ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 kwiecień 2022
pokaż:
10 kwiecień
Canoe Polo Tournament więcej
48. Maraton Dębno więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 92 : 87 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 58 : 62 więcej
Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin 84 : 86 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz 101 : 77 więcej
Turów Zgorzelec - Znicz Basket Pruszków 92 : 72 więcej
MKKS Żak Koszalin - TBS Śląsk II Wrocław 84 : 80 więcej
AZS AGH Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 74 : 80 więcej
Decka Pelplin - Polpharma Starogard Gd. 65 : 78 więcej
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 86 : 82 więcej
AZS UMCS Start II Lublin - Dziki Warszawa 72 : 84 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 77 : 47 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 4 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Pogoń Połczyn Zdrój 7 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Astra Ustronie Morskie 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Iskra Pomień 1 : 1 więcej
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Wicher Brojce 0 : 6 więcej
Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń 10 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Fala Międzyzdroje 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 2 : 0 więcej
Orkan Suchań - Dęby Rogowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Promień Mosty 4 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 0 : 0 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Grot Gardno 0 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - GKS Kołbacz 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Nadarzyn - Piast Karsko 1 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Grot Gorawino - Hajka Zegrze Pomorskie 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Passat Bukowo Morskie 2 : 2 więcej
KS Skibno - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Błękitni Tychowo 4 : 1 więcej
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 3 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Strong Zielenica 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Mechanik II Iskra Kłanino 5 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Grom Świelino 2 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Krosino 3 : 2 więcej
Sokół Spore - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 5 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 0 : 0 więcej
Grom Giżyno - Kopanik Lubno 8 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Błękitni Ostrowice 1 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 0 : 2 więcej
KS Dzikowo - Bytyń Nakielno 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Legia Warszawa S.A. 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze S.A. 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Osadnik II Myślibórz 1 : 2 więcej
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 0 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Skrzydlaci Będargowo 3 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Polonia Gryfino 1 : 0 więcej
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 0 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - KLUKS Krzywin 1 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard 6 : 0 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Górnicza Konin 2 : 2 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
MKS Lew Lębork - KA4 resPect Krobia 1 : 3 więcej
KKP Chełmża - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk UKS 3 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Jacademy Bydgoszcz 0 : 1 więcej
FASE Szczecin - Warta Poznań 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin U17 4 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań SA 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Ina Goleniów JS - SALOS Szczecin JS 1 : 5 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Dąb Dębno 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
FASE Szczecin - SALOS Szczecin JM 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Pogoń Barlinek - Chemik Police 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Zenit Koszewo - Jedność Przewłoki 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Korona Handball Kielce 31 : 20 więcej
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 : 22 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Olsztyn 33 : 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KU AZS UKW Bydgoszcz - BSMS Bartoszyce 42 : 35 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Pomóż Ewie
mecze:
21 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
17 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
17 » Błękitni II Stargard-Dą »
15 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
15 » Sparta Gryfice-Polonia  »
14 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
12 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
12 » Wrzos Wrzosowo-Saturn M »
11 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
11 » Biali Sądów-Flota Świno »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
andrzeja3 t0825
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3028
• imprez: 140489
• newsów: 76669
• użytkowników: 80127
• komentarzy: 1146802
• zdjęć: 856243
• relacji: 39968
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies