ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 maj 2020
pokaż:
23 maj
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Elana Toruń więcej
  Stal Stalowa Wola - GKS Katowice więcej
17:00  Górnik Łęczna - Stal Rzeszów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Darłovia Darłowo - Iskierka Szczecin więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin więcej
15:00  Sokół Karlino - Lech Czaplinek więcej
15:00  Rasel Dygowo - Olimp Gościno więcej
16:00  MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Flota Świnoujście więcej
17:00  Vineta Wolin - Orzeł Wałcz więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna III liga gr. 2
13:00  Bałtyk Koszalin - Górnik Konin więcej
15:00  Chemik Police - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Sokół Kleczew - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
17:00  Unia Janikowo - Gwardia Koszalin więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany więcej
11:00  Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo więcej
16:00  Sparta Gryfice - Piast Chociwel więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Mewa Resko więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna więcej
  Drawa Drawno - Piast Karsko więcej
  Czcibor Cedynia - Morzycko Moryń więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Orkan Suchań - Biali Sądów więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice więcej
17:00  Stal Lipiany - Dąb Dębno więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Wieża Postomino - Płomień Myślino więcej
  Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Zefir Wyszewo - Saturn Mielno więcej
11:00  LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Ikar Krosino - Mechanik Turowo więcej
11:00  Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa więcej
15:00  Redłovia Redło - Błonie Barwice więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Głaz Tychowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  Medyk Konin - GKS Katowice więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec więcej
12:00  Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin więcej
12:00  AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna więcej
12:00  KKP Bydgoszcz - Rolnik Biedrzychowice więcej
12:00  AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica więcej
  Sowianka Sowno - Pomorzanin Przybiernów więcej
17:00  Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Sarmata Dobra - Orzeł Pęzino więcej
  Dąb Dębice - Czarni Marianowo więcej
  Radowia Radowo Małe - Unia Stargard więcej
  Promień Mosty - Ina Ińsko więcej
  Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Hanza Goleniów - Chemik II Police więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Podlesie Sowno - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice więcej
Zootechnik Kołbacz - Wicher Steklno 0 : 3 więcej
  Unia Swochowo - Znicz Niedźwiedź więcej
  Czarni Czarnówko - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry więcej
  GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice więcej
15:00  KLUKS Krzywin - Zieloni Zielin więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Błyskawica Kluki - Polonia Giżyn więcej
  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Koral Mostkowo więcej
  Jedność Przewłoki - Wicher Przelewice więcej
  Iskra Lutówko - Zorza Tychowo więcej
15:00  Mechanik Warnice - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Grot Bonin - Radew Białogórzyno więcej
  Derby Karścino - Wrzos Wrzosowo więcej
  Syrena-Grot Rymań - Fala ABFrost Gąski więcej
  Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Ina Nadarzyn - Iskra Pomień więcej
  Sokół Granowo - Orzeł Bierzwnik więcej
  Remor Recz - Świt Barnimie więcej
16:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Klon Krzęcin - Błękitni Sarnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo więcej
  Arkadia Malechowo - Olympic Warszkowo więcej
  Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino więcej
  Passat Bukowo Morskie - KS Skibno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Drzewiarz Krosino - Grom Świelino więcej
  SP Wilcze Laski - Mechanik II / Iskra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Znicz Dzikowo więcej
  Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Legion Strączno więcej
  Grom Szwecja - Kopanik Lubno więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec więcej
16:00  Gryf Budowo - Grom Giżyno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Światowid 63 II Łobez - Bizon II Cerkwica więcej
  Jantar II Dziwnów - Korona II Stuchowo więcej
  Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Pionier Szczecin - Sparta Skalin więcej
  Aquila II Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Sokół Różańsko - Korona Klępicz więcej
  Tywa Swobnica - Klon Krzymów więcej
  Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Pionier Zwierzyn - Zorza II Dobrzany więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Unia II Dolice więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Sława Choszczno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
  Wisła Kraków - Pogoń Szczecin więcej
  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
11:00  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
12:00  Hutnik Kraków - Cracovia Kraków więcej
16:00  SMS Łódź - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Spójnia Białe Błota - KKP Chełmża więcej
13:00  GOSRiT Luzino - Gwiazda Toruń więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
  Ząbkovia Ząbki - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Medyk II Konin - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
12:00  Lech Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
38 » Kołobrzeska rewolucja f »
12 » Dawid Retlewski żegna s »
10 » LKS Polonia Płoty zapra »
3 » Koniec sezonu
2 » VI Runda Pucharu Polsk »
2 » Wzmocnienia ze Starego  »
1 » Sparta zawiesi działaln »
1 » Szukamy trenera
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
1 » Michał Wojtowicz: Czeka »
mecze:
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 507
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122221
• newsów: 73287
• użytkowników: 74474
• komentarzy: 1095011
• zdjęć: 793283
• relacji: 38524
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies