ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2020
pokaż:
01 maj
piła nożna III liga gr. 2
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Świt Szczecin więcej
14:00  Grom Nowy Staw - Sokół Kleczew więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia więcej
02 maj
piła nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice więcej
  Lech II Poznań - Resovia Rzeszów więcej
  Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Lech Czaplinek - GKS Leśnik Manowo więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Olimp Gościno - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo więcej
17:00  Vineta Wolin - Sokół Karlino więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Nielba Wągrowiec - Radunia Stężyca więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
18:00  Jarota Jarocin - Unia Janikowo więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Górnik Konin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Iskra Golczewo - Sparta Gryfice więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Wicher Brojce więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Mierzynianka Mierzyn więcej
12:00  Polonia Płoty - Stal Szczecin więcej
14:00  Piast Chociwel - Tanowia Tanowo więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Drawa Drawno więcej
12:00  Dąb Dębno - Energetyk Gryfino więcej
  Morzycko Moryń - Orkan Suchań więcej
14:00  Unia Dolice - Iskra Banie więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Płomień Myślino - Zefir Wyszewo więcej
  Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Saturn Mielno - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów więcej
  Vimobilia Będzino - LZS Kowalewice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Ikar Krosino więcej
16:00  Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Korona Człopa - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Sad Chwiram więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca więcej
  Mechanik Turowo - Głaz Tychowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
15:00  Górnik Łęczna - Rolnik Biedrzychowice więcej
  GKS Katowice - KKP Bydgoszcz więcej
  Mitech Żywiec - AZS Wrocław więcej
  Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Korona Stuchowo - Sowianka Sowno więcej
  Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Czarni Marianowo - Ina Ińsko więcej
  Orzeł Pęzino - Promień Mosty więcej
  WODR Barzkowice - Radowia Radowo Małe więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice więcej
  Rolpol Chlebowo - Sarmata Dobra więcej
  Płomień Lisowo - Masovia Maszewo więcej
  Unia Stargard - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin więcej
  Czarni 44 Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
  Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Orzeł Małkocin - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Odrzanka Radziszewo - Ogniwo Babinek więcej
  Grot Gardno - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Znicz Niedźwiedź - Podlesie Sowno więcej
  Wicher Steklno - Czarni Czarnówko więcej
  Czarni Fiege Lubanowo - Łabędź Widuchowa więcej
  Orzeł Grzędzice - Unia Swochowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Sekwoja Brwice - KLUKS Krzywin więcej
  Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole więcej
  Zieloni Zielin - GKS Golenice więcej
  Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica więcej
  Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Iskra Warszyn - Błyskawica Kluki więcej
  Wicher Przelewice - Zorza Tychowo więcej
  Koral Mostkowo - Iskra Lutówko więcej
16:00  SCRS Barlinek - Mechanik Warnice więcej
15:00  Piast Kolin - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Radew Białogórzyno - Jantar Siemyśl więcej
  Gryf Dobrowo - Resko Karcino więcej
  Sokół Lulewice - Wicher Mierzym więcej
  Fala ABFrost Gąski - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
15:00  Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino więcej
  Grot Bonin - Derby Karścino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Orzeł Bierzwnik - Remor Recz więcej
  Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec więcej
  Świt Barnimie - Błękitni Sarnik więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Korona Raduń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Wieża II Postomino - KS Skibno więcej
  Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie więcej
  Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Spore więcej
  Mechanik II / Iskra - Błękitni Gonne Małe więcej
  Grom Świelino - KS Gwda Wielka więcej
  Wicher Rąbino - SP Wilcze Laski więcej
  Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Wspólni Różewo - Grom Szwecja więcej
13:00  Kopanik Lubno - Grom Giżyno więcej
  Legion Strączno - Gryf Budowo więcej
  Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo więcej
  Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn więcej
  Znicz Dzikowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Korona II Stuchowo - Lotnik Czarne więcej
  Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo więcej
  Jantar II Dziwnów - Fala II Międzyzdroje więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin więcej
  Sparta Skalin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
  Rybak Trzebież - Jeziorak II Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl więcej
  Klon Krzymów - Polonia Gryfino więcej
  Sokół Różańsko - Iskra II Banie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Unia II Dolice - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Dęby Rogowo - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
  FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Cracovia Kraków - Gwarek Zabrze więcej
  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
  Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków więcej
13:00  SMS Łódź - Arka Gdynia więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Pogoń Tczew więcej
13:00  GOSRiT Luzino - Górnicza Konin więcej
16:00  Błękitni Stargard - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Gwiazda Toruń - Spójnia Białe Błota więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
  Unifreeze Górzno - KS Raszyn więcej
  Ząbkovia Ząbki - MUKS Praga Warszawa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
14:00  Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
16:00  AP Reissa Poznań - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - UKS Hagard Strzałkowo więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica więcej
  Jeziorak Iława - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  AZS UMK Toruń - Sambor Tczew więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk więcej
03 maj
6. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy więcej
piła nożna II liga
18:00  Elana Toruń - GKS Katowice więcej
17:00  Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Biali Sądów - Odra Chojna więcej
16:00  Piast Karsko - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  UKS SMS Łódź - Medyk Konin więcej
15:00  Olimpia Szczecin - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
17:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
17:00  Chemik II Police - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
13:00  Bryza Reńsko - Sęp Brzesko więcej
16:00  Polonia Giżyn - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
13:30  Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Iskra Pomień więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
13:00  Błękitni Tychowo - Gryf Polanów więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  KS Sieciemin - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Bytyń Nakielno - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:15  Sokół II Pyrzyce - Tywa Swobnica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
13:00  Gwiazda Żalęcino - Sława Choszczno więcej
15:00  Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
14:00  WAP Włocławek - KKP Chełmża więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  Akademia Piłkarska LG - Piastovia Piastów więcej
15:00  UKS SMS Łódź II - Stomilanki Olsztyn więcej
16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin więcej
09 maj
1. Szczeciński Bieg Nocny więcej
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce więcej
  Znicz Pruszków - Lech II Poznań więcej
  Stal Stalowa Wola - Elana Toruń więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Darłovia Darłowo - Ina Goleniów więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Vineta Wolin więcej
13:00  Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Flota Świnoujście więcej
16:00  MKP Szczecinek - Lech Czaplinek więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Chemik Police - Jarota Jarocin więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Górnik Konin - Mieszko Gniezno więcej
16:00  Unia Janikowo - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Jeziorak Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
  Wicher Brojce - Iskra Golczewo więcej
16:00  Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel więcej
11:00  Stal Szczecin - Mewa Resko więcej
  Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino więcej
  A.P. Gavia Choszczno - Biali Sądów więcej
16:00  Odra Chojna - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Stal Lipiany - Unia Dolice więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno więcej
  Czcibor Cedynia - Piast Karsko więcej
17:00  Iskra Banie - Morzycko Moryń więcej
11:00  Orkan Suchań - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie więcej
  Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Wieża Postomino - Vimobilia Będzino więcej
11:00  LZS Kowalewice - Płomień Myślino więcej
16:00  Strong Zielenica - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
11:00  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Ikar Krosino - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Głaz Tychowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
15:00  Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Sad Chwiram - Korona Człopa więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Błonie Barwice więcej
  Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin więcej
12:00  AZS Wrocław - GKS Katowice więcej
12:00  Medyk Konin - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec więcej
  Rolnik Biedrzychowice - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo więcej
16:30  Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów więcej
13:00  Pomorzanin Przybiernów - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Dąb Dębice - WODR Barzkowice więcej
16:30  Orkan Dalewo - Płomień Lisowo więcej
  Sarmata Dobra - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Radowia Radowo Małe - Orzeł Pęzino więcej
  Promień Mosty - Czarni Marianowo więcej
  Ina Ińsko - Unia Stargard więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police więcej
  Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin więcej
17:00  Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów więcej
  Aquila Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Podlesie Sowno - Grot Gardno więcej
  Ogniwo Babinek - Orzeł Małkocin więcej
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
  Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Czarni Czarnówko - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl więcej
15:00  KLUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin więcej
  GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Zorza Tychowo - Iskra Warszyn więcej
  Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko więcej
  Sęp Brzesko - Polonia Giżyn więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Piast Kolin więcej
  Jedność Przewłoki - SCRS Barlinek więcej
15:00  Mechanik Warnice - Koral Mostkowo więcej
  Iskra Lutówko - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Derby Karścino - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Syrena-Grot Rymań - Radew Białogórzyno więcej
  Jantar Siemyśl - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Remor Recz - Orzeł Żeńsko więcej
16:00  Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik więcej
  Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo więcej
  Arkadia Malechowo - Błękitni Tychowo więcej
  Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice więcej
  Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino więcej
  KS Skibno - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Błękitni Gonne Małe - Huragan Bierzwnica więcej
  SP Wilcze Laski - Grom Świelino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Kolejarz Wierzchowo - Mirstal Mirosławiec więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Znicz Dzikowo więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Wspólni Różewo więcej
  Grom Szwecja - Santos Kłębowiec więcej
  Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno więcej
16:00  Gryf Budowo - Kopanik Lubno więcej
16:00  Grom Giżyno - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Gardominka Mechowo - Bizon II Cerkwica więcej
  Światowid 63 II Łobez - Korona II Stuchowo więcej
  Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Aquila II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
  Iskierka II Szczecin - Sparta Skalin więcej
  Jeziorak II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Iskra II Banie - Klon Krzymów więcej
  Tywa Swobnica - Korona Klępicz więcej
  Polonia Gryfino - Zryw Góralice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Ogniwo Dzwonowo - Grom Płonno więcej
  Pionier Zwierzyn - Unia II Dolice więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Gwiazda Żalęcino więcej
  Sława Choszczno - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - SMS Łódź więcej
11:00  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Spójnia Białe Błota - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  KS Raszyn - Ząbkovia Ząbki więcej
15:00  Medyk II Konin - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  MUKS Praga Warszawa - UKS SMS Łódź II więcej
  Stomilanki Olsztyn - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
  Arka Gdynia - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
  Warmia Olsztyn - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Jurand Ciechanów - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  MKS Mazur Sierpc - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  UKS Hagard Strzałkowo - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak Iława więcej
  MKS Grudziądz - AZS UMK Toruń więcej
  Sambor Tczew - KPR Blejkan Gryfino więcej
  MKS Brodnica - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
10 maj
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Grom Nowy Staw więcej
18:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Świt Szczecin - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Tanowia Tanowo - Polonia Płoty więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Iskra Białogard więcej
17:00  Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
16:00  KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:30  Prawobrzeże II Świnoujście - Bizon Cerkwica więcej
14:00  Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Masovia Maszewo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Vielgovia Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
15:00  Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Łabędź Widuchowa - Wicher Steklno więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
16:00  Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
13:30  Resko Karcino - Grot Bonin więcej
14:00  Grot Gorawino - Fala ABFrost Gąski więcej
12:00  Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo więcej
16:00  Klon Krzęcin - Świt Barnimie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
16:00  Gryf Polanów - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
14:00  Pogoń Wierzchowo - Wicher Rąbino więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
12:00  Sokół Spore - Mechanik II / Iskra więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Fala II Międzyzdroje - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
18:00  FASE Szczecin - Pionier Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:15  Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Dęby Rogowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Hutnik Kraków - Korona Kielce więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
12:00  Gwarek Zabrze - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
11:00  Górnicza Konin - Błękitni Stargard więcej
11:00  Pogoń Tczew - KKP Chełmża więcej
14:00  WAP Włocławek - GOSRiT Luzino więcej
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda Toruń więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
15:00  CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Poznań więcej
16 maj
piła nożna II liga
18:00  Elana Toruń - Resovia Rzeszów więcej
  Górnik Polkowice - Znicz Pruszków więcej
  Lech II Poznań - Gryf Wejherowo więcej
  Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Lech Czaplinek - Rasel Dygowo więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard więcej
17:00  Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin więcej
16:30  Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
18:00  Flota Świnoujście - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Olimp Gościno - MKP Szczecinek więcej
18:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino więcej
piła nożna III liga gr. 2
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Chemik Police więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Unia Janikowo więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin więcej
18:00  Jarota Jarocin - Sokół Kleczew więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca więcej
14:00  Grom Nowy Staw - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Stal Szczecin więcej
  Wicher Brojce - Sparta Gryfice więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn więcej
12:00  Mewa Resko - Tanowia Tanowo więcej
15:00  Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica więcej
11:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Morzycko Moryń - Stal Lipiany więcej
14:00  Unia Dolice - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Piast Karsko więcej
16:00  Odra Chojna - Drawa Drawno więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań więcej
15:00  Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
14:00  Dąb Dębno - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice więcej
  Płomień Myślino - Vimobilia Będzino więcej
18:00  Sława Sławno - Wieża Postomino więcej
  Saturn Mielno - Victoria Sianów więcej
17:00  Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Iskra Białogard - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino więcej
  Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice więcej
16:00  Błonie Barwice - Sad Chwiram więcej
17:00  Korona Człopa - Redłovia Redło więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
14:00  Olimpia Szczecin - Rolnik Biedrzychowice więcej
  Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź więcej
  Mitech Żywiec - Medyk Konin więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
13:00  Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Sowianka Sowno więcej
17:00  Błękitni Trzygłów - KS Fala Międzyzdroje więcej
16:00  Korona Stuchowo - Zalew Stepnica więcej
  Bizon Cerkwica - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Orzeł Pęzino - Dąb Dębice więcej
  WODR Barzkowice - Sarmata Dobra więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo więcej
  Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo więcej
  Unia Stargard - Promień Mosty więcej
  Ina Ińsko - Orkan Dalewo więcej
  Czarni Marianowo - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Leśnik Kliniska więcej
  OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo więcej
  Czarni 44 Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
18:00  Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Zootechnik Kołbacz - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 3 więcej
  Odrzanka Radziszewo - Podlesie Sowno więcej
  Grot Gardno - Czarni Czarnówko więcej
  Znicz Niedźwiedź - Łabędź Widuchowa więcej
  Wicher Steklno - Unia Swochowo więcej
  Orzeł Grzędzice - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Pomorzanin Cychry - KLUKS Krzywin więcej
  Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole więcej
  Myśla Dargomyśl - GKS Golenice więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica więcej
  Zieloni Zielin - Piast Piaseczno więcej
  Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
15:00  Piast Kolin - Sęp Brzesko więcej
  Zorza Tychowo - Błyskawica Kluki więcej
  Iskra Warszyn - Iskra Lutówko więcej
  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
  Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki więcej
12:00  SCRS Barlinek - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Sokół Lulewice - Grot Gorawino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Jantar Siemyśl więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań więcej
  Radew Białogórzyno - Derby Karścino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Zjednoczeni Wapnica - Sokół Granowo więcej
  Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec więcej
  Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin więcej
  Świt Barnimie - Iskra Pomień więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo więcej
  Darpol Barzowice - Płomień Jeżyczki więcej
  Olympic Warszkowo - Gryf Polanów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Grom Świelino - Pogoń Wierzchowo więcej
  Huragan Bierzwnica - Sokół Spore więcej
  Mechanik II / Iskra - KS Gwda Wielka więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - SP Wilcze Laski więcej
  Wicher Rąbino - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Znicz Dzikowo - Mirstal Mirosławiec więcej
16:00  Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Kopanik Lubno - Błękitni Pomierzyn więcej
  Legion Strączno - Grom Szwecja więcej
  Santos Kłębowiec - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Korona II Stuchowo - Fala II Międzyzdroje więcej
  Bizon II Cerkwica - Lotnik Czarne więcej
  Zieloni Wyszobór - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Rybak Trzebież - Energetyk II Gryfino więcej
  Sparta Skalin - Jeziorak II Szczecin więcej
  Kasta II Szczecin-Majowe - Aquila II Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Korona Klępicz - Sparta Sobiemyśl więcej
  Zryw Góralice - Iskra II Banie więcej
  Sokół Różańsko - Tywa Swobnica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Grom Płonno - Orkan II Suchań więcej
  Zorza II Dobrzany - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Unia II Dolice - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze więcej
  FCB Escola Varsovia - Wisła Kraków więcej
12:00  Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk więcej
  Górnik Zabrze - Hutnik Kraków więcej
12:00  Korona Kielce - Arka Gdynia więcej
  Zagłębie Lubin - SMS Łódź więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
11:00  Pogoń Tczew - WAP Włocławek więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Spójnia Białe Błota więcej
  Gwiazda Toruń - Górnicza Konin więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  UKS SMS Łódź II - Ząbkovia Ząbki więcej
  Polonia Środa Wlkp. - KS Raszyn więcej
  Unifreeze Górzno - Piastovia Piastów więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
13:00  Warta Poznań - Arka Gdynia więcej
14:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - MKS Grudziądz więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Handball Czersk więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - UKS Hagard Strzałkowo więcej
  Jeziorak Iława - MKS Brodnica więcej
17 maj
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Górnik Konin - Bałtyk Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Biali Sądów - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Głaz Tychowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
13:00  GKS Katowice - AZS UJ Kraków więcej
16:00  Górnik Łęczna - AZS Wrocław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Hanza Goleniów więcej
17:00  Chemik II Police - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16:00  Polonia Giżyn - Bryza Reńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin więcej
12:00  Wicher Mierzym - Resko Karcino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
13:30  Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Korona Raduń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
13:00  Błękitni Tychowo - KS Sieciemin więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Bytyń Nakielno - Gryf Budowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:00  Sokół II Pyrzyce - Klon Krzymów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
13:00  Gwiazda Żalęcino - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
16:00  Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - MUKS Praga Warszawa więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - Stomilanki Olsztyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  AP Reissa Poznań - Lech Poznań więcej
22 maj
piła nożna III liga gr. 2
18:00  Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg więcej
23 maj
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Stal Rzeszów więcej
  Znicz Pruszków - Elana Toruń więcej
  Stal Stalowa Wola - GKS Katowice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Iskierka Szczecin więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Vineta Wolin - Orzeł Wałcz więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
15:00  Sokół Karlino - Lech Czaplinek więcej
15:00  Rasel Dygowo - Olimp Gościno więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Flota Świnoujście więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Sokół Kleczew - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
17:00  Unia Janikowo - Gwardia Koszalin więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Górnik Konin więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec więcej
15:00  Chemik Police - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce więcej
16:00  Sparta Gryfice - Piast Chociwel więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Mewa Resko więcej
11:00  Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna więcej
  Drawa Drawno - Piast Karsko więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice więcej
  Czcibor Cedynia - Morzycko Moryń więcej
17:00  Stal Lipiany - Dąb Dębno więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Iskra Banie więcej
16:00  Orkan Suchań - Biali Sądów więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno więcej
  Wieża Postomino - Płomień Myślino więcej
  Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Zefir Wyszewo - Saturn Mielno więcej
16:00  Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Mechanik Bobolice - Wiarus Żółtnica więcej
  Ikar Krosino - Mechanik Turowo więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Głaz Tychowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
11:00  Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa więcej
15:00  Redłovia Redło - Błonie Barwice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  Medyk Konin - GKS Katowice więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec więcej
12:00  Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin więcej
12:00  AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna więcej
12:00  KKP Bydgoszcz - Rolnik Biedrzychowice więcej
12:00  AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów więcej
  Sowianka Sowno - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Sarmata Dobra - Orzeł Pęzino więcej
  Dąb Dębice - Czarni Marianowo więcej
  Radowia Radowo Małe - Unia Stargard więcej
  Promień Mosty - Ina Ińsko więcej
  Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Hanza Goleniów - Chemik II Police więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Podlesie Sowno - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice więcej
Zootechnik Kołbacz - Wicher Steklno 0 : 3 więcej
  Unia Swochowo - Znicz Niedźwiedź więcej
  Czarni Czarnówko - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry więcej
15:00  KLUKS Krzywin - Zieloni Zielin więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl więcej
  GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
15:00  Mechanik Warnice - Iskra Warszyn więcej
  Błyskawica Kluki - Polonia Giżyn więcej
  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Koral Mostkowo więcej
  Jedność Przewłoki - Wicher Przelewice więcej
  Iskra Lutówko - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Grot Bonin - Radew Białogórzyno więcej
  Derby Karścino - Wrzos Wrzosowo więcej
  Syrena-Grot Rymań - Fala ABFrost Gąski więcej
  Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Ina Nadarzyn - Iskra Pomień więcej
  Sokół Granowo - Orzeł Bierzwnik więcej
16:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Remor Recz - Świt Barnimie więcej
16:00  Klon Krzęcin - Błękitni Sarnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo więcej
  Arkadia Malechowo - Olympic Warszkowo więcej
  Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino więcej
  Passat Bukowo Morskie - KS Skibno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Drzewiarz Krosino - Grom Świelino więcej
  SP Wilcze Laski - Mechanik II / Iskra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Znicz Dzikowo więcej
  Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Legion Strączno więcej
  Grom Szwecja - Kopanik Lubno więcej
16:00  Gryf Budowo - Grom Giżyno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Światowid 63 II Łobez - Bizon II Cerkwica więcej
  Jantar II Dziwnów - Korona II Stuchowo więcej
  Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Pionier Szczecin - Sparta Skalin więcej
  Aquila II Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Sokół Różańsko - Korona Klępicz więcej
  Tywa Swobnica - Klon Krzymów więcej
  Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Pionier Zwierzyn - Zorza II Dobrzany więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Unia II Dolice więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Sława Choszczno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
16:00  SMS Łódź - Korona Kielce więcej
11:00  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
12:00  Hutnik Kraków - Cracovia Kraków więcej
  Wisła Kraków - Pogoń Szczecin więcej
  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  GOSRiT Luzino - Gwiazda Toruń więcej
  Spójnia Białe Błota - KKP Chełmża więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
15:00  Medyk II Konin - Unifreeze Górzno więcej
  Ząbkovia Ząbki - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
12:00  Lech Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
24 maj
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Świt Szczecin - Mieszko Gniezno więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Grom Nowy Staw więcej
15:00  Radunia Stężyca - Jarota Jarocin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:30  Tanowia Tanowo - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Sad Chwiram - Olimp Złocieniec więcej
13:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów więcej
15:30  Prawobrzeże II Świnoujście - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
16:00  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
15:00  Masovia Maszewo - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
15:00  Arkonia Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Orzeł Małkocin - Czarni Fiege Lubanowo więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Grot Gardno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17:00  Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
13:00  Bryza Reńsko - Piast Kolin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Grot Gorawino - Gryf Dobrowo więcej
13:30  Resko Karcino - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Sokół Sokoliniec - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica więcej
16:00  Gryf Polanów - Darpol Barzowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
12:00  Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe więcej
16:00  Pogoń Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Fala II Międzyzdroje - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:00  Energetyk II Gryfino - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
18:00  FASE Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:15  Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Orkan II Suchań - Dęby Rogowo więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Lechia Gdańsk - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  Gwarek Zabrze - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
11:00  Górnicza Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
16:00  WAP Włocławek - Błękitni Stargard więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  MUKS Praga Warszawa - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  KS Raszyn - UKS SMS Łódź II więcej
17:00  Piastovia Piastów - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
15:00  CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia więcej
29 maj
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
30 maj
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:00  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
Piast Gliwice - Wisła Kraków 4 : 0 więcej
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce więcej
18:00  Elana Toruń - Gryf Wejherowo więcej
  Górnik Polkowice - Bytovia Bytów więcej
  Lech II Poznań - Błękitni Stargard więcej
  Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Olimp Gościno - Sokół Karlino więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo więcej
16:30  Iskierka Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
18:00  Flota Świnoujście - MKP Szczecinek więcej
16:00  Ina Goleniów - Rasel Dygowo więcej
13:00  Lech Czaplinek - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna III liga gr. 2
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin więcej
14:00  Grom Nowy Staw - Nielba Wągrowiec więcej
18:30  Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. więcej
18:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Unia Janikowo więcej
17:00  Górnik Konin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice więcej
  Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Stal Szczecin więcej
12:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Tanowia Tanowo więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica więcej
12:00  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście więcej
12:00  Polonia Płoty - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń więcej
  A.P. Gavia Choszczno - Drawa Drawno więcej
16:00  Odra Chojna - Energetyk Gryfino więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany więcej
14:00  Dąb Dębno - Czcibor Cedynia więcej
14:00  Unia Dolice - Piast Karsko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino więcej
18:00  Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów więcej
11:00  Iskra Białogard - Zefir Wyszewo więcej
  Saturn Mielno - LZS Kowalewice więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Ikar Krosino więcej
  Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Redłovia Redło więcej
16:00  Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  GKS Katowice - UKS SMS Łódź więcej
12:00  Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz więcej
12:00  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków więcej
12:00  Górnik Łęczna - Medyk Konin więcej
12:00  Rolnik Biedrzychowice - AZS Wrocław więcej
12:00  Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
  Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo więcej
17:00  Pomorzanin Przybiernów - KS Fala Międzyzdroje więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Zalew Stepnica więcej
11:00  Błękitni Trzygłów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
  Promień Mosty - Orkan Dalewo więcej
  Ina Ińsko - Radowia Radowo Małe więcej
  Unia Stargard - Dąb Dębice więcej
  Czarni Marianowo - Sarmata Dobra więcej
  Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo więcej
  WODR Barzkowice - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
18:00  Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów więcej
  Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin więcej
  OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Grzędzice więcej
  Podlesie Sowno - Ogniwo Babinek więcej
  Odrzanka Radziszewo - Łabędź Widuchowa więcej
  Grot Gardno - Unia Swochowo więcej
Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Wicher Steklno - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna więcej
  Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica więcej
  Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - KLUKS Krzywin więcej
  Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Iskra Warszyn - Jedność Przewłoki więcej
  Iskra Lutówko - Błyskawica Kluki więcej
  Zorza Tychowo - Mechanik Warnice więcej
  Wicher Przelewice - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Koral Mostkowo - Sęp Brzesko więcej
17:00  SCRS Barlinek - Bryza Reńsko więcej
15:00  Piast Kolin - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino więcej
  Gryf Dobrowo - Jantar Siemyśl więcej
  Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań więcej
  Fala ABFrost Gąski - Derby Karścino więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Grot Bonin więcej
  Radew Białogórzyno - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
16:00  Klon Krzęcin - Sokół Sokoliniec więcej
  Błękitni Sarnik - Iskra Pomień więcej
  Ina Nadarzyn - Remor Recz więcej
  Świt Barnimie - Korona Raduń więcej
  Orzeł Bierzwnik - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Olympic Warszkowo - KS Sieciemin więcej
  KS Skibno - Derby Gwiazdowo więcej
  Wieża II Postomino - Gryf Polanów więcej
  Darpol Barzowice - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Grom Świelino - Wicher Rąbino więcej
  Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka więcej
  Huragan Bierzwnica - SP Wilcze Laski więcej
  Mechanik II / Iskra - Pogoń Wierzchowo więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn więcej
  Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Kopanik Lubno - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Legion Strączno - Sokół Suliszewo więcej
  Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec więcej
  Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Unia II Dolice - Orkan II Suchań więcej
  Sława Choszczno - Pionier Zwierzyn więcej
  Zorza II Dobrzany - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Dęby Rogowo - Grom Płonno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Śląsk Wrocław - Lech Poznań więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze więcej
  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  FCB Escola Varsovia - Hutnik Kraków więcej
12:00  Cracovia Kraków - Arka Gdynia więcej
  Górnik Zabrze - SMS Łódź więcej
12:00  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
15:00  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
31 maj
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
12:30  Wisła Płock - Korona Kielce więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Radunia Stężyca więcej
18:00  Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Biali Sądów - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Korona Człopa - Głaz Tychowo więcej
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17:00  Chemik II Police - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - GKS Golenice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Wicher Mierzym - Grot Gorawino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Pogoń Noskowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Bytyń Nakielno - Grom Szwecja więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Korona II Stuchowo - Orzeł Mrzeżyno więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Jantar II Dziwnów więcej
16:00  Bizon II Cerkwica - Fala II Międzyzdroje więcej
16:00  Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
16:00  Rybak Trzebież - Iskierka II Szczecin więcej
16:00  Jeziorak II Szczecin - Energetyk II Gryfino więcej
16:00  Sparta Skalin - Aquila II Szczecin więcej
16:00  Kasta II Szczecin-Majowe - FASE Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Klon Krzymów - Sokół Różańsko więcej
16:00  Korona Klępicz - Polonia Gryfino więcej
16:00  Zryw Góralice - Tywa Swobnica więcej
16:00  Sparta Sobiemyśl - Iskra II Banie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
11:00  Gwiazda Żalęcino - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  Gwiazda Toruń - Błękitni Stargard więcej
13:00  KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
13:00  Pogoń Tczew - Spójnia Białe Błota więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Górnicza Konin więcej
13:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Medyk II Konin więcej
16:00  Piastovia Piastów - KS Raszyn więcej
16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - UKS SMS Łódź II więcej
16:00  Unifreeze Górzno - Stomilanki Olsztyn więcej
16:00  Akademia Piłkarska LG - Ząbkovia Ząbki więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin więcej
13:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
38 » Kołobrzeska rewolucja f »
5 » Dawid Retlewski żegna s »
5 » Capelli Sport partnere »
5 » VI Runda Pucharu Polsk »
4 » LKS Polonia Płoty zapra »
3 » Sparta zawiesi działaln »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Szukamy trenera
1 » Wypadki gryfickie
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1500
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122221
• newsów: 73291
• użytkowników: 74475
• komentarzy: 1095041
• zdjęć: 793319
• relacji: 38527
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies