ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2022
pokaż:
01 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 101 : 71 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 99 : 62 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Stal Mielec - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew 0 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Perła Gmina Dygowo 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Unia Tarnów 35 : 23 więcej
Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 30k : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock 27 : 38 więcej
02 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 71 : 79 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Sensation Kotwica Kołobrzeg 88 : 69 więcej
Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno 66 : 52 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS UMCS Start II Lublin 79 : 82 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
Warta Poznań - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 0 : 4 więcej
Chemik Police - Olimp Gościno 4 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 4 : 1 więcej
Sokół Karlino - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 4 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 0 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 4 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Spójnia Świdwin - Jantar Dziwnów 2 : 5 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 2 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Ikar Krosino 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Energetyk Gryfino - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Łabędź Widuchowa 2 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Mierzynianka Mierzyn 4 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 0 : 2 więcej
Stal Szczecin - Stal Lipiany 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Odra Chojna 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Victoria Sianów 3 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 5 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 2 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 3 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 1 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 1 : 3 więcej
Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Błękitni Pomierzyn 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń 5 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 6 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Radowia Radowo Małe 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - Orzeł Małkocin 5 : 2 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Pęzino 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard 1 : 1 więcej
Wicher Steklno - Mechanik Warnice 1 : 2 więcej
Piast Kolin - GKS Kołbacz 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Korona Raduń 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 3 : 5 więcej
Saturn Mielno - Resko Karcino 6 : 7 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Darłovia II Darłowo 1 : 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Wieża II Postomino 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Pogoń Wierzchowo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Legion Strączno - Grom Giżyno 2 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Świerczyna 3 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 2 : 4 więcej
Wspólni Różewo - KS Dzikowo 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Arka Gdynia SSA 1 : 4 więcej
Legia Warszawa S.A. - Cracovia SSA Kraków 2 : 2 więcej
Wisła Kraków SA - Warta Poznań 5 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Górnik Zabrze S.A. - SKS Gwarek Zabrze 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Prawobrzeże II Świnoujście 3 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Sztorm Szczecin 1 : 4 więcej
Future Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Polonia Gryfino 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice 4 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Szczecinek 2 : 6 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Zryw Kretomino 0 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 5 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin 0 : 4 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Lechia Gdańsk - MKS Lew Lębork 7 : 1 więcej
KA4 resPect Krobia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 2 więcej
Górnicza Konin - KKS LECH Poznań/UAM 0 : 5 więcej
LFA Szczecin - GOSRiT Luzino 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Jacademy Bydgoszcz 5 : 1 więcej
Lotos Gdańsk UKS - KKS Lech Poznań 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
KKS Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 3 : 0 więcej
FASE Szczecin - Warta Poznań SA 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Chemik Police - Kluczevia Stargard 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec 36 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 24 : 25 więcej
EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 25 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SMS ZPRP II Płock - AZS Poznań 30 : 33 więcej
Sambor Tczew - Arka Gdynia 26 : 23 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - GUKS Drwęca Lubicz 43 : 16 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Jutrzenka Płock 30 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - USAR Kwidzyn 35 : 40 więcej
Sokół Kościerzyna - KS Szczypiorniak Olsztyn 33 : 24 więcej
SMS ZPRP II Płock - Tytani Wejherowo 29 : 24 więcej
PGE KPR Gryfino - KPR Elbląg 22 : 26 więcej
MKS Mazur Sierpc - SKF KPR Sparta Oborniki 31 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Pogoń Handball Szczecin - MKS Handball Czersk 38 : 29 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 32 : 34 więcej
MKS II Grudziądz - KU AZS UKW Bydgoszcz 0 : 10 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Słupia Słupsk - Iskra AMW Gdynia 29 : 22 więcej
MSPR Junak Włocławek - SPR GKS Żukowo 14 : 35 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Stalpro Joker Powiat Pilski - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 1 więcej
Enea Energetyk Poznań - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 1 więcej
Trefl Lębork - SPS Konspol Słupca 0 : 3 więcej
Astra Nowa Sól - Sobieski Żagań 3 : 0 więcej
03 kwiecień
Wiara Lecha - Pogoń Połczyn Zdrój - baraż więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 86 : 73 więcej
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 68 : 85 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Czarni Słupsk 83 : 76 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 87 : 72 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - AZS AGH Kraków 83 : 68 więcej
Znicz Basket Pruszków - MKKS Żak Koszalin 70 : 101 więcej
KS Księżak Łowicz - Decka Pelplin 105 : 101 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - GKS Manowo 3 : 2 więcej
Biali Sądów - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czarni Fiege Lubanowo - Iskra Banie 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Gryf Polanów 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Drawa Drawsko Pomorskie 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 3 : 0 więcej
Wicher Brojce - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Jantar II Dziwnów - Orzeł Łoźnica 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 5 więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 2 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 2 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
WODR Barzkowice - Dęby Rogowo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - Wicher Reptowo 2 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
KP Przecław - Czarni Szczecin 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin 6 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska 4 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Stargard - Odrzanka Radziszewo 2 : 2 więcej
Grot Gardno - Ogniwo Babinek 2 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Sokół II Pyrzyce 0 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Unia Swochowo 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Wicher Przelewice - Świt Barnimie 4 : 0 więcej
Piast Karsko - Pomorzanin Zamęcin 4 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Polonia Giżyn 1 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 1 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 2 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 4 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 3 : 9 więcej
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - GKS Sokół 16 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Derby Karścino 1 : 1 więcej
Grot Gorawino - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Fala ABFrost Gąski 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie 1 : 3 więcej
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 0 : 7 więcej
Arkadia Malechowo - KS Skibno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Drzewiarz Krosino 7 : 0 więcej
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Sokół Spore 3 : 4 więcej
Grom Świelino - Hubertus Biały Bór 0 : 5 więcej
KS Gwda Wielka - Wicher Rąbino 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 4 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Grom Szwecja 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
KS Mustang - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
Iskierka II Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Sokół Różańsko 2 : 6 więcej
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 0 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - Czarni Czarnówko 1 : 1 więcej
Klon Krzymów - Morzycko II Moryń 5 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 : 6 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Błękitni Stargard - Victoria Niemcz Osielsko 3 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
Best Drive Piła - Podkowa Teqball Club 3 : 3 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Szczecin 5 : 4 więcej
LZS Bojano - Widzew Łódź Futsal 1 : 7 więcej
Futbalo Białystok - KS Gniezno 6 : 1 więcej
KS Dynamik Toruń - TAF Toruń 3 : 3 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - UMKS Zgierz 5 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin U17 - Żaki Szczecin 5 : 0 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 4 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Gwardia Koszalin JS - Świt Szczecin 3 : 2 więcej
Dąb Dębno - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Żaki II Szczecin - Arkonia Szczecin JM 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Chemik Police - Zryw Kretomino 6 : 2 więcej
SALOS II Szczecin - Pogoń Barlinek 5 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Świt Szczecin 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Ina Stradzewo - Gwiazda Żalęcino 0 : 3 więcej
Unia II Dolice - Zenit Koszewo 4 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 26 : 26k więcej
Łomża Vive Kielce - Torus Wybrzeże Gdańsk 39 : 25 więcej
Górnik Zabrze - MKS Zagłębie Lubin 29 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - Młyny Stoisław Koszalin 24 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Bukowsko-Dopiewski KPR - UKS PCM Kościerzyna 27 : 38 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - Kospel Gwardia Koszalin 33 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - ITS Jeziorak Iława 30 : 30k więcej
BSMS Bartoszyce - Sambor Latocha Agropom Tczew 22 : 31 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
UKS Morski Sianów - AZS Politechnika Koszalińska 32 : 29 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SKS Gorzów Wielkopolski - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 1 : 3 więcej
siatkówka Play-off Ligi Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole 3 : 0 więcej
04 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice 69 : 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Górnik Zabrze 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Stal Rzeszów - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
05 kwiecień
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Dąb Dębno - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
FASE Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 20 : 28 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Korona Handball Kielce 36 : 21 więcej
06 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 86 : 85 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Turów Zgorzelec 102 : 78 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 1 : 3 więcej
Ina Goleniów - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Vineta Wolin - Chemik Police 5 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Rasel Dygowo - Kotwica Kołobrzeg 0 : 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 3 : 2 więcej
GKS Manowo - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 3 więcej
07 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 90 : 98 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin 82 : 89 więcej
08 kwiecień
Canoe Polo Tournament więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 86 : 99 więcej
GTK Gliwice - Czarni Słupsk 76 : 83 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica 7 : 2 więcej
piła nożna I liga futsalu
Widzew Łódź Futsal - We-Met Futsal Club Kamienica 8 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze 29 : 34 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Chrobry Głogów 24 : 25 więcej
09 kwiecień
Canoe Polo Tournament więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 106 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Górnik Łęczna 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 0 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
GKS Manowo - Chemik Police 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Wieża Postomino - Jeziorak Szczecin 5 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Rasel Dygowo 3 : 3 więcej
Ina Goleniów - Biali Sądów 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 0 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Spójnia Świdwin 15 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Polonia Płoty 0 : 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Ikar Krosino 0 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Mewa Resko - Masovia Maszewo 5 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 2 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin 0 : 2 więcej
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 1 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 4 : 1 więcej
Unia Dolice - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Sokół Pyrzyce 5 : 0 więcej
Iskra Banie - Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni Fiege Lubanowo 10 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Wrzos Wrześnica 2 : 0 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 0 : 4 więcej
LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 0 : 0 więcej
Redłovia Redło - Głaz Tychowo 0 : 5 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiekowianka Wiekowo 0 : 3 więcej
Gryf Polanów - Wiarus Żółtnica 3 : 0 więcej
Sława Sławno - Grot Bonin 1 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 0 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pomorskie - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Gavia Choszczno 2 : 2 więcej
Drawa Drawno - Sarmata Dobra 0 : 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Węgorzyno 1 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Jantar II Dziwnów 2 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 5 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Ina Recz 13 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 3 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 5 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 5 : 0 więcej
Aquila Szczecin - KP Przecław 0 : 8 więcej
Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mechanik Warnice - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
Unia Swochowo - Piast Kolin 5 : 5 więcej
Sęp Brzesko - Wicher Steklno 3 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Sparta Skalin 7 : 2 więcej
Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 1 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Korona Raduń 5 : 3 więcej
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 1 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 3 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 3 : 1 więcej
GKS Golenice - Piast Piaseczno 2 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Derby Karścino 1 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gryf Dobrowo 8 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Resko Karcino 3 : 5 więcej
Syrena-Grot Rymań - Saturn Mielno 2 : 5 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Wicher Mierzym 2 : 4 więcej
GKS Sokół - Płomień Myślino 1 : 13 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Polonia Warszawa - SKS Gwarek Zabrze 2 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - KKS Lech Poznań 1 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków SA 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Stal Rzeszów 3 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Czarni II Szczecin 2 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Future Szczecin 2 : 1 więcej
Okręt Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 10 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Strzała Płotno 0 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 3 : 5 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 3 więcej
Oldboje Szczecinek - Oldboje Bruskowo Wielkie 6 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sparta Gryfice 6 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Perła Gmina Dygowo 3 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Sokół Stara Dąbrowa 13 : 1 więcej
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 2 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - LZS Bojano 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Best Drive Piła 4 : 3 więcej
Podkowa Teqball Club - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 6 : 6 więcej
TAF Toruń - Futbalo Białystok 7 : 5 więcej
KS Dynamik Toruń - UMKS Zgierz 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Radunia Stężyca 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Żaki Szczecin - AP Reissa Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 0 : 2 więcej
Gwardia Koszalin JS - Chemik Police 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Bałtyk Koszalin JM - Żaki II Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Zryw Kretomino - Błękitni II Stargard 0 : 4 więcej
Bałtyk II Koszalin - SALOS II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Ina Stradzewo - Unia II Dolice 5 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Sandra Spa Pogoń Szczecin 30 : 19 więcej
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 33 : 18 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 30 : 28 więcej
SPR Stal Mielec - Łomża Vive Kielce 30 : 41 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 24 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 32 : 25 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 23 : 24 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Jutrzenka Płock - Bukowsko-Dopiewski KPR 26k : 26 więcej
UKS PCM Kościerzyna - MKS PR Urbis Gniezno 27 : 35 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - Sambor Tczew 23 : 37 więcej
Arka Gdynia - SMS ZPRP II Płock 29 : 21 więcej
AZS Poznań - MTS Kwidzyn 41 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Sokół Kościerzyna - Kospel Gwardia Koszalin 28 : 20 więcej
PGE KPR Gryfino - MKS Mazur Sierpc 25 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
UKS Jedynka Kodo Morąg - Pogoń Handball Szczecin 35 : 28 więcej
MKS Handball Czersk - ITS Jeziorak Iława 23 : 29 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR GKS Żukowo - MKS Słupia Słupsk 26 : 24 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Astra Nowa Sól - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Enea Energetyk Poznań - SPS Konspol Słupca 1 : 3 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - Trefl Lębork 3 : 2 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Stalpro Joker Powiat Pilski 0 : 3 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
10 kwiecień
48. Maraton Dębno więcej
Canoe Polo Tournament więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 58 : 62 więcej
Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin 84 : 86 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 92 : 87 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz 101 : 77 więcej
Turów Zgorzelec - Znicz Basket Pruszków 92 : 72 więcej
MKKS Żak Koszalin - TBS Śląsk II Wrocław 84 : 80 więcej
AZS AGH Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 74 : 80 więcej
Decka Pelplin - Polpharma Starogard Gd. 65 : 78 więcej
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 86 : 82 więcej
AZS UMCS Start II Lublin - Dziki Warszawa 72 : 84 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 77 : 47 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 4 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Pogoń Połczyn Zdrój 7 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Astra Ustronie Morskie 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 : 3 więcej
Błękitni Pomierzyn - Iskra Pomień 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Wicher Brojce 0 : 6 więcej
Jastrząb Łosośnica - Fala Międzyzdroje 6 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń 10 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 2 : 0 więcej
Orkan Suchań - Dęby Rogowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Promień Mosty 4 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 0 : 0 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Grot Gardno 0 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - GKS Kołbacz 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Nadarzyn - Piast Karsko 1 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Grot Gorawino - Hajka Zegrze Pomorskie 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Passat Bukowo Morskie 2 : 2 więcej
KS Skibno - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Błękitni Tychowo 4 : 1 więcej
Wieża II Postomino - Strong Zielenica 2 : 4 więcej
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Krosino 3 : 2 więcej
Sokół Spore - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 5 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik II Iskra Kłanino 5 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Grom Świelino 2 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - Kopanik Lubno 8 : 3 więcej
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 0 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Błękitni Ostrowice 1 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 0 : 2 więcej
KS Dzikowo - Bytyń Nakielno 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze S.A. 1 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Legia Warszawa S.A. 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Osadnik II Myślibórz 1 : 2 więcej
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 0 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Skrzydlaci Będargowo 3 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - KLUKS Krzywin 1 : 1 więcej
Morzycko II Moryń - Polonia Gryfino 1 : 0 więcej
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 0 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard 6 : 0 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Górnicza Konin 2 : 2 więcej
MKS Lew Lębork - KA4 resPect Krobia 1 : 3 więcej
KKP Chełmża - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
FASE Szczecin - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk UKS 3 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Jacademy Bydgoszcz 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin U17 4 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań SA 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Ina Goleniów JS - SALOS Szczecin JS 1 : 5 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Dąb Dębno 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
FASE Szczecin - SALOS Szczecin JM 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Pogoń Barlinek - Chemik Police 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Zenit Koszewo - Jedność Przewłoki 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 : 22 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - Korona Handball Kielce 31 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Olsztyn 33 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KU AZS UKW Bydgoszcz - BSMS Bartoszyce 42 : 35 więcej
11 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
MKP Szczecinek - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
siatkówka Play-off Ligi Kobiet
UNI Opole - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
12 kwiecień
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
UKS PCM Kościerzyna - AZS Poznań 38 : 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Latocha Agropom Tczew - Wybrzeże II Gdańsk 29 : 31 więcej
13 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 81 : 104 więcej
Asseco Arka Gdynia - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 73 : 102 więcej
Zastal Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 97 : 82 więcej
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 84 : 92 więcej
GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin 73 : 70 więcej
Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 85 : 92 więcej
Legia Warszawa - Trefl Sopot 104 : 109 więcej
Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 85 : 67 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
MUKS Kostrzyn - UKS Victoria SP2 Sianów 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
FASE Szczecin - Żaki Szczecin 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - EUROBUD JKS Jarosław 19 : 34 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - KU AZS UKW Bydgoszcz 41 : 32 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
UKS Morski Sianów - MKS Kusy Szczecin 27 : 23 więcej
14 kwiecień
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Polonia Warszawa 3 : 0 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin 1 : 4 więcej
Raków Częstochowa - Warta Poznań 1 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Cracovia SSA Kraków 3 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Arka Gdynia SSA 3 : 3 więcej
Legia Warszawa S.A. - UKS SMS Łódź 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Jacademy Bydgoszcz - KKS Lech Poznań 1 : 1 więcej
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 4 : 1 więcej
Lotos Gdańsk UKS - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 1 więcej
Warta Poznań SA - Lechia Gdańsk 5 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Arkonia Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 3 : 4 więcej
Żaki II Szczecin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Błękitni II Stargard - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
SALOS II Szczecin - MKP Szczecinek 3 : 2 więcej
Świt Szczecin - Zryw Kretomino 3 : 0 więcej
Chemik Police - Bałtyk II Koszalin 5 : 5 więcej
15 kwiecień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Iskra Banie 6 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Kusy Szczecin - MSPR Junak Włocławek 52 : 15 więcej
16 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
Wisła Płock - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Stal Mielec - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Rekord Bielsko-Biała 8 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - GKS Katowice 1 : 3 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Medyk Konin 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 3 : 3 więcej
Sokół Karlino - GKS Manowo 3 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 0 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 1 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Biali Sądów - Zefir Wyszewo 2 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 2 : 0 więcej
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Stolem Gniewino 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 2 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 0 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 3 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Pomorzanin Sławoborze 3 : 6 więcej
Masovia Maszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 3 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 5 więcej
Astra Ustronie Morskie - Mewa Resko 4 : 0 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 2 : 0 więcej
Ikar Krosino - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskierka Szczecin - Unia Dolice 4 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Energetyk Gryfino 1 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 3 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Łabędź Widuchowa 2 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 3 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - Sława Sławno 1 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Vimobilia Będzino 1 : 6 więcej
Wrzos Wrześnica - Victoria Sianów 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Zorza Dobrzany 0 : 2 więcej
Ina Ińsko - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 3 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Drawa Drawsko Pomorskie 3 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Pomierzyn 0 : 0 więcej
Iskra Pomień - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
KP Przecław - Leśnik Kliniska 4 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 1 : 1 więcej
Promień Mosty - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 9 więcej
Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Szczecin 2 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin 8 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Chemik II Police 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Radunia Stężyca - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin U17 - Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
SALOS Szczecin JM - AP Gavia OZIMEK Choszczno 8 : 2 więcej
18 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1 : 3 więcej
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Legia Warszawa - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
19 kwiecień
koszykówka Play-off 1 Ligi Mężczyzn
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 73 : 80 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 83 : 80 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 85 : 92 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 65 : 66 więcej
koszykówka Play-off PLK
Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 93 : 69 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2 : 1 więcej
Tarnovia Tarnów - Czarni Sosnowiec 3 : 6 więcej
20 kwiecień
Futsal Szczecin- Ukraina, mecz charytatywny więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Lech Poznań - Górnik Łęczna 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - AP Lotos Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 7 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Astra Ustronie Morskie - Świt Szczecin 0 : 7 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń II Szczecin 0 : 5 więcej
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Vineta Wolin - GKS Manowo 3 : 0 więcej
21 kwiecień
siatkówka Play-off Ligi Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
22 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Cracovia Kraków 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2 : 4 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 20 : 34 więcej
23 kwiecień
11. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Turniej "Pierwsza Piłka” w kategorii Żak U8 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Termalica Nieciecza 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Tarnovia Tarnów 6 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Karlino 5 : 1 więcej
GKS Manowo - Rasel Dygowo 0 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - MKP Szczecinek 1 : 11 więcej
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 3 : 1 więcej
Olimp Gościno - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Ina Goleniów - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 1 : 3 więcej
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo 3 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 2 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń N. Skalmierzyce 3 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Ikar Krosino 7 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Astra Ustronie Morskie 2 : 2 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 5 : 5 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Spójnia Świdwin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Iskierka Szczecin 0 : 0 więcej
Odra Chojna - Czarni Fiege Lubanowo 2 : 0 więcej
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Pogoń Barlinek 2 : 4 więcej
Iskra Banie - Morzycko Moryń 2 : 0 więcej
Stal Lipiany - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Stal Szczecin 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Vimobilia Będzino - Wrzos Wrześnica 5 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 3 : 2 więcej
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 3 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wiarus Żółtnica 8 : 0 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 1 więcej
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 1 : 2 więcej
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pomorskie - Gavia Choszczno 1 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Bierzwnik 5 : 0 więcej
Korona Człopa - Iskra Pomień 5 : 3 więcej
Drawa Drawno - Ina Ińsko 0 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Orzeł Łoźnica 1 : 10 więcej
Fala Międzyzdroje - Radowia Radowo Małe 3 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 3 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica 4 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 2 więcej
Wicher Brojce - Jastrząb Łosośnica 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Orzeł Małkocin 4 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Płomień Lisowo 5 : 0 więcej
Dęby Rogowo - Orzeł Pęzino 2 : 4 więcej
Ina Recz - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 3 więcej
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 0 : 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Wicher Reptowo 3 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Promień Mosty 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Unia Swochowo 2 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Kluczevia II Stargard 6 : 0 więcej
Unia Stargard - Ogniwo Babinek 1 : 6 więcej
Piast Kolin - Odrzanka Radziszewo 1 : 7 więcej
Sparta Skalin - Sokół II Pyrzyce 4 : 3 więcej
Grot Gardno - Mechanik Warnice 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Wicher Przelewice - Orzeł Żeńsko 3 : 0 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - GKS Sokół 7 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Fala ABFrost Gąski 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - KS Sieciemin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 0 : 4 więcej
Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 2 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Stal Rzeszów 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 4 : 1 więcej
Warta Poznań - SKS Gwarek Zabrze 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Sztorm Szczecin 1 : 4 więcej
Czarni II Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
Future Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 4 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Skrzydlaci Będargowo - Stal II Lipiany 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Morzycko II Moryń 3 : 0 więcej
Polonia Gryfino - Czarni Czarnówko 0 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Mechanik Bobolice 1 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg 4 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 6 : 3 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Mirstal Mirosławiec 0 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Szczecinek 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Sokół Stara Dąbrowa - Pamet Świdwin 5 : 2 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - TKKF Strażak Koszalin 5 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 4 : 6 więcej
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Lechia Gdańsk - KKS LECH Poznań/UAM 2 : 4 więcej
LFA Szczecin - KA4 resPect Krobia 4 : 1 więcej
Górnicza Konin - GOSRiT Luzino 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Radunia Stężyca - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Warta Poznań 3 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - Żaki Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 0 : 3 więcej
Dąb Dębno - Ina Goleniów JS 2 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
SALOS II Szczecin - Chemik Police 0 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Zryw Kretomino 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Unia II Dolice - Gwiazda Żalęcino 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - SPR Stal Mielec 29 : 23 więcej
Łomża Vive Kielce - Grupa Azoty Unia Tarnów 51 : 19 więcej
Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32 : 20 więcej
Gwardia Opole - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25k : 25 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - AZS Poznań 32 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
MKS Mazur Sierpc - SMS ZPRP II Kwidzyn 27 : 23 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - PGE KPR Gryfino 24 : 23 więcej
KPR Elbląg - SMS ZPRP I Kwidzyn 31 : 27 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - SMS ZPRP II Płock 28 : 26 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - USAR Kwidzyn 29 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Handball Czersk - AZS Fahrenheit Gdańsk 30 : 36 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Sambor Latocha Agropom Tczew 26 : 27 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 39 : 26 więcej
MKS II Grudziądz - Szczypiorniak II Olsztyn 0 : 10 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - BSMS Bartoszyce 26 : 32 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Słupia Słupsk - MKS Brodnica 30 : 38 więcej
Iskra AMW Gdynia - MSPR Junak Włocławek 46 : 15 więcej
24 kwiecień
Rajd Gryfa - Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej więcej
11. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Stal Mielec 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Lotos Gdańsk - Olimpia Szczecin 1 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 2 : 3 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Medyk Konin 1 : 2 więcej
KS AZS UJ Kraków - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Vineta Wolin - Chemik Police 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 4 więcej
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 3 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Zalew Stepnica 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Sokół Sokoliniec 1 : 0 więcej
WODR Barzkowice - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Szczecin - Tanowia Tanowo 2 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - OKS Center MD Goleniów 4 : 3 więcej
Chemik II Police - KP Przecław 2 : 5 więcej
Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Sęp Brzesko 2 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Sokół Granowo - Polonia Giżyn 0 : 3 więcej
Iskra Lutówko - Kłos Pełczyce 1 : 3 więcej
Piast Karsko - Świt Barnimie 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 1 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 1 : 5 więcej
Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Myślino - Płomień Pobłocie Wielkie 5 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 8 : 2 więcej
Grot Gorawino - Resko Karcino 1 : 4 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino 3 : 1 więcej
Darpol Barzowice - KS Skibno 0 : 9 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo 2 : 5 więcej
Błękitni Tychowo - Darłovia II Darłowo 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Grom Świelino - Pogoń Wierzchowo 0 : 5 więcej
KS Gwda Wielka - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Sokół Spore 4 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wicher Rąbino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Legion Strączno 8 : 0 więcej
Błękitni Ostrowice - Drzewiarz Świerczyna 8 : 1 więcej
Sad Chwiram - KS Dzikowo 1 : 1 więcej
Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Górnik Zabrze S.A. 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa S.A. 3 : 0 więcej
Arka Gdynia SSA - Wisła Kraków SA 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
KS Mustang - Prawobrzeże II Świnoujście 8 : 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Vineta II Wolin 0 : 4 więcej
Polonia II Płoty - Orzeł Mrzeżyno 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 2 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Osadnik II Myślibórz - Pionier Zwierzyn 3 : 0 więcej
Grom Płonno - Sokół Różańsko 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - Kłos Kamienny Jaz 1 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKP Chełmża - MKS Lew Lębork 5 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 7 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Budowlani Lubsko - MUKS Kostrzyn 0 : 2 więcej
TKKF Stilon II Gorzów - Energetyk Junior Gryfino 8 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Jacademy Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 2 : 5 więcej
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin U17 1 : 3 więcej
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Chemik Police - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin JS 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Kluczevia Stargard 17 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin JM 1 : 7 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Żaki II Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard 0 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Jedność Przewłoki - Ina Stradzewo 2 : 8 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 18 : 32 więcej
Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin 28 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna 30 : 29 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 28 : 24 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
AZS Politechnika Koszalińska - MKS Brodnica 24 : 39 więcej
25 kwiecień
koszykówka Play-off PLK
King Wilki Morskie Szczecin - Czarni Słupsk 83 : 78 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Wisła Płock 3 : 4 więcej
siatkówka Play-off Ligi Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
26 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Mechanik Bobolice - Iskra Białogard 6 : 0 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MTS Kwidzyn - Arka Gdynia 18 : 30 więcej
27 kwiecień
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 1 : 4 więcej
Elana Toruń - Jarota Jarocin 0 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Unia Janikowo - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Nowogard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 5 : 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 45 : 32 więcej
28 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Victoria Sianów 1 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
KP Przecław - Znicz Niedźwiedź 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
GKS Sokół - Wrzos Wrzosowo 0 : 8 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 4 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 1 : 3 więcej
29 kwiecień
Szczecin Match Race więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Piast Gliwice 2 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Radomiak Radom 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Stal Rzeszów - Arka Gdynia SSA 2 : 5 więcej
Legia Warszawa S.A. - KKS Lech Poznań 6 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
FASE Szczecin - Jacademy Bydgoszcz 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin U17 - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Chemik Police - MKP Szczecinek 3 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz 39 : 28 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Łomża Vive Kielce 24 : 32 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław 27 : 33 więcej
MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 22 : 23 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MKS PR Urbis Gniezno - Jutrzenka Płock 33 : 17 więcej
30 kwiecień
Szczecin Match Race więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Stal Mielec - Legia Warszawa 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Tarnovia Tarnów - GKS Katowice 1 : 3 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 2 : 3 więcej
Olimpia Szczecin - KS AZS UJ Kraków 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Hutnik Szczecin 0 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 2 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 3 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 5 : 1 więcej
Chemik Police - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 0 : 7 więcej
Biali Sądów - GKS Manowo 3 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zefir Wyszewo 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Unia Janikowo 2 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 4 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Świt Szczecin - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Spójnia Świdwin - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 5 więcej
Masovia Maszewo - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 3 więcej
Ikar Krosino - Mewa Resko 1 : 4 więcej
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jantar Dziwnów 2 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Nowogard 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Unia Dolice - Odra Chojna 1 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 3 : 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa 4 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Stal Lipiany 11 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Redłovia Redło - LZS Kowalewice 4 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Radew Białogórzyno 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Vimobilia Będzino 4 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 1 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 4 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Błękitni Pomierzyn 9 : 0 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pomorskie 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Lech Czaplinek 0 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 6 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Korona Człopa 2 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 1 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 1 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Jantar II Dziwnów 3 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów 2 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 2 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Radowia Radowo Małe 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 6 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 5 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 3 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police 1 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 1 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 2 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin 7 : 1 więcej
Promień Mosty - Czarni Szczecin 0 : 4 więcej
Wicher Reptowo - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Piast Kolin 0 : 3 więcej
Unia Swochowo - Bryza Reńsko 3 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Grot Gardno 1 : 7 więcej
Mechanik Warnice - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Sokół Granowo 3 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 1 : 2 więcej
Korona Raduń - Piast Karsko 2 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Wicher Przelewice 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 4 : 1 więcej
GKS Golenice - Czcibor Cedynia 0 : 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Gryf Dobrowo 2 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Resko Karcino 5 : 4 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II Iskra Kłanino 5 : 1 więcej
Błonie Barwice - Grom Świelino 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 4 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Warta Poznań 0 : 2 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia SSA Kraków 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Śląsk Wrocław 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - Future Szczecin 0 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Iskierka II Szczecin 3 : 1 więcej
Pionier Szczecin - Victoria 95 Przecław 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Grom Płonno 0 : 3 więcej
Sokół Różańsko - Osadnik II Myślibórz 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Czarni Czarnówko - Morzycko II Moryń 9 : 0 więcej
Klon Krzymów - KLUKS Krzywin 3 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Polonia Gryfino 8 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Zryw Kretomino 0 : 0 więcej
Oldboje Szczecinek - Victoria Sianów 5 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 7 : 5 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Perła Gmina Dygowo 3 : 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 1 : 5 więcej
Warta Poznań - Radunia Stężyca 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 więcej
Żaki Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 6 więcej
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 4 : 0 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin JS - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Zryw Kretomino - Pogoń Barlinek 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Unia II Dolice - Jedność Przewłoki 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 25 : 27 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów 31 : 29 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - MMTS Kwidzyn 24 : 24k więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - MKS Zagłębie Lubin 20 : 25 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 22 : 35 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SMS ZPRP II Płock - GUKS Drwęca Lubicz 30 : 36 więcej
Sambor Tczew - UKS PCM Kościerzyna 29 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 28 : 28k więcej
SMS ZPRP II Płock - KPR Elbląg 24 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS II Grudziądz - AZS Fahrenheit Gdańsk 0 : 10 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Pogoń Handball Szczecin 34 : 32 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - ITS Jeziorak Iława 20 : 26 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 34 : 31 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - UKS Morski Sianów 0 : 10 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Marcin Płuska nowym tre »
2 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Portowcy Stars triufują »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
24 » Kasta Szczecin-Majowe-M »
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
18 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
18 » Płomień Myślino-Błękitn »
17 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
2 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
2 » Ina Goleniów-Darłovia D »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kokej
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136362
• newsów: 76360
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141960
• zdjęć: 849396
• relacji: 39867
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies