ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 maj 2022
pokaż:
21 maj
Regaty o Puchar Magnolii więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 0 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 2 : 2 więcej
Wisła Płock - Stal Mielec 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 3 : 4 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Wisła Kraków - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Piast Gliwice - Radomiak Radom 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 3 : 0 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - Tarnovia Tarnów 3 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz 4 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Zefir Wyszewo 6 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 5 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Wieża Postomino - GKS Manowo 4 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
Sokół Karlino - Chemik Police 1 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 1 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Elana Toruń - GKS Przodkowo 0 : 3 więcej
Unia Janikowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 3 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Spójnia Świdwin 10 : 0 więcej
Mewa Resko - Gryf Kamień Pomorski 0 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 4 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 4 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Astra Ustronie Morskie 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Unia Dolice 2 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin 1 : 5 więcej
Stal Lipiany - Łabędź Widuchowa 3 : 6 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Stal Szczecin 4 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wrzos Wrześnica - Grot Bonin 5 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo 3 : 4 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0 : 3 więcej
Iskra Białogard - Zawisza Grzmiąca 4 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Redłovia Redło 4 : 3 więcej
Sława Sławno - Gryf Polanów 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez 0 : 3 więcej
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 4 : 0 więcej
Korona Człopa - Sarmata Dobra 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Zalew Stepnica 8 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 1 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 0 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo 4 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Ina Recz 0 : 6 więcej
Dąb Dębice - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Dęby Rogowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 4 więcej
Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 5 więcej
Leśnik Kliniska - Wicher Reptowo 6 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Hanza Goleniów 1 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Piast Kolin - Ogniwo Babinek 1 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Sokół II Pyrzyce 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 5 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino 5 : 4 więcej
Płomień Myślino - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice 0 : 3 więcej
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 2 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Sokół Spore 7 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 2 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - KS Dzikowo 0 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - Wisła Kraków SA 3 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Stal Rzeszów 7 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Górnik Zabrze S.A. 2 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - SKS Gwarek Zabrze 7 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Polonia Warszawa 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 4 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pionier Zwierzyn - Stal II Lipiany 3 : 0 więcej
Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Kłos Kamienny Jaz 0 : 6 więcej
Polonia Gryfino - Morzycko II Moryń 3 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Szczecinek 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Iskra Białogard 4 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino 1 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Victoria Sianów 1 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Perła Gmina Dygowo 3 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Pamet Świdwin 2 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
LFA Szczecin - Górnicza Konin 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
UKS Victoria SP2 Sianów - Energetyk Junior Gryfino 5 : 2 więcej
TKKF Stilon II Gorzów - Budowlani Lubsko 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
Żaki Szczecin - Pogoń Szczecin U17 3 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin JS 2 : 2 więcej
SALOS Szczecin JS - Chemik Police 4 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Pogoń Barlinek - SALOS II Szczecin 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Jedność Przewłoki - Zenit Koszewo 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - Korona Handball Kielce 31 : 22 więcej
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 27 : 24 więcej
MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg 36 : 23 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
GUKS Drwęca Lubicz - Arka Gdynia 21 : 33 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - Sambor Tczew 37 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Marcin Płuska nowym tre »
2 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Portowcy Stars triufują »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Kasta Szczecin-Majowe-M »
18 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
18 » Płomień Myślino-Błękitn »
17 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
2 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
2 » Ina Goleniów-Darłovia D »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136362
• newsów: 76360
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141960
• zdjęć: 849396
• relacji: 39867
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies