ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 maj 2022
pokaż:
08 maj
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 3 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Lotos Gdańsk - Tarnovia Tarnów 3 : 0 więcej
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czarni Fiege Lubanowo - Stal Szczecin 1 : 5 więcej
Odra Chojna - Pogoń Barlinek 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Gryf Polanów - Redłovia Redło 5 : 1 więcej
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Ina Ińsko 2 : 5 więcej
Iskra Pomień - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Orkan Suchań - Płomień Lisowo 1 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Vielgovia Szczecin - KP Przecław 1 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Sokół II Pyrzyce 6 : 1 więcej
Sparta Skalin - Sęp Brzesko 2 : 6 więcej
Grot Gardno - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Steklno 2 : 6 więcej
Unia Stargard - Mechanik Warnice 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Orzeł Żeńsko 7 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Korona Raduń 8 : 2 więcej
Sokół Granowo - Kłos Pełczyce 0 : 6 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Polonia Giżyn 0 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Klon Krzęcin 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 5 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 1 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko 1 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Gryf Dobrowo - GKS Sokół 8 : 1 więcej
Derby Karścino - Saturn Mielno 4 : 7 więcej
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 2 : 4 więcej
Resko Karcino - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - KS Sieciemin 2 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Błękitni Stary Jarosław 2 : 4 więcej
Błękitni Tychowo - Wieża II Postomino 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Hubertus Biały Bór 0 : 11 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Błonie Barwice 5 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Wicher Rąbino 9 : 1 więcej
Grom Świelino - KS Gwda Wielka 0 : 6 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Spore 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Górnik Zabrze S.A. 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno 8 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Vineta II Wolin 0 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Sztorm Szczecin 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Skrzydlaci Będargowo - Strzała Płotno 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Kłos Kamienny Jaz 2 : 4 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - Lechia Gdańsk 3 : 5 więcej
MKS Lew Lębork - LFA Szczecin 0 : 4 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Górnicza Konin 9 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Budowlani Lubsko - Energetyk Junior Gryfino 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Jacademy Bydgoszcz - Warta Poznań 1 : 4 więcej
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Zawisza Bydgoszcz - Żaki Szczecin 1 : 0 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Prawobrzeże Szczecin - Ina Goleniów JS 7 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 1 : 7 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Arkonia Szczecin JM - Błękitni Stargard 2 : 5 więcej
Bałtyk Koszalin JM - AP Gavia OZIMEK Choszczno 10 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Zenit Koszewo - Ina Stradzewo 1 : 7 więcej
Jedność Przewłoki - Gwiazda Żalęcino 0 : 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Kospel Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 32 : 24 więcej
siatkówka Play-off Ligi Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Marcin Płuska nowym tre »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
2 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Portowcy Stars triufują »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
24 » Kasta Szczecin-Majowe-M »
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
18 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
18 » Płomień Myślino-Błękitn »
17 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
2 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
2 » Ina Goleniów-Darłovia D »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kokej
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136362
• newsów: 76360
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141960
• zdjęć: 849396
• relacji: 39867
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies