ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 maj 2020
dodaj sparing
pokaż:
30 maj
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  ŁKS Łódź - Górnik Zabrze więcej
17:30  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
20:00  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce więcej
  Górnik Polkowice - Bytovia Bytów więcej
  Lech II Poznań - Błękitni Stargard więcej
  Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg więcej
18:00  Elana Toruń - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo więcej
13:00  Lech Czaplinek - Błękitni II Stargard więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin więcej
16:00  Olimp Gościno - Sokół Karlino więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Ina Goleniów - Rasel Dygowo więcej
16:30  Iskierka Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
18:00  Flota Świnoujście - MKP Szczecinek więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Grom Nowy Staw - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Unia Janikowo więcej
17:00  Górnik Konin - Świt Szczecin więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin więcej
18:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
18:30  Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn więcej
12:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Tanowia Tanowo więcej
12:00  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście więcej
12:00  Polonia Płoty - Piast Chociwel więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Stal Szczecin więcej
16:00  Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  A.P. Gavia Choszczno - Drawa Drawno więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań więcej
14:00  Dąb Dębno - Czcibor Cedynia więcej
14:00  Unia Dolice - Piast Karsko więcej
16:00  Odra Chojna - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Saturn Mielno - LZS Kowalewice więcej
11:00  Iskra Białogard - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino więcej
17:00  Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów więcej
18:00  Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Redłovia Redło więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo więcej
16:00  Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Ikar Krosino więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  GKS Katowice - UKS SMS Łódź więcej
12:00  Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz więcej
12:00  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków więcej
12:00  Górnik Łęczna - Medyk Konin więcej
12:00  Rolnik Biedrzychowice - AZS Wrocław więcej
12:00  Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo więcej
  Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń więcej
11:00  Błękitni Trzygłów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
16:00  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Zalew Stepnica więcej
17:00  Pomorzanin Przybiernów - KS Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
  Promień Mosty - Orkan Dalewo więcej
  Ina Ińsko - Radowia Radowo Małe więcej
  Unia Stargard - Dąb Dębice więcej
  Czarni Marianowo - Sarmata Dobra więcej
  Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo więcej
  WODR Barzkowice - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
  OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin więcej
18:00  Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Grzędzice więcej
  Podlesie Sowno - Ogniwo Babinek więcej
  Odrzanka Radziszewo - Łabędź Widuchowa więcej
  Grot Gardno - Unia Swochowo więcej
Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Wicher Steklno - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna więcej
  Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica więcej
  Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - KLUKS Krzywin więcej
  Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Iskra Warszyn - Jedność Przewłoki więcej
  Iskra Lutówko - Błyskawica Kluki więcej
  Zorza Tychowo - Mechanik Warnice więcej
  Wicher Przelewice - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Koral Mostkowo - Sęp Brzesko więcej
15:00  Piast Kolin - Polonia Giżyn więcej
17:00  SCRS Barlinek - Bryza Reńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino więcej
  Gryf Dobrowo - Jantar Siemyśl więcej
  Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań więcej
  Fala ABFrost Gąski - Derby Karścino więcej
  Radew Białogórzyno - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Grot Bonin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Błękitni Sarnik - Iskra Pomień więcej
  Ina Nadarzyn - Remor Recz więcej
  Świt Barnimie - Korona Raduń więcej
  Orzeł Bierzwnik - Zjednoczeni Wapnica więcej
16:00  Klon Krzęcin - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Olympic Warszkowo - KS Sieciemin więcej
  KS Skibno - Derby Gwiazdowo więcej
  Wieża II Postomino - Gryf Polanów więcej
  Darpol Barzowice - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Grom Świelino - Wicher Rąbino więcej
  Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka więcej
  Huragan Bierzwnica - SP Wilcze Laski więcej
  Mechanik II / Iskra - Pogoń Wierzchowo więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn więcej
  Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Legion Strączno - Sokół Suliszewo więcej
  Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec więcej
  Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Kopanik Lubno - KP Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Unia II Dolice - Orkan II Suchań więcej
  Sława Choszczno - Pionier Zwierzyn więcej
  Zorza II Dobrzany - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Dęby Rogowo - Grom Płonno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Śląsk Wrocław - Lech Poznań więcej
  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
  FCB Escola Varsovia - Hutnik Kraków więcej
  Górnik Zabrze - SMS Łódź więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze więcej
12:00  Cracovia Kraków - Arka Gdynia więcej
12:00  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
  Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
15:00  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
38 » Kołobrzeska rewolucja f »
12 » Dawid Retlewski żegna s »
10 » LKS Polonia Płoty zapra »
3 » Koniec sezonu
2 » VI Runda Pucharu Polsk »
2 » Wzmocnienia ze Starego  »
1 » Michał Wojtowicz: Czeka »
1 » Sparta zawiesi działaln »
1 » Szukamy trenera
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 531
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122221
• newsów: 73287
• użytkowników: 74474
• komentarzy: 1095011
• zdjęć: 793283
• relacji: 38524
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies