ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 maj 2020
pokaż:
16 maj
piła nożna II liga
  Górnik Polkowice - Znicz Pruszków więcej
  Lech II Poznań - Gryf Wejherowo więcej
  Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów więcej
18:00  Elana Toruń - Resovia Rzeszów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Lech Czaplinek - Rasel Dygowo więcej
16:00  Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Olimp Gościno - MKP Szczecinek więcej
16:30  Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
18:00  Flota Świnoujście - Darłovia Darłowo więcej
18:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Grom Nowy Staw - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Unia Janikowo więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Chemik Police więcej
18:00  Jarota Jarocin - Sokół Kleczew więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Wicher Brojce - Sparta Gryfice więcej
11:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard więcej
12:00  Mewa Resko - Tanowia Tanowo więcej
14:00  Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn więcej
15:00  Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Stal Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Morzycko Moryń - Stal Lipiany więcej
14:00  Unia Dolice - Czcibor Cedynia więcej
14:00  Dąb Dębno - Iskra Banie więcej
15:00  Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
16:00  Odra Chojna - Drawa Drawno więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Piast Karsko więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Płomień Myślino - Vimobilia Będzino więcej
  Saturn Mielno - Victoria Sianów więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Iskra Białogard - Strong Zielenica więcej
17:00  Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stary Jarosław więcej
18:00  Sława Sławno - Wieża Postomino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino więcej
  Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice więcej
16:00  Błonie Barwice - Sad Chwiram więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Korona Człopa - Redłovia Redło więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź więcej
  Mitech Żywiec - Medyk Konin więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - KKP Bydgoszcz więcej
14:00  Olimpia Szczecin - Rolnik Biedrzychowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Bizon Cerkwica - Jastrząb Łosośnica więcej
13:00  Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Sowianka Sowno więcej
16:00  Korona Stuchowo - Zalew Stepnica więcej
17:00  Błękitni Trzygłów - KS Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Orzeł Pęzino - Dąb Dębice więcej
  WODR Barzkowice - Sarmata Dobra więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo więcej
  Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo więcej
  Unia Stargard - Promień Mosty więcej
  Ina Ińsko - Orkan Dalewo więcej
  Czarni Marianowo - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo więcej
  Czarni 44 Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Leśnik Kliniska więcej
18:00  Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Zootechnik Kołbacz - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 3 więcej
  Odrzanka Radziszewo - Podlesie Sowno więcej
  Grot Gardno - Czarni Czarnówko więcej
  Znicz Niedźwiedź - Łabędź Widuchowa więcej
  Wicher Steklno - Unia Swochowo więcej
  Orzeł Grzędzice - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Pomorzanin Cychry - KLUKS Krzywin więcej
  Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole więcej
  Myśla Dargomyśl - GKS Golenice więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica więcej
  Zieloni Zielin - Piast Piaseczno więcej
  Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Zorza Tychowo - Błyskawica Kluki więcej
  Iskra Warszyn - Iskra Lutówko więcej
  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
  Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki więcej
12:00  SCRS Barlinek - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
15:00  Piast Kolin - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Sokół Lulewice - Grot Gorawino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Jantar Siemyśl więcej
  Radew Białogórzyno - Derby Karścino więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Zjednoczeni Wapnica - Sokół Granowo więcej
  Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec więcej
  Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin więcej
  Świt Barnimie - Iskra Pomień więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo więcej
  Darpol Barzowice - Płomień Jeżyczki więcej
  Olympic Warszkowo - Gryf Polanów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Grom Świelino - Pogoń Wierzchowo więcej
  Huragan Bierzwnica - Sokół Spore więcej
  Mechanik II / Iskra - KS Gwda Wielka więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - SP Wilcze Laski więcej
  Wicher Rąbino - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Znicz Dzikowo - Mirstal Mirosławiec więcej
  Legion Strączno - Grom Szwecja więcej
  Santos Kłębowiec - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo więcej
13:00  Kopanik Lubno - Błękitni Pomierzyn więcej
16:00  Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Korona II Stuchowo - Fala II Międzyzdroje więcej
  Bizon II Cerkwica - Lotnik Czarne więcej
  Zieloni Wyszobór - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Rybak Trzebież - Energetyk II Gryfino więcej
  Sparta Skalin - Jeziorak II Szczecin więcej
  Kasta II Szczecin-Majowe - Aquila II Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Korona Klępicz - Sparta Sobiemyśl więcej
  Zryw Góralice - Iskra II Banie więcej
  Sokół Różańsko - Tywa Swobnica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Grom Płonno - Orkan II Suchań więcej
  Zorza II Dobrzany - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Unia II Dolice - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
  FCB Escola Varsovia - Wisła Kraków więcej
  Górnik Zabrze - Hutnik Kraków więcej
  Zagłębie Lubin - SMS Łódź więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
12:00  Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Korona Kielce - Arka Gdynia więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Gwiazda Toruń - Górnicza Konin więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
11:00  Pogoń Tczew - WAP Włocławek więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Spójnia Białe Błota więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
  Polonia Środa Wlkp. - KS Raszyn więcej
  Unifreeze Górzno - Piastovia Piastów więcej
12:00  UKS SMS Łódź II - Ząbkovia Ząbki więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
12:00  FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
13:00  Warta Poznań - Arka Gdynia więcej
14:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - MKS Grudziądz więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Handball Czersk więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - UKS Hagard Strzałkowo więcej
  Jeziorak Iława - MKS Brodnica więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
38 » Kołobrzeska rewolucja f »
12 » Dawid Retlewski żegna s »
10 » LKS Polonia Płoty zapra »
3 » Koniec sezonu
2 » VI Runda Pucharu Polsk »
2 » Wzmocnienia ze Starego  »
1 » Michał Wojtowicz: Czeka »
1 » Sparta zawiesi działaln »
1 » Szukamy trenera
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
mecze:
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 525
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122221
• newsów: 73287
• użytkowników: 74474
• komentarzy: 1095011
• zdjęć: 793283
• relacji: 38524
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies