - 0 więcej
Orły Kliniska - Sparta Skalin 0 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
Prawobrzeże Świnoujście - Huragan Wierzchosław 4 - 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zieloni Wyszobór 5 - 0 więcej
Komarex Komarowo - OKS Goleniów 0 - 3 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Odra Chojna - SALOS Szczecin 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Rega Trzebiatów 8 - 0 więcej
piła nożna LWJ starsi
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
Wielim Szczecinek - Pogoń Szczecin 0 - 6 więcej
Arkonia Szczecin - Chemik Police 1 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Żaki 94 Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Barlinek 1 - 1 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
Wielim Szczecinek - Pogoń Szczecin 0 - 9 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Stal Szczecin - Darzbór Szczecinek 3 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Barlinek 0 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Chemik Police 0 - 4 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Błonie Barwice - Santos Kłębowiec 7 - 4 więcej
Spójnia Świdwin - Graf Bukówko 0 - 3 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Błonie Barwice - Lasocki Wałcz 2 - 8 więcej
Spójnia Świdwin - Głaz Tychowo 1 - 0 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Zryw Kretomino - Lotnik Mirosławiec 3 - 0 więcej
Światowid Łobez - Drink Team Szczecin 6 - 2 więcej
Rega Trzebiatów - Unia Białogard 3 - 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Bukowina Wałcz 3 - 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Saturn Mielno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 4 więcej
SCAL/KPPD Wierzchowo - Strażak Świeszyno 7 - 2 więcej
Oldboje Słupsk - Pomorzanin Sławoborze 0 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Mewa Resko 4 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Sokół Karlino 4 - 1 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 4 - 2 więcej
Stal Lipiany - Kluczevia Stargard 1 - 6 więcej
Sparta Węgorzyno - Pomorzanin Nowogard 0 - 7 więcej
Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 6 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Ehrle Dobra Szcz. - Pogoń II Szczecin 2 - 1 więcej
Promień Mosty - Flota II Świnoujście 3 - 5 więcej
Mewa Resko - Jeziorak Szczecin 2 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Chemik II Police 3 - 1 więcej
Wicher Brojce - Światowid Łobez 1 - 5 więcej
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 5 więcej
Ina Ińsko - Fagus Kołbacz 3 - 5 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Sokół Granowo - Remor Recz 0 - 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Unia Dolice 2 - 7 więcej
Sokół Różańsko - Jedność Przewłoki 2 - 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Energetyk Gryfino - Ostrovia Ostrów Wlkp. 29 - 33 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn gr. pomorska
Gwardia Koszalin - Pomezania Malbork 38 - 40 więcej
piłka ręczna o miejsca I-IV (I liga kobiet)
Sambor Tczew - Pogoń Baltica Szczecin 32 - 24 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Kamil Drygas odchodzi z »
1 » Robert Żywulski piłkarz »
1 » asta II Szczecin poszuk »
1 » Adam Frączczak wraca do »
1 » Orzeł Małkocin poszukuj »
mecze:
8 » Widzew Łódź-Pogoń Szcze »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » IŁ Capital Legionovia L »
1 » PWSZ Tarnów-IŁ Capital  »
1 » Pałac Bydgoszcz-IŁ Capi »
1 » ŁKS Commercecon Łódź-IŁ »
1 » Pogoń Barlinek-Korona C »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Futsal Szczecin-BestDri »
1 » UNI Opole-IŁ Capital Le »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
jarzyna90 johny91
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3037
• imprez: 143342
• newsów: 76981
• użytkowników: 80317
• komentarzy: 1151692
• zdjęć: 862001
• relacji: 40134
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies