ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2020
pokaż:
01 kwiecień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
16:00  AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
19:30  Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk więcej
04 kwiecień
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Znicz Pruszków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek więcej
14:00  Orzeł Wałcz - Ina Goleniów więcej
15:00  Olimp Gościno - Flota Świnoujście więcej
13:00  Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin więcej
14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Vineta Wolin - Darłovia Darłowo więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Sokół Karlino - Rasel Dygowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
19:30  Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec więcej
15:00  Chemik Police - Radunia Stężyca więcej
15:00  Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin więcej
11:00  KP Starogard Gdański - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
16:00  Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin więcej
14:00  Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Górnik Konin - Grom Nowy Staw więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany więcej
12:00  Mewa Resko - Iskra Golczewo więcej
15:00  Polonia Płoty - Wicher Brojce więcej
14:00  Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Stal Lipiany - Iskra Banie więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Drawa Drawno więcej
14:00  Dąb Dębno - Biali Sądów więcej
  Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce więcej
14:00  Unia Dolice - Odra Chojna więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino więcej
  Czcibor Cedynia - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno więcej
16:00  Iskra Białogard - Wieża Postomino więcej
  Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie więcej
  Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  LZS Kowalewice - Strong Zielenica więcej
  Zefir Wyszewo - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Korona Człopa - Ikar Krosino więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica więcej
  Mechanik Turowo - Mechanik Bobolice więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Sad Chwiram więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
13:00  AZS UJ Kraków - Rolnik Biedrzychowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
13:00  Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica więcej
  Pionier Żarnowo - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Dąb Dębice - Masovia Maszewo więcej
  Radowia Radowo Małe - Płomień Lisowo więcej
  Promień Mosty - Rolpol Chlebowo więcej
  Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Unia Stargard - WODR Barzkowice więcej
  Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Zryw Kołbaskowo - Hanza Goleniów więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Świat Drzewa KP Przecław więcej
  Aquila Szczecin - Chemik II Police więcej
  Czarni 44 Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno więcej
  Ogniwo Babinek - Unia Swochowo więcej
Łabędź Widuchowa - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Czarni Czarnówko - Orzeł Małkocin więcej
  Podlesie Sowno - Orzeł Grzędzice więcej
  Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
15:00  Witniczanka Witnica - KLUKS Krzywin więcej
  GKS Golenice - Sekwoja Brwice więcej
  Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna więcej
  Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Wicher Przelewice - Koral Mostkowo więcej
  Błyskawica Kluki - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko więcej
15:00  Mechanik Warnice - Bryza Reńsko więcej
  Iskra Lutówko - Polonia Giżyn więcej
  Zorza Tychowo - Piast Kolin więcej
  Iskra Warszyn - SCRS Barlinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Jantar Siemyśl - Derby Karścino więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Gryf Dobrowo - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko więcej
  Iskra Pomień - Sokół Granowo więcej
14:00  Klon Krzęcin - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik więcej
  Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Płomień Jeżyczki - Arkadia Malechowo więcej
  Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin więcej
  Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo więcej
  KS Skibno - Wrzos Wrześnica więcej
  Wieża II Postomino - Darpol Barzowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Mechanik II / Iskra - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Huragan Bierzwnica - Grom Świelino więcej
  Błękitni Gonne Małe - Wicher Rąbino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
16:00  Gryf Budowo - Znicz Dzikowo więcej
  Kolejarz Wierzchowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Grom Szwecja - Sokół Suliszewo więcej
  Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec więcej
15:00  Grom Giżyno - Wspólni Różewo więcej
13:00  Kopanik Lubno - Legion Strączno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Bizon II Cerkwica - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Lotnik Czarne - Fala II Międzyzdroje więcej
  Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów więcej
  Zieloni Wyszobór - Korona II Stuchowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
19:00  Kasta II Szczecin-Majowe - Pionier Szczecin więcej
  Jeziorak II Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
  Aquila II Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Góralice - Klon Krzymów więcej
  Sparta Sobiemyśl - Tywa Swobnica więcej
  Iskra II Banie - Korona Klępicz więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Zorza II Dobrzany - Dęby Rogowo więcej
  Pionier Zwierzyn - Ogniwo Dzwonowo więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Orkan II Suchań więcej
  Sława Choszczno - Grom Płonno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  FCB Escola Varsovia - Lech Poznań więcej
12:00  Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
12:00  SMS Łódź - Gwarek Zabrze więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
11:00  Pogoń Tczew - Błękitni Stargard więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Spójnia Białe Błota - Górnicza Konin więcej
  KKP Chełmża - Gwiazda Toruń więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
11:00  Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - Sokół Kościerzyna więcej
  Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo więcej
  Meble Wójcik Elbląg - MKS Mazur Sierpc więcej
  Tytani Wejherowo - Jurand Ciechanów więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Warmia Olsztyn więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Brodnica więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew więcej
  MKS Handball Czersk - MKS Grudziądz więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  MKS Brodnica - UKS Morski Sianów więcej
  MKS Słupia Słupsk - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  Arka Gdynia - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  Tytani Wejherowo - MKS Kusy Szczecin więcej
05 kwiecień
piła nożna II liga
12:00  Lech II Poznań - Elana Toruń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Tanowia Tanowo - Stal Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Piast Karsko - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Drzewiarz Świerczyna - Olimp Złocieniec więcej
13:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:30  Orkan Dalewo - Sarmata Dobra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
15:00  Arkonia Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Wicher Mierzym - Radew Białogórzyno więcej
13:30  Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań więcej
12:00  Grot Gorawino - Grot Bonin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Sokół Sokoliniec - Korona Raduń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Pogoń Noskowo - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
12:00  Sokół Spore - Drzewiarz Krosino więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:00  Energetyk II Gryfino - Sparta Skalin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:15  Sokół II Pyrzyce - Polonia Gryfino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
13:00  Gwiazda Żalęcino - Unia II Dolice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Górnik Zabrze - Legia Warszawa więcej
11:00  Arka Gdynia - Wisła Kraków więcej
12:00  Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
13:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
09 kwiecień
piła nożna III liga gr. 2
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:30  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
13:00  Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz więcej
10 kwiecień
piła nożna III liga gr. 2
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:30  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
11 kwiecień
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Skra Częstochowa więcej
15:00  Elana Toruń - Górnik Polkowice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek więcej
13:00  Flota Świnoujście - Ina Goleniów więcej
13:00  Sokół Karlino - Orzeł Wałcz więcej
13:00  GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin więcej
13:00  Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard więcej
14:00  Iskierka Szczecin - Olimp Gościno więcej
13:00  MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
13:00  Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Sokół Kleczew więcej
17:00  Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Chemik Police więcej
14:00  Grom Nowy Staw - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
13:00  Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo więcej
11:00  Stal Szczecin - Orzeł Łoźnica więcej
13:00  Jeziorak Szczecin - Polonia Płoty więcej
13:00  Wicher Brojce - Mewa Resko więcej
13:00  Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez więcej
13:00  Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście więcej
13:00  Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel więcej
13:00  Zorza Dobrzany - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Odra Chojna - Morzycko Moryń więcej
13:00  Iskra Banie - Czcibor Cedynia więcej
13:00  Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań więcej
13:00  A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice więcej
13:00  Kłos Pełczyce - Dąb Dębno więcej
13:00  Osadnik Myślibórz - Biali Sądów więcej
13:00  Drawa Drawno - Stal Lipiany więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Piast Karsko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard więcej
14:00  Victoria Sianów - LZS Kowalewice więcej
16:00  Strong Zielenica - Vimobilia Będzino więcej
13:00  Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino więcej
13:00  Wiekowianka Wiekowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
13:00  Wieża Postomino - Zefir Wyszewo więcej
13:00  Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Głaz Tychowo - Ikar Krosino więcej
13:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo więcej
13:00  Redłovia Redło - Spójnia Świdwin więcej
13:00  Sad Chwiram - Mechanik Turowo więcej
13:00  Błonie Barwice - Korona Człopa więcej
13:00  Mechanik Bobolice - Calisia Kalisz Pomorski więcej
13:00  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna więcej
13:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - Hutnik Kraków więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
  Wisła Kraków - SMS Łódź więcej
  Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
  Śląsk Wrocław - Korona Kielce więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze więcej
  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
  Pogoń Szczecin - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
16:00  FASE Szczecin - Lech Poznań więcej
13 kwiecień
III Wielkanocny Bieg Zająca więcej
17 kwiecień
piła nożna III liga gr. 2
15:30  Chemik Police - Pogoń II Szczecin więcej
18 kwiecień
piła nożna II liga
  Lech II Poznań - GKS Katowice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo więcej
16:00  Vineta Wolin - MKP Szczecinek więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo więcej
15:00  Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Olimp Gościno - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Ina Goleniów - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański więcej
14:00  Mieszko Gniezno - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
17:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
14:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Świt Szczecin - Grom Nowy Staw więcej
16:00  Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Polonia Płoty - Mierzynianka Mierzyn więcej
14:00  Piast Chociwel - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Stal Szczecin więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Tanowia Tanowo więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14:00  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
  Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno więcej
14:00  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Iskra Banie więcej
  Czcibor Cedynia - Stal Lipiany więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo więcej
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Płomień Myślino - Strong Zielenica więcej
  Vimobilia Będzino - Victoria Sianów więcej
16:00  LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino więcej
  Saturn Mielno - Sława Sławno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Błonie Barwice - Ikar Krosino więcej
16:00  Korona Człopa - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram więcej
  Mechanik Turowo - Redłovia Redło więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  Medyk Konin - AZS UJ Kraków więcej
  Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz więcej
  Mitech Żywiec - Rolnik Biedrzychowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów więcej
  Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno więcej
  Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Orzeł Pęzino - Unia Stargard więcej
  WODR Barzkowice - Ina Ińsko więcej
  Rolpol Chlebowo - Radowia Radowo Małe więcej
  Płomień Lisowo - Dąb Dębice więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Promień Mosty więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Hanza Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
  Czarni 44 Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Orzeł Grzędzice - Czarni Czarnówko więcej
  Grot Gardno - Ogniwo Babinek więcej
  Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo więcej
  Wicher Steklno - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Podlesie Sowno - Czarni Fiege Lubanowo więcej
Unia Swochowo - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Rurzyca Nawodna - GKS Golenice więcej
  Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica więcej
15:00  KLUKS Krzywin - Piast Piaseczno więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice więcej
  Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
11:00  Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki więcej
  Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki więcej
  Koral Mostkowo - Iskra Warszyn więcej
13:00  SCRS Barlinek - Zorza Tychowo więcej
15:00  Piast Kolin - Iskra Lutówko więcej
15:00  Mechanik Warnice - Polonia Giżyn więcej
  Sęp Brzesko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Sokół Lulewice - Resko Karcino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Gryf Dobrowo więcej
14:00  Wrzos Wrzosowo - Wicher Mierzym więcej
  Radew Białogórzyno - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Grot Bonin - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Zjednoczeni Wapnica - Iskra Pomień więcej
  Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec więcej
  Orzeł Bierzwnik - Klon Krzęcin więcej
  Sokół Granowo - Remor Recz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo więcej
  Olympic Warszkowo - KS Skibno więcej
  Arkadia Malechowo - Gryf Polanów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka więcej
  Grom Świelino - Błękitni Gonne Małe więcej
  Wicher Rąbino - Sokół Spore więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
14:00  Sokół Suliszewo - KP Drawsko Pomorskie więcej
13:00  Kopanik Lubno - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Legion Strączno - Bytyń Nakielno więcej
  Santos Kłębowiec - Grom Giżyno więcej
  Wspólni Różewo - Gryf Budowo więcej
  Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn więcej
  Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne więcej
  Korona II Stuchowo - Bizon II Cerkwica więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Iskierka II Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
  Sparta Skalin - Rybak Trzebież więcej
  Pionier Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Tywa Swobnica - Polonia Gryfino więcej
  Korona Klępicz - Zryw Góralice więcej
  Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany więcej
  Dęby Rogowo - Sława Choszczno więcej
  Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
12:00  FCB Escola Varsovia - Legia Warszawa więcej
12:00  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
  Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Korona Kielce - Gwarek Zabrze więcej
  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
13:00  SMS Łódź - Lechia Gdańsk więcej
11:00  Arka Gdynia - Hutnik Kraków więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - WAP Włocławek więcej
14:30  Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Gwiazda Toruń - Pogoń Tczew więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - Unifreeze Górzno więcej
  Ząbkovia Ząbki - Medyk II Konin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
12:00  Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
  Jurand Ciechanów - Meble Wójcik Elbląg więcej
  MKS Mazur Sierpc - Nielba Wągrowiec więcej
  GKS Żukowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
19 kwiecień
Szturm na Wieżę Reaktywacja więcej
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Bytovia Bytów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:30  Błękitni II Stargard - Sokół Karlino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Piast Karsko - Orkan Suchań więcej
14:00  Biali Sądów - Drawa Drawno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - Głaz Tychowo więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  UKS SMS Łódź - AZS Wrocław więcej
13:00  GKS Katowice - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
15:00  Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
14:00  Jastrząb Łosośnica - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
16:00  Orkan Dalewo - Czarni Marianowo więcej
15:00  Masovia Maszewo - Sarmata Dobra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17:00  Chemik II Police - Leśnik Kliniska więcej
11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Zryw Kołbaskowo więcej
15:00  Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Orzeł Małkocin - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Gorawino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Orzeł Żeńsko - Błękitni Sarnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  KS Sieciemin - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Passat Bukowo Morskie więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
16:00  Pogoń Wierzchowo - SP Wilcze Laski więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Fala II Międzyzdroje - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
18:00  FASE Szczecin - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:15  Sokół II Pyrzyce - Iskra II Banie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Orkan II Suchań - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  MUKS Praga Warszawa - Stomilanki Olsztyn więcej
15:00  UKS SMS Łódź II - Piastovia Piastów więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań więcej
15:00  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
22 kwiecień
piła nożna III liga gr. 2
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin więcej
17:30  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Górnik Konin więcej
17:00  KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno więcej
18:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Chemik Police więcej
17:00  Grom Nowy Staw - Unia Janikowo więcej
24 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów
11:00  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
25 kwiecień
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo więcej
  Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
16:30  Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
11:00  MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Chemik Police - Grom Nowy Staw więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
17:00  Górnik Konin - KP Starogard Gdański więcej
16:00  Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Mewa Resko więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica więcej
11:00  Stal Szczecin - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Iskra Banie - Piast Karsko więcej
13:00  Orkan Suchań - Unia Dolice więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń więcej
  A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Odra Chojna więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Biali Sądów więcej
  Drawa Drawno - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Strong Zielenica - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
  Wieża Postomino - LZS Kowalewice więcej
  Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
14:00  Olimp Złocieniec - Błonie Barwice więcej
15:00  Ikar Krosino - Orzeł Łubowo więcej
16:00  Głaz Tychowo - Spójnia Świdwin więcej
  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo więcej
15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Wiarus Żółtnica - Korona Człopa więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  Medyk Konin - Olimpia Szczecin więcej
12:00  AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna więcej
  Rolnik Biedrzychowice - GKS Katowice więcej
  AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo więcej
  Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica więcej
  Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica więcej
15:00  Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Sarmata Dobra - Płomień Lisowo więcej
  Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo więcej
  Radowia Radowo Małe - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Promień Mosty - WODR Barzkowice więcej
  Ina Ińsko - Orzeł Pęzino więcej
  Unia Stargard - Czarni Marianowo więcej
15:00  Orkan Dalewo - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Aquila Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów więcej
  Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Czarni Czarnówko - Czarni Fiege Lubanowo więcej
Ogniwo Babinek - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Unia Swochowo - Orzeł Małkocin więcej
  Podlesie Sowno - Wicher Steklno więcej
  Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna więcej
  GKS Golenice - Pomorzanin Cychry więcej
  Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Iskra Lutówko - SCRS Barlinek więcej
  Błyskawica Kluki - Sęp Brzesko więcej
  Iskra Warszyn - Wicher Przelewice więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Bryza Reńsko więcej
  Jedność Przewłoki - Polonia Giżyn więcej
15:00  Mechanik Warnice - Piast Kolin więcej
  Zorza Tychowo - Koral Mostkowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Syrena-Grot Rymań - Grot Bonin więcej
  Jantar Siemyśl - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Korona Raduń - Sokół Granowo więcej
  Remor Recz - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik więcej
  Ina Nadarzyn - Świt Barnimie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  KS Skibno - Darpol Barzowice więcej
  Płomień Jeżyczki - Błękitni Tychowo więcej
  Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica więcej
  Passat Bukowo Morskie - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  SP Wilcze Laski - Drzewiarz Krosino więcej
  Huragan Bierzwnica - Mechanik II / Iskra więcej
  Błękitni Gonne Małe - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
16:00  Grom Giżyno - Legion Strączno więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Sokół Suliszewo więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Mirstal Mirosławiec więcej
  Grom Szwecja - Znicz Dzikowo więcej
  Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo więcej
  Gryf Budowo - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Gardominka Mechowo - Korona II Stuchowo więcej
  Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów więcej
  Bizon II Cerkwica - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Aquila II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Kasta II Szczecin-Majowe - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Iskra II Banie - Tywa Swobnica więcej
  Polonia Gryfino - Sokół Różańsko więcej
  Sparta Sobiemyśl - Klon Krzymów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Sława Choszczno - Unia II Dolice więcej
  Pionier Zwierzyn - Grom Płonno więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Dęby Rogowo więcej
  Zorza II Dobrzany - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - GOSRiT Luzino więcej
  Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard więcej
  KKP Chełmża - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  MUKS Praga Warszawa - KS Raszyn więcej
15:00  Medyk II Konin - UKS SMS Łódź II więcej
  Stomilanki Olsztyn - Ząbkovia Ząbki więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Akademia Piłkarska LG więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
  Warta Poznań - AP Reissa Poznań więcej
  Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo więcej
  GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - MKS Mazur Sierpc więcej
  Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów więcej
  Gwardia Koszalin - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  UKS Hagard Strzałkowo - AZS UMK Toruń więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Brodnica - KPR Blejkan Gryfino więcej
  MKS Grudziądz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MKS Handball Czersk - Jeziorak Iława więcej
26 kwiecień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Rasel Dygowo - Vineta Wolin więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Świt Szczecin - Jarota Jarocin więcej
16:00  Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec więcej
15:00  Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Tanowia Tanowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Victoria Sianów - Płomień Myślino więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz więcej
12:00  Sława Sławno - Iskra Białogard więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
13:00  KKP Bydgoszcz - Mitech Żywiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:30  Prawobrzeże II Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
15:00  Arkonia Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Łabędź Widuchowa - Orzeł Grzędzice więcej
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
15:00  Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Wicher Mierzym - Fala ABFrost Gąski więcej
13:30  Resko Karcino - Derby Karścino więcej
12:00  Grot Gorawino - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
16:00  Gryf Polanów - KS Sieciemin więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
12:00  KS Gwda Wielka - Wicher Rąbino więcej
12:00  Sokół Spore - Grom Świelino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
18:00  FASE Szczecin - Sparta Skalin więcej
14:00  Energetyk II Gryfino - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
14:15  Sokół II Pyrzyce - Korona Klępicz więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Orkan II Suchań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Hutnik Kraków - SMS Łódź więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
11:30  Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
12:00  Pogoń Tczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  WAP Włocławek - Górnicza Konin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
16:00  Piastovia Piastów - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
29 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
  FASE Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
  CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
30 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Korona Kielce - Lechia Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
9 » Dbają o murawę i budyne »
6 » Kołobrzeska rewolucja f »
6 » Capelli Sport partnere »
5 » VI Runda Pucharu Polsk »
3 » Sparta zawiesi działaln »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » LKS Polonia Płoty zapra »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
1 » Koniec sezonu
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
2 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
aszn dziku393
kibic22 nowak15
skryba1213
gości: 510
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122222
• newsów: 73299
• użytkowników: 74478
• komentarzy: 1095058
• zdjęć: 793319
• relacji: 38528
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies