ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 maj 2022
pokaż:
28 maj
KSW 70 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Ina Goleniów 0 : 5 więcej
Chemik Police - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 7 : 1 więcej
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
GKS Manowo - Dąb Dębno 3 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
GKS Przodkowo - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wlkp. 7 : 2 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo 0 : 5 więcej
Spójnia Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Ikar Krosino - Masovia Maszewo 2 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Mewa Resko 0 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
Polonia Płoty - Kotwica II Kołobrzeg 7 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Astra Ustronie Morskie 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Unia Dolice - Iskra Banie 5 : 1 więcej
Stal Lipiany - Odra Chojna 1 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 3 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 1 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Energetyk Gryfino 7 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - Wrzos Wrześnica 0 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Victoria Sianów 5 : 3 więcej
Redłovia Redło - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 4 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Sarmata Dobra 2 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Korona Człopa 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Pomierzyn 2 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Iskra Pomień 6 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 0 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Orzeł Łoźnica 5 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Jantar II Dziwnów 5 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 6 : 1 więcej
Ina Recz - Dąb Dębice 1 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Suchań 1 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów 4 : 2 więcej
Promień Mosty - Znicz Niedźwiedź 4 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Piast Kolin 8 : 1 więcej
Wicher Steklno - Unia Stargard 4 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Odrzanka Radziszewo 2 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Kluczevia II Stargard 4 : 2 więcej
Unia Swochowo - GKS Kołbacz 1 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Korona Raduń - Wicher Przelewice 5 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Świt Barnimie 10 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 2 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Gryf Dobrowo 0 : 5 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Derby Karścino 3 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - GKS Sokół 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 0 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Darłovia II Darłowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Sokół Spore 11 : 0 więcej
Błonie Barwice - Drzewiarz Krosino 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Cracovia SSA Kraków 0 : 0 więcej
Wisła Kraków SA - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Stal Rzeszów - Legia Warszawa S.A. 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Victoria 95 Przecław 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Sokół Różańsko 0 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Osadnik II Myślibórz 1 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Lech Czaplinek 8 : 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 16 : 2 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg 0 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Sokół Stara Dąbrowa 7 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 1 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - TKKF Strażak Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - GOSRiT Luzino 8 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia 4 : 1 więcej
Górnicza Konin - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Budowlani Lubsko - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Radunia Stężyca - KKS Lech Poznań 0 : 1 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin U17 - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Kluczevia Stargard - Prawobrzeże Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Żaki II Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
SALOS II Szczecin - Bałtyk II Koszalin 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - MKP Szczecinek 7 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Marcin Płuska nowym tre »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
2 » Vineta II Wolin poszuku »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Portowcy Stars triufują »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Kasta Szczecin-Majowe-M »
18 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
18 » Płomień Myślino-Błękitn »
17 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
2 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
2 » Ina Goleniów-Darłovia D »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136362
• newsów: 76360
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141960
• zdjęć: 849396
• relacji: 39867
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies